Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
6. aug 2009

aj ja som zvedava lejla..opis vyzera zaujimavo

mima07
6. aug 2009

lejla tak super
bilu vies ze ja mam plny kalendar ja som mohla len v pondelok do obeda a samozrejme ze na oslavu v utorok po obede pridem to uz mam v kalendari 😉

mima07
6. aug 2009

bilu a bud rada ze to naradie nie je take dokonale matejko by bol sklamany keby ho nemohol pouzit 😉

nika07
6. aug 2009

ano zuzi som tu

lejla77
6. aug 2009

bilu:
hej do 6 rokov

www.dcsrdiecko.sk

peta28
6. aug 2009

Lejla tak to je skvele, super, dufam, ze to nemas moc od ruky , skoda ze si to nenasla skor. Mrzi ma ze som ta navliekla na to Kralovstvo, ale ja som bola fakt spokojna na zaciatku ,cele sa to nejako zacalo kazit ked zaciatkom roka odisla ta Julka a ja uz som vtedy vedela ze pojdeme prec, tak uz som malu nestresovala dalsou zmenou a navyse mi vyhovovalo ze su blizko mojej prace.

zuzana76
autor
6. aug 2009

ok nika, tak do 5 minut to tam je, uz sa ododvzdavaju fotky

meganik
6. aug 2009

lejla vyzer to tam fakt pekne,aj tie aktivity a program je zaujimavy 😉 dufam ze tentokrat bude vsetko ok

peta28
6. aug 2009

Zuzi preboha taketo veci predsa z dosahu, esteze sa nic horise nestalo. Ja teda neviem preco ale ja mam zo ziletky a zehlicky fobiu a na tieto dve veci si extra davam bacha.. brr asi som v minulom zivote bola podrezana a spalana alebo co

nika07
6. aug 2009

bilu, mima ja si tiež myslim, ved už ma origoš vrtačku
😀

lejla77
6. aug 2009

peta:
v pohode, ja som bola rada, ze mi ho vtedy narychlo zobrali.
Z roboty som tam bola za 5 min., takze v pohode, aj sa tam super parkuje a chodia tam na prechadzky, ked je mokro a blato na dvore. 😵

zuzana76
autor
6. aug 2009

peti, ved ja viem, zehlicky sa bojim aj ja, ked som s nim sama ani nezehlim, len ked sa s nim niekto hra, musim muza spucovat, vzdy si to necha v dosahu patkovom

nika07
6. aug 2009

lejla vyzerá to super, akde to je v ktorých miestach, podľa ulice to neviem

lejla77
6. aug 2009

nika:
Petrzalka, vedla Kopcianskej

peta28
6. aug 2009

ja tiez nezehlim, ja ani ked je muz doma, lebo mala je nezmar a ja sa bojim ze mi stiahne dosku, alebo zehlicku za snuru. Ja zehlim vzdy ked uz mala spi

Mimi drzim palce aby bolo mamine lepsie a aby prisla popozerat ako vas novy bytik 😉

peta28
6. aug 2009

Lejla kde na Kopcianskej? aka je presne ta adresa?

meganik
6. aug 2009

no nechcem strasit, ale kopcianska ulica nema zrovna dobru povest...tak dufam, ze je to niekde dalej 🤐

peta28
6. aug 2009

uz som to nasla

lejla77
6. aug 2009

peta:
to je Krupinska ulica - kolma ulica na Rusovsku cestu, keby som isla dalej, tak dojdem na Kopciansku.

peta28
6. aug 2009

meg ale pokial budu iba v arealy tak ok, jna prechadzku by som sa asi bala vziat 20 deti takych malych aj ked su 3 ucitelky

mmem_
6. aug 2009

zuzi : pekne fotecky, a aku ste mali vodu? vidim ze v pohode 🙂 ved nevadi ze ste nepochodili pojdete na jesen, v marbelle sme zase my neboli 😉

peta28
6. aug 2009

v areali .. do kelu

zuzana76
autor
6. aug 2009

mmem, niekedy bola prijatelna aj pre mna, inokedy studena, ale moj muz sa kupal furt, podla toho odkial isiel prud, ci z oceanu, ci zo stredozemneho mora, ked z oceanu, tak bolo studensie, ale fantastickyyyyyyyy

lejla77
6. aug 2009

meg:
to asi nie je ta skolka - lebo toto je blizsie - hned pri Rusovskej ceste.

meganik
6. aug 2009

peti v pohode 😉

nika07
6. aug 2009

jej zuzi ďakujem, fotečky su super, muselo tam byť fakt krásne a príjemne 😉

zuzana76
autor
6. aug 2009

nika dik , bolo super

nika07
6. aug 2009

dieťa už mam hore, tak sa lučim,papa

katika1
6. aug 2009

čaute čaute 🙂 ženy dúfam, že cez ipčka plánujete tajné stretko a prepad Dvorov 5.9 😀 😀 😀
inak aj my sme s piškaním celkom dobre na tom. Cez den sa nestávajú nehody.. jedine s kakaním je problém.. on vie kakať len ked tam nikto nie je, takže sa vždy niekam zašije.. hrozné problemy s tým má 😖