Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
19. feb 2009

baileysa , tak to je super že Gretka už nemá teplotu, a tiež by som asi išla ked´ jej nič iné nie je 😉

slavenas
19. feb 2009

ada, tak to je moja nočná mora kupovať rifle, 😝 😝 nájsť také čo mi sadnú je dosť problém.
super že si si tak rýchlo vybrala 😉

baileysa
19. feb 2009

teraz ze idu zas do mody vysoke pasy na rifliach 🙂

tak uvidim ako jej bude a mozno pojdeme, strasne by som tam chcela ist 😔

retaux
19. feb 2009

Ada: tak ja som si dnes bola hľadať rifle, ale po pár sekundách ma to v každom obchode hneď aj prešlo. Všade samé bedráče 😠 A to ja nemôžem nosiť. Ja potrebujem taký klasický "ženský" strih. A tu nič také nemali 😠 A aj to si musím vyskúšať aspoň 10, aby mi jedny sadli.

meganik
19. feb 2009

no tak sme boli vonku..slnko fakt klame,lebo vonku je zima brrr

adi..šak ten druhý link už funguje..tak neviem, prečo to tebe nejde 😒 a závidím, že si si tak rýchlo kúpila rifle..lebo aj ja s tým mám neskutočný problém..musím skúšať donemoty 😠

baily..super, že už je grétke lepšie a ja by som tiež šla na hudobku keby nemala malá teploty 😉

mmem..my sme sa boli fotiť v senci, ale najbližšie - teda u nás asi tak za 100 rokov by som chcela skúsiť tam kde boli Peťa a Mimi..len čakám aké budú mať oni fotky 😉

a neviem, či si pamätáte ako som tu spomínala, že máme problém so susedom..no tak som sa informovala všade možne, čo sa s tým dá robiť a jasné, že si nás všade pohadzujú ako horúci zemiak..no ale nakoniec sme skončili až tak, že sťažnosť máme podať na MVSR nakoľko sused je policajt 🙄 🙄 😖

adulik23
19. feb 2009

no rychlo ako rychlo.
za posledny rok som si kupila 3 bedrace 😠 😠 😠 ( myslela som, ze si zvyknem, ale houby) a ani jedny nemozem nosit, lebo mi to neskutocne vadi a tie jedine nebedrove co mam doma a dokonca ich aj obleciem maju asi 8 rokov a uz sa uplne rozypaju, takze som bola nutena.

baily - teraz si ma velmi potesila, ze idu do mody vysoke pasy. 😵 😵 😵 a to som si kupila take polovysoke. asi sa tam este vratim aj na vyssie, nech som za modernu. 😀

meg - ak je policajt, tak to bude tazsie. 😒

retaux
19. feb 2009

Konečne budem moderná aj ja s mojimi riflami 😀 Musím to povedať aj MM, lebo ten stále do mňa hustí, že také sa už nenosia.

Fíha, Meg, to budete mať ešte ťažké. Ale snáď si s tým drzáňom už konečne nejako poradíte.

lenkamt
19. feb 2009

baby kukám telku a na stv2 je mama to vie najlepšie - bude ako umývať zúbky 😉

adulik23
19. feb 2009

konecne mi to spustilo. 🙂 mne tam stale hadzalo moj prazdny ucet. 😨
naaaaadhera. natalka je krasnucka. 😵

adulik23
19. feb 2009

leni - uz som si prepla. 🙂

baileysa
19. feb 2009

aj ja idem na tu stv2, kedy to zacina 😕

meg, tak to mate blbe s tym policajtom 🙄

slavenas
19. feb 2009

aj ja som si už prepla, a dnes bolo aj na stv 1 v dámskom magazíne o umývaní zúbkov a bolo tam že by sa mala používať zubná pasta kôli floru a vraj by sme mali používať pre drobcov aj zubnú niť 😝 😝 😝 tak to si teda neviem predstaviť 😝 😝 😝

baileysa
19. feb 2009

uplne najmodernejsie su take rifle s pasom az pod cicky a je na nich milion gombikov 😅

slavi, tak tu zubnu nit vymyslel niekto, kto nema take male deti 😅 😀

slavenas
19. feb 2009

baily práve že tam bolo taká mladá baba zubná lekárka a rozprávala tak ako že, aj ona to tak robí . Ale určite ona robí aj iné veci v ústach detí 😅 😅 😅 😅

meganik
19. feb 2009

adi 😉

no ja si nemôžem prepnúť nič, leno Natálka spí tu pri mne..keďže sused vyhráva 😠 potom referujte, čo bolo 😉

vieme, že to bude ťažké..veď preto ešte stále váhame, či sa pustiť do boja alebo len zaťať zuby a vydržať 😖 už sme došli tak ďaleko, že sme uvažovali, že pôjdeme niekam do podnájmu..kým si kúpime niečo iné, ale .. mne je mi ľúto - Natálka je tu doma

meganik
19. feb 2009

a kde je Majka..aj oni sú chorí? A Letu ako si pochodila v požičovni?

slavenas
19. feb 2009

leni celkom dobrý program , som nevedela že také niečo chodí. 😉

lenkamt
19. feb 2009

ja som to už raz zhliadla - bolo tam o nočníkovaní, musím zistiť kedy to presne chodieva.

ja som dala dievky spať už o 12 že sa skôr zobudia, aby večer nevymýšľali a teraz tu píšem že spia, lebo už fakt neviem 😅

Meg - krásne fotky, malá je cmučka krásna 🙂 a vy sympatikuš párik 🙂

Adi - gratulujem k rifliam, také pod cicky si chcem kúpiť aj ja 🙂

slavenas
19. feb 2009

meg , mne to nejako ušlo , čo vlastne robí ten Váš sused 😠

meganik
19. feb 2009

no ja kým by som tie najmodernejšie rifle vyzliekla..teda porozopínala tých milión gombíkov-tak by som sa najskôr niekde pocikala 😅

a deťom čistiť zúbky aj niťou..hm no to by som si najskôr musela dať nejaké kovové rukavice, aby ma Natali nedokúsala, keď sa jej budem hrabať v puse 😅 to mi pripomína, že som jej včera našla hore dve stoličky - takže máme 12 zúbkov 😵

adulik23
19. feb 2009

tie moje maju tiez od cickou poriadne daleko. 😀 a to nielen preto, ze mam male cicky. 😀
ja s mojim mini mechurom by som mala tiez problem s cikanim. meg - nam by museli usit take na suchy zips. 😎

meg a keby ste mu povedali, ze ak sa to nepolepsi, ze to budete riesit oficialne cez inspekciu mv? ci on je nejake velke zviera?

meganik
19. feb 2009

no mm mi práve spravil domácu prepadovku..a ja že kto sa tu k nám dobýja, tak skoro 😀

adi..suchý zips by bol super 😉

slavi no sused- teda jeho dospelý syn nám tu púšťa neznesiteľne nahlas hudbu od rána ako otvorí oči ( niekedy aj o 7-mej ráno ) až pokým sa nevrátia jeho rodičia z roboty, aj preto mi malá spáva v obyvke, lebo v izbe pod ním sa nedá existovať ☹ popritom cvičí a hádže s činkami o zem a kopec iných vecí, ktoré inteligentí, vychovaní ľudia susedom nerobia

adi keby boli normálni, tak by sa s nimi dalo dohodnúť..dokážem byť tolerantná, ale pri poslednom takom rozhovore to skoro nedopadlo dobre..takže už nám zostáva riešiť problém len oficiálne

slavenas
19. feb 2009

meg ☹ , ja niekedy nechápem prečo sú niektorý ľudia taký aký sú, ako keby im robilo potešenie inému robiť zle ...😠 ved by sa v pohode dalo dohodnúť a v klude všetko vyriešiť . Ale musí to byť dosť zlé keď uvažuješ dokonca o sťahovaní ... 😔 😔

meganik
19. feb 2009

slavi..máš úplnú pravdu 😒 ☹

no idem sa venovať rodinke

retaux
19. feb 2009

Slavenas: pozrela som fotky. Vaneska ako raperka nemá chybu 😀

A ja som pridala ako sme sa "sánkovali"

retaux
19. feb 2009

A kde ste všetky?????????????????

baileysa
19. feb 2009

ja som tu 😎

baileysa
19. feb 2009

ret, pekne mate zo sankovacky fotky 😉
to do coho je lucka zabalena, to fialove?

letuskah
19. feb 2009

pokukala som fotky a chvalim 😵 musim uz vytiahnut aj ja sankovacie fotky z aparatu...

to s tou zubnou nitou akoze myslia vazne? zas to netreba hadam prehanat, budem rada ked sa mi podari aspon raz denne umyt zubky a nie este mu tam nit pchat 😝

a aj mna by zaujimalo co je s Majkou, dufam ze nemaju zas daku pliagu 😔

a Peta vy ste na tom ako? lepsi sa Timka? dufam ze ano

a samozrejme ze aj ostatni chorusi nech vyzdraveju

no a my kostym, mali takeho pavucika ale rukavy boli male tak zajtra este zbehnem do mesta a este do jedneho co som na mmb nasla a ked nebude lepsie tak poziciam maleho pavucika... inak ta pozicovna co sme dnes boli je spojena s kadernictvom a sa kubkovi velmi pacilo, komentoval cesanie a fukanie vlasov a vlacil ma tam po jednotlivych stoloch, mozno by aj vydrzal keby som sa do normalneho kadernictva objednala, obzeral by to tam vsetko 🙂

a idem spat, zacina ma hrdlo boliet tak ze od zajtra marodim, majte sa

lenkamt
20. feb 2009

ahojte 🙂

tak my dnes 6.18 a to zaspali až 20.15 😖 ibaže začali cez obed spávať 2-2,5h tak neviem čo je lepšie. teraz mi kvôli vstávaniu s verčou vyhovuje aj toto, ale prázdniny že o 6 sú pre mňa 😝 😀 už to vidím len tak že im strčím mlieko pustím krtka a ešte budem pri nich driemať 😀

Ret - fotky krásne, malá je strašne zlatá na tej poslednej 😉

buchty včera nechceli, tak dnes idem robiť kuracie rizoto, a zajtra možno idem na výjazd 🙂