Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
5. feb 2010

kati, aj moj maly ma rad olivy 😀 😕

akoze normalneveci ako rajciny, papriku a tak nezje, a olivy, co nema rado vela ludi tak to lubi 😀

katika1
5. feb 2010

zuzi a malého dnešný obed - cestoviny čisté a na to kilo olív 😀

a gratulujem k pohybom 😵

zuzana76
autor
5. feb 2010

kati, kam chodite? dobre tam varia? by som vydurila muza 😀

lebo tu v NR boli dve cinske restiky, ale uz som tam davno nebola, chutilo mi v tej jednej, ale teraz radsej chodim len do spolahlivych restauracii, kde viem,ze dobre varia a dbaju aj na hygienu

nika07
5. feb 2010

netočte tu toľko o čínskej, lebo mi robíte chute 😠 😠 😠

zuzana76
autor
5. feb 2010

kati, nika, dakujem 😵

katika1
5. feb 2010

zuzi pri námestí je jedna - Panda a aj v akvariu je hore dobrá- taka fast foodová ale naj naj naj je v Nitre v Maxe, takžeho pošli tam!

zuzana76
autor
5. feb 2010

aha, to som ani nevedela, ze v Maxe je, to asi tam hore, kde su tie viacere fast foody

maji4
5. feb 2010

Ahojte my noc relatívne v pohode čakala som horšie ...
Ráno sa mi z hlienov povracala ale až hodinu po podaní takže ATB ,to už určite mala vstrebané 😉

Zuzka jeeeeeeeeej to je milé teším sa aj ja s tebou 😵 😵

katika1
5. feb 2010

hej tam Zuzi a je úúúúžasná - ostrokyslá polievka a kuracie jemne pikantoš s tenkými rezancami, alebo kačica - aaaaaaaaa mnaaaaaam!!!

maji4
5. feb 2010

my nechodíme nikam do reštaurácie a ja by som táááák išla nechodíme preto lebo môj muž sa hanbí za Lili lebo tam neobsedí ,vymýšľa,vyvádza...max tak cez leto na pizzu a to sme len vonku 😔

katika1
5. feb 2010

maji a myslíš, že naše deti obsedia? 😕

nika07
5. feb 2010

maji posielame lilianke bošteky na uzdravenie 😵 😵 nech je rýchlo fit

nika07
5. feb 2010

my chodíme, občas a tiež nie vždy mala obsedí

mnam kačica 😀

my sme boli v nedeľu tu na obede, a maju tam aj detský kutik tak bolo super

http://www.hotelgalanta.sk/takys.htm

zuzana76
autor
5. feb 2010

maji, vdaka

nas patko celkom obsedi, uchyti si knedlu a papa, minule sme boli na salasi v Cabaji a tam pekne sedel, ale to sme mu zobrali asi 5 aut a hral sa s nim na stole a ja som ho krmila

ale v Spanielsku bol zly v jednej restuaracii, len behal, nechcel sediet, nemali sme so sebou auta, nakoniec boli na stole take kecupy a horcice v malych vrecuskach, tak muz vymyslel,ze to su auta-cerevene / kecup/ a zlte/ horcica/ a maly sa zacal s tym normalne hrat ako s autom, behal s tym postole a konecne sme sa najedli

mmem_
5. feb 2010

ahojte

tak simko skoncil na ATB 😖 ,stale sa to nezlepsovalo,teda raz sa nam aj zdalo ze dobre a potom zase teploty a kasel tak mu dala ATB

ja som si bola dat dnes vybrat znamienko konecne, uz som bola aj pred 6 rokmi ale to som zdrhla z cakarne ked prisiel na mna rad 😀 , ale teraz som vydrzala

zuzi: ty si si davala minule, zostali ti jazvy?ci si si davala na to nieco,bo existuje taka masticka nejaka.

maji4
5. feb 2010

mmem SImonkovi prajeme skoré vyzdravenie a nech ATB rýchlo zaberu

mmem_
5. feb 2010

nas teda neobsedi,robi cirkus

este som zabudla jak ste sa bavili o tom sturove tak je tam aj kryty bazen aj sauna a jeden taky s horucou vodou a bez strechy.

ked som cakala simka tak som v nom vysedavala a nevedela som ze som tehu 😝

a este ten senzor dychu - ja som si ho kupila este pri Simkovi,bo kamoske maly takto prestal dychat,ze mu museli davat umele a volat zachranku, a zdrave dieta,v norm.termine narodene,vsetko ok. Spinkal v izbe a keby nahodou sa nejdu pozriet na neho .....
a vtedy som si povedala ze mi to za takyto stres nestoji a kupili sme taky aj ze to vyuzijes ako babysittera

a u simonka veru tiez pipal parkrat, u Timka zatial nie

zuzana76
autor
5. feb 2010

mmem davala som si masticku Contractubex - 2x denne, nemam jazvicku ziadnu, len ja tam nemam mihalnice, mam asi 2 mm miesto bez mihalnic, kedze to bolo na dolnom viecku presne na tom okraji

mmem_
5. feb 2010

diky 🙂 maji aj vy mate ATB? bol muz s nimi tak sa nespytal ze co mu to vlastne je 😅

no po 2,5 prisiel opravar na mycku, huraaaaaaaaaaaaaaa 😀

zuzana76
autor
5. feb 2010

stala 8.45 eura ta mast, bez receptu som kupovala

mmem_
5. feb 2010

2,5 mesiacoch

zuzana76
autor
5. feb 2010

mmem, skore uzdravenie Simonkovi

maji, ty si uz taka skusena s tymi ATB a vsetkym, ja sa normalne toho obavam, ked pojde patko do skolky a normalne ochorie ☹

bilushka
5. feb 2010

Vratili sme sa zvonku, je tam fakt hnusne.

Baby, ved podla nas sa neriadte tymi Dudincami, kludne tam chodte na Velku noc, zase nemusime byt v kazdej r..i a na kazdom stretku, to ja mam iba taku maniu, ze stale nieco nove skusat...
Inak tu je ten penzion v GA http://www.penzion-viktoria.sk/
ale ked Nika a Mima nic, tak nic.

My chodime do restauracii a nemoze nas odradit, ze maly neposlucha a neobsedi, no bohuzial pre nich a asi chvala bohu pre mna, lebo by ma fest vytacal chlap, ktory by sa za nase dieta hanbil.

mmem_
5. feb 2010

ja to mam na bruchu,tak dufam ze to pan dr.pekne zasil bo ho pojdem ...

chcela som ist plastickemu ale ma termin len 1x za mesiac, tz. 1x konzultacia a potom o dalsi mesiac az vyber,tak to nestihnem do aprila,lebo zaciname plavat

slavenas
5. feb 2010

ahojte krásky 😉

včera aká plodná debata 🙂

letu dakujem za podporu v tom štrikovaní ale ja som obdobím že by som všetko štrikovala, aj nohavičky pomaly, už dávno prešla tak teraz to určite nebude ono ... ale náhodou ja viem aj šiť , háčkovať , vyšívať 😀 😀 😀 ... a už vážne končím so svojou samochválou 😀 😀 😀

simkovi a liluške prajem skoré uzdravenie a samozrejme aj lenke a veronike nech to rýchlo prejde

som tu pred obedom pobehovala s priesvitnou šatkou na hlave a druhú som mala kolo pása plus ešte detskú tašku cez plece .... ma takto poobliekalo moje dieťa a malo z toho náramnú zábavu bola zlatá ma tak prosila že " mami plosim nechat satku " a ked ma do toho navliekla tak zapotila že " boze pane" (pane bože ) 😀 😀 😀 😀

zuzi super že malinké už kopká 🙂 🙂

katika1
5. feb 2010

ten penzion je pekný 😵
ja som za.. ale ked oni sú odtial, asi im to bude zbytočné..

bilushka
5. feb 2010

Moni, Simkovi skore uzdravenie, nech mu ATB zaberu, tiez sa uz dlho trapi, chuda.

Zuzi, super ze uz pohyby, ved ty si chuducka, tak uz to kludne moze byt, nema ti to ake sadlo tlmit.

slavenas
5. feb 2010

do reštiky t chodíme a dieťa vôbec neobsedí ale tiež nás to neodradí 😉 😉

bilushka
5. feb 2010

Nas uz aj lampicku s intimnym osvetlenim rozbil, co sme mali v restike na stole, takze hanba riadna, vtedy priznavam, ze nas to nacas odradilo niekam ist 😀 Ale my bezchrbtaci sme sa uz otriasli a obiehame restiky dalej 😀

nika07
5. feb 2010

my sme sa celé doobedie hrali s autíčkami, teda medzi príspevkami na mk 😀

ja neviem čo z tej mojej dievky vyrastie 😅