Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
30. dec 2009

lenka, zuzi:
fotky super 😎

Inac Stanko sa najviac tesil z pokladne - stale nakupuje 😀

lenkamt
31. dec 2009

ahojte 🙂

VESELEHO SILVESTRA 😵 😵 😵

peta28
31. dec 2009

A ja zas v praci.. urcite mi vsetky "zavidite" 😀 😝 ale len do 12.00 potom padim kupit este nejaku obzivu a dom.

Lejla my sme kupili taku valandu s uloznym priestorom, ktorej sa da polohovat este aj ta cast kde mas hlavu. Je uplne super, chytili sme na nu akciu v Jysku z 249 ju mali asi tyzden za 160. Teraz som tam malej nahadzala donutra hracky a ked sa chce hrat tak jej ju otovrim a ona si povytahu je chce a vecer to tam zas nahadzam spat a nie je vsade bordel. Nastastie to tak urobili ze si to nevie sama zatvorit ani keby chcela, lebo su tam take bezpectnostne zarazky. Super je ze ta cast pod hlavou sa da polohovat ze jej nemusim davat nejaky extra velky vankus, iba som jej to trosku zdvihla. Inac sne som ju zas nasla spat na zemi v strede izby 😀

peta28
31. dec 2009

Malej som nakoniec objednala tuto zastenu vatelinovu. 200 x 60 stoji 49 eur.. to sa mi nezda ani tak hrozne vela. Asi musi mat toho pani moc, lebo volna je az vo februari, ale to nevadi, hlavne ze bude.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6154111

Baby a vcera sa stal zazrak, pridem domov a muz nasraty a som sa aj bala ze na mna a on sa pohadal znova so svokrou, ale uz tak ze cely vecer hladal len byty na nete ze sa stahujeme. Sice ma to na jednu stranu aj tesi ze nebude buzerovat ,ale zas na koci roka je to dost blbe.. ze len prisla vcera a vsetko kritizovala. Este ze som doma nebola.

baileysa
31. dec 2009

ahojky 🙂

prajeme krasneho silvestra aj cely novy rok 🙂

my sme mali krasne vianoce, som dostala najkrajsi darcek, mm pripravil celu stedru veceru sam, mna vyhanal z kuchyne, ze si mam ist nohy vylozit 😵 tak som mala krasne vianoce 🙂

gretka dostala kopu darcekov, najvacsi z nich bicykel, ten si najskor ani nevsimla, zacala rozbalovat, daky malicky darcek, co nasla pod stromcekom az potom zaregistrovala bike, ale potom sa uz tesila moc, tak sme sa tesili, ze sme sa trafili 😀

vcera mi pre zmenu povedala, ze som zla macocha a zla striga biga, lebo ju neposlucham 😀 som jej nedovolila volat dedovi...

a mali sme jednu velku dobru novinku, po roku sa nam upravilo kakanie, presli sme na krabicove mlieko... normalne ma skoro slahlo, ze to vsetko trapenie s kakanim bolo kvoli um, ved som ho aj zmenila, aj skusala toto normalne mlieko, len mi ho vtedy nechcela 😒 normalne som si aj poplakala, ked som videla, ze dietatko si smelo berie nocnik, ze ide kakat a bez problemov sa vykaka... za dva dni bolo po strachu z kakania... len sa nam to teraz dako znova kazi, uz nekaka kazdy den, tak neviem, ci ma daco s travenim, ze jej to tak robi ci co...

fotky som kukla, krasne vianoce ste mali 😵 my mame fotky u svagra vo fotaku, tak to netusim, kedy sa k nam dostanu...

ja inak skoro vobec nezapinam pocitac teraz, babatko to neznasa 😅 a zacinam sa bat, ze uz coskoro porodim, este ani len lovelu na opranie veci nemam kupenu 😔

peta28
31. dec 2009

Bai tebe sa to teda dobre krati, ved len pre chvilkou si nam oznamila ze si tehu 😵 Tak len oddychuj pokial mozes, nohy si vyloz a nech pekne manzel okolo teba obskakuje, ved si to zasluzis 😉

tak baby ja uz pomlay prcham.. vsetky uctovne veci som si pouzatvarala co bolo treba ku koncu roka, tak si len upracem stol a v robote som az 7.1.10

Prajem Vam prijemneho Silvestra a VSETKO LEN TO NAJ NAJ NAJ DO NOVEHO ROKA!

zuzana76
autor
31. dec 2009

ahojte

aj my prajeme krasneho Silvestra a stastny novy rok, nech sa vam splnia sny, nech ste po cely rok zdrave, stastne, milovane.

peta, teda robotu nezavidim a svokra no comment 😔 ☹

baily tebe nech prebehne porod v poriadku a malinke babetko nech je zdravucke, inak sup sup kupit tu lovelu a poprat, lebo to moze prist kazdu chvilu

lejla77
1. jan 2010

Ahojte 🙂

Stastny Novy rok vsetkym 😵 😵 😵

peta:
tak to ste dobre kupili tu postel. Ja som nevedela, ci nemam pozerat nejaku s tou zabranou, aby maly nepadol.
A zlate, ze v strede izby spala 😀 Len aby nenachladla 😔

lenkamt
2. jan 2010

ahojte.

my žijeme a vy??? 😀

zuzana76
autor
2. jan 2010

ahojte, aj my zijeme 😀

lenkamt
2. jan 2010

som rada že aspoń niekto 😀

zuzana76
autor
2. jan 2010

leni, ze 😀

zuzana76
autor
2. jan 2010

ja nechapem, ze kde vsetci zmizli 😀

lenkamt
2. jan 2010

ležia pri telkách, či čo 😝 ale skôr sú rozprchnutí po rodičoch a nemajú net, alebo sú zavelení návštevami.

inak začala som čítať twilight - včera večer a dnes už mám prečítaných 380strán 😅 ibaže to začína byť strašidenlné tak odychujem pri pc 😀

zuzana76
autor
2. jan 2010

a to je co? nejaka som nevzdelana

ja citam akurat tak kona a zvysok prespim, alebo prejem 😀

lenkamt
2. jan 2010

to je tá romantika s upírmi - súmrak, nov, zatmenie , úsvit.... je to aj sfilmované , tak ked dočítam pozriem filmy 🙂

naše baby od vianoc letia na jak vytrhnout velerybe stoličku a jak dostat tatínka do polepšovny 😀 pýtajú si to že chlapček lyžovať a dedo bubák 😀

zuzana76
autor
2. jan 2010

😀

tak my ficime len na Cars a ja to uz nemozem pozerat, ked to maly pyta, tak sa mi uz zaludok zdviha 😝

ale nahrala som mu sj S tebou mne bavi svet, Popolusku, Vrchni prchni , vesnicku, tak ho nejako hadam casom presvedcim,ze by mohol aj nieco ine pozerat, lebo mna uz mrdne z tych Cars

lenkamt
2. jan 2010

s tebou mne baví svet chcem aj ja, to ich určite bude baviť, momentálne letia na "živých" filmoch.

objednala som si toto:
http://ganelli.eu/sk/ som zvedavá čo to je za zázrak 😕 😨

zuzana76
autor
2. jan 2010

ozaj a chcem upozornit hlavne baby Bratislavcanky, v pondeol, alebo utorok sme boli v Avione a chcela som papat nejaku dobru slepaciu polievocku, tak sme zasli do tych restauracii vzadu hore, konkretne sa volala ta restika Polanco, v takom spanielskom duchu je, priniesli mi stary, smradlavy, skysnuty vyvar, ktory bol tak presoleny, aby nebola ta kysla chut polievky citit, tak som im to hned vratila,ze to jest nebudem, doniesli mi potom horucu cokoladu ako odskodne, noa le nic moc a muzove menu - hrachova polievka, v ktorej nebol ani jeden jediny hrach, to teraz fakt neprehanam, ho lovil marne a cela polievka chutila len po zaprazke z muky a druhe polo polosurove maso na sampinonoch, to ani muz nedojedol 😝

zuzana76
autor
2. jan 2010

fiiiiha, tie tiene vyzeraju zaujimavo , to by bolo nieco pre mna, ja som nesika na licenie sa

lenkamt
2. jan 2010

odskúšam a podám referencie 😉 mne sa nejako nechce maľovať, keď už tak len prejdem jednou farbou po vrchnom viečku a je, Ivka sa mi smeje, lebo ona si oči maľuje aj 10min 😅

zuzana76
autor
2. jan 2010

mna to po prve nebavi a po druhe ani neviem ako na to, ja som si oci nikdy velmi nemalovala, uz aj kvoli tej sosovicke co som mala na spodnom viecku a nechcela som si ju drazdit

lenkamt
2. jan 2010

ak to bude dobré tak si to môžeš objednať a budeš super kočka mamička 😉

idem dočítať knihu 😀

a očakávam početnejšiu účasť 😀

zuzana76
autor
2. jan 2010

tak chod citat, ja sa pojdem asi vyvalit pred telku a nieco zbodnut 😀

pekny vecer

maji4
3. jan 2010

Ahojte 🙂 včetkých vás zdravím a prajem vám šťastný Nový Rok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Lilianka sa z darčekov samozrejme nadovšetko tešila a tiež bola z nich taká hotová ,že nevedela ktoré skôr , najviac ju bavilo rozbaľovanie a vyžívala sa v tom keď mohla pomôcť aj nám 😵 😵 zlatá bola 😵 😵

silvestrovské petardy a ohňostroje celí čas prespala ani sa nepohla a na druhý den večer niekto o 9 hodil piráta a sa precitla a tak strašne plakala že sa nevedela ukludniť 😠 ....
a ja som včera stratila mobil niekde na návšteve od auta smerom k ich domu asi 20 metrov a keď som o 10-15 minút išla kuknúť tak už tam nič nebolo ☹ ☹ hlavne že som ho mala 3 týždne 😔 😠 muž ma skoro zožral keď som mu to povedala ...no čo už za moju sprostosť doplatil hlavne on lebo on by musí teraz kúpiť nový 😅 beriem to aj pozitívne 😅 😅 (až na ti telefónne čísla ☹ ☹ to ma velmi mrzí ☹ )

maji4
3. jan 2010

Lilianka v pohode až na to že po 5 dnoch čos mse boli u našich jej strašne chýbali jej hračky tak ked si niečo urobila alebosa nie čoho zlakla tak nič iné nehovorila len domkou domkou do batislavy domkou domkou....ale celkom sme to prežili a predstavte si dokonca ani neochorela 😵 😵 tomu sa teším najviac 😵 😵

a mala som stretko zo školy po 10 rokoch baby super sme sa zabavili pokecali...aj Lilianka večerné uspávanie starými rodičmi zvládla bravúrne 😵 😵

zuzana76
autor
4. jan 2010

ahojte

maji, tak ste si pekne oddychli, ten mobil ma mrzi, to je fakt smola a super,ze Lilianka sa drzala a neochorela

lenkamt
4. jan 2010

ahojte 🙂

už nás tu je zas o jednu viac 😀 čiže tri 😀 😀 😀

Maji - ten mobil je fakt smola, ale inak vyzerá že vám bolo super 😵 😵 😵

ja dnes idem skúsiť kúpiť do lidla županíky dvojičkám a poobede snáď na chvíľu von, je tu troška snehu tak nech sa deti vybláznia 😀

zuzana76
autor
4. jan 2010

my sme hore od 5.15 🙄

sa mi zatvaraju oci a je mi na bleeeeeeeee , ale nevadi, ved vydrzim, o tyzden by som mala ist do poradne

lenkamt
4. jan 2010

no teda Paťko by sa mal nad sebou zamyslieť 😅

my teraz spávame tiež oveľa menej - obed len 1-1,5h a noc od 21-7,30 😝

idem do sprchy a urobiť zo seba človeka nech môžem vyraziť 😀