Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
4. jan 2010

leni, chudacisko, ale vcera dosiel od babiny taky zmoreny,ze zaspal o 18.00 a spal do tej 5.15, takze spal celkovo dost dlho, len ja som isla az o 23.00 spat a teraz nevladzem 😒

zuzana76
autor
4. jan 2010

inak tie zupanceky aj spodne pradlo vyzeraju super, ale mne sa nikam nechce ist

katika1
4. jan 2010

čaute fešandy 😎

my sme boli v Lc, už sme doma. Dnes som bola na kontrolu u gastro a samoška, že zasa netuším, čo mi je 😝

zajtra uvidím Lenku a dvojky 😎 tešíme sa!

a od dnes začínam dietovať, lebo po vianociach som ako prasa 😝

čo je tu nové? 🙂

letuskah
4. jan 2010

caute
zijeme!!!

aj my sme sa mali dobre, Kubkovi sa pacili vsetky hracky ale najviac ta drevena draha a vlaciky a smetiarske auta, aby nebolo malo dostal rovno 2 a jedno upratovacie vozitko na maly kontajner 😀 a hrozne sa mu pacilo zdobit stromcek 🙂

a tiez sa po tyzdni pytal domov ze sa chce hrat s hrackami takze u svokrovcov 7 dni, u nasich 2 a konecne na chvilu klud. na silvestra sa zobudil na petardy ale hned som ho vzala pozerat ohnostroj cez okno tak sa mu to prevelice pacilo este dva dni o tom hovoril 🙂

a stalo sa nam to coho sa Peta obavala, este pred Vianocami tocil ze by chcel vrtacku tak som mu povedala ze mozno mu ju Jezisko donesie, lebo som svokrovcom ci komu hovorila ze by chcel, ale Jezisko nedoniesol a on sa v sobotu pytal na vrtacku, ze preco mu Jezisko nedoniesol ale nebol nejak extra sklamany len sa pytal, hlavne ze mame plny byt hraciek 😝

Leni baby su uzasne 😵 😵 😵 a ta sedacka vyzera dobre, paci sa mi

Zuzi tabula krasna, ja sa tiez v takych veciach vyzivam akurat to varenie.... 😀

a vsetkym stastny, krasny a zdravy Novy rok 2010!!!!!

baileysa
4. jan 2010

ahojky 🙂

kati, ja lenku snad uvidim vo stvrtok 😀

musim si napisat neviem co na sud, lebo ma predvolali ako svedka na 11.1. do cadce este kvoli nejakemu dietatu z roboty isto, tak ani neviem ako to mam nazvat, ci odvolanie ci co, asi iba oznamenie, ze nedojdem... 😀

a nic sa mi nechce, ale slavnostne hlasim, ze vecicky uz mam poprate, len keby sa to dakomu chcelo prist ozehlit 😝

my sme tiez uz na provizornej velkej posteli, zatial iba dva matrace na sebe, poschodovy system ma prist zaciatkom februara, tak sa vytesujem... gretka celkom zvladla prechod, spolu sme boli vyberat obliecky na velky paplon, tak je hrdy a spi na velkej posteli a kazdemu ju ukazuje... ani moc neputuje po nej, akurat raz sme ju nasli na malom matraci vedla a dnes v noci bola nohami dole na matraci malom a trupom a hlavou hore na posteli 😀

lenkamt
4. jan 2010

no vidím že to tu začína žiť 😀

zajtra sa uvidím s Katikou a vo štvrtok s Bailey, tešíííííííííííííííííííííííííííííííím 😀

ma muž včera vytočil tak som spravila objednávku v bonprixe za 60eur, také dôležité veci ako saténové topy a tak, chystám veľa žúriek tento rok 😀

Letu - Kubko zlatý ako obvinil ježiška 😀

fest som rada že sa už vraciate, bola tu riadna nuda 😝

zuzana76
autor
4. jan 2010

baily, tak super,ze mas uz poprate veci

leni, no stale je to tu puste este 😅

lenkamt
4. jan 2010

Bailey doteraz som nad tým rozmýšľala 😀 - ja by som to napísala že ospravedlnenie neprítomnosti 😉

a ja ti kľudne vo štvrtok pár vecí požehlím 😉 Ivku tiež môžme zaučiť 😀

Zuzi - ale furt lepšie ako medzi sviatkami 😵

meganik
4. jan 2010

ahojte babule, tak hlasime aj my svoj prichod. Vianoce su uspesne za nami, konecne lebo cez sviatky sme mali totalne obzerstvo, ani nejdem pisat kolko som pribrala 🤐 Natali sa velmi tesila z darcekov, najviac ju zaujala lekarnicka, stale beha a dobe do kazdeho injekciu a jasne, ze aj kuchynka zabrala - navsteva nerobi nic ine lne chlipe polievku, co Natali akoze uvarila a beda tomu, kto nechce ochutnat 😀

Silvestrovali sme spolocne vsetci traja az do druhej do rana, co Natali od deviatej cakala na ohnostroj a nie a nie ist spat, nakoniec som ju o druhej musela uspat na rukach a rano plac, ze uz ohnostroj nie je. Ale pekne sme sa zabavili, aj nam zaspievala, aj zatancovala, po polnoci utekala zvonit susedovcom oproti, aby si s nimi mohla dat na zdravicko 😵 Pekne sa nam rozkecala, vykeca vsetko aj to co nemusi, dneska jednej predavacke povedala, ze teta smrdi - no skoro som umrela od hanby, ale fakt bol ten, ze teta fakt smrdela 😝

Baily jeeej tebe to ako rychlo ubehlo, ja by som ti aj pozehlila, rada zehlim, teda mimo muzovych kosiel, ale si trochu daleko. Tak ti aspon zazelam rychly a co mozno najmenej bolestivy porod a babetku pekny prichod na svet, hlavne nech je zdravucke 😵

Baby a uz riesite skolky, mate nejake vyhliadnute a tak...lebo tu uz to zacina byt riadny boj, skoro sa bojim, ze bude musiet muz cakat uz o siestej v rade pre skolkou, aby sme stihli ako taky dobry poradovnik...je to chore 😒

slavenas
4. jan 2010

ahojte žienky 🙂 🙂

v prvom rade Vám prajem krásny rok 2010

tak aj ja sa hlásim po dlhej dobe , dnes doobedu sme došli s malou od našich do NR , bolo super ale už som sa tešila domov , malej to bolo jedno tá je spokojná hocikde 😅 😅

letu kubko zlatý 😉

meg natalka tiež 😉 čo spravíš detská úprimnosť ... 😅

leni ty si si to super zorganizovala takto na začiatok roka s tými stretnutiami 😉 ... a ozaj sedačka aj vynovená obývačka vyzerá super

maji4
4. jan 2010

Ahojte 🙂

baby kauza stratený mobil pokračuje dnes i mama volala že jej volala ta teta čo sme u nej boli na návšteve že mobil sa našiel ale v živote by som neverila kde ...takže bol spláchnutý v hajzli 😅 😅 ja som skoro odpadla ....no musel mi nejako vypadnúť keď som išla čurať ...a vôbec som nič nepočula bolo to tak že najprv som dala cikať Lilianku a potom som išla ja a keďže som sa rozprávala s Liliankou tak som nepočula že by mi tam člupol 😔 ...ale teraz sa už na tom smejem 😀 😅

Let ozaj a čo pletací stroj si nespomínala že či funguje a tak 😉 😉

Môj muž ma do štvrtku dovolenku a dnes sme boli v pandorfe a super akcie sme pokupili zasa kopec vecí 🙂 🙂 tak sa teším 😉 😉

Leni aj aj som kukala na fB fotky obývačky a sedačka super ale neviem prečo som si myslela že je tmavšia ale vyzerá fakt dobre 😉 😉

Baby nezabudnite do 3 králov vyprať posteľnú bielizeň vraj sa vtedy perie choroba 😉 😉 ja už mám popraté hlavná vec že som navliekala 23 vyspali sme sa na nich jednu noc a včera druhú a prali sa znovu...no poveri sú poveri 😅 😅

BAi držím palce tebe sa to teda už riadne kráti 😵 😵

maji4
4. jan 2010

meg zo škôlky ja mám nočnu moru 😔 😔

lenkamt
5. jan 2010

ahojte 🙂

Maji - s mobilom 😀 😀 😀 periny - to počujem 1x, ale idem nato 😀

díky za pochvaly obývky.

my sme sa mali ísť dnes doobeda sánkovať do doliny, ale kámoška to zrušila, tak ideme len tu pred dom 😀 však tým deťom je to jedno, kde ich ťahám ako ťava 😀

letuskah
5. jan 2010

caute
periny som vcera prala aj mimo povery 😀
Maji afera mobil ma u mna 500 bodov 😀 😀 😀
a pletaci stroj som este neotvorila, lebo pred vianocami som dorabala vesty pre muza a Kubka a potom sme boli prec takze chuda zapada prachom 😝

a v nedelu cestujeme s muzom do nemecka, chcu ho tam este na daky projekt tak sme sa dohodli ze pojdeme s nim aby sme boli pokope. aj sa tesim ale si to neviem nejako predstavit, to balenie, cestovanie a ci sa tam bude Kubkovi pacit. lebo on po tyzdni ked sme niekde vyhlasi ze chce ist domov a potom len chodi a kedy uz pojdeme a podobne.
a mame dilemu s postielkou lebo sa nam nezmesti do auta, v cestovnej nechcem aby moc spaval a na velku ho nechcem este ucit, duplom nie ked zmeni aj prostredi, sa mi to zda privelky sok...
a vobec netusim ako bude a co bude 😝
malo by to byt na dva az tri mesiace s tym ze raz alebo dvakrat pojdeme domov.

a navyse mi kamoska ponukla pracu co by sa malo niekedy vo februari vyjasnit tak mam vo vsetkom misung, a to vsetko som sa dozvedela v pondelok. som od nervov zozrala tofife skoro cele na posedenie 😝 😝 😝

letuskah
5. jan 2010

tym padom Maji nestiham ti dat toho Macka Pu tak by som ti ho poslala postou dobre?
lebo musim dake lieky pokupit, rychlokurz nemciny pre mna a jeden pre Kubka a BALIT 😝 😝 😝

baby ake lieky mam pytat od mudr aby mi preventivne predpisala?

letuskah
5. jan 2010

aaa najdolezitejsia vec: v tom byte kde budeme nie je internet!!!!!

lenkamt
5. jan 2010

Letu - 😕 😕 😕 ale net tam budeš mať , nie? 😀 😀 😀

tofife ja zožerem na posedenie celé aj bez nervov 😝 😀

s postieľkou neviem 😅 😔

letuskah
5. jan 2010

leni citaj dalej, nebude net ☹ ☹ ☹ ☹

lenkamt
5. jan 2010

pošlem ti adresu, budeme si písať listy 😅 šak to nie je normálne 😅 chlap nech nejaký zoženie, mu vysvetli že bez sekty nemôžeš žiť 😀

lieky - fenistil, hylak, nerozrobené atb, aj pamycon, od teploty, diazepam, rectoled,ostatné sa myslím kupuje - do nosa, do očí,uší, od kašľa suchécho, na vykašľiavanie, nejaký gél na ďasná ak ešte nemáte všetky zuby... a už neviem

letuskah
5. jan 2010

leni ved vybavime net lebo vie ze to by som sa po 4 dnoch bez netu vratila spet 😀
dakujem za lieky, opisem si to a stvrtok volam mudre
inak zuby mame vsetky, teda ak ich ma byt 20, som cez vianoce pocitala 😀

lenkamt
5. jan 2010

sa máte, nám chýbajú 3 a 4 kusy 😝 😝 😝 sedem dokopy 😝 😝 😝 😀

Kaťušinka mi nevolá, dúfam že sú už na ceste, snáď som nevyliala liter domestosu do wecka zbytočne 😀

letuskah
5. jan 2010

vidis aj domestos berem 😀

lenkamt
5. jan 2010

😀 😀 😀

mňa bolí hlava /zase/ tak si idem šupnúť tabletku a na chvíľu si ľahnem, nech nie som na Katiku protivná 😀

letuskah
5. jan 2010

tak pridala som aj ja fotky z vianoc
http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/Via...

zuzana76
autor
5. jan 2010

ahojteee

letu, to nemyslis vazne - 2 mesiace bez netu 😕 ☹

leni pekne stretko s katikou vam prajem aj s bailey zajtra

idem kuk fotky

zuzana76
autor
5. jan 2010

letu, tu sadu auticok contruction dostal aj patko 🙂

vidim,ze tiez ste boli zapratani darcekmi

a kubko je aky fesak v tej ferrari bunde a ciapke 🙂

peta28
5. jan 2010

Cauko cauko
ja len tak narychlo.. dnes mam posledny den dovolenky, vo stvrtok znova do prace. O chvilku idem nasolit kacku, zajtra som pozvala nasich na obed, je taka obrovska domaca , tak snad to nepototo a dobre ju upeciem. mam aj vnutornosti, tak z toho bude polievka.

Letu tak to je dobra zmena, ale super urcite vam to prospeje ked budete pokope ako takto na dialku a aspon sa naucis co to po nemecky. A teda neviiem ci sa mozem spytat, ale co s tym vrtulnikom??? Fotky su krasne, Kubko je velky fesak a dedko ako z rozpravky.

Inac my nic nove, totalne otoceny rezim ma mala, tak neviem ako to bude buduci pondelok s jaslami, ale asi ju zobudim uz o 5.00, aby sme tam na 8.00 dorazili. S tymi skolkami mam nervy aj ja a riadne, lebo len tie jasle kde chodi mala maju 40 deti a ta ista skolka kde ju chcem dostat, berie do prvej triedy len 20, takze uz aj keby vsetky deti z tych istycj jasli chceli pokracovat tak polovica nemoze a to ani nehovori o tych ktore do jasli nechodia a deti ktore musia vziat lebo tam maju starsich surodencov...

maji4
5. jan 2010

AHojte 🙂

Peti a nevieš kedy presne tam je zápis??do tej škôlky tu pri nás??

Let 😕 😕 neblázni akurát dnes som na teba myslela že dáme niekedy stretko 😔 no nič tak si to užite a aspoň budete pokope lebo takto stále fungovať sa nedá 😔

Let Jakubko je krásny na fotkách 😵 😵 a akú krásnu vestičku má no hotový frajer je z neho 😵 😵

nika07
6. jan 2010

Ahojte,

v prvom rade prajem všetkým krásny, šťastný, úspešný rok 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

u nás dnes krásne nasnežilo, sa teším, aspoň vyhodím chlapov s malou von😀

lenka obývačka vyzerá super, je vidno, že si to domyslela do posledného detailu 😉

letu super, že budete celá rodinka po kope, ked sa dá, a inak aspoň dobrá škola na nemčinu 😉
a kubko vyzeral v tej bundičke super, to ste kde kupili

maji super mobil, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka IP

lenkamt
6. jan 2010

ahojte.

Nika ip 🙂

ja si Katiku užívam, včera tu boli /riško úplne v pohode ani sme o ňom nevedeli, kofy v kuse mrnčali aby im nič nebral 😝 / 😀 dnes sme boli na sánkovačke aj s chlapmi, tak som cvakla Richarda s mojím a Rišo poznamenal že to bude dôkaz že môj chlap existuje 😀 a večer ideme s Katikou piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiť 😀 😀 😀

idem hodiť fotky z dneška 🙂