Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
7. okt 2009

mish ty vysvetli svojmu chlapovi, nech sa uvedomí, že starať sa o dieťa, behať s velkým banderom a ešte mať upratané a navarené je takmer nemožné, tak nech sa spamatá!
a ked sa drobec narodí, tak to teda vobec nebude navarené a upratané 😝

lenkamt
7. okt 2009

už ma zase pustili 😀 ja dnes budem tapetovať na etapy 😀

dodatočne všetko naj Natálke 🙂

Kati please pošli mi všetky fotky z tvojho foťáka, dík 🙂

peta28
7. okt 2009

Mish tak ja ti to tiez nezavidim, ze muz na tyzdnovky, tak to ste dobri ze ste stihli vyrobit aj druhe 😀 😀 😀

katika1
7. okt 2009

leni cez skype

bilushka
7. okt 2009

Ahojte,
Kati moj tiez na vsetko vravi, ze je zelene 😅
Ale tak ja to pripisujem veku, pokial viem, tak farby sa ucia az v skolke, tak on to asi nevie pomenovat,
alebo je tiez farboslepy 😲 ?

Peti, musite mat toho vela, ty s malou a v praci a muz ked teraz takto dochadza, to je jasne ze ked ste unaveni obaja tak sa pochytite, ja tiez vtedy len vrcim 😔 Bude to o hubu takto dlhsie fungovat, muzovi nepovedali, dokedy bude robit vo Viedni?

Leni, no konecne ti to ide, na to, ze si kamoska s Taslerom mas na moj vkus caste vypadky 😀

bilushka
7. okt 2009

Kati aj mne, prosim ta.

peta28
7. okt 2009

ja neviem tito chlapi.. tazko s nimi aj bez nich.

peta28
7. okt 2009

Bilu na neurcito, ale kaslem na neho, nech sa uvedomi ze on teraz chodi len do prace a na mne je cely zvysok, tak jediny kto ma pravo byt nervny a este po zazitku so skumavkami som ja

mishelin
7. okt 2009

peti 😀 😀 veru tazko snimi aj bez nich,ale vies co mne je asi lepsie ked pride iba na vikend,lebo ma nik neobhana ze co bude na ranajky obed a veceru 🙄a mne je jedno ked sa tu hracky kotulaju vsak ich úpozbieram a oni ch opat vysype...no ja neviem ako to on rozmysla,som mu povedala ze ved ty sa ani nepohnes ked budes s malym ten tyzden,ved sa bojim toho ked sem vkrocim ako to tu bude vyzerat vsak nebudes snim vediet ani riad umyt 🙄a vid jeho teoria-VY ZENY DOKAZETE ROBIT VIACERO VECI NARAZ,MY SA DOKAZEME SUSTREDIT LEN NA JEDNU 😝
kati-s velkym banderom 😀 😀
a cely den behma jak frdka aby bol spokojny ze je poriadene,navarene a vecer ked uz odpadavam od bolesti noh a krizov mi povie-vsak si nemusela varit,co behas furt nevies si oddychnut 🙄 no proste to chlapi su zvlastne plemeno

meganik
7. okt 2009

caute, dakujem...ze ste si spomenuli na nase meninky, zelam pekny den

mishelin
7. okt 2009

leni vitaj spat 🙂 ja uz normalne som zly pocit mala ze ta nieto 😅

mishelin
7. okt 2009

no idem si urobit chlebik vo vajicku mam velku chut tak caute 🙂

lenkamt
7. okt 2009

aj tak mi stále padá net 😠

Tásler by s týmto črepom asi tiež nič nespravil ☹ hold je mi prednejší striptíz ako nový pc 😀

Kati - ja už skype nemám, pošli mi to na mail 😉

crievicka
7. okt 2009

baba ked ste boli otvorena na jeden prst za ako ndlho ste porodili???

peta28
7. okt 2009

A ktora ste videla vcera Timku v telke, ha???

mishelin
7. okt 2009

crievicka ja ti nepoviem lebo ja som bola na 6 a rodila som 5 hodin 😝 preco? 😕

lenkamt
7. okt 2009

no pekne, však som na to zabudla 😠 je to aj v archíve?????

ideme do obchodu, kým neprší 😅

katika1
7. okt 2009

črievička ja asi za 3 dni 😉

peťa kde bola?

katika1
7. okt 2009

mne to nejde ten link

a čo to bolo?

crievicka
7. okt 2009

lebo ja som este len v 35 tt a vcera mi povedali ze uz som na jeden prst.a to je dost skoro,tak preto sa pytam ci sa moze stat ze uz porodim..

mishelin
7. okt 2009

crievicka tak to dost skoro,a to ti povedal tvoj gynekolog?a si doma? 😕

katika1
7. okt 2009

crievicka, tak možeš ostať aj do 40tt vraj
aale aj nemusíš.. tak lež a vylož nohy!

mishelin
7. okt 2009

peti a v ktorej minute je timka?aby som ju spoznala 😅

crievicka
7. okt 2009

ano povedala mi to gynekologicka,chceli si ma nechat no nechcelav som tak idem v piatok a ked to bude pokracovat tak si ma nechaju.tak dakujem a dufam ze to bude az v tom 40 tt 🙂 🙂

peta28
7. okt 2009

to je test magazin a testovali vlhcene utierky a v jaslickach natacali k tomu zabery,
Timka ma taku ruzovu kosielku a najlepsie ju vidiet ked kresli , inac je vacsnou chrbatikom otocena

Najlepsie ju vidiet v 02.30 lebo to sa pozera do kamery

mishelin
7. okt 2009

jeeej zlata je taka velkacka 😵 a ake su tie deticky zlate ked sa tak hraju 🙂

maji4
7. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂

peti no Timka je svetová a ked ti mám pravdu povedať ja som ju vôbec nespoznala faktkeby si nebola povedala ktorá minuta to je, tak fakt neviem 😔 😔 ale strašne je zlatá a potom ju tam ešte pár krát je vidno... strašne sa mi páči ako sú tie deti rovnako poobliekané a je to určite výhoda aj pre rodičov ,že nemusia tolko prať....a zhánať nejaké oblečenie do škôlky 🙂

maji4
7. okt 2009

A všerajším Natálkam všeeeeeeeeeeeetko najlepšie k meninám prajeme nech sú hlavne zdravučké a stále usmiaté 😵 😵

lenkamt
7. okt 2009

ja som vás len preletela, takže mi už aj všetko vyfučalo, ak niečo niekto na mňa mal tak mi to prosím napíšte znova 😀