Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
4. feb 2010

Kati Turecko - Lara

letuskah
4. feb 2010

jaj mish zabudla som, ja nepretahujem, lekarka kazala ale ale nechavam to na prirodu, ak ma mat problem tak bude aj bez toho a potom to vyriesime

v detskej sa sam ani Kubko nehra, jedine v obyvacke, takze mame hracky vsade

letuskah
4. feb 2010

Mish toto raz davala Mima tak si precitaj, ja sa tym riadim
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=72358
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm

lenkamt
4. feb 2010

čo je TUI???? 😕

naše sa hrajú samé iba keď som s nimi sama, akonáhle je doma Verča, muž alebo príde mamina tak sa im treba venovať 😅

nika07
4. feb 2010

Lenka rakúska cestovka 😀

lenkamt
4. feb 2010

jááááj 😀 dedinčanka 😀 😀 😀

retaux
4. feb 2010

Ahojte!
Lucka sa vždy hrá v tej izbe, v ktorej niekto je. Takže ak sme my v detskej, tak aj ona a ak v obývačke, tak ona tiež.

Ja tento rok na dovolenku tiež nič. A taaaaaakto som chcela ísť aspoň teraz v zime do Rakúska, lebo viem, že cez leto už nikam nepôjdeme. 😢 Ale nejako nevydalo.

bilushka
4. feb 2010

Ahojte,
v prvom rade vsetko najlepsie k meninam mojej partacke stretkovej Veronike 😵

Nas sa tiez nevie zahrat sam, ma sice svetle chvilky, ked akoze hej, ale vacsinou ked ho necham napospas bytu, tak stichne iba ked robi zlotu, inak o nom vzdy viem, lebo ma taha ruku, ze mam ist s nim do izby.

Ja mu s pipikom nerobim absoltune nic.
Ked som mu skusala, tak predkozka mu este nejde stiahnut a nasilu mu to urcite robit nebudem.

Kati-cakam, kym sa vyjadris 😉

Asi vam uz deti pomaly vstavaju, ja som mojho iba teraz dala spat 😖

retaux
4. feb 2010

Aj ja sa pripájam a želám Veronikám všetko najlepšie k ich dnešným meninám. 😉

letuskah
4. feb 2010

aj ja zelam veronikam vsetko naj 🙂

a my sme uz hore, zacali vrtat az ked spal tak ho to vyrusilo 😠 boze co s nim do 17 budem robit

bilushka
4. feb 2010

Letu, ty uz by si si fakt mohla zmenit motto, hlavne ked si zase tehotna 😀

mishelin
4. feb 2010

tak dobre ze ani vy nic nerobite..bilu moj tiez teraz zaspal len 🙄

bilushka
4. feb 2010

Mish, tak zase budeme mat spolocne nocne seansy 🙄
Tvoj si aspon tie puzzle sklada, moj vykrikuje z postielky 😒

mishelin
4. feb 2010

no to hej on je manika nap uzzle vkuse ich rozbura a sklada a dokola..tak on pojde spat predpokladam okolo 22.00 ak nie neskor 😝 no co uz snim narobim..ako vravim on ci spi ci nie vzdy pojde pozde spat 😝 😝 😝

slavenas
4. feb 2010

ahojte

Veronike prajeme všetko naj naj 🙂 🙂

moja sa zahrá sama max 5 min 😔 , sama pozerá iba telku to by pri nej sedela aj 4 hod v kuse 😠 😠

halucinka
4. feb 2010

ahojte levíčie maminky, som sa tu po dllllhej dobe objavila, lebo sa mi nechce varit obed, a privlastnila som si pre moju veroniku gratulacie od vas, dakujeme, aj ked neboli smerovane az tak k nam, kedze ste uz na nas asi zabudli. mame sa fajn. cakame tentokrat raciatko pravdepodobne. gratulujem vsetkym znovutehulkam k otehotneniu a tesime sa s vami, ze nie sme v tom sami 🙂))

bilushka
4. feb 2010

Halucinka, ahoooooooooj, ja si ta pamatam, aj osobne-spominas? 😉
Gratulujem k tehulkovaniu, tak si sa aj ty nechala zlanarit na druhe 😀
A specialne tvojej Veronike dodatocne vsetko naj...k meninam!

mishelin
4. feb 2010

no a dnes mi zapotil ked so mu nabrala polievku ze fuj taku jest nebudem je hnusna 🙄 asi ho odplasili tie krupy vnej 😅 tak mi vravi ze daj jahodovy jogurt dala som mu jogurt vylila ho komplet cely po stole 🙄

a potom ze daj granko,zaaaaavislaaaak 😝

a maly sa mi akurat cely dostal v postielke,kym som ja odbehla do kuchyni takze ho idem riadit a prat lebo vsetko je obcurane

a veronikam vsetko naj 😉

mishelin
4. feb 2010

ja si ta veru nepamatm ale nevadi 🙂 teraz uz viem 😉

slavenas
4. feb 2010

halucinka aj tvojej Veronika samozrejme všetko naj 😉 😉 a gratulujem k tehu 😉

halucinka
4. feb 2010

jasne, ze pamatam, teba aj s adou 🙂)) pri prebalovacom pulte, juuj to bolo pekne dáavno však? my už sme chvalabohu davno z plienok von, ale zato sme zavislaci na dude??, neviem ako sa to sklonuje 🙂 a tiez neviem, ako ju odnaucit, to je horsie ako od cigariet tusim, nemate niekto nejake inspiracie?? dudlujeme len ked spime, ale zato vytrvalo 😒 😒 😒
a dik teda za osobnu gratulaciu 🙂

meganik
4. feb 2010

veronikam zelame vsetko najsamlepsie k meninam 😵

mish aj tvoj je maniak na puzzle, aj nasa ich rada sklada a este miluje plastelinu a ja tiez-hlavne, ked ju vysavam zasusenu z koberca 😠

zajtra som cely den v skole, tak som zvedava ako si tu budu doma s mm kralovat, i ked predstavu mam-zase budem v soku, ked otvorim dvere a zbadam ten chaos

nika07
4. feb 2010

halucinka ja sa tiež pripajam ku gratulácii k tehu 😵 😵 😵 a Veronike všetko naj,naj,naj a nech rastie do krásy 😉

nika07
4. feb 2010

meg a možno budeš príjemne prekvapená 😀

meganik
4. feb 2010

no tak aj u nas vrtaju 😠 ale zatial spime

halucinka aj my mame dudu, ale len na spanie, cakam ci to malu neomrzi samu, nechcem jej to nejako drasticky zatrhnut zo dna na den, uvidim ako to bude dalej, kedze do skolky na jesen musi bez dudla, snad sa nam ju dovtedy podari ukecat, aby ich sama zahodila 😉 a gratulujem k tehu 😵

slavenas
4. feb 2010

my máme tiež dudu na spanie a zatiaľ neriešim a ked pôjdeme do škôlky tam jej ju určite nedám

meganik
4. feb 2010

nika kiezby 🙄 🙂

nika07
4. feb 2010

my dudu nemáme už davno, ale máme plienky na spanie, nejako sa mi nedarý ju odnaučiť, aspoň cez obedný spánok ☹ , ved do škôlky tiež bude musieť ísť bez ......

halucinka
4. feb 2010

jeej, tak to som rada, ze veronika nie je jedina s dudou, lebo okolo nas uz vsetci kamarati dodudlovali, tak len ticho zavidime a čakáme na ten správny moment, ale uz si je toho aspon vedoma, ze to nie je pekne, a pred cudzimi sa hanbí 🙂

slavenas
4. feb 2010

baby ja štrikujem , po 150 rokoch ma to teraz chytilo , čiapku pre seba , zimnú ale určite bude až na budúcu zimu 😅 😅