Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
16. feb 2010

peti: tato ma krasne fotky, link z jednej diskusie ale netusim kolko stoji, ale ma krasne fotky

http://www.nikolbodnarova.sk/galeria-detska.php

alebo kuk aj sem, cenu netusim

http://www.branoherchl.sk/portfolio/deti/

http://www.rofo.sk/

www.zable.sk ale to nie su tusim atelierovky

baileysa
16. feb 2010

ahojky,

gretka isla s mm na karneval, tak mam chvilku cas, tak som rychlo zapla comp, ze si idem pripravovat tu prezentaciu na obhajobu na buduci tyzden, som zvedava, kolko mi zinka dovoli, tieto moje baby so mnou vobec nespolupracuju 😅

mame sa fajne, ale ja sa hrozim toho, co pride, lebo okrem bab a domacnosti nestiham nic ine 😅 a to som bola uz pri gretke rozmaznana, ze som si aj svoje veci mohla robit a riesit a to teraz nejde 😅

skolky u nas ani neviem, kedy je zapis, mame volat koncom februara...

gretka farby pozna aj pomenuje, ale myslim, ze deti maju este casuuuuuu na to, podla mna sa to neda ani trenovat specialne, iba vzdy pomenovat, a jedine tak sa to mozu naucit, lebo ked zistia, ze nam na tom zalezi, tak sa mozu seknut a ani za svet...

gretka teraz k nam tiez chodi do postele v noci, co je pre mna hrozne naaaarocne, lebo zinku kojim potom potme, nechcem zapalovat, lebo gretka sa mi preberie, mm chrape a ani na neho nemozem hucat, lebo gretka sa preberie, potom aj ona chce mlieko... a mam stres so zinky, aby nezacala plakat, ze zobudi gretku... minule mm zaspal pri gretke v izbe, tak ja som mala normalne sviatok, ze som iba so zinkou v spalni, normalne mi nevadilo xkrat vstat, lebo som si mohla zapalit svetielko, kludne som s nou mohla byt aj hore, ked nezaspala atd 😅 kolko malo staci ku stastiu 😀

a uz neviem, co som chcela, snad ma este napadne... 😉

baileysa
16. feb 2010

jaaaaj, este bilush, sorry, ale asi ta trompfnem so stolarom, nam prvy zobral aj zalohu na dvere, potom firmu predal a odisiel do irska, samozrejme, nam tvrdil,ze objednavku posunul dalej na toho noveho majitela, ale ten o nicom netusil, takze nam to sice spravil, ale zacvakat sme to museli nanovo cele, lebo sak on s tym v podstate nic nemal, a samozrejme sme nemali zmluvu s tym predoslym, lebo to bol mm znamy 🙄 😨 tak nam doteraz visi tie peniaze, skryva sa pred mm a podobne... 🙄 ako taki ludia mozu spavat to nechapem...

mmem_
16. feb 2010

bai a uz sa citis lepsie? veru ja tiez tak kojim 😝 a dnes po 100 rokoch nepreliezol k nam, tak dufam ze ked som to sem napisala tak zacne znova 😀

baileysa
16. feb 2010

😀 😀 😀

dufam, ze uz je to lepsie, len teraz zase ma trapi, ze pri kojeni necitim stahovanie maternice, zda sa ti to v pohode, ze po tyzdni uz nic 😕

lenkamt
16. feb 2010

čavme.

Peti - 😕 ty kokos, tak toto sa ako môže stať?

Bilu - ja som neplatila lebo mi ešte neprišli údaje k platbe 😉

Bai - no tak nech spáva ocko s Grétkou v izbičke. potom daj vedieť kedy obhajuješ nech na teba myslíme viac ako inokedy 😉 😀

dnes v mc supiš perfiš , objednali sme si pizzu a robili ostatným mamičkám chute 😀 😀 😀 ja som taká mrcha 😀 no a vo štvrtok teda karneval, som zvedavá nato čo tam predvedú, ide to byť v kasárňach v posádkovom klube, takže aj ockových kolegov dosť, no snáď nespravíme hanbu a predvedieme slušné tanečky 😀

maji4
16. feb 2010

Ahojte 😉

Ale ste sa dnes rozpísali 😵 😵

Meg otras v niektorých šôlkach 😝 😝 😝

Bilu no prvý týždeň sa držal ....ale teraz je ž na stejnom ako pred tým i keď mi tvrdí ,že tolko už nefajčí no ale mne sa to nezdá 😔 😔

Peti 😲 😲 😲 tak aj 700€ je dosť si predstav že by to išlo z tvojich 😲 😲 😲

Beby ved aj ja dávam dieta preto do škôlky že si hneď po odložení dietata do škôlky pôjdem lahnút a oddychovať 😀 😀 😀

maji4
16. feb 2010

Slavens ako visieť tak na plese ste sa super zabávali 😵 😵 😵

baby ozaj a muž mi povedal že na to stretko nepôjdeme že to je strašne drahé 😖 a ešte aj velká noc že radšej pôjde k našim s oddýchnuť....takže nič ☹ ☹ mrzí ma to aj ja som sa už pomaly začínala tešiť na vás 😢 😖

maji4
16. feb 2010

mmem teba sa chcem opýtať kde ste kupovali malému tu super postel?? vieš mi hodiť link??

maji4
16. feb 2010

Leni teraz si narobila chute aj mne 😀 😀 s tou pizzou 😀 😀

a super že bolo super 😉 😉

mmem_
16. feb 2010

bai - myslim ze ani ja som uz necitila to stahovanie po tyzdni

maji- aku postel? Simko ma obyc valendu

s tou kartou sme aj my mali problem,sme boli v tom spanielsku v lete a normalne nam volali z csob ze nam museli bloknut a dostali sme novu

maji4
16. feb 2010

mmem joj prepáč to patrilo slavens aspoň myslím 😉 😉 že oni maju tú horolezeckú postel 😉 😉

maji4
16. feb 2010

tak teraz už fakt neveim kto má tu super postel??????????????????

mima07
16. feb 2010

peti ked chces ja ta do senca objednam 😉 zajtra som este doma a pojdem do senca tak tam mozem skocit

mima07
17. feb 2010

dobre ranko
maji vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

zuzana76
autor
17. feb 2010

ahojte
jeeeej maji, ty mas dnes narodky? tak vsetko najlepsie k narodeninam 😵

retaux
17. feb 2010

Ahojte!
Síce som všetko poctivo prečítala, ale už vôbec neviem, na čo som chcela reagovať 😅

Včerajší karneval bol super 🙂 Najskôr sa síce Lucka bála a nechcela byť medzi deťmi, ale sa len vo vedľajšej miestnosti šmýkať na šmýkale, ale potom sa už rozšantila a ku koncu aj tancovala. Odchádzali sme poslední 🙂

katika1
17. feb 2010

Ahojte.

Tak my máme disney channel dopoludnie 😀 A včera sme boli na návšteve a prišli sme trochu neskor a malý šiel spať až o pol 10tej, tak som dúfala, že ráno pospí a vstal 7.17 😝

no a závidím vám karneval. My tam nejdeme, aby nemal nočné mory 😔

bola som sa pýtať včera za školku a táto naša riaditelka tu v dedine je nejaká mimo - na všetko mi povedala "neviem, zistím" 😕 😕 aj či treba potvrdenie od dr na prihláške, alebo na osobitnom papieriku.. aj či vadí, že tu nemáme trvalé bydlisko a čo ja viem čo ešte 😝

retaux
17. feb 2010

Katika: možno je riaditeľkou len posledný týždeň 😀

nika07
17. feb 2010

Dobré ráno,

Maji pripájam sa ku gratuláciam, 😉 😉 😉

Kati a bola to riaditeľka a nie upratovačka 😀 😀 😀

katika1
17. feb 2010

nika aj ja som mala podozrenie, že to je upratovačka 😕 😝

lenkamt
17. feb 2010

čaute.

Maji - všetko najlepšie 😵 😵 😵

upratovačka 😀 😀 😀

od včera nemáme nič nové, iba že dnes som ich musela budiť o 8 😕 tak snáď z toho nebude nejaká choroba 😅

letuskah
17. feb 2010

caute
Maji vsetko vsetko naj naj k narodeninam, nech je Lilianka zdrava a nech ta muz poslucha 🙂 a musime dohodnut oslavu 😵 😵 😵

letuskah
17. feb 2010

tak som precitala a tiez neviem co...

Bai mne tiez lezie chrapajuci muz na nervy a furt do neho stucham a bucham ho ale figu to pomaha 😠 to ak nam hrozi natlacenie sa 4 do jednej izby tak to sa nevyspim ani to malo co spim.

Kubko sa budieva teraz okolo 3-4 lebo ho kasel zobudi a uz nevie zaspat poriadne tak je to super. uz mu presiel a vcera rano zase zacal tak davam solmucol ale neviem ci dobre. som davala predtym stoptussin a mu hned kasel presiel ale sa vratil a nechcela som ho nechat dlaho na stoptusine tak neviem teraz...

no ideme do banky a na daky nakup nech mame co jest, teda ja, a chcem kupit Kubkovi novy vankus aby som ho nalakala do postielky, tak uvidime.

caute

peta28
17. feb 2010

Dobre ranko

Maji prajem vsetko naj naj naj.

Mima dik, ale pani mi vcera napisala sms ze jej mam dnes zavolat.. tak sa jej skupim ozvat a uvidime

😉

peta28
17. feb 2010

Bai , super ze si sa ozvala.. verim ze to mas teraz narocne.. ale snad sa to coskoro upravi a drzim palce aby Gretka spinkala opat vo svojej postielke

Mmen dakujem za tie linky na tych fotografov.. ale vyzeraju ich stranky dost luxusne, tak to sa aj bojim opytat na cenu..

maji4
17. feb 2010

AHojte 🙂 🙂

Baby vy ste zlaté Ďakujem Vám za priania velmi ste ma potešili 😵 😵 😵 😵

Katka ani my nemôžme isť na karneval táááák by som futašila domou lebo viem že by sa vála 😔 😔 keďže ona sa bojí všetkého a hlavne postavičiek ked sme boli v lete v bojniciach tak tam bol človek prezlečený za medveda akože reklama na zoo a malá revala až sa nevedela nadýchnuť , to isté aj na mikuláša keď ho len zahliadla 😖

Upratovačka pobavila aj mna 😀 😀

Let musíme povyraziť tento , budúci týždeň čo ty na to??

mishelin
17. feb 2010

ahojte,maji ja viem ktoru postel myslis ale teraz uz ani ja neviem ze kto ju ma 😅 lebo aj mne sa pacila...a ja ze mmem 😅

letuskah
17. feb 2010

baby nebola to suzanina fotka? mne sa mari ze jej, teda myslim tu postel

a inak Kubko mal v noci prvy raz zivy sen, najskor asi cirkusoval muzovi lebo to bol taky ton ze tato neviem co a za chvilku sa brutalne rehotal, potom este daco a koniec, ale som sa rehlila na tom smiechu 😵 rano som sa ho pytala ci si pameta co sa mu snivalo ale asi nie, teda neviem ci uz vobec pochopil co je sen