Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
16. feb 2010

Inac objednala som sa znova do tej peknej fotky s malou .. preverovala som aj ine moznosti a vsade je to take drahe.. este aj tu co som nasla banner na baby photo tak babenka za 50 eur za 10 fotiek na CD neupravenych-.. to je aka suma?

za tu sumu mam aj fotokniku z peknej fotky + upravene a vyretusovana fotky a 30 ks vytlacenych a teraz ma zas nejaky novy styl tak uvidime

bilushka
16. feb 2010

Peti, ja kvoli tomuto, aby som to nejedla sama nerobim strasne vela jedal, aj tie langose by som si tak dala domace, sladke jedla-zemlovka, ryzovy nakyp, dukatove buchticky...
Co vy s tym Kittsee?

nika07
16. feb 2010

Bilu príd na langoše, spravím 😉

meganik
16. feb 2010

no asi to dokazem jest tak cca 2 dni, potom mi to uz pojde aj usami

ja tak isto ako bilu, lubim sosovicovu polievku al. privarok, paradajkovu pol. so syrom a kopec inych jedal, ale nevarim ich, lebo ich potom len vyhadzujem...takto cakam, kym to varia nasi a pochutim si u nich

to fotenie je take drahe 😨

bilushka
16. feb 2010

Nikus, ja som od zaciatku rezervovana v Myte, si sa nechala zmiast 😉 😀 😀 😀

Peti, to uz bude rok co ste boli s Timkou, vtedy ked si bola, tak som si povedala, ze pojdem aj ja a neschopna som v priebehu roka som nic nezorganizovala 🙄

bilushka
16. feb 2010

Nika, ty take dobrotky vyvaras, aj bryndzove si minule robila (to tiez nerobim, lebo MM ich nema rad)
Ja sa tesim, ked pojdeme do Myta, ze mi po ceste zastane niekde na salasi a tam si ich dam.
Mnam.
Uz iba mesiac a pol 😅

nika07
16. feb 2010

ano lebo tý moji nenažranci, by len také veci jedli 😀

bilushka
16. feb 2010

Nika, no jedine vychodisko, ze si ma musis adoptovat 😀
Ja budem tiez nenazranec 😀

peta28
16. feb 2010

hej Bilu, boli sme vo februari ked mala pol roka, potom rok a pol a teraz chceme ist znova po roku .. je to velmi pekna pamiatka a ja malu nidy tak neodfotim

Meg a vy ste kolko platili v tom senci??

Ani ja vela jedel nevarim a v podstate vsetko prisposobujem tomu co zje Peto, on napriklad absolutne nezje nic so smotanou, ako segedin, ale zapekane kuracie rezne.. nic

S tym Kittsee asi nic, je to velmi dobry napad, ale ja by som to absolutne casovo nestihala, nemam sancu do 17.00 a rano odniest a este makat do prace.. keby sme mali nejakeho deduska alebo babku schopnu ,ale my sme napriek tomu ze mame rodicov v BA odkazani samy na seba a to nei je sanca
Teraz ma Peto presviedca aby sme si nechali v zalohe MS Cadrova co je francuzska skola, ale ani tato predstava ma tiez nelaka.. je sice vyhoda ze svokra byva blizko tak ta by mohla malu viazt obcas.. ale cez cele mesto makat spat na Kramare alebo este mam na vyber pocuvanie svokrinych kydov.. tak to fakt radsje vytiahnem nejaky uplatok

bilushka
16. feb 2010

Ideme von este, Peti prosim ta, rano som ti zabudla napisat keby si si na mna spomenula, ked pojdes zase okolo toho plagatu, tak mi odpis to cislo, dakujem, snad uz ta 5 bude stastna ☹

meganik
16. feb 2010

peti po starom to bolo 1000 sk

peta28
16. feb 2010

ok, pojdem najneskor v nedleu.. lebo opat ideme na karneval do Dubravky.. vcera som prinutila tetku v draciku nech mi ide do vykladu odstrihnut masku saska ktoru mali zavesenu na silone.. ale musi byt sasko tak co narobim.. vyhodila som za to dalsich 13 eur, ale bude to mat aj o rok, lebo je to tak na 3-4 roky. Snad sa jej to nezunuje. Ale timak ej dobra ako med teraz ked chce ist na ten karneval, tak to stalo za to.

Meg tak to je super cena

slavenas
16. feb 2010

peti po novom 40 € 😉 to fotenie v senci

mimi.k
16. feb 2010

Peti, my sme boli tak ako vy v tej Peknej fotke...keď mal A. pol roka a rok a pol...ale my sme už vtedy platili cca 2,5 tis., tak sa nám to už zdalo veľmi veľa...najskôr bola záloha, a potom ten doplatok a zdôvodnila to tým, že má s tým veľa práce, tak si upravila cenník teta 🤐

meganik
16. feb 2010

peti a familyfoto.eu si nepozerala? teda nemam dopodrobna preskumany cennik, ale videla som od nich fotky a maximalna spokojnost

peta28
16. feb 2010

No Slavka len problem sa tam dostat..
Mimi ta cena 50 eur je len za fotenie jedneho dietata, ked sa fotia aj rodicia tak je to viac ..
Na stanke ma:

2 rodičia + 30 ks vytlačených fotografií 10X15 86,30€ 2600,-Sk
1 dieťa + CDs fotografiami upravenými
v rôznych prevedeniach(cb,sepia,color)
alebo malu fotoknihu 15X15

meganik
16. feb 2010

mimi fuha to je ina palka

mimi.k
16. feb 2010

Peti, tak možno preto...my sme sa dali odfotiť s ním, aj keď ja to nemám rada, ale nemáme skoro žiadne pekné spoločné fotky okrem týchto...

peta28
16. feb 2010

Meg .. pekne,.. lenze stoji to 2 x tolko...

hodina 110 €
(3.313,86 Sk)
Každá ďalšia započatá pol hodina 9,92 €
(299 Sk)
Konverzný kurz = 30,1260 SKK/EUR

Cena zahŕňa:
Fotenie v štúdiu, farebná úprava + retuš 50 ks fotografií,20 ks fotografií v čb resp. sépiovej verzii, tlač 15 ks Vami vybraných fotografií a veľkosti (9x13, 10x15, 13x13, 13x18) , napálenie CD, dekorácie pri fotení.

mimi.k
16. feb 2010

V tej familyfoto sa dávajú fotiť naši kamoši, fotografka je ich kamarátka a robí krásne fotky...

peta28
16. feb 2010

Musis pozriet meg aj ta cena co zahrna.. za 30 eur skoro nic nemas

mimi.k
16. feb 2010

Aha, tak cenník som si nepozerala...to je veľmi veľa...

meganik
16. feb 2010

jaaj no ale to je ten maxi balik,ci nie...mozno sa da nejako s nimi dohodnut na nejakej kombinacii

no nic idem sa nachystat k nasim

mimi.k
16. feb 2010

Aj ja idem, čakáme návštevu, tak ešte niečo dochystám...

meganik
16. feb 2010

ok mas pravdu Peti

slavenas
16. feb 2010

peti ja som to iba kôli tomu napísala že aj meg bola v senci tak že aktuálne je to viac 😉

peta28
16. feb 2010

no nic.. ten Katka sa neda dovolat.. teraz mi to zdvihol nejaky chlap a ze mi ju odovzda.. telefon 3 x pipol a uz bola nedostupna.. tak som poslala sms a nic.. poslala som aj mail a neodpisala, tak ako sa k nej da dostat?

slavenas
16. feb 2010

peti mne to tam s tou komunikáciou tiež prišlo také divné ale to asi kôli tomu že tam majú fakt strašný nátresk

slavenas
16. feb 2010

peti ale podľa mna ak sa ti páčilo v tej peknej fotke tak nerieš , lebo vlastne aj v senci toto je len za základný balíček to znamená, dieťa odfotí v 3 tebou zvolených témach a v cene je tá foto kniha plus všetky fotky ktoré odfotila na CD a tam sú upravené len tie čo sú v tej knihe