Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
5. mar 2009

bilu...aj mne sa pacili tie ruzove tasky 😀 😀 😀 ale my uz sme aj s natalkou preruzovatelé..takze budem obzerat nejaku inu farbu

inak neviem ako vy baby co mate dievcatka, ale ja uz neviem akej farby oblecenie mam Natalke kupovat, lebo sa mi zda, ze mame vsetko ruzove a uz mam toho niekedy dost, ale v obchodoch ani ine farby moc nie su...pre dievcata povacsine ruzove a pre chlapcov len modre...a Natalke moc farby ako cervena, zelena a pod. vobec nepasuju..teda hlavne kvoly farbe vlasom...hmm a co som tymto chcela vlastne povedat 😅 😎

jaj a bilu...minule sa ma tu na mk jedna mamicka pytala na tu tvoju staru dr..nejako odsledovala debatu, ked som ja menila doktorku...tak som ju od nej hned poslala co najrychlejsie prec 🙂

peti..teda no nezavidim rozhodovanie o vyhadzove, tazka dilema, dneska je fakt otrasna situacia..a tak rychlo sa asi ani nezmeni 😒

slavenas
5. mar 2009

zasa som začala stranu ... 😅 inak zajtra definitívne idem k lekárke lebo Vanes sa ten kašel dosť zhoršil ...

meganik
5. mar 2009

no miznem...mala objavila caro notebooku 😠 som ju tu moc prechvalila poobede

slavenas
5. mar 2009

jej meg ty si tu , susedia ako , stále rovnako ??

slavenas
5. mar 2009

tak pa pa , som si pokecala sama 😅 😅

meganik
5. mar 2009

slavi...predvcerom som si rozmlatila ruku o plafon..tak silno som tam buchla, ze ma este teraz boli, ked ju zatnem vpäst a hore nic, diskoteka jak na ibize aj nadalej..este raz a volam policajtov - dlabem na to ☹ k staznosti, co sa chystam pisat na magistrat totiz potrebujem zapisnicu od policajtov a svedkov ( tych uz mame )

meganik
5. mar 2009

slavi nejako sa miname 😅
no idem dat Natali papat a potom ju budem este hodinu ukecavat k spanku..caute

slavenas
5. mar 2009

presne tak urob to , najbližšie ich zavolaj a dajte to dokopy . Ked neberú ohľad oni tak prečo by ste mali vy . Držím palce 😉

slavenas
5. mar 2009

pa a dobrú nôcku.

letuskah
5. mar 2009

caute este som to sem prisla zavriet,
meg a tmavomodra Natalke nepasuje? taka riflova a vselijake odtiene hnedej a okrem toho si myslim, ze jej kludne mozes dat aj farby v ktorych bude tak trochu kricat, pokial bude oblecko zladene tak si myslim ze tym nic nepokazis, len to musis odskusat v obchode 😉

a s tymi susedmi ja sa divim vasej trpezlivosti, my sme volali polisov uz pri druhej diskoteke, ale je pravda ze oni nie su tak casto hlucni ako ti vasi, o to skor by ste mali volat, ja len dufam ze ked to takto zacnete riesit nebudu este hnusnejsi ak sa to da...

maji ak sa rano prihlasis, ja ti brnknem, som za hypernovu radsej, mozem ta po ceste vyzdvihnut a pojdeme 🙂

letuskah
5. mar 2009

a cik cik

retaux
6. mar 2009

😲 Od čik-čik.

To tu ešte nikto od včera nebol? 😲

peta28
6. mar 2009

ja prava?? Boli ma hlava, nemohla som spat celu noc a teraz sa mi chce.. dobre ze ste doma, ja ais odkvecnem tu dnes pri stole.

Baby vcera deticky robili v jaslickach take papierove kacicky a velkonocne vajicka, teda mali to vystrihnute z kartona a prstekmi ktore namacali do nejakych specialnych nechemickych farieb ich "malovali". To bolo take super vidiet na nastenke prvy umelecky vytvor ktory urobila Timuska, normalne ako velkacka v skolke. Sa tesim ked si to vezmem domov a vystavim. Tusim tato nova ucitelka je fakt lepsia ako ta predchadzajuca, robi s detmi same nove aktivity. Kupila som jej vcera kavu a cokolady, tak sa cudovala ze za co.. tak som si to snad aspon u nej vyzehlila.

meg ja uz sa nejako snazim vyhnut ruzovej ked sa da, ale samozrejme mame ju v satniku. Velmi rada kupujem zlte, zelene a cervene.

peta28
6. mar 2009

aha tak druha, pokial som dopisala moj roman, ret ma predbehla 😉
Ret ako to mas s tou skolou? Schavalili ti este jeden termin na statnice?

zuzana76
autor
6. mar 2009

ahojteee

tak maly predvcerom zase nieco zjedol a cakam kedy vykaka, vcera este nekakal. Zjedol taku malu asi 5 mm hlavu panacika, odhryzol mu ju, s tymi panacikmi sa hraval iba so mnou, ale nejako si ich sam nasiel a zobral. No hruuuuuza, dufam,ze vykaka a nebude to ako s tymi euro mincami. ja len dufam,ze o par rokov mu na rontgene nenajdu zaludok plny vselijakych hovadin 😕

retaux
6. mar 2009

Meg: mne tiež lezie na nervy samá ružová. Nikdy sa mi nepáčili také dievčatká, čo boli ako "z cukru" a teraz sa k nim už pomaly približujeme aj my, lebo fakt zohnať niečo pekné v inej farbe je umenie. A Natálke sa nehodí zelená? Veď práve k jej vláskom sa mi zdá zelená akurát 😉

Aj mňa už tretí deň bolí hlava 🙄 Asi si už dnes dám tabletku, lebo mám už aj nos zapchatý. A to som sa tešila, že pôjdem budúci týždeň krv darovať 😖

retaux
6. mar 2009

Peťa: ešte stále neviem 😠 Volám tam pomaly každý deň a ešte stále nič neviem. Asi tam budem musieť ísť osobne, lebo takto to je naprd. Len stále nemám čas ísť do Nitry, vždy mi do toho niečo príde. Ale už som sa s tým nejako zmierila a je mi to už všetko jedno 😅

zuzana76
autor
6. mar 2009

ret a co si studovala? ved este nehadz flintu do zita

peta28
6. mar 2009

Ret ja ti strasne drzim palce aby to vyslo, verim ze ti to schvalia 😉

nika07
6. mar 2009

Ahojte kočky,

som na nervy, prší, je otrasné počasie, rozkopávaku nam cestu, všade je kopec blata, dieťa nervozne, lebo sme zatvorené doma 😠 , ale myslím že nie som sama ☹

zajtra vraj niekam vypadneme, som zvedavá,

čítať do zadu asi nestihnem je tu nejaká novinka 😉

zuzana76
autor
6. mar 2009

tesim sa, patko vykakal hlavu panacika, take nic to bolo, uplne drobnuck, skoro som to ani nenasla 😀 😝 😝

nika07
6. mar 2009

zuzi čo urobil 😅

zuzana76
autor
6. mar 2009

ma takych panacikov z jednej hry . maju asi 3 cm na vysku, alebo 2,5 cm, maju take male hlavicky, s nimi sme sa hravali len spolu, davali sme ich do auticok a vozili, v utorok popoludni sa nahodou hral s jednym sam - to som zbadala az neskor, ked pribehol za mnou so slovami - Nema hlavu, nema hlavu. -A ja som videla,ze panacik ma odhryznutu hlavu a este mi aj povedal - Spapal hlavu- tak to som vedela, ze na 100 pro spapal, nastatsie ta hlavicka bola fakt mini, mozno 5 mm, tak som dufala, ze lahko vykaka. No az dnes rano to vyslo 😀

nika07
6. mar 2009

no super, naša sa hráva s panáčikmi z kinderka, tiež musím dávať pozor, aby niečo nespapala 😲

ale super, že to vykakal,a že mo to nespôsobilo ťažkosti 😉

ozaj zuzi prečo nemáš foto v pase 😵

zuzana76
autor
6. mar 2009

nika, chcem si dat nejaku aktualnejsiu foto s patkom, len sa neviem do toho dokopat

nika07
6. mar 2009

asi ako ja 😀 😅

peta28
6. mar 2009

Zuzi ty mas ale zazitky 😕 super, ze je vsetko ok.

Vcera sme po sto rokoch boli v avione, v DM som nechala zas 60 eur 🙄 nechapem.. ale maju akciu na sunarku 2+1, tka som kupila a potom som si nadavala ze naco, ved my uz kase nepijeme a mlieko velmi obcas, len cez vikendy, tak to musim do malej nejako napchat.
A v H&M uz maju novu kolekciu na jar, lebo, tak som malej vzala krasne biele leginky, sa tesim bude ich mat k tym satickam. Leni skoda, ze tam nemate H&M maju tam vsetky velkosti rovnakych veci, rpe male aj vacsie dievcatka.

Tima bola taka dobrucka, iba raz chcela ist na vlacik, ani v gulach moc neprotestovala ked sme ju brali von,normalne ukazkove dieta. Skoda ze je taka len raz za cas. 😎

lenkamt
6. mar 2009

ahojte, zomieram 😅

Peti - dúfam, že si tým chcela povedať žeby si mi tie legínky kúpila 😀 2xpre kofky, 1xpre Verču 😉 ak nie tak očakávam prihlášky OSTATNÝCH MOJICH SUPER KÁMOŠIEK 😀 😀 😀

Meg - naša Verča bola tiež do ryšava a jej nepristala ani ružová ani červená, takže sa ma furt pýtali či je to chlapček 😀

a mne sa najviac páčia žlté a biele vecičky, čo však u nás nehrozí 😅

ale v tescu mám vyhliadnuté rollupky ružové za 240Sk, celkom dobre vyzerajú 🙂

zuzana76
autor
6. mar 2009

peti, teda mam, vzdy nieco taketo 😀 , ale on si zase dava veci do ust ako ked bol mensi, lebo mu zase idu zuby, ale uz niekolko mesiacov a nic nevyslo zatial, len slinta, ale az tak,ze niekedy je kompletne mokry a musim ho prezliect a to davanie hraciek do ust 😒

peta28
6. mar 2009

Leni ka by som isla do Avionu tak kupim, ale my tam fakt chodime max raz do mesiaca, alebo aj za dva..kedze byvame na opacnom konci mesta. Stali 4.90 a mali vsetky farby. Posli do IP tvoje tel. cislo a ked pojdeme zavolam. A to to Otto? Potvrdili ti tu objednavku s leginami?

Co varite cez vikend? Chystam sa na nakup, tak nech viem co kupit.