Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
24. feb 2010

leni ved aj ide zajtra 😀 😀 😀

meg vážne lebo každý dospelí hneď prvá otázka . A čo robite/ste robili/robievate v škôlke ? 😝 😝 😝 brrrr

meganik
24. feb 2010

leni to ty si mi naposledy poradila, aby som vas upozornila, ked sa na mna vyprdnete, takze som sa toho chopila a vyhresila vas (zamerne pouzivam miernejsie slovo ako ty 😀 )

a moja ucast na konovi zalezi cisto od ochoty mojej dcery nechat ma tu pisat 😠 🙂

lenkamt
24. feb 2010

Natálka je čistý sabotér 😀

ja tu mám moje tri dievčatá, kámoškinu 10ročnú, príde kámoška s 8ročnou a ďalšia s dvojročnou - čistý babinec 😀

aj mne dnes došiel s bonprixom ten magnet, ale nič ma tam neoslovilo 😅

peta28
24. feb 2010

Mag aj ja som to pochopila tak ako Slavka, ze co sa ti stalo..
ale reagovat som chcela a nestihla som, ze ked sa malej opytam co robili v jaslickach tak mi tiez povie ze nic.. a to sto percent viem ze sa im ucitelky venuju tak ze ani ja doma by som sa s nou lepsie nezahralaa tolko veci ju nenaucila.. a je to vsetko individulane a tiez sdi neviem predstavit ako by tolko deti donutili sediet na stolicke

Slavka.. to mi je luto s Vaneskou, ale snad vam ATB rychlo zaberu.. ja tiez nie som za ATB za kazdu cenu ,ale dnes su uz take nusne infekcie vselijake, ze naco sa trapit ked lieky zaberu skoro okamzite

slavenas
24. feb 2010

peti dík 😔
ozaj a kto je dnes s Timkou doma ?

lenkamt
24. feb 2010

nestíham reagovať na všetko 😕

Slávka - Vaneske prajeme skoré uzdravenie.

Ret - dúfam že aj Lucke je už lepšie.

idem dať piecť štrúdľu z lidlu 😀 taká som ja dnes šikovnica 😝

peta28
24. feb 2010

Slavka moja mama je s nou... uzsa celkom tesim ked pojde do dochodku ze mi s nou pomoze castejsie ked bude treba, ale tusim ma este nejaky rok a pol

zuzana76
autor
24. feb 2010

peti a ten bonprix ma vsetko take velke? aj destek oblecenie? teda ked som objednala 104-110 to hadam nie je o cislo vacsie

peta28
24. feb 2010

Zuzi 104-110 bude ok, aj ja som malej objednavala taku velkost. Detske sa mi nezdaju nejak extra zvacsene.. ale damske maju hrozne.
Ja mam napr tej rolak co som si objednavala ako Lenka 36/38 a ja ho nemozem ani nosit aky mi je obrovsky, uz lutujem ze som ho neposlala hned aj spat

nika07
24. feb 2010

Ahojte,

v prvom rade prajeme rýchle uzdravenie chorúšikom 😉 😉 😉

synátor ďakuje, za gratulácie 😉 , ale oslavovať budeme až v sobotu

som mu objednala tortu, potom hodím foto, som zvedavá čo na ňu povie 😀

Kati ty si ako ja, ked mám nervy pri hokeji, tak chodím po dome a u prarujem 😀 😀 😀

Konečne som sa dnes dozvedela, kedy bude u nás zápis do škôlky, tak som zvedavá ako dopadneme 😕 😕 😕

zuzi pekne vecičky ste povyberali 😉

nika07
24. feb 2010

slavi, na ABBE bolo super, len stááááááááášne veľa ľudí, ale nabudúce si kupime lístky na státie, viacej si vychutnáš pesničky 😵

pred nami sedela taká staršia pani, tá v kuse so sebou šila, sme sa riadne narehotali 😀 ale zlatá bola

nika07
24. feb 2010

ešte otázka, ktoré z detí už odmietaju spávať po obede, lebo naša to uplne odmieta 😠 ☹ 😒

mmem_
24. feb 2010

meg ja som to pochopial tiez tak ze je to prihoda 😀

a idem vyhresit lenku lebo nereagovala na mna ze ako ma inspirovala s miniskuknou 😀

bilu kocka na FB

nika: ako kedyk, ale ked nespi aspon zaspi skorej za co som veeelmi vdacna 😝

mmem_
24. feb 2010

mima a co litex? pozeral si? mne to este furt nedoslo 😠

mmem_
24. feb 2010

a inak aj my mame zase ATB, v sobotu sme sli na pohotovst 😝 a zajtra kontrola ale este stale kasle, ma to nebavi fakt,chudacik furt nieco,

mima,peta : a vy ako jaslicky tiez s chorobami?

bilushka
24. feb 2010

No vidim, ze som sa dobre pripojila, Nika mozme sa postazovat navzajom, moj bol dnes 3 hodiny (!!!!!!!!!!) v postielke a nezaspal, ved to uz od nudy by som aspon oci zavrela a spala a on cikat, vodicku, boli ma hlava, boli ma brusko... 🙄 Ale nie je to pravidlo, vacsinou si aspon hodinku potiahne.

Maly dostal od dedkovcov takuto pokladnu:
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
tak celkom fajn, len je to po anglicky, skoda.

Meg, ja som to tiez pochopila ako recnicku otazku, ze to vravis ako prihodu a myslim si to co baby, ze urcite tam iba nesedia, a Slavka, ja sa tiez vsetkych deti, co idu zo skolky a poznam ich pytam, ze ako bolo v skolke a co papali 😀 😀 😀

Meg, OK, Pohoda plati, ved sa mozme aj skor stretnut, nemusime cakat, kym nam to tam otvoria 😉
Celkom nechapem, ako ti mozu len dve skusky chybat z let. semestra, ved sa este ani poriadne nezacal, nie to este skuskove 😕

Slavi, co ma kukas spred desiatich rokov 😠 😀 😀 😀
Este ked som to tam hadzala, tak som si vravela, ze ako sa uz vsetci zmenili a zostarli, iba ja som stale rovnaka 😀

Baby, na stretku nepijem, kedze tam, kde som sa chcela ist ostrihat uz nerobia co som chcela, tak som sa objednala iba na strihanie do exkluzivneho salonu, kde chodi aj Studenkova, Malachovska atd...Ja sa tam bojim ist, bo mi zapocitaju aj cislo podprsenky...To bude palka, idem o dva tyzdne a o sume vas pochopitelne budem informovat. Ak to bude velmi zle, tak ani na ubytko nebudeme mat, si nas nejako musite potom podelit po izbach 😀 😀 😀

baileysa
24. feb 2010

ahojky,

nestiham vas nic,

len matejkovi chcem zablahozelat k meninkam 🙂

a moj velky den je v piatok, tak na mna myslite, kto chcete 😔 uz nech je to za nami, lebo toto ma uz nebavi, doobeda som s detmi, poobede g niekam vyprevadim a ja sadam za pocitac a len prestavky na kojenie... otras 😝

drzte sa fsetci 😉

bilushka
24. feb 2010

Bailey,
vam tradicne blahozelam k priezviskovinam 😵

V piatok budem na teba urcite mysliet, nech uz mas potom pokoj a mozes si uzivat svoje ratolesti 😉

slavenas
24. feb 2010

baily určite na teba v piatok myslíme , lebo chceme 🙂 🙂 😉

bilu 😲 😲 ale ja som nepovedala že teraz vyzeráš inak 😲 😲 😀 😀 😀 😉 či ano ? si nedomýšľaj hej 😠 ...🙂

slavenas
24. feb 2010

ja kvasím celé poobedie doma ma už teraz mrle žerú a čo potom ešte zajtra 🙄 🙄 musím aspoň 2-3 dni vydržať nech jej to prejde

katika1
24. feb 2010

leni štrudla z lidlu je skvelá 😉
bilu nevyzerá inak, ale páčila sa mi s tými 13kg navyše 😀 😉

nika07
24. feb 2010

čaute,

to je už hotová štrudľa, treba ju len dať upiecť, či ako, som neskusená 😀

bai jasne , že budeme na teba myslieť 😉 😉 😉 😉 😉

slavi, no snád , ked už konečne vykuka slniečko cez deň, tak sa budu choroby našim zlatíčkam vyhýbať 😵 😵 😵

letuskah
24. feb 2010

jaj ste sa rozpisali ...
baby nebyt kona a Bilushkinho Matejka tak ja by som zabudla vlastnemu bratovi zavolat 😕 😕 😕 hanba mi!

Meg ja ti cely den chcem odpisat a vzdy zabudnem, podla mna si take male deti vela vymyslaju a nieco co im viac utkvie v pameti prenesu ako vseobecnost, takze si myslim ze zrejme ked pri obede tak sedia tak ona to zovseobecnila a nic nerobia len sedia, treba to brat s rezervou

bai budeme drzat palce 😉

Vaneske skore uzdravenie a aj vsetkym chorusikom

a Kubko cez obed spava, on by to neprezil keby nespal aj ked mava dni kedy ani za svet ale to je skor vynimka...

vecer po mlieku vyhlasil ze ked bude grckat tak grcanica bude mlieckova tak snad nebude, na otazku ci ho boli brusko samozrejme odpovedal ze ano 😕

a zajtra ideme na tie kramare, drzte palce aby sme necakali cely den 😔

lenkamt
24. feb 2010

čaume.

Nika - 🤐 ja som úplne mimo, veď aj ty máš Mateja- tak všetko naj 😵

Mmem - ja neviem ako nato reagovať, lebo v podstate v tom budem mať problém výjsť medzi ľudí 😀
a tie choroby ma mrzia aj za vás 😔

štrúdľa z lidla sa iba vyberie z mrazničky a dá upiecť, je veľmi dobrá 😀

Bilu - u nás v apartmáne miesta dosť, inak ja si to budem musieť ako ťažko odsexovať, však mne chlap včera povedal že sme ako pubišky, keď si musíme HNEĎ 😀 referovať účesy a handry 😀 a že on na stretko nejde lebo čo tam bude 😠 no tak som mu povedala že ide a viac sa o tom s ním nebavím 😀

Bailey - jasné že myslíme, celá rodina dostane príkazom 😉

letuskah
24. feb 2010

Nika aj tvojmu Matkovi vsetko naj 😉

strudlu z lidlu si musim zadovazit, take pecenie sa mi paci 😵

letuskah
24. feb 2010

leni tvoj muz by si rozumel s mojim 😀

inak mame novu telku, konecne si mm splnil sen lebo sme mali taku staru rachotinu takze vecernicky odteraz pozerame na LCD 😀 ale moj otec tiez kupil pred X rokmi farebny telkac za maminym chrbtom lebo strasne po tom tuzil a mama ze naco ved ciernobiela je dobra, staci nam, a u nas to bolo tak isto 😀

lenkamt
24. feb 2010

Letu - no presne aj jedno aj druhé ako u nás 😀

slavenas
24. feb 2010

leni že pubišky 😀 😀 😀 tak ale sme ženy tak to ženy robia 😕 😅 ved aj chlapi majú svoje dni 🙂

ozaj som zabudla
nika moja malá cez obed spáva

bilu mi Vás tiež prichýlime sa rozdelíte a každý bude u inej rodiny 😀 😀 😀 😀

letu zajtra držíme palce

môj muž chce tiež novú telku, vravel že dnes musel normálne obísť Datart lebo vraj by sa nezdržal 😀 😀

lenkamt
24. feb 2010

môj si včera v nay vybral za 1400e. tak som mu ukázala tiež pekný za 519 😀

slavenas
24. feb 2010

mmem Simkovi skoré uzdravenie