Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
10. mar 2009

aj ja by som prisla na stretko, ale my o deviatej este len vstavame, takze nic

a Natalka uz je hore, lebo este furt vrtaju..takze ideme papat jogurt

peta28
10. mar 2009

jaj vsak tak, uvidime. Idem sa sama seba predvedcit ze mi to vobec nevadi ze neviem tu dobru spravu a ze aj tak vlastne ja vobec nie som zvedava ..

peta28
10. mar 2009

No pozrite na tieto uzasne platenky a s klenbou

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5010542

peta28
10. mar 2009

vezmem malej tie vysoke, aj kedsa to bude horsie obuvat, ale bude mat do piesku tak sa jej tam nenasype dnu

zuzana76
autor
10. mar 2009

znova ahojte

maly dnes vobec nespal a prehana sa tu ako vichor

mimi to mi je tak velmi luto, ale citit z tvojich slov, ze si silna a ak aj pride nejaka prekazka, tak dokazes bojovat. Myslela som,ze uz si za vodou a uz bude len vsetko dobre, ale dufajme, ze lieky zaberu a cysta zmizne. Zelam ti vela vela zdravia .

letuskah
10. mar 2009

mimi ja ta obdivujem za tvoju silu naozaj, viem ze v podobnej situacii by som sa asi tvarila akoze zivot je taky a moze byt horsie, ale v kutiku duse by som sa asi zzierala 😒 budeme ti drzat palce nech sa to nezhorsuje

letuskah
10. mar 2009

no a k tajnostiam tipujem ze Mish sa bude vydavat nie?
a naco tu Maji o tom pises ked nechces povedat a dotycna laskavo nech sa vyjadri 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

v HM pre chalanov nemaju nic

a mam otaznik este, davate pri nadche fenistl ?mna to laka a este potrebujem vediet ako mam decku odsat nos ked sa toho panicky boji, mame taky blby vysacvac ktory zacne strasne hucat akonahla sa mu zuzi priestor na sanie. no a este potrebujem vediet ako mu do nosa dostat kvapky bez vypichnutia oci 😔 som v koncoch a chlap neni schopny nielen kvoli mne prist skor z roboty ale ani kvoli Kubkovi a uz to vidim ze ma v tom necha uplne samu a dojde okolo 19.
ja som normalne rada ze nie som tehotna lebo ozaj neviem ako by som to vsetko sama zvladla, od neho sa nicoho pozitivneho nedockam 😠

mimi.k
10. mar 2009

Nakukla som ešte, kým pôjdeme von.

Meganik, veď príď, nemusíš presne o deviatej. My tam aj tak budeme dlhšie, možno aj do dvanástej...teda aspoň ja, takže to je v pohode, ak prídeš neskôr.

Zuzka, Let., ďakujem.

Nemáte niekto tel. č. na Prvupomoc? Bilushka má, ale neviem, kedy sem nakukne, písala som jej, že ho mám, ale asi som ho stratila a teraz by som ho potrebovala...

mimi.k
10. mar 2009

Zuzka, mne tak spal včera - 10 min. za celý deň a hotovo. A energie mal na rozdávanie až do večera...

mimi.k
10. mar 2009

Letuskah, ja Fenistil dávam aj pri soplíkoch. Je to myslím na odpuch slizníc.

mimi.k
10. mar 2009

Peti, veď môžeme dohodnúť niekedy aj to poobedňajšie stretko, aby ste mohli prísť aj vy s Timkou... 🙂

Ideme teda von, ahojte.

baileysa
10. mar 2009

letush, ja ti asi moc trik nijake neporadim, u nas to zvladam sama, ze si ju podrzim, aj ked sa mece, v poslednej dobe ani neodsavam, iba cisitm nostek tymi vatovymi tycinkami namocenymi v otrivine alebo nasivine, gretka bojuje len trochu, takze zvladame jedna na jednu 🤐

mimi, to mi je luto, ze si to nebola ty s dobrymi spravami ☹ mrzi ma, ze sa ti to takto komplikuje, ale verim, ze za par rokov sa budes moct ohliadnut do zadu a najst v tom aj nieco pozitivne 😔 myslim na teba a drzim palce...
inak som ti zabudla napisat, vcera som dala gretke tu frutapuru od teba, som ju doteraz setrila, a vyjedla ju na jedne sup a pekne to papkala, tak musime ist do rakuska nakupit 🙂 ale uz sa mi zda, ze je to malicke pre nich, ze to mala len taku jednohubku 😅 a gratulujem k tej sukni, uzi si ju 😉

leni, tak ratam s tebou na vylet do polska, nabalim mozno este dake kamosky a dako to zrealizujeme 😉 musim zistit, ci mame prachy v domacom rozpocte 😅 a co by si este chcela nakupit? oblecko pre baby? ci pre teba?

letush, wii je super hracia gonzola 😉

baileysa
10. mar 2009

letush, fenistil je podla mna tiez na odpuch a ukludnenie sliznic 😉

meganik
10. mar 2009

baby tak moje dieta prave vyhadzalo suflik a nasla usb kluc a teraz sa mi ho pokusa narvat do pccka a presne do toho otvoru kam patri 😨 no je toto mozne, ake su tie deti vnimave a ucenlive 😵

mimi neslubujem nic, ale uvidim, rada by som sa uz stretla s levicatami aj s levicami mamami..piatok je ale este predsa len daleko

letu..no my sme to vzali takou formou hry, ze Natalka pekne odsavacku posklada a potom sa pohra s vysavacom, takze s odsavanim problem nemame a kvapkat si do nosa chce aj sama, takze ju nemusim nejako extra pridrziavat...no ale ked sa Kubko vysavaca boji, tak toto co som tu popisala ti asi moc nepomoze

baily..a tebe je uz lepsie 😕

peta28
10. mar 2009

Mimi ja sa tak tesim ze sa uz dni predlzuju, ze vyberiem dietko o 15.00 a by sme sa mohli este niekde stratnut. tesim sa velmi na jar

Letu ja neviem ako ti poradit, lebo ja som zufala z toho ked mam Timke podat akukolvek medicinu. Nastasie uz vie smrkat , takze ked najne vreckovku , alebo jej poviem nech urobi fu fu, tak sa vysmrka. S odsavackou sme to vymysleli tak ze sme ju naucili co sa s tym robi, takze jej ju zapnem strcim do ruky a ona si s nou chodi po byte strcenu v nose. Ale my mame tu na baterky.

Co sa tyka kvapiek tak to je bitka a mala reve a reve ze akekolvek odsavanie je uplne zvytocne kedze ma dalsie sople.
Takze ja utekam , zas zajtra a dufam ze sa dozvieme dobru spravu, ale tipujem ze to bude nakoniec nejaka sprostost. Ak nie tak sa vopred dotycnej ospravedlnujem.. ale myslim ze dnes sme tu boli takmer vsetky ktore sem chodievame , tak uz fakt neviem koho okrem pp, akvi a mish by sa to mohlo tykat. PP ma momentalne asi svojich starosti dost s chorusikmi, akvi neviem a Mish tiez nie, ale myslim ze by sa nam pochvalila sama
tak pa

letuskah
10. mar 2009

to je to ze ten nas vysavac vydava neskutocny zvuk a on je uplne v panike ked ho zapnem s odsavackou, inak v pohode aj sam "vysava" so zapnutym, snazila som sa formou hry aj som mu ukazala ake kako musime z nosteka vybrat ale nic, no a tie kvapky to je katastrofa sama o sebe, este mam jednu vec v zalohe a to ze ho priputam do kocika aj plecia a jednou rukou podrzim co bude treba a druhou odsajem, no som zvedava
a kubko sa vie tiez uz vsmrkat ale teraz ma take zabrzdene tie sople a nejde mu to

idem ho dako okabatit a dam aj fenistil

letuskah
10. mar 2009

len pre info ze kocik nepomohol 😠

baileysa
10. mar 2009

meg, ja stale rovnako 😒 dik za otazku 😉

letush, ja si to inak celkom tazko predstavujem, ze mas s kubkom take trapenie, si ho predstavim, ako stal vtedy v mekaci pred tym stromcekom s takym kludom a rozvahou 😅

leni, tebe som este chcela, teraz ten klinik box, co davaju v porodnici, tak je tam cely domestos 😉 nedas sa nahovorit na toho miska? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
10. mar 2009

Bailey - 😕 🤐 ja som už načala aj Ivku 😀 ja chcem hlavne deťom 🙂
a kvôli jednému domestosu, no sorry , tak to by museli byť aspoň trojičky aby som po tom šla 😀

Letu - my lieky papáme pekné , ale odsávanie a kvapkanie do nosa je boj, normálne kľačím na decku a odsávam /kvapkám 😝

lenkamt
10. mar 2009

Bai - ak by si zobrala aj Ivku, tak ona by chcela pre seba 😀

lenkamt
10. mar 2009

no a neviem , ktorá máme aký kalendár, ale môj na rok 2009 ukazuje utorok 25.marca 😅 tak sa vyjadri kedy vlastne 😀

maji4
10. mar 2009

Ahojte 🙂 ešte vás to neprešlo 😔 😔

Aj ja chcem isť do polska ešte som tam nikdy nebola 😔 😔

Let ja si ju tak zakvačím v rukách ,že sa nemôže hýbať a tak jej aj odsávam aj jej dávam kvapky aj lieky aj všetko čo potrebujem do nej dostať 😉
A keď nepomáha podobne ako lenka sedím na jed obkročmo a odsávam 😅 😅

letuskah
10. mar 2009

bail to on je cely cas pokojny a v tichu medituje aby mi to potom ukazal ked mu potrebujem dat nejaky liek alebo odsat z nosa, u nas je problem aj bezne cistenie nosa ak ma susniky 😠
no a jasne ze chlap ma v tom nechal samu, este je v robote a ani sa neraci ozvat kedy mieni prist 😠 😠 😠

bilus to s tou vodou mi hovoril ten opravar, on ma na starosti karlovku a dlhe diely a ze vsetci s tym maju problem co sa tyka praciek a umyvaciek ze kazdy to ma tou plesnou zanesene 😝

no idem odstranit dieta, uz je chuda unaveny, som myslela ze aspon pred spanim mu poriadne sople odsajem ale hold ine veci su dolezitejsie...

snad si aspon ordinaciu budem moct kuknut 😔

majte sa a dobru noc vsetkym

letuskah
10. mar 2009

a neni lepsie odsavat po sediacky? ale skusim tam ako piseme, pridusim ho a hotovo... ja som v tomto totiz dost neznala kedze mi to fakt treba raz do roka, nemam prax
caute

maji4
10. mar 2009

let ked ti môžem poradiť prisadni mu aj ruky budeš mať večšiu šancu mu to odsať 😅 😅

mimi.k
10. mar 2009

Letuskah, ja sa snažím vždy po sediačky. Posadím ho na kolená, niekedy drží pekne, niekedy sa vzpiera, tak držím pevnejšie...držte sa.

katika1
10. mar 2009

lenka to je fasa motivácia domestos za pôrod..
😀
dnes som si našla 2tis eur na účte, ktoré som ani netušila, že čo to.. a to mi včera poslali sirotské za skoro 2 roky 😅 no nevedela som že mi to už schvália 😕 žiadala som pred mesiacom a povedali že tri a viac mesiacov 😝 normálne mi je lúto ukončiť školu teraz 😀

retaux
11. mar 2009

Ahojte!
Tak od včera nikto 😀 Normálne pátracia akcia sa tu rozbehla a mne včera nešiel PC. Ale keď som vás večer čítala, tak som sa dobre bavila 😀 A pokým neprišla Meg, tak som si myslela, že im zavreli suseda a budú mať konečne pokoj, ale to tá dobrá správa nie je 😀

Mimi: to s tými výsledkami ma mrzí 😒 Ale dobré je aspoň to, že vedia, čo ti je a snáď ti budú vedieť tými liekmi pomôcť.

Ozaj a dávno tu už nebola Adulak, Akvi a už taaaaaaaaakto dlho sa tu neukázala Bluff.

Letu: ja si na Lucku sadnem obkročmo, kolená mám na rukách, zadok na nohách a jednou rukou jej držím hlavu alebo keď je MM doma, tak jej hlavu drží on.

lejla77
11. mar 2009

Dobre ranko 🙂

Letu:
ja mam tiez zlepsovak na odsavanie. Stanko robi tiez strasny cirkus. Sadnem si na zem, maleho medzi nohy na chrbat - hlavu ma v lone. Ruky mu dam pod moje nohy, aby sa nemätal - jednom rukou pridrzam hlavicku a druhou odsavam. Je to fakt super, len neviem, ci si pochopila, ci som to dobre vysvetlila. 😉