Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
29. máj 2009

mmem, pexeso nemame, ale svokra malemu nieco take uz kupila a ma to schovane asi na meniny, ale ona to kupila od takych nejakych prekupnikov knih 😀 co chodia po skolach a ponukaju knizky, ona je ucitelka, tak takto sa k tomu dostala, vraj je tam 7 druhov pexies v jednom tom baleni

my nerobime ziadne cinnosti doma, maly sa hra sam a von chodime na piesok

mimi.k
29. máj 2009

Ahojte,

Bilushka, v pohode, už som bola unavená, tak som išla... 😉

Mima, takže z toho mi vyplynulo, že ak mám dieťa v pase zapísané, tak s ním môžem pobehať celý svet do 5 rokov...keďže nepíšu o žiadnej výnimke EÚ a pod.

Zuzka, Adamko najradšej ďakuje....za všetko, aj za to, za čo by sa ďakovať nemuselo...ja neviem...dám mu papierik, nech hodí do koša, potom ho pohladkám a on mi povie ďakujem 😀 anjelik 😵

Mmem, my okrem pozerania TV, čítame, kreslíme (najradšej fixkami) - ale to musím byť pri ňom, inak pranie hrôza...skladáme puzzle, kocky, tento týždeň má takú "lego" mániu, to staviame domy a komíny...a neviem...niekedy by som bola rada (teda často), keby sa hral sám, ale on je najradšej, keď sa hrám s ním...lenže keď potrebujem niečo porobiť, tak ho vždy nejako presvedčím, aby sa hral sám...inak mi pomáha (a to potom každá aktivita trvá sto rokov)...ako že mi podáva prádlo, keď vešiam a pod....a ešte sa motorkuje po byte 😀

mimi.k
29. máj 2009

A chcem sa pochváliť, už dva dni sme bez cumlíka, okrem spánku...normálne som mu povedala, že chcem, aby mal pekné zúbky, takže ho odložíme a on v pohode...a to je riadny závislák....tak sa teším...normálne mi sám povie, keď si naň spomenie, že zúbky pekné...asi chce byť frajer 🙂

retaux
29. máj 2009

Ahojte!
Fotky zo stretka sú super. Muselo vám byť fajn. 😉

Zuzi: Lucka sa zásadne zdraví len ahoj alebo čau 😅 Každému. A pritom vie povedať aj doblý deň a dovidenia. Ale to nehovorí 😀

Mmem: my sme tiež veľa vonku a doma sa Lucka zahrá chvíľku aj sama a keď nie, tak si väčšinou čítame (keď nebavia knihy, tak sú dobré aj letáky, napr. z Tesca - ja ukazujem obrázky a Lucka hovorí, čo je na nich) alebo si kreslí, alebo hráme schovky 🙂

zuzana76
autor
29. máj 2009

a normalne maly sa niekedy hra aj s takymi panacikmi - ujom a tetou, ze sa lubia a pritlaca ich k sebe akoze sa bozkavaju 😕 a to my sa pred nim len pobozkame, ked pride tato z prace , ziadne muchlovanie pred malym, ale teda v telke sa oblizuju hocikedy, snazim sa prepinat, ked je nieco take az velmi sexualne, no ale on strasne vela vypozoruje, raz sa hral,ze sa bozkavali aj dvaja panacikovia chlapi, tak tata mu hned povedal,ze len teta a ujo, ze dvaja ujovia nie, ze ti si len podaju ruky 😀

zuzana76
autor
29. máj 2009

jaj inak s tym legom s aobcas aj my hrame, ze staviame a pozerame knizky, ale v pohode sa zahra sam, tak mu radsej do hry nevstupujem

zuzana76
autor
29. máj 2009

minule si do rukasaku zbalil jedno auticko, postavil sa k dveram a povedal .

"mama, idem do roboty, mamu necham doma,zoberiem kluce."
ja mu na to - "A kam ides do roboty?"
on - " do zahrady"
ja " a co tam robis? "
on - " Nic"

retaux
29. máj 2009

😀
Aj ja chcem takú robotu 😀

zuzana76
autor
29. máj 2009

ret, ze 😀 aj ja chcem

idem varit polievku, masovu, druhe mam este zo stredy maso na hrasku

mishelin
29. máj 2009

ahojte,vcera o 13.30 mi zomrela starka ☹ ☹
tak aspon ma nebude mrziet ze som nesla na stretko,pretoze tu som bola ovela uzitocnejsia,trebalo pomoct mamine vela vybavovat a chodit snou na aute ☹
esteze pred smrtou jej vrafeli ze starka vstavaj,vedMiska bude mat babo a ona ze ano ja viem v novembri ☹ ☹

mimi.k
29. máj 2009

Mish., úprimnú sústrasť 😔

zuzana76
autor
29. máj 2009

mish uprimnu sustrast ☹

mishelin
29. máj 2009

diky baby ☹

pocujte,od vcera pocuvam reci typu,nechod sa modlit ani na pohreb,nema s ato v tehu..a to ako nemam ist,ved to sa neda..jedna tetka vravi ze do 4m sa nekuka na mrtvych,tak este aj tymto ma teraz plasia akoby som nemala uz dost na psychiku ☹ 😠

zuzana76
autor
29. máj 2009

mish, ja neviem, podla mna je to rozlucka, ja som nebola na pohrebe dedka, ked mal maly 2 mesiace, ale to kvoli tomu,ze bol babetko a nevydrzali by sme tam.

mimi.k
29. máj 2009

Mish., hlavne sa šetri...také povery som počula aj ja...ja by som na pohreb išla, veď je to rozlúčka. Pozerať na ňu nemusíš, ak máš zlý pocit.
Držkaj sa...

mishelin
29. máj 2009

ano,jasne ze pojdem..nie mimi,ja ztoho nemam zly pocit ked ju vidim,ja si ju pamatam ako na mna naposledy pozerala a ked som sa jej prihovorila vyhrkli jej slzy,mala som ju hrozne rada,ved byvala 15km odo mna,casto sme sa vidali...a Patka velmi lubila,ked dostala porazku tak este zo sanitky kricala ze dajte Patkovi ovocie co som mu kupila a pozdravte ho..ach jaj bude to tazke bez nej ☹
a este raz dik baby

mimi.k
29. máj 2009

Viem, Mish, ja som mala na mysli zlý pocit z tých povier...

letuskah
29. máj 2009

ahojte
mish to ma hrozne mrzi, ale takto ju uz nic netrapi a neboli. a na pohreb a modlit sa podla mna ked chces tak urob, kazdy sa musi so zosnulym rozlucit, to ti nemoze nikto vziat a ked sa chces s nou rozlucit na pohrebe tak chod na pohreb, tieto povery podla mna su dost mimo. a drz sa, pre babo je lepsie ak urobis to z coho budes spokojna a nie to co ti povedia ostatni.

letuskah
29. máj 2009

my sme boli u doktorky, ze to moze byt bud nejaka viroza alebo aj kiahne, ze tak o 2-3 dni by sa malo vyvrbit co z toho bude, zatial nevedela povedat, hrdielko ma trochu zacervenane ale inak je vsetko OK, tak len zrazat teplotu a vela pit...to je ako na just ze ked tu ostanem sama tak maly ochorie 😠

letuskah
29. máj 2009

tym padom z nasej strany rusim aj MDD aj pondelkove stetko, jedine ze by ste si prisli ku nam po kiahne ak by to boli ony, zadarmo 😀

zuzana76
autor
29. máj 2009

letu, tak skore uzdravenie, nech mate chorobu cim skor za sebou a Kubko ju dobre znasa ☹

mimi.k
29. máj 2009

Letu., prečo má podozrenie na kiahne? 😕

letuskah
29. máj 2009

mimi lebo ze ma vela pacientov s kaihnami

lenkamt
29. máj 2009

ahojte

Mish - úprimnú sústrasť 😢

no a čo tie vaše deti kecajú 😨 naše stále dookola kaka a koko 😀

dnes sme ich boli dať zapísať do pasu, takže mám light režim, varila som len deťom a práve nedočkavo, rozumej s čokoládou v hube čakám muža s pizzou 😀

meganik
29. máj 2009

ahojte mamulky...hlasim, ze zijem - dycham, ale uz mam vsetkeho pokrk, nic nestiham, doma to vyzera ako po bombe, vsade su same polystyrenove gulicky, ucim sa po nociach, chodim spat o 1-2 v noci a potom uz o 7-mej vstavam, normalne asi po statniciach odpadnem od vycerpania, vcera som si dala kofeinove tabletky, kavu a redbull a nic- totalna unava, na mna tieto kofeinove bomby vobec nezaberaju

najnovsie je Natalka furt na mne zavesena, stale ma musi mat na dohlad, ak ma nevidi, nepocuje place...ani mm s nou nemoze ist von, lebo aj jemu vyplakava za mnou...takze mam doma take male lepidielko 😠

no co ako sa tu mate?

katika...velka gratulacia k bc..super, sikulka 😉

miska...uprimnu sustrast, je mi to lvelmi uto ☹

baby zo stretka - su krasne fotky, vyzerate tam super vsetky tri - take usmievave sympatacky a deticky su rozkosne 😵

my uz sme absolutne bez plienok, doma cikame, kakame na striedacku na serblik a aj na velky zachod a vonku na travu..super sa vytesujem, ani som nedufala, ze to takto pekne pojde 😵 ani na spanok uz nedavame...rano sa pekne zobudi a uteka pis-pis 😵 niekedy zasnem, ze tak dlho vydrzi necikat - ved ona prespi v noci aj 12 hodin

lenka my tiez este furt nekecame, zatial len mama, babo, seba vola biba, povie mapa u ocka v robote a najnovsie povie hopi furt jak jej nieco spadne alebo spadne ona...aj minule sa nam vonku na betone rozplestila a uz sme si mysleli, ze bude velky krik a Natalka vstala a povedala hopi...no smiali sme sa z nej neskutocne

no tak sa mi tu majte krasne

lenkamt
29. máj 2009

Meg - šikuliatko máš doma, posielame cmučky 🙂

čitam toto:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a Bebs je 22t 😕 🙂

lenkamt
29. máj 2009

a Košičanka bude mať Riška 🙂

akože tie baby teda chodia na koňa, a sem nie ☹

lejla77
29. máj 2009

lenkamt:
si ich pekne odhalila. 😀 😀 😀

Pamätam si obe 😎

lejla77
29. máj 2009

letu:
a zuby dr. vylucila?

maji4
29. máj 2009

Ahojte my sme dnes boli vonku len 40 minút lebo mi bola neuveriteľná zima a straaaašne fúkalo tak sme išli domou variť zuzkinu mnamku 😉 a je to fakt výýýborné 🙂 🙂

Let chuda rýchlo sa vyzdravte a aká bola noc aj teplotoval ešte???
Ja si myslím ,že kiahne to nebudú ved kde by ste ich chytili? na ihrisku??to je málo pravdepodobné si teda myslím ja 😉

Meg no toto tak teda gratulujem k nočníkovaniu 😉 ste šikulky 😉 😉 A neboj to obdobie lepenia sa na maminku prejde a potom bude dobre aj my sme to mali a trvalo to asi týždeň a teraz je to OK čakám ,že sa to zasa vráti ale len na týždeň 😅

mish úprimnú sústrasť a to o tom pohrebe a tehotnej sú len sprosté poveri ved samozrejme si urob ako to ty cítiš a hotovo , ja som na pohrebe môjho uja tiež nebola ale to len preto lebo Lili mala len 3 týždne 😒