Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
2. mar 2010

ahojte

kati super stránka s tými menami , úplne mi to sedí na ľudí ktorých poznám 😉 , ja mám vždy pocit že ľudia s rovnakými menami majú niečo spoločné .

Linduške skoré uzdravenie prajem 🙂
Adamkovi tiež, nech je už ok 🙂
Bilu ty si číslo, to predávkovaním 😀 😀 😀 😀 ale super že Matejkovi pomohlo a neublížilo 😉
my sme boli včera na kontrole u Mudr. a už tam bola konečne naša , hneď nám kázali vysadiť ATB 😨 a vraj už len sirup proti kašlu a že to má ok .

letu tá kombinácia že slivková šťava a mlieko 😀 tak to je fakt na p.....nie 😀

mima to Vážne že v mýte je úplne plno ... ? 😕

retaux
2. mar 2010

Ahojte!
Aj Lucka bude chodiť do škôlky, do ktorej som chodila ja aj MM 🙂 Dokonca sú tam aj učiteľky, ktoré učili ešte vtedy.

Bilu: tvoj manžel je Michal? Lebo mne to na môjho presne sedí ten opis 😀

slavenas
2. mar 2010

leni ozaj veeeeeľmi dobrá foto na fb 😉 😉 😉 🙂

retaux
2. mar 2010

A dnes som si kúpila ešte jedny tehu gate, lebo jedny, čo najviac nosím, sú už skoro zodraté, pomaly je už diera na nich, tak som natrafila na výpredaj a kúpila som si také hnedé. Úplne perfektne sa v nich cítim a stáli 15,80 😵 (pôvodne 39 😝 )

nika07
2. mar 2010

Ďakujeme 😉

už sa zobudila, začala kašľať, tak bolo po spánku

bilushka
2. mar 2010

Ret, nie, moj muz je Juraj...a ja som nevedela, ze ty mas aj velkeho Miska doma, tak to by ste mali super, keby ste mali deti pomenovane po vas, teda keby to vyslo a mali ste teraz chalana 🤐

Potrebujem radu: co mam malemu dat na take "zadne" zahlienenie, alebo neviem, ako to nazvat-sople mu netecu, nekasle, ale citim, ako ma v sebe hlien...Sinupret? Dufam, ze nam tiez nic nebude po tej prekonanej teplote 😔

Slavka, super ze uz mate po ATB.

No a to Myto fakt divne, snad to este niekto odvola a daju vediet Mimuske, aby mohla ist s nami.
Vsetci sa chcu na Velku noc masazkovat.

Ja idem dnes k tej koznej, som zvedava, co mi povie, asi fakt ze uz iba sacok na hlavu s otvorom pre oci, ze inej pomoci niet 😅

bilushka
2. mar 2010

Jaj a dnes som teda slavnostne poslala kurierom tu sedacku, aj ked ma najskor stvalo, ze som ju za lacno dala-80€, ale musela som zhodnotit kriticky, ze 100% stav to teda nebol, potah polepeny od zuvacky, co mi ani vyprat neslo, taka umela cast na zapinanie stratena atd...tak som rada, ze sa s tym uz nemusim natahovat na nete a vozime sa uz vo velkacskej novej, kde sa zapasava uz normalnym pasom.

nika07
2. mar 2010

bilu ja som tiež bola prekvapená, že je to už obsadené ☹

a čo keby si si kupila plynovú masku 😀 😀 😀

meganik
2. mar 2010

caute, bilu nam pomohlo ambrobene 😉

zase sa ma ochladit 😒 a to som sa chystala umyvat okna, nakoniec som sa rozhodla, ze ich umyjem az tesne pred velkou nocou, to vyperiem aj zaclony a vsetko vygruntujem, ved na co to robit 2x 🤐

ret dobra kupa 😉

mne sa konecne po 4 dnoch prestala krutit hlava, bolo mi stale na omdletie, som sa bala chodit sama s Natalkou von, keby daco, stale mam nizky tlak a uz 4 mesiace znizeny hemoglobin, furt tlacim cviklu a nic, od nedele som nabehla na cervene vino a asi mi to pomaha 🙂

nika07
2. mar 2010

bilu a kam si dala inzerat, mne sa akosi nedarí predať postieľku ☹

nika07
2. mar 2010

meganik konečne si si dala niečo normálne 😀 😀 😀

a ešte by som chcela predať aj cestovnú postieľku ☹

meganik
2. mar 2010

bilu vy uz ste vyrastli so sedacky 😨 my v nej snad este cez leto vydrzime, a potom tuto nasu predam, mame concord, ale niesom s nou moc spokojna 😒 som zvedava za kolko ju strelim

nika uz spinkate bez plienok, podarilo sa???

bilu a vy kedy a ako chcete poriesit byvanie? ja dufam, ze nam tento smely plan vyjde, som zvedava ako sa bude tento byt predavat, kedze lokalita nieje bohvieco 🤐 sme sa tak rozhodli, ze treba byt zacat ponukat a konci leta, ked je to tu este krasne zakvitnute, zelene 😎

retaux
2. mar 2010

Bilu: lebo to, čo si písala - ten génius, tak to písali aj u Michala 😉

Meg: ja tiež až pred veľkou nocou budem robiť upratovanie veľké jarné a to bude vlastne aj príprava hniezda 😀

slavenas
2. mar 2010

bilu a teba som sa chcela spýtať, že ako chceš stihnúť do veľkej noci aj kiahne či ako si si to naplánovala, ved to je už o mesiac 😨 😨

meg vidíš ten alkohol je uplne na všetko .... dobrý 😀

nika07
2. mar 2010

ano, už sme spíme bez plienok a môžem povedať , že super bez nehody 😉

my tiež až po lete budeme kupovať novu sedačku

😉

bilushka
2. mar 2010

Meg, Ambrobene je na kasel?

Nika, praveze som to tento krat neriesila cez net, kamoska mi povedala, ze ma znamu, ktora ma o tu sedacku zaujem, tak aj keby sme sa par mesiacov este povozili, tak som sa chopila sance, lebo viem ako sa tazko teraz predavaju veci na nete po detoch...kto ma trochu viac penazi, tak si kupi radsej nove a zvlast u autosedaciek to plati dvojnasobne...inak ja mam omnoho lepsie skusenosti s bazos.sk a babybazar.sk ako s MMB-tam je kvantum veci a dost mala sanca na uspech, teda ja ked nieco predavam, tak to hodim na vsetky tieto weby a nikdy sa mi zatial nic nepodarilo predat cez MMB 😒

Ale zase opacne, ked nakupujem, tak kukam len tam 😅

bilushka
2. mar 2010

Slavka, fakt 😕
Teraz si ma uplne zaskocila s tymi kiahnami 😕
Idem rychlo pocitat ako to idem teraz prekombinovat 😅

zuzana76
autor
2. mar 2010

ahojte
bilu, aj moj mal take zahlienenie a davala som mu Sinupret
super,ze si sedacku predala

bilushka
2. mar 2010

Prekutrala som lekarnicku, nemame ani Sinupret doma 😠
Len stary Fenistil, to uz mozem aj vyhodit, to by sa malo tusim tiez do pol roka od otvorenia spotrebovat, nie?

nika07
2. mar 2010

ja sa tiež bojím či predám autosedačku, lebi ja mám dosť drahu, s ISO FIXom ☹ tiež som bola blbá , načo mi to bolo 😖

meganik
2. mar 2010

ambrobene sirup nie je na kasel, ale na take huste hlieny, kt. sa nedaju vykaslat, ale akokeby behali tak hore-dole 😉 bleee hnusny opis, ale my s tym mame vecny problem-Natalka ich nevie vykaslat a toto mi naposledy poradila dokina a za dva dni bolo po...myslela som, ze vy nekaslete, tak som to asi rychlo po tebe precitala

nika tak parada 😵

meganik
2. mar 2010

nika skus babybazar, ja som tam predala vsetko, co sa mi na inych portaloch nepodarilo 😅 🤐

bilushka
2. mar 2010

Meg, nekasleme, presne toto co popisujes ma maly, tak to v nom chrapti, ze mozno keby ho popocuvala nieco by mu tam nasla, ale von nejde nic...

Nika, teraz citam pozornejsie ze plynovu masku 😠 😀 😀 😀

nika07
2. mar 2010

skusim, ďakujem

bilushka
2. mar 2010

Nika, kde si to mala doteraz vycapene?

nika07
2. mar 2010

bilu šak to opisuješ ako keby si bola ježibaba bradavičnatá 😀 😀 😀 , tak aby nebolo nič vidieť 😅

ja už ksicht neriešim, teraz som sa tak na tvári vykotila, že hruza, a neviem z čoho, a to už vraj idem do veku, kedy by som mala byť OK, ja budem tuším v puberte do 70tky 😀 😀 😀

bilushka
2. mar 2010

Meg, my este 4 roky do konca hypo....a az potom mozeme riesit dalsiu nehnutelnost+este 10 rokov mame spotrebak, to aby ste si nemysleli, ze uz potom budeme bez dlhov 😝

nika07
2. mar 2010

tu na konovi, ale ozvali sa mi baby , že by kupili ale iba z tvrdého dreva, no ja som pri kupe drevo neriešila,

meganik
2. mar 2010

no zas je tu zalozena dobra tema-teraz o Rastovi Zitnom, kto si chce vybit zlost, tak sup tam...na nic ine su take temy neni dobre, len na pohadanie...Zuzi som ta tam zahliadla

nika pubiska 😅

bilushka
2. mar 2010

Nika, ved ja si tiez vravim, ze o dva tyzdne 31-tak uz ked mam vrasky okolo oci, nech mi aj tie jebaky uz KONECNE zmiznu 😀 😀 😀