Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
9. mar 2010

aj mna, dufam ze nema nejake problemy 😔

zuzana76
autor
9. mar 2010

ahojte, neskor vas docitam, teraz sme dofrcali, vsetko je ok, BPD 43 mm, FL 26 mm, zodpovedame 19 tt, no a ja som medzi nohami nieco videla, doki vravel,ze to je pupocnik, ono ako pipik to zase nevyzeralo, ale co to tam teda robilo? 😀 som myslela,ze uz mi povie co to je, ja neviem, on ma nejaku slabu masinu, dufam,ze aspon na tom 3D nam povedia, AFP je ok - riziko na dowv mam 1:50 000 a to druhe NTD 1:2200, takze vsjo ok.

peta28
9. mar 2010

Zuzi super

zuzana76
autor
9. mar 2010

prisli mi aj tie veci z bonprixu, tak pre patka super, vsetko sedi, aj je to pekne, hoci tie gate stali vyse 10 eur, to sa mi zdalo trochu moc, ale asi som z lacneho kraja a moja bluza je velmi pekna, ta velkost 38 a je mi to dobre, teda v takomto tehotenskom stave, takze si to necham na obdobie tehotenstva a potom uvidim,ale na stav po porode si objednam nejake 36

lenkamt
9. mar 2010

Zuzi - super 😵

Katika dúfam že je tehu 😵

prišla na chvíľu Ivka, tak som vybehla do obchodu, kúpila som rožky, nanuky a piňacoladu 😀 sa večer strieskam 😀 predavačka na mňa divne kukala, že čo za nákup 😀

slavenas
9. mar 2010

zuzi super že je všetko ok 🙂

leni ja som si včera chcela kúpiť to mojito čo predávajú vo flaške , také už hotové, určite viete 😉 , no a môj muž na to že, čo si to nekupuj pozri to má iba 10% 😨 😨 😀 😀

letu Kubko zlatý 🙂

lenkamt
9. mar 2010

piňacolada má 14% 😀 ako správna alkáčka som prišla domov, vybrala z tašky, nanuky nechala roztápať sa a hneď som si uliala 😀 ale je to nejaké riedke 😅

deti počúvajú rozprávky z kazeťáku 😕 idem im zmerať teplotu 😅

slavenas
9. mar 2010

tá teplota kôli tomu kazeťáku 😕 😕 😕 ???

lenkamt
9. mar 2010

no že sedia a počúvajú 😕 sa mi to zdá divné, ale nechcú normálny teplomer iba ten čo pípa a tá sviňa digitálna vždy ukáže 35,3 😝

mishelin
9. mar 2010

prave sme prisli z von..brrr ina kosa 😝 😝

mishelin
9. mar 2010

leni pinacolada 😀 ja som si dala fernet v cokolade len taky glcok na zahriatie 😀

zuzana76
autor
9. mar 2010

baby pomoooooc, som sama, uz nevladzem, maly hodil do pracky muzove hodiny, tak som ich samozrejme oprala, kedze som si to nevsimla, musel to hodit uz do pradl, co som mala nachystane, oprala som patkovi tie nove tielka velkost 104/110 a oni sa zbehli na taku velkost aku ma teraz -tielka 98 , ma porazi, kupila som mu 2 sady po 8,5 eura, ja si to rovno hodiiiim, fakt uz dnes nevladzem od 6.00 som na nohach a on furt nieco vymysla

zuzana76
autor
9. mar 2010

teraz si vypytal jogurt, zjedol 2 lyzicky a ze staci 😠

maji4
9. mar 2010

Ahojte 🙂

baby ved aj ja som bola prekvapená že mi volal doteraz mi nikdy nezavolal nech som bola kde kolvek vždy boli v pohode ale napríklad aj dnes čo stvárala som jej vysvetlila že ide "zasa do roboty " a v pohode ma vystrojila bolo to tesne pred kupaním a ked už boli vo vani tak som potichučku prišla dovnutra mimochodom bola som len zo smetami a ako som otvárala dvere reeeeeeeeeeeeeeeeeeev až sa triasla strašne plakala fakt to si neviete predstaviť ako vreštala 😖 😖 tak som potichučku sedela v kuchyni a počúvala ani obliecť sa mu nedala skoro mu spadla z prebalováku ...a keď ju už dal do postieľky samozrejme medzi tým stále vreštala až sa nevedela nadýchnuť ...potom som prišla a už bolo OK 😔 😔 ja neviem čo mám robiť fakt poradte!!!!

Zuzi super že je všetko OK 😉 😉

Zuzka klud Lilianka keď má také stavy cez den a keď je taká zlá tak jej vysvetlím a keď už nepomáha nič tak sa s nou nebavím 😔

zuzana76
autor
9. mar 2010

maji 😔

ja som ho uz tak vyhresila,ze plakal, on je inak citlivy, len som si vsimla,ze zacina dost vymyslat, teraz sa chvilu sam hra, a ja oddychujem, najviac ma se.u tie nove tielka, lebo teda 17 eur nie je malo a su na nic 😠

zuzana76
autor
9. mar 2010

majka a co sa deje? nejako som mimo? co je Lilianke, preco plakala?

maji4
9. mar 2010

Zuzi teraz má takú mániu že všade so mnou a fakt všetko čo si zmyslí môžem len ja robiť....a ked to neni po jej vôli tak reve ale fakt strašne reve straaaaaaašne 😔 😔

zuzana76
autor
9. mar 2010

maji, no tak to mame aj my taku maniu 😠

letuskah
9. mar 2010

maji si ju mala dnes nechat este predychat ten vcerajsok, nech na to zabudne a potom zacat skusat, ale aj tak som presvedcena ze ju to same prejde 😉

my sme bezdetni, sme Kubka odviezli k nasim a boli sa najest, ja furt daco jem, to je hrozne uz, ved ja priberiem 30kg kym sa to male uboziatko narodi 😅

Leni aj nas digitalny ukazuje furt 35,3 to su co za teplomere??? a za tie nanuky a pinacoladu ta zerem 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
9. mar 2010

zuzi super ze je vsetko OK, nabuduce nestresuj 😉

zuzana76
autor
9. mar 2010

ja zase jem dost malo, ale fakt mi tak nechuti ako pri patkovi, jem len tak normalne 😒

letu, zajtra letis? tak stastnu cestu

Lenka, aj nas digitalny ukazuje okolo 35 😀

lenkamt
10. mar 2010

ahojte.

tak my sme mali večer zvýšenú teplotu ☹ uvidím aké budú teraz ráno ale vidím to na ďalšiu návštevu dr. 😔

celú noc som nespala 😝 raz kašľala jedna raz druhá 😖

Letu - uži si paríííííííííž 😵 😵 😵

letuskah
10. mar 2010

caute
dakujem 🙂 uzijem si 😵 😵 😵

Leni vela stastia, nech vam to skoro prejde 😕

idem este na to echo a potom balim a idem, tak sa majte pekne, chorusikovia nech sa vyliecia a dalsi nech neochoreju 😉
caute

nika07
10. mar 2010

Dobré ránko,

my stále rovnako, boli sme včera u lekára dal Linda sirup Fenorin P, som zvedavá ako zaberie

mame potvrdenú aj prihlášku do škôlky, cena 1 euráč 😵

Let, užívaj si Paríž 😉 😉 😉

Maji, aj Linda mala také obdobie, ked sa mnou revala, to bolo strašné , ale prešlo to

bilushka
10. mar 2010

Ahojte,
nech chorym detickam chorobky rychlo prejdu, Leni tak vas to riadne draplo nakoniec, ked kaslali celu noc 😒
Nam uz nic nie je, ideme cvicit.
A ten jazyk, co som si myslela, ze 3 tyzdne nebude jest ma uz zaceleny, nehovorim, ze nie je vidno, ze to mal preseknute, ale papa, pije, umyva si zuby normalne, nehovori uz, ze ho to boli a pritom fakt taka dierisko, som rada, ze som s tym nesla na pohotovost kde by mu to urcite sili a trapili ho este viac.

Zuzi, no vidis, klasika, vsetko si mala v poriadku a iba si sa zbytocne vynervovala pred tym 😉
Uz mas polku za sebou bez jedinej komplikacie, tak sa zacni naplno a bez obav tesit 😵

nika07
10. mar 2010

baby čo je s tou Katikou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzana76
autor
10. mar 2010

ahojte

bilu ved ja viem, a tesim sa, uz planujem tehotenske fotenie, ale teraz mam zase fasa ksicht 😀 , len nech to ide aj dalej bez komplikacii, uz sa tak tesim na babeno 😵

dnes som slamienka

zuzana76
autor
10. mar 2010

dnes malinke okopkava hned od rana, tak sa tesim 😵

ach jaj, ja uz chcem vediet co to budeeeeeeeeeee

lenkamt
10. mar 2010

no čaume.

Bilu ty kedy u tej kaderníčke??? som zvedavá 😉

baby oproti včerajšku oveľa lepšie, tak dúfam že je to na ústupe 😖

zuzana76
autor
10. mar 2010

som si triedila veci, vela som povyhadzovala, niektore vezmem " na dedinu" tam sa to este znosi 😀 , a niektore vyhodim, aj spodne pradlo som preriedila, bavlnene roztahane gatuse som si nechala do porodnice po cisaraku, lebo mne vtedy ani ti sietovane nevyhovovali, to sa mi zaplietlo do tych cvokov co som mala na rane a ani tehotenske podbruskove, lebo tie zase boli priamo na tej rane, a potom si nakupim nove nohavky