Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
3. feb 2010

bilu ste ma nezobrali 😅 😅 😀 😀

lenkamt
3. feb 2010

však si sa nehlásila 😠

sviňa dedo jozef vypráža karfiol 😝 no teraz čo mám robiť, akú chuť som dostala 🙄

slavenas
3. feb 2010

leni si to trafila, presne ho volajú Rastík ... mi to nejako nejde do huby ... a tatino sa tak nevolá, neviem kde na to prišli 😨

bilushka
3. feb 2010

Rastik je pekne meno, len take, ze synovi by som ho nedala, proste normalne meno, ale aj tak sa ich narodi asi pat na Slovensku za rok, vsetci maju len Samkov a Adamkov.

Slavka-blba si uz nadobro?

A idzem teda aj ja.

lenkamt
3. feb 2010

dnes už sedem strán, baby vyberte výkresy a chodte si kresliť s deťmi 😀 ja mám na to Verču, takže idem piecť 🙂

slavenas
3. feb 2010

leni ved to že som nemala odvahu... 😎 😎 😎 😀

bilushka
3. feb 2010

Slavka, si sa nas bala? 😲

Ze vyberte vykresy, rozkaz veduca, idem okresat toho mojho samorasta trochu 😀

slavenas
3. feb 2010

ale nie ved strandujem 😀 😀 😀 ... jasne že som bola blbá že som si nechala ujsť žúrku roka 😉

moje dieťa ešte spíííííí

nika07
3. feb 2010

slavi ty si taká trubka ako ja, ked ma nikto nevolá 😀

lenka moja si kreslívedľa mna 😀 a nechce ísť von, a ja už potrebujem vzduch 😝

slavenas
3. feb 2010

nika práve že ja sa vterknem v pohode ale som sem chodila len krátko tak asi preto ... 😨 😉

slavenas
3. feb 2010

strandujem je super slovo 😀

nika07
3. feb 2010

tak to budeme musieť zasa organizovať vo veľkom 😀

ja s Dudincami zatiaľ počítam 😵

akvabela
3. feb 2010

Ahojte 🙂

Leni, trafila si klinec po hlavicke, aspon v mojom pripade - nebyt Bailey a jej Zinusky, tak sem nenakuknem. Bai, srdecne Vam gratulujem, nech ste obe zdrave, Zinka pekne papa a dobre spinka! A ako Gretka, uz videla svoju sestricku? Pamatam si ako Majke ziarili ocka, ked sa mohla prvy krat dotknut malej Yvett. Teraz su super partacky a verim, ze im ich krasny sestrickovsky vztah vydrzi pocas celeho zivota. Sa tomu tesim, lebo som vzdy chcela mat sestru ako su oni dve, moje babulky 😵

Letuuuu, gratulujeeeeeem!

Bilu, mozme si vybrat okr. Montessori, aj French immersion, pricom v nasom sk. distrikte za Montessori je poplatok 75 CD na sk. rok. No kedze to nie je private school, ale public, tak musia dodrziavat vo vyucbe urcite osnovy, pricom klasicku montessori skolu sa tam neda dokonale implementovat.

Skoda, ze nie som na FB, tesim sa, ked Taslerovci hodia nejake videjko Zinky na youtube 🙂

Ozaj a vitaminy nedavam ziadne, obcas dam babam fluoridove kvapky kvoli zubom, kedze v nasej vode v BC fluor nie je.

mmem_
3. feb 2010

baby no som si vas v rychlosti precitala

a terez ten chodur je teply ci co?

ani ja neznasam tu cast kde svina dedo jozef vypraza karfiol,furt mi tecu slinky 😀 😀 😀

lenkamt
3. feb 2010

Mmem - 😀 sviňa dedo jozef celý čas mám nerva a chodúr nie je, to sme sa na stretku rozprávali že koho som stretla v gay bare a to bol ten martin neviemaký čo robil v markíze v teleráne showbiz a teraz robí v stv 😉

nika07
3. feb 2010

Lenka Martin Kontúr, on je teplý? 😕 😕 😕

lenkamt
3. feb 2010

no neviem či je teplý ale veľmi dobre sa zabával v gay bare, predpokladám že s gaymi 😅

meganik
3. feb 2010

caute fesandy, tak akoze toto nemam sancu precitat, co ste tu vy dneska vyprodukovali, takze sa ani nesnazim preskakovat strany, lebo sa stavim, ze by som asi vasu debatu nepochopila 🤐

takze velka gratulacia Baily ku krasnemu dievcatku, mala je nadherna 😵 😵 😵

aj ja by som brala take krasne, vonavucke, hebke, jemnucke babatko

a este velka gratulacia Letuske k tehu, zelam krasne, bezproblemove tehotenstvo a tiez som zvedava, ci to bolo planovane...sa mi zdalo, ze si sa chystala do roboty, no ale aj tak je to krasne, vediet ze ti v brusku rastie novy, maly cloviecik 😵 😵 😵

tak a neviem presne o com ste sa tu bavili, ale teda bolo to tusim nieco s vlasmi, tak ak som mimo tak tieto riadny preskakujte...mne sa paci Katika aj s rovnymi vlasmi ako mala na svadbe, a rysava farba sa mi paci tiez, ja ju mam cely zivot na hlave, sice som ju ako mala neznasala, lebo sa mi posmievali ake mam vlasy, ale teraz by som ich nevymenila za nic na svete...som zvedava ako sa s farbou svojich vlasov stotozni nasa Natalka

tak nic, idem sa venovat nasemu drobatku

jaaaj a este som chcela, ze biluska bude DOD na Kameliovej 16-teho, keby si chcela ist skusit, pozriet a tak 😉

mamonia
3. feb 2010
katika1
3. feb 2010

čaume 😎 vysaunovaná, vykúpaná, spokojná a dnes je strada, či čo? 😀 😀 😀

lenkamt
3. feb 2010

jo, jo 😀 😀 😀 tak si to uži 😉

Meg - vy máte obidve krásne vlásky 😵 😵 😵

bilushka
3. feb 2010

Ako mne lezu taketo odkazy o hlasovani na nervy 🙄

Leni, ved popis presne ako sa zabavali, ze mal "kamosov" jazyk az na mandliach, takze rysavec je uz jasny.
Ale ten ma netentuje, ale ked tam vo svojich novych sexi satach stretnes Kolenika, tak moj infarkt je isty.

Meg, dakujem za info, ja na Kameliovu nedavam, potom daj vediet, ako sa ti pacilo na DOD a konecne mi objasni, cim su tak strasne super, ze tam vsetci chcu ist 🙂

lenkamt
3. feb 2010

pre mňa je podstatné že sa mi nechcel podpísať na podprdu, akože ďurinda v pohode /upozornenie - toho som stretla inde/ a krpec krpatý že chichi radšej nie 🙄 😀

peta28
3. feb 2010

Tak akoze dovi dopo.. s tymto zienky hlasujte .. toto fakt neznasam.. pride sme niekto kto ani neviem kto je a hlasujte za ani neviem co, lebo radsje to ani neotvaram
ja uz fotku malej ani nikam nedavam, lebo to nema ziadny vyznam a ja nemam cas na to aby som celej rodine a znamym posielala hlasujte.. kde je potom objektivnost tychto sutazi, ked to je o tom kto ma aku velku rodinu a kolko ma kamaratov?

lenkamt
3. feb 2010

Bilu - akože momentuš som poslaním ip a mojich rozmerov totálne zdeprimovaná, idem zožrať ten koláč 😀

peta28
3. feb 2010

My sme si dnes dali vecu v Mekaci.. mala sa tam posrala, vsetko zasmradila a isli sme domov.. tolko moje dnesne kulturne vyzitie 🙄

lenkamt
3. feb 2010

😀 😀 😀

Peťa tak ty si to tu dnes uzavrela 😀

dnes bolo super, dúfam že takto bude častejšie, ja idem uložiť deti a hodiť sa do vane, nech mám aj ja nejakú tú saunu 😀

dobrú noc a príjemné stredovanie 😀

katika1
3. feb 2010

😀 😀 😀 Peťa

no idem ja už fakt stradovať.. treba lebo obom nám na fb vyšlo, že budeme mať tri deti - dvoch chalanov a jednu babu 😵 takže na tom treba začať aj makať.. snad si to aj chlap uvedomí, že to nie len tak 😀

mima07
3. feb 2010

caute
sa tu dobre sulam 😀 😀
mmem nebola som odlozila som to na zajtra lebo boli strasne cesty
a idem kuknut babatko 🙂

mmem_
3. feb 2010

baby no vy ste cisla 😀 😀 😀

ja ze uz aj ten chodur

leni a ten kontur hovoril v telerane ze on ma priatelku uz 5 rokov a zoznamili sa cez internet 😅 no a ja som doteraz pokladala telerano za doveryhodny zdroj 😀 😀 😀

dnes bol simon megazly, pomooc

baby a zahraju sa vasi decka uz sustredene s niecim,ci musite furt pri nich sediet