Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
29. apr 2009

zachvaty zlosti: gretka nema az take ako popisujete, ze by som ju musela dat sa ukludnit do postielky alebo inde, ona sa sem tam hodi o zem, vacsinou ju zoberiem na ruky a odnesiem tam, kam prave nechcela ist alebo teda podla toho, co je pricinou... ale ona to ma so nou tazke, ja jej malokedy ustupim v tom, co chce, ak je to nieco na com mi zalezi 😔 a ona to uz myslim si celkom vie, ze aj ked sa na hlavu postavi, tak niektore veci proste neustupim... nechcem byt na nu tvrda a nedovolovat jej, ale myslim, ze potrebuje veidet hranice, potrebuje vediet, ze ja som velka, a ona je mala, a ze to mam v rukach ja, niekedy je prilis vela slobody pre deti neunosne... vrelo vam odporucam knihu Maly tyran od Jiriny Prekopovej

baileysa
29. apr 2009

bilush, o com je to ano sefe, my primu nemame 😒

mima07
29. apr 2009

baily si tu bola provokovat? 😠 😀 😀 spanie bez plienky a este aj upratany byt 😲 u nas ani jedno nehrozi 😀 😀
prave som zrevala na alexa az som sa sama zlakla lebo uz niekolko vecerov nacvicuje ze nechce sam spat tak tam chodim jak na klavir ☹ ale kedze som si nalozila veceru tak ma to nasralo takto som mu to dala na vedomie a cuduj sa svete je ticho 😀 😀 asi sa urazil

baileysa
29. apr 2009

mima 😀 😀 😀 je taky urazlivy??? gretka niekedy hrozne 😅
a keby si videla byt tak nepovies, ze je upratany, ale skor je opat v obyvatelnom stave 😀

mima07
29. apr 2009

baiy ja ho momentalne nemam ani v obyvatelnom stave ak nezasvietim tak sa o nieco prizabijem 😀 😀 a ja malokedy upratujem strasne dokladne ja tiez davam len do obyvatelneho stavu

mima07
29. apr 2009

neviem ci je urazlivy ale ked zarevem tak pochopi ze prepiskol 😀 😀 ale som si po tvojom prispevku uvedomila ze musim byt aj ja prisnejsia lebo si za chvilu bude robit co chce 😠

maji4
29. apr 2009

Ahojte stretko s "bábom "bolo super ale už som sa utvrdila ,že ja mám doma "takmer samostatnú jednotku" 😵 😵 takže zasa som v tom ,že druhé dieťa až keď bude mať Lili 18 😅 😅

Let zajtra cvičiť nejdem som jej volala ,že z rodinných dôvodu nemôžem 😔ale dôvod je taký ,že zajtra ma byť hnusne vonku tak sa mi nechce sa v tom počasí trepať kus na električku potom vonku zasa vymrznúť... 😔 😔

Dík za odpovede na anketu pomohlo mi to takže aj ja budem s kludným srdcom keď si vyzuje ponožky 😎 a overaliky jej už nebudem kupovať lebo aj teraz to už robí ,že tesne pred spaním keď je už poobliekaná tak mi zahlási mama ccccccc a nemôžem jej povedať ved máš plienku keď sme ako-tak začali s odúčaním teda vždy keď sa vypýta tak ju na nočník posadí a keď má ten overal tak ju musím komplet vyzliekať čo je strašne pre mňa otravné takto len stiahnem gate posadím na nočník a hotovo 😉 😉

Peti chudatko Timka ☹ ☹posielame božteky na bobo 😵

Mimi chudatko Alexko aj jemu posielame božteky na bobo 😵

bai super ,že si si pokecala a samozrejme ,že si si spravila radosť 😵 😵( a samozrejme ,že si si upratala 😅)ale nie sranda 😉

baileysa
29. apr 2009

maji, presne pri nocnikovani je normalne pyzamko ovela praktickejsie 😉

a ja som zabudla popriat timke, nech sa jej rychlo zahoji, snad uz na fotkach to nebude mat take viditelne, ved im sa to rychlo hoji, niekedy az zazracne 😉

maji4
29. apr 2009

bai aj ja sa snažím tak ako si písala ty že keď mi na niečom záleží a ona to chce a nemôže tak keď kotrmelce bude robiť proste nie a hotovo....lebo ja to teraz už vidím na tom chlapcovi čo som Vám včera spomínala.... 😔 😔 strašné ☹ ☹

letuskah
29. apr 2009

ja mam zase odstrasujuci vzor v starsej neteri takze tiez vychovavam teda aspon snaha je, co z toho bude, to ukaze cas....

my sme dnes nocnikovali, najskor si popisal body a potom s cistym svedomim a suchym zadkom sadol na serbel a tlacil a ze nejde, no bodaj by islo ze ano... ale nevadi do leta casu dost a pri mojom hrnuti sa do prace mame cas do troch rokov 😀 😀

inak to s tym zastupovanim ma byt nakoniec az od 14 maja co som chcela ist k nasim a este chcu aby som za ten cas zorganizovala tri akcie a na dvoch aj bola, co znamena cez den v praci a vecer na akcii tak rozmyslam ze sa na to vyone, momentalne nemam na take veci schopnosti 😔

inak u nas je tiez obyvatelne ale mna hrozne stve ze vykladame pred kubkom veci co nesmie a uz sa nam to na niektorych miestach kopi a mame v tom hrozny chaos, ja by som to potrebovala vsetko pretriedit a preonacit, napr v brchovej izbe je skladisko ale do slova a do pismena, momentalne studuje v zahranici ale obcas chodieva domov, desim sa dna kedy mi oznami ze sestrus o tyzden priletim, ja ho nemam ani kam ulozit 😅 co s tym?

letuskah
29. apr 2009

jaj a dietatko si dnes spravilo bojove znacenie, neviem ako a kedy ale vytiahol si centrofixku a popisal si lice, samozrejme ze to dole neslo, a v zrkadle sa obzeral a tocil a komentoval a vyskal od radosti, muz ked to videl skoro skolaboval... nechapem co je taky citlivy, maly mal z toho srandu a mne je to jedno 😀

lenkamt
29. apr 2009

nestíham 😅

iba som pridala fotky, zajtra pri káve dočítam 🙂

dobrú noc 🙂

letuskah
29. apr 2009

leni baby su zlate, vsetky tri a Veronika ako sa zmenila od Radavy, a ta torta, to co chces na druhy pokus urobit lepsie sak je nadherna 😵 😵

letuskah
29. apr 2009

a dobru noc ti

maji4
29. apr 2009

Lenka baby sú perfektné a tá torta tiež no super kuchárka si 😉 😉

Slavenas aj tvoja malá je zaltučká na tom cvičiacom stroji 😉 😉

A idem aj ja spať tak dobrú noc 😉

meganik
29. apr 2009

jeej lenka deticky su krasne a Veronika aka zlatunka kocka 😵 no a jasne, ze torta vyzera super 😉 a dvojky ti chodia spavat s copikmi?

no moje dieta zalomilo az teraz a to bola dneska prakticky bez poobedneho spanku, teda ak nepocitam 10 minut, co pospala v aute cestou od lekarky..ale teraz k veceru sa to s nou uz nedalo vydrzat, vsetko jej vadilo, vsetko a nic zaroven nechcela...no som hotova, idem spat aj ja

doteraz som vyvarala, robila som riadne slepaciu polievku, lebo Natalka ju velmi lubi, tak nech pekne zajtra papa - niekde som raz pocula, ze na chorobu velmi dobre psychicky posobi ( zlepsuje stav ) dobra slepacia polievka od maminy, tak sa na to spolieham 😎 lebo teraz vecer uz zacala zase hrozne soplit 😠 no a este som si predpripravila vysmazany syr a zemiaky na zajtra uz mam hotove 😉

baily..gretka je uz taka sikovnica..ze piska az na velky zachod a spinka bez plienky..no super, uz je teda riadna velkacka 😵

a nepozerali ste modre z neba...tych 11 deti, co im umrela mama..no hrozne, ja som im pred tymi dvoma rokmi priznavala sirotské dôchodky 😖

no nic..dobru noc

peta28
29. apr 2009

Baby cauko. Zajtra odchadzame, mam tu bordel ako v tanku, a nechce sa mi nic, pracka mi este perie a desim sa balenia na 3 dni..

Slavka plienky dorazili dakujem krasne este raz. 😉
Lejla aj od teba som si nasla plienky v skrinke, dakujeeeem.. 😉 tak mam zasobu 6 ks a ked nam ot nestaci tka ju necham len v plavkach a uvidime.

Baily tak teraz som sa sama na seba nastvala ze som taka makka a beriem si ta za priklad , knizku o malom tyranovi, ktoreho mame mimochodom doma si urcite zozeniem a precitam. Ja viem ze robim zle a urcite sa mi to vypomsti ked bude Timka este starsia, ale niekdy sa to fakt narocne. A gratulujem k bezplienkovej noci 😉

Mima to s tou vecerou poznam, niekedy aj ja mam nervy ked si uz konecne sadnem ze si idem nieco zjest, alebo si chcem nieco pozriet a neda sa.. fak to vie vytocit.

Letu sme Kubko pripadal ako velkac uz minuly rok na Radave, zdaleka to nebolo babo, tak dnes uz urcite nie.. ale to sa mozno javi tak len tebe, ja som tiez bola prekvapena na stretku v Presporkove kam tie nase deticky tak rychlo rastu vsak pre chvilkou to boli este babatienka. Mne sa Timka pokreslila mojou ceruzkou na oci a vykikovala pri to skomolene ze malujem malujem.. zlata bola, ale nastastie to islo pekne dole, centorfixkou si to ani neviem predstavit.

Slavka a cvicis na tom brusakovom stroji? Ja urobim tak cca 100 ale nie kazdy den a jasne ze vysledny ziadne kedze cvicim takto neprevidelne, ale cim sa bude viac blizit lebo tak si budem musiet vstupit do svedomia, lebo ta pneumatika sama nezmizne..

Meg gratulujem ku skuske a ten sok s kocikom no poratizilo by ma.. ale super logika tych robosov zahadzat detsky kocik..no uzasne.

lenkamt
30. apr 2009

no čaute 🙂

dík za pochvaly, ale tá torta nie je 100% lebo sa mi tá hmota trhala 😝

Slavi- malá je zlatučká 🙂 🙂 🙂

Meg - cez obed chodia spávať s copíkmi 🤐

Timke a Alexovi posielame božteky na boľačky, naša Lucka tiež včera chytila cestnú lišaj + jej tiekla krv z úst ☹

Peti - prajem ti super víkend , hlavne aby si si odýchla 😉

stretávkarkam závidím, Bailey tiež jej šikovnicu 😉

my sme s nočníkovaním asi ako Majka s Lili, týždeň hej a potom tri týždne nič, akurát včera sa Lucke po 100rokoch podarilo kakať na nočník, ja silne rozmýšľam odsunúť tvrdý tréning až po dovolenke, lebo si fakt neviem predstaviť ako tam idem trapasiť s dvoma šerbľami 😀

dnes má môj muž veľa rokov 🤐 a idem piecť tú druhú tortu 😀

retaux
30. apr 2009

Ahojte!

Baily: presne ako si napísala, tak aj ja tak robím, že keď niečo zakážem, tak nepopustím. Ani keď sa hádže o zem ani nič. Ja proste odídem a nechám ju tak.
Lenže najhoršie na tom je, že tie jej záchvaty sa zhoršujú. Ja som dnes v noci už aj revala. Jej sa normálne snívalo, že niečo nechce a v noci chytila ten záchvat. A s ňou sa nič nedá robiť ☹ ☹ ☹ Ja som bola úplne hotová. Viete si predstaviť, že ona sa úplne mece a kričí a včera normálne mala také sliny okolo úst ako penu 😖 Ja ju asi raz natočím, aby ste to videli, čo dokáže.

Leni: Lucka tiež poobede spáva aj s copíkmi. Torta je pekná. Robila si tú hmotu z marshmallow? Aj mne sa to trhalo.

Ja nočníkovanie nechávam určite až na leto. Už ma to prestalo baviť stále jej dohovárať a výsledok žiadny. Hlavne, keď si spomeniem, že ešte pred vianocami sa vedela krásne pýtať kakať.

retaux
30. apr 2009

A aby som nezabudla: tak Peti želám šťastnú cestu, nech Timka poslúcha a nech si to tam riadne užijú 😉 😎

baileysa
30. apr 2009

ahojte,

ja som to vcera zle napisala, gretka bola bez plienky cez obednajsi spanok, takze noci stale plienkujeme 😉 aj ked dnes sa hned rano vypytala na zachod, ale nic tam neurobila 😅

ret, natoc lucku, fakt som na to zvedava, lebo mne gretka az tak dako hrozne neplace, ona zacne, ale ani nie do minuty uz je ticho, teda vacsinou klop klop klop... mne sa tak vidi, ze nam pomohlo pevne objatie vtedy zo zaciatku, ze sa to u nej az tak nerozvinulo, alebo mozno iba zatial nie a bude aj ona viac priecna 😅 ale kazde dietatko je ine, tak aj od toho to zavisi...
som nechcela, aby to vyznelo, ze som na nu nejaka tvrda alebo neviem aka, ja jej to vzdy vsetko laskavo vysvetlim, ale rozhodnym tonom, neviem, ci to viem dobre opisat...

leni, ta torta je suprova, ty si aka sikulka, panovi kapitanovi prajeme vsetko naj, aj veronike na zajtra, lebo zajtra tu nebudem, ideme tiez dnes prec do tych ciech na cel vikend 😝 pojdeme vecer, lebo to mame 4 a pol hodin cesty podla navigacie, tak nech mala spi, lebo inak masla 😅

peti, uzite si to poriadne, urcite to bude ine, ked uz mate malu, ale aspon vypadnete z domu, nemusis upratovat, varit ani nic, len si uzivat, treba poriadne hlavu vypnut 🙂

meg, ja som modre z neba kukala, som sa doplakala pri kazdom pribehu (neviete, ze co sme take precitlivele?? 😨 😀 ), tie deti boli nadherne, zdrave, len ich bolo na mna strasne vela, ked som ich videla pokope 😅 a este som ti chcela k zateplovaniu, nam robili minuly rok, nikam sme sa neodstahovali, mala v pohode, az taky hluk nebol, len bordel strasny z toho polystyrenu, ani vetrat sa nedalo... aj lenka bola vtedy u nas, co sme tolko tych chlapov spominali 😀 aj som mala par takych pribehov, ako som sa smelo vybrala do sprchy... 🤐 😀 ale som rada, ze je to za nami... gretka vtedy zacinala chodit ci lozit ci co uz ani neviem, a strasne sa jej ten polystyren pacil, tak ho furt jedla 🙄

mishelin
30. apr 2009

caute baby,prisla som len tak narychlo,kukla som fotky lenka kocky su krasne,paci sa mi ta kde vidno tolko cumlov v postielke,tym sa tesim ze nie sme sami ktroi ich tolko maju 😀 😀

no s malym sme chori on to chytil odo mna,vela soplov,chytene zachripnute hrdlo,ja mam aj teplotu aj on sa mi zda uz nejaky horuci tak super,hadam nie ta prasacia chripka 😅 😀 😅

no a vcera sme boli pre nas daaaaleko daaaleko az v BA 🙂 maji tebe som sa chcela ozvat ale nemala som cislo,a neboli sme tam dlho,mozno vseho vsudy aj z cestou cez mesto asi hodinu,cakali sme na muza v aute pri starom tescu,bol si tam zajednavat nejaku robotu,tak sme zatial kukali von,a videli sme akurat tak nejaku predajnu z byciklami,topankami 😀

no a boli sme dlho v bojniciach v zoo,malemu sa velmi pacilo 🙂 ale najviac asi to ked sa mohol smyknut na smykacke 🙂

tak idem riadit,zatial caute

no a este moj stav zatial nezmeneny,tie blbe bolesti hlavy pretrvavaju ako aj zvracanie,tak ja neviem,ziadne lieky nepomahaju,teda z tych co berem...na tu hlavu mi dal ten anopyrin 100,tiez pisu na letaku ze neuzivat v prvom trimestri a aj tak ich predpisal,tak neviem 😖 ale ja som ich brala aj v prvom tehu tak hadam vie co robi
no a uz fakt padam,caute

mishelin
30. apr 2009

no a jasne ze torta super,a muzikovi povedz ze mu prajeme vsetko naj naj naj,nech vas vsetky pocuva 😉

retaux
30. apr 2009

Ahojte!
Baily: presne aj ja tak robím - vysvetľujem, ale tak aby pochopila, že nemôže mať vždy po vôli. A najčudnejšie mi je na tom to, že ona väčšinou pochopí, ale proste niekedy (a to aj za blbosti) sa takto rozzúri. A chcela som, že vyskúšam to objatie, ale asi je už na to neskoro, lebo ja sa jej vtedy ani nemôžem dotknúť, lebo ešte viac začne zúriť. 😒

A asi pôjdeme aj my do BA na tú Flóru. Len ešte neviem, či zajtra alebo v sobotu.

retaux
30. apr 2009

Mish: už by bolo načase, aby ti prestalo byť zle. Veď prvé 3 mesiace máš úspešne za sebou, tak aby si si to mohla aj užívať.

mishelin
30. apr 2009

no ved ret uz by som si to chcela uzivat,ale neviem co mam stou hlavou,ked furt boli ☹

retaux
30. apr 2009

Možno je to v spojení s tým vracaním a keď to ustúpi, tak aj hlava prestane bolieť 😖

letuskah
30. apr 2009

ahojte
tak my sme dnes spali do 9 😕 😕 a to som uz o 8,00 otvorila dvere do spalne a robila ramus a nic, takze vonku sme boli do 13,30 a teraz uz je off. ale dobre nam bolo, vyjasil sa s kamoskou, nahanali sa, potom sa objimali a nakoniec trhali kvety, no zlati obaja 😵 😵 😵

mish moja ja som myslela ze ta to uz preslo, tak hadam si to neods.... celych 9 mesiacov, nech si to mozes aj uzivat a chystat sa na babo 😉

meg teda aka sikula ze navarene, ja som akurat rano zbuchala rychlo polievku aby sme aspon daco mali pod zub, druhe ani neviem z coho idem robit ale asi spravim palacinky, ma tie vcerajsie inspirovali 😵

letuskah
30. apr 2009

peti stastnu cestu
detuchom ubolenym prajeme rychle zahojenie bolaciek, nech su na fotky ako malovani 😵

maji4
30. apr 2009

Ahojte my už spíme neviem čo sa stalo ale keď išla spať tak vypila len trošku mlieka a začala potom strašne plakať tak som ju zobrala na ruky a v tom sa jej grglo a hodila šablu nebolo to nejako extra ale teraz sa desím tejto noci lebo aj vtedy to tak začalo keď mi tak vraciavala 😔 😔

Peti šťastnú cestu a hlavne si to tam užite 😉 😉

Mish srž sa aby si si to konečne mohla začať užívať to tehotenstvo 😉 😉

my sme dnes doobeda skočili do Lidla mali tam od dnes super akcie na pekné tielko na von čo som chcela pre seba no a samozrejme vybrakované ,že tam zostalo len ošklbaná cenovka 😠

Let ty sa máš ,že do 9-tej 😲 aj ja to chcem aspoň 1x za mesiac 😎