Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
16. feb 2009

Mimi, ty si tu do konca tyzdna a potom ides k vasim, pochopila som to spravne?
Snad nam to vyjde a pridem ta mrknut, vies zase by som nebola rada, keby aj tvoj maly od nas nieco chytil, ale uz to vyzera byt na dobrej ceste, aj vsetko dnes popapal len sa mu teraz nechce spat tak vykrikuje mama 80x za minutu 🙄

Diky za rady ohladom sirupu, muz kupi ak budu mat 😉

My vazime uz mozno aj 14 kg a meriame neviem kolko ale bodynko 98 co som mu kupila pred tyzdnom
je mu dobre 🤐

Mimi ten teplomer ti ja neporadim, hoci doma mame Omron usny a teraz ked bol chory mi odmeralo v usku napr. 36,2 a v ritke 38,3 tak to aj keby som neviem ako
odpocitala a odmocnila tak mi nevyjde rovnake cislo 😔
Ja to robim tak, ze ked mi uz ten usny nameriam vacsiu teplotu, tak mu meriam v ritke a na ten vysledok sa spolieham viacej.

lenkamt
16. feb 2009

ja sa pocikááááááááááám 😀 😀 😀

koho by som ešte spomenula, nech sa ukáže??????????? 😀

Mima - chýbala si tu ako daňový poradca 😉

Mimi - vždy sa ťa pýtam 2x 😠 čo mám navariť??????????????? 😕 aby vám to chutilo 😉

maji4
16. feb 2009

jej mima je tu super kedy prídeš???

lenkamt
16. feb 2009

idem si ľahnúť.........

takže keď sa vrátim nech ste minimálne na strane 10 a od Miminky chcem menu na pondelkový obed, vrátane zákusku 😀

letuskah
16. feb 2009

ja som prave preto zacala merat len pod pazuskou lebo raz mi v ritke nameralo 39,8 (skoro som odpadla) a pod pazuchou 37,2 a ako som pocitala tak som pocitala, nepasovalo mi to.

bilu to body mu moze byt dobre preto lebo vyrobca ma ine miery, ja som tiez kubkovi kupila jednu 92 ze bude mat do jari a rukavy su trojstvrtove a dole to nezapnem ani za svet 😝

bilushka
16. feb 2009

Mima vy ste boli v Londyne ved este vo stvrtok som sa bavila s Nikou a ze ste boli plavat 😲
Ci to bolo v utorok? 😅

Letu, mne usny meria menej 😀

maji4
16. feb 2009

no lúčim sa aj ja lebo sa tam uplače v tej postieľke ahojte 😉

peta28
16. feb 2009

Baby cauko, ja len na kratko, nic som necitala co ste pisali.
Sme doma, mame bronchytidu.. a fakt neviem kde sa pise ake i-y. A aby malo nebolo este zapal ocnych spojiviek, rano som presedala dve hodiny na Kramaroch, lebo mala ma od rana oci ako nagorak cervene, opuchnute a slzi.. a to som isla povodne len s tymi ockami a ze je totalne zahlienena vyrazilo jej to az do ociek. Ja tomu ani nerozumiem ako lebo odkasiava si len rano a v podstate cez den ani nekasle a este mi doktorka vynadala ze ci chcem aby dostala zapal pluc.. tak som bola za nezodpovednu matku. Hlavna vec ze som tam bola pred 3 tyzdnami so soplami a vtedy mala ciste diychanie, sople sa preliecili a bolo ok.

bilushka
16. feb 2009

Letu no mne pripada v tej ritke aj tak najpresnejsie meranie, lebo tam sa nehmyri a tie rozdiely tam tak neskacu, lenze zase problem je, ze je mu to uz velmi neprijemne.

Ty ako docielis, aby ti drzal ruku pri tele, ked mu to merias?

mimi.k
16. feb 2009

Leni, bola som mimo, keď si sa pýtala druhýkrát na tie Eurá 😀
Pre mňa nemusíš variť nič, mne stačí káva s mliekom 😉 a na ôsmu mi je skoro. Na deviatu, pol desiatu by to už šlo. Podľa toho, ako veľmi bude trucovať pri obliekaní 😅

Bilushka, tak ho definitívne nechcem! Lebo takto meral aj ten čelový. Áno, sme tu do konca týždňa, potom som u našich na týždeň, kvôli tým behačkám po doktoroch 😒 Tak ak vám to prejde, hocikedy príď. Okrem zajtra večera, to ideme k tej fotografke.

Mima, chýbaš tu vždy, keď tu nie si. 😉

bilushka
16. feb 2009

Peti 😲
To az tak je zahlienena? 😲
No a ja sa tu stazujem na mojho, ze ako je chory ☹
Drzte sa a co vam na to dali?
Teraz si na OCR?

peta28
16. feb 2009

Precitala som v kratkositi predchadzajucu stranu.. a teda neviem o tom ze by som bola na Bilu nesrata ked 2 x otovorila temu.. je pravda ze som si brusila zuby na otvorenie dalsej temy, ale zas az taky jesita nie som ze by som sa kvoli tomu oduvala.. su aj dolezitejsie veci na svete ako otvorenie temy ... 😝 😝 😝

mima07
16. feb 2009

ada, lenka 😀
isli sme vo stvrtok rano cela company 😀 a co tu vypisujete o zlych detoch tak to neviete co je zle dieta 😠 😠 😠 moj muz sa vratil so zaludocnou nervozitou a povedal mi ze nech si na dovolenku niekoho pohladam ze keby uz polovicu nezaplatil ze to bude stornovat 😠 a ze mozno to aj stornuje 😠 😠 moje dieta si robi len co ono chce a ziadne odputanie pozornosti nehrozi 😠 😠 este aj po letisku behal jak saleny a ked som mu urobila pa maminky odchadza tak mi zakyval 😠 😠 ho tam akoze isiel zobrat nejaky chlap ho chytil na ruky a alex ho vykvakal za vlasy 😠 😠 😠 no hambila som sa jak pes

letuskah
16. feb 2009

peta no toto, lecte sa, myslim ze lekar ked chce tak si nieco na teba najde, bud si nezodpovedna matka alebo hystericka, to mas jedno, a Timke nech to rychlo prejde 😉

bilu ja mu ju tam drzim a on si velakrat sam vypyta meranie, teplomer je pipi a vzdy vykrikuje pipi a tesi sa kedy zapipa takze mam o problem menej, a v ritke si neda merat odvtedy co mal po ockovani teploty a davala som mu cipky tak ani za svet...

bilushka
16. feb 2009

Mimi, zajtra vecer je este skoro na vylety, ale koncom tyzdna ked vsetko pojde ako som si vysnivala uz by nam nic nemuselo byt a prisli by sme.
Bola si teraz niekedy v Tescu na Kamennom, ci maju aj nase velkosti oblecka?
Ako pre deti myslim...
Chcem mu este kupit take overaliky na spanie a v tychto okolitych Tescach nula bodov nase velke velkosti...

mimi.k
16. feb 2009

Ja považuje meranie v zadočku za presné. Iným sa ani neriadim. Keby pekne držal, tak by som verila aj tomu pod pazuchou, ale to neviem, kedy bude.

peta28
16. feb 2009

Mimi v sobotu sme boli u fotografky a som zvedava na tie fotky, uz to nebolo take jednoduche ako pred rokom.. mala spolupracovala sice, ale iba ked ona chcela a iba s tym co sa jej pacilo.. motorka najviac. Ale myslim ze vyjdu celkom fajn, budu az o 10 dni.
Inac tie sandale neviem ci nebudeme nosit aj o dva roky, lebo tie 23-ky su jej asi o 3 cm vacsie, tak si neviem predstavit kedy dorasieme do 24. Nevies dokedy mali este tu akciu? Ze by som muza vyslala kupit este 22-ky.

letuskah
16. feb 2009

mima to papa mama odchadza u nas funguje podobne, dieta mi zakyva a s najkrajsim usmevom na tvari povie papa, ale inak sa nemam co stazovat 😵

peta28
16. feb 2009

Bilu nemam OCR, pravdupovediac ma to ani nenapadlo u tej doktorky si pytat.. som zabudla na to, ale asi to budem riesit dovolenkou, lebo jej mam dost

mima07
16. feb 2009

mimi a mali tie sandalky este vsetky velkosti ci sa mi tam oplati prave mu musim kupit papuce a tie si stale rozviaze aj ked ma 2 uzle 😠 😠
a zabudla som maly odpozoroval ako sa odopina pas v lietadle a sme sa tam normalne bili co ja som to zapla a on rozopol bud moj alebo svoj aj letuska bola z neho uz na nervy a ked mu ukazala ze no no tak na nu normalne zavrcal 😀 😀 😀 to robi nas pes obcas na neho ked je neposlusny a mysli si ze moze do neho trieskat palicou

mimi.k
16. feb 2009

Bilushka, mávajú tie 18-24, ale tiež to treba len vystihnúť. Väčšinou tam majú len tie malé veľkosti. Keď som tam bola min. týždeň, tieto naše nemali..

Peti, tak sa držte, nech to skoro prejde... 😒

letuskah
16. feb 2009

bilu este pred dvoma tyzdnami mali 18-24 mesiacov
mimi ja som to tiez povazovala za presne ale ked mi to hodilo takyto rozdiel... a kubko sa pri merani podpazuchou nemechri nejak extra takze tomu verim

bilushka
16. feb 2009

Letu ty sa ani nestazuj, lebo zase vychadza Kubko ako najlepsie dieta, co si este aj pyta merat teplotu 😀

Baby a ja som sa vam nepochvalila aka som ja vzorna mater, ked sme boli u nasich tak sa mi maly prepadol v nasom jazierku co maju nasi na dvore pod lad, skoro ma porazilo ako som ho zachranovala, dva dni sa mi este triasli ruky ked som si na to spomenula a nemohla som ani od nervov nic zjest 😔
Ale nebol tam cely, len nohy ale aj tak ten rev 🤐

mima07
16. feb 2009

bilu sak nase velkosti uz nie su myslim tie tescacke ja mam 18-24 a su mu len tak tak 😲 😲
ja som nechcel a pisat ze niekam ideme ked vsade zuri nejaka choroba aby som to nezakrikla aj tak tesne pred odletom spadol z stola a mal fialovu bradu 😠
timke skore uzdravenie a lekarku si nevsimaj keby sa radsej starali fakt o matky co o svoje deti ani nezakopnu

letuskah
16. feb 2009

bilu sa musel riadne zlaknut chuda
sak ja sa nestazujem 😀 len obcas 😅 ale zacina uz aj on vystrkovat rozky, on je vo vsetkom tak 2 mesiace pozadu takze aj neposluchanie a vymyslanie pride 😀

mimi.k
16. feb 2009

Tá akcia bola do piatku. To bola akože Valentínska zľava...

Mima, ani mňa už vôbec neposlúcha. Hlavne, keď som s ním sama, mám obrovský problém s hocičím. 😒 Napr. von sa najnovšie obliekame pol hodiny 😅

mima07
16. feb 2009

bilu 😀 😀 to poznam my mame v jazierku dieru pre rybicky a alexa len to fascinuje mam hrozu a leto si neviem ani predstavit uz som rozmyslal ze nejako vycvicim psa aby ho odhanal od jazierka

letuskah
16. feb 2009

my sa von obliekame tiez polhodinu a musim ho vsade nahanat ale sa to trochu upravilo ked som s nim sama tak je to lepsie ale ako nahle je doma muz alebo teraz u nasich ked sme boli to sa ani nedalo ho navliect do vsetkych vrstiev, CHCEM JAR!!

mimi.k
16. feb 2009

Bilu 😨 ja by som mala tiež riadne nervy 😲

mima07
16. feb 2009

mimi tak jedine obliekanie je u nas od malicka bezproblemove on sa strasne tesi tak sa da poobliekat aj ked mi to niekedy trva hlavne ked chce pomahat 😀 😀 😀