Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
4. mar 2010

spýtam sa Ivky a ešte neviem čo s deťmi 😀

Bilu - a teraz si to už máš niečím potierať alebo ako??? 😕 si vytrpíš 😔

bilushka
4. mar 2010

Aha, ja som myslela, ze si Lenke poslala mail, tak kasli na to, ved uvidim o tyzden nazivo 😉

retaux
4. mar 2010

Mimi: z Rosiny som mala spolužiačku na vysokej 🙂 Aj oni teraz budú stavať.

Bilu: aj tak máš môj obdiv 😉 Ja by som sa toho strašne bála 😒

Lenka: no veď sa už trochu teším, len sa bojím, aby Lucka zase nemala jeden zo svojich "super" dní 🙄

mimi.k
4. mar 2010

Dobre, idem žienky, večer idem na pohovor a ani som si nič nepozrela, ešteže tu stále vypisujem 😅

slavenas
4. mar 2010

nika úprimnú sústrasť

leni pekné kuchyne , viac sa mi páči tá prvá čo tam bola

mimi.k
4. mar 2010

Ret., ako sa volá? Môžeš aj cez IP, nech sme diskrétne 😀

lenkamt
4. mar 2010

Bilu čítaj pozorne, však mi písala že pošle mms a ty hneď chcem to veľkoplošne 😀

ja som si chcela pôvodne dať tabletku a ľahnúť, ale pri vás ma aj hlava prestala bolieť 😀

slavenas
4. mar 2010

leni bilušík nás nečíta pozorne , aj ja som jej položila otázku že koľko jej tá dusíková kura bude trvať a nič 😅 😅 😀

bilushka
4. mar 2010

Ale baby, to fakt moc neboli, ja ako najvacsie negativum vidim to, ze to mam na tvari a take krvavo cervene mi to krici do sveta, ja myslim, ze vy si pri migrenach vytrpite viac 😖
Sa budeme teraz lutovat, kto to ma horsie 😀 😀 😀
Mne najviac kazi naladu, ze vyzeram fakt odpudivo a po druhe, ze vobec nevedia prist na to, co to je a prve roky mi vraveli, ze len nejaka sezonna alergia a teraz uz mi druhy lekar potvrdil, ze to je na cely zivot, ze skratka budem mat obdobia, kedy budem mat plet uplne krasnu a nikto by si nepomyslel, ze mavam aj taketo stavy (ako ked ste ma videli vy napriklad) a tie obdobia sa bohuzial budu striedat s tymto, co mam teraz.
Detailny opis sa mozete opytat Mimi, ta ma vcera videla.

retaux
4. mar 2010

Bilu je v posledných dňoch nejaká nesústredená. 😀

nika07
4. mar 2010

bilu ma dnes super deň 😀

lenkamt
4. mar 2010

Mimi ide na pohovor? tak držíme palčeky 😉 🙂

lenkamt
4. mar 2010

ja to mám najhoršie, najviac detí, najnevychovanejšie deti, aj vyrážky, aj migréna, no proste na odstrel 😀

nika07
4. mar 2010

budeme 😉 😉 😉

bilushka
4. mar 2010

Ja inak v poslednej dobe som strasne roztrzita, vsimate? 😔
Ale to preto, ze tak vela piseme a ja chcem mat vsetko hned v mailoch a na vsetko odpovedat, tak potom Zuzke hovorim ze robi polievku a nie natierku a taaaaaaaaaaak 😀

Dusikova kura podla potreby-zatial som bola 2x a v pondelok idem zase, on mi len na konci povie, ze este pridte, ale minimalne aspon 2-3 tyzdne.

slavenas
4. mar 2010

leni ty si silná žena a všetko v pohode zvládaš 😉 😉 😉

lenkamt
4. mar 2010

nestíha dievka, ani že koľko to trvá ani či mastičky nato, ani že kedy to zmizne..... 😀 určite niekde šmiruje 😀

nika07
4. mar 2010

idem do škôlky pre prihlášku, tak zatiaľ 😵

slavenas
4. mar 2010

bilu daj tip ak šmíruješ , pošmírujeme aj my 😀 😀

bilushka
4. mar 2010

Mimi uz je ako dziva v hladani prace 🙂
Ja jej nedrzim palce, kto bude so mnou kavickovat potom? 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
4. mar 2010

Bilushku som videla, najlepšie to zabil mm...ani neviem pri akej príležitosti, veď nevšímavý chlap jej povedal, nevadí, daj si, v najhoršom sa z toho vyhádžeš 😀 😀 😀 tak sme sa len na seba pozreli...

Lenka, idem, ale už som aj na nejakých bola, to aby som nevyšla z cviku 😉

Tak a tú spolužiačku Ret. dobre poznám...svet je fakt dedina...

A už naozaj idem. 😀

lenkamt
4. mar 2010

no tak Michal to fakt zabil 😀

slavenas
4. mar 2010

jáj ani nevravte o hľadaní práce , ja sa tiež ešte nejako nemám k činu a nemám na to ani chuť ešte 😝 😝 😝 a hlavne ani mm ma do toho vôbec nenúti .. 😕 😕 minule povedal že ved nevadí ked sa žiadna robota nepodarí , vraj mu budem robiť sekretárku 😀 😀 😀

meganik
4. mar 2010

ahojte.
leni prosim ta cez kt. portal sa da vyhladat ubytko? vies to, kde sa da zadat ake mas poziadavky, nedari sa mi to najst 🙄

nika uprimnu sustrast ☹

no a ked uz sme pri tom, potrebujem dost surne od vas poradit, lebo som v takom rozpolozeni, ze sa as rozdvojim...svokrovi umrel brat, v sobotu je pohreb na vychode a ja neviem, ci tam mame ist? MM ide to je jasne, ale ja vaham, kedze vztahy so svokrovcami su hrozne, malu videli zatial len 2x, nemaju zaujem resp. svokra aj ma, ale ja uz som voci nim totalne ochladla, aj vcera chcela malu k telefonu a vo mne vsetko vrelo, ked sa k nej prihovarala...neviem sa rozhodnut, ale pravdou je, ze ten ujo nam bol na svadbe ako jeden z mala z mm strany, kt. tam prislo dokopy 10, kedze sa rozhodli nasu svadbu bojkotovat...tak asi tak v skratke, co by ste robili vy na mojom mieste? a jasne, ze by isla s nami aj Natalka, kedze ju nemam kde nechat 🙄

bilushka
4. mar 2010

Uz mi asi prekaza zvyseny zaujem o moju osobu 😀 😀 😀
To trva-napisala som ze ani nie 5 minut !!!!!
Kolko tam budem chodit-napisala som ze min. 2-3 tyzdne !!!!
Masticky a kremiky uz by sa nemali potom, aby sa to zbytocne nedrazdilo DOKONCA by sa mala tvar minimalne umyvat (podla slov Dr. kolko vydrzim ale kludne aj dva dni a viac nie) a ked si umyvam hlavu, tak aby sa mi do toho nedostal sampon, ked zuby, tak zubna pasta-boze jak to tu pisem, tak uvazujem, ci si nejdem rovno invalidny dochodok vybavit, sak som nejaka chronta cela 😅

Ale vy povrchne zeny, ze neodpovedam, ze smirujem, no len do mnaaaaaaaaa.

zuzana76
autor
4. mar 2010

tak, granadir uvareny

nika, to mi je luto, musela byt este mlada ☹

bilushka
4. mar 2010

Mimi, ja ze to Majkl akoze ironia, ze prinajhorsom sa vyhadzes 😀 😀 😀
Ako ja idem fakt uz daco so sebou robit, si stojim na kabloch 😔

lenkamt
4. mar 2010

Meg - http://www.ubytujsa.sk/ alebo keď som hľadala wellnes tak som do vyhľadávača napísala len wellnes a ťukala a hľadala 😅
na pohreb podľa mňa stačí keď pôjde len muž, predsa len malé dieťa a je to ďaleko, ja na tvojom mieste by som nešla

Bilu - do tebaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

meganik
4. mar 2010

mimi ty chodis na pohovory, aby si nevysla z cviku...skoda, mohla si ist vcera k mm, robili vyberko, mohol ta vyobracat 😉

meganik
4. mar 2010

leni dik...za obe 😉