Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
24. mar 2009

dobre ranko, tak prva

boli ma hrdlo, idem si navarit caj
a budeme ranajkovat s patkom

retaux
24. mar 2009

Ahojte!
Ddadka: Miško je krásny chlapček 😵 Teda, ale bol to riadny chlap, keď sa narodil. Keď sa tak pozerám, tak aj ja už by som taaak chcela druhé.

Ďakujeme za pochvaly na fotky.

A Lenka s Baily nech majú dnes v Poľsku dobré počasie a nech riadne prevetrajú peňaženky 😀

Baily: áno, máme akvárko a v ňom 2 korytnačky a jednu rybu (na čistenie akvárka) 😀

Peti: nech Timke to svrbenie rýchlo prejde. 😉

retaux
24. mar 2009

Ja sa už neviem dočkať, lebo budúci týždeň má prísť kamoška z Anglicka a mám mi doniesť tie veci pre Lucku z Nextu 🙂 Len dúfam, že jej to bude dobré a už aby aj bolo teplejšie, aby to mohla nosiť.

lejla77
24. mar 2009

Ahojte 🙂

Pekny den vsetkym...aj ked ma uz skoro rano nas..l jeden klient... 😠

Peta:
nech to rychlo prejde, chudatenko Timuska. Uz by sa to mohlo aj zmiernit, nie? Ved je to uz piaty den. 😖

letuskah
24. mar 2009

ahojte
my sme vcera dostali balik od svokry a plno oblecka pre Kubka a este aj mama bola na zatahu tak mame na jar toho dost. akurat svokra mu kupila taku jarnu bundicku 86 a mam obavy ze kym to bude nosit tak z toho vyrastie.

no a my sme dnes vstavali 7,48 😕 ale to len preto ze niekedy okolo 4 rano isiel ktosi domov a otvarali mu tym bzucakom a nechali zatlacene tlacitko takze od 4 to tu bzuci, Kubko sa na to zobudil a ja som sa zobudila ze sa Kubko mechri, on potom nastastie zaspinkal ale ja uz som nemohla len som pospavala. normalne mam nervy z toho lebo sme na prvom a rovno nad branou a to je taky hnusny vtieravy zvuk, minule mi az zle bolo od zaludka. som zvedava kedy to opravia lebo maju cas do 10,00 potom to pojdem rozkopat 😠

letuskah
24. mar 2009

lejla a Stanko nic? ziadne kiahne?
inak svagrina mi vravela ze ta starsia neter celu skolku odolavala kiahnam, ze kazdy rok mali a ona nic nechytila a dostala to az v nejakej druhej triede na zakladne, ale dostala take ze to mala aj v ociach, ustach, vo vlasoch, no vsade kde sa len dalo 😕

letuskah
24. mar 2009

joj a bola by som zabudla, dietatko moje krasne sa dnes vypisalo do nocnika prvy raz, sice tomu predchadzal jeden prud na koberec a na "docik" som ho presvedcila na nocnik ale neva, tesim sa aj tak 😵 😵 a jasne ze potom mi tu opakoval kakat kakat ale na nocnik nechcel lebo ze voda a aj ked som to umyla a osusila tak len ukazoval ze voda a krutil hlavou nie, no tak uvidime

lejla77
24. mar 2009

letu:
nie, Stanko je zatial bez kiahni. 😎 A uz aj hnacky presli. 😎 Len trosku pokasliava - pre istotu. 😔

maji4
24. mar 2009

Ahojte no toto vy máte aké šikovné detičky to moja Lili nerozpráva skoro nič len večšinou prvé slabyky zo slova povie akože plienka je pie,.....

Dnes sme boli hore od 5.45 😝 😝 skoro som odpadla ale ešte šťastie ,že som včera išla o 9-tej spať inač neviem neviem 😢

Let gratulujem k prvému úspechu 😉 😉 😉

Dnes som varila paprikáš už sa teším ako sa bude Lili zalizovať ona ho strašne lúbi 😉

maji4
24. mar 2009

lejla a vy ste teraz v jasličkách???som rada ,že už mu tie hnačky prešli 😉 😉

letuskah
24. mar 2009

my sme boli vonku s jednou mamickou ktorej dcera je o mesiac starsia od Kubka a ta len ocami gulala kolko toho Kubko vie povedat, tak som rastla a rastla, konecne sme v niecom prvsi 😵 😵 😵 😵 😵
maji dakujem 😵

maji4
24. mar 2009

Let to ti verím my tak chodíme von o mesiac starším Tobiasom a mávam podobné pocity ako ty 😉 😉

ale fakt je šikulka 😵 😵

lejla77
24. mar 2009

maji:
hej, Stanko je v jaslickach.
Aj moj maly povie pie 🙂 A tiez väcsinou len prve pismena - ale ja mu rozumiem. 😀
Najdlhsie slovo je mamina, tatino a babina - a to tiez len od minuleho tyzdna. Skoro som padla na zadok, ked to povedal - a strasne sa mu to paci a opakuje dookola. Inac, väcsinou z kazdeho slova prve dve pismenka. 😕

meganik
24. mar 2009

jeeeej miska tak ty cakas babatko..to je super sprava 😵 gratulujem, tak zelam bezproblemove, krasne tehotenstvo 😵

no my mame od vcera neskutocny problem pri prebalovani... Natalka sa vobec nechce nechat prebalit..akonahle ju dam lezat, tak sa napne ako v nejakom krci, chyti afekt a reve a hadze so sebou...uplne az je z toho bordova a straca dych...nechapem, co sa stalo, vobec som si neni vedoma toho, ze by mala mat nejaku traumu z prebalovanie alebo nieco na ten sposob .... tak aj dneska bola az do obeda bez plienky 😒 😖

a vase deticky musia byt rozkosne ako vykecavaju...ja tomu teda aj na vase odporucania nechavam aj nadalej volny priebeh..ako pisala Peta..nasa Natalka ma svoje tempo 😎

meganik
24. mar 2009

jemine a toto co je za pocasie 😠

meganik
24. mar 2009

letuska a teba som sa chcela opytat..tu brokolicovu kremovu polievku si robila tak isto ako sa robi ta hraskova 😕

letuskah
24. mar 2009

meg toto robieva aj Kubko, mava take dni kedy ho neviem prebalit ani za nic, niekedy pomoze ked mu poviem ze porataj si prsteky tak sa zabavi ale niekedy ani to

no neviem ako u vas ale u nas sa zotmelo, zacalo fukat a pustil sa ladovec, vsetko bolo biele za 5 min a teraz sa zacina vyjasnovat 😕 😕 😕

letuskah
24. mar 2009

meg ano tak isto, este som to skusala s karfiolom ale to bola grcka 😝

meganik
24. mar 2009

letu tak dik..dneska skusim kupit brokolicu

no a s tym prebalovanim..no kiezby to preslo aj Natalke, lebo uz som z toho na nervy...skusala som ju zabavit aj mobilom, ale ked uz ani ten nezabral u nasej zavislacky na mobiloch, tak neviem 😖

u nas pocasie to iste..ladovec zobudil aj Natali, ale teraz uz spime dalej 😎

letuskah
24. mar 2009

kubka to nastastie nezobudilo ale uz ho ocakavam 😵

peta28
24. mar 2009

baby este su kiahne len raz za zivot.. hrozneeeeeeeeeee.
Mimi ozvi sa ako Adamko.
Maji uz mas vysledky na salmonelu?

mimi.k
24. mar 2009

Ahojte,
tak som akurát nakukla...
Peti, zatiaľ sme v pohode. To, čo mal včera, úplne zmizlo. Neviem, čo to boli za vyrážky 😕 ale sú preč. Takže sme v poriadku, aj keď teda sople máme už týždeň, čiže už som prestala dávať aj Nasivin, lebo ten sa môže myslím len týždeň. Takže len občas odsajem a už nedávam nič, len Mucosolvan.
Nemáte nejaký babský recept, ako sa zbaviť tých soplíkov? Idú nám zuby, to je fakt, ale už sú týždeň a stále také riedke, takže asi nič vážne, ale najlepšie je predsa bez nich 😅

Peti, a čo je na tých kiahňach také najhoršie? Aj teplotujete?

My sme dnes ani neboli vonku. Keď sme sa išli chystať, akurát začalo pršať...a teraz stále váham...

A som sa nahnevala, lebo zasa nechcel obedovať, tak som to mixla a zjedol všetko 😅 čo s ním?

Meganik, aj Adamko má také všelijaké nálady, ale on celkovo pri obliekaní, nielen pri prebaľovaní...naháňame ho niekedy obidvaja, no komédia 😀

mimi.k
24. mar 2009

A stále som sa nemohla dokopať cvičiť, lebo keď Adamka uložím, tak už som polomŕtva, tak dnes som začala pri ňom a normálne sa pridal a napodobňoval ma, tak sme mali telesnú 😀 dnes len 15 min., ale na prvýkrát stačí ...

mimi.k
24. mar 2009

Letuskah, tak Kubko bude asi "ing", keď sa mu to slovo už teraz tak veľmi páči 😎

Lejla, Stanko je aký frajer, keď takto odoláva tým kiahňam 😉 super, veď by si si zaslúžila chvíľu pokoj....

letuskah
24. mar 2009

dieta mi prave ocuralo kupelnu, 10 cm od nocnika, hlavne ze sa sam pytal 😀

maji4
24. mar 2009

ahojte tak ja mám super náladu aj ked som mala o ničom už len kôli tomu počasiu ale bola som u kamoški čo má o mesiac staršieho Tobiasa a keďže bolo také počasie tak sme tam ostali sa hrať a my sme si upíjali vínka normálne som prišla domou nacapkaná 😅 😅
Ale svet je krásny a to som vypila len 2 deci 😅 😅 no musím sa dostať do starých koľají lebo takto to nevyzerá so mnou dobre keď sa ožeriem z 2 deci človeče ja už nič nevydržím 😔

maji4
24. mar 2009

ket jej ty máš akého pomocníka v kuchyni a ešte ti zmontuje aj obývačku 😵 😵 😵

maji4
24. mar 2009

meg tak naša lili to nerobieva ja ti neporadím 😖 klop, klop, klop, nepoviem začne sa niekedy metať ale ,že by revala o dušu tak to nie... 😔 😖 😖

maji4
24. mar 2009

Peti nerobili nám nič na tých kramároch povedal ,že keď jej nič nieje tak to netreba riešiť ,že niektoré deti to môžu mať ja pol roka v telíčku...ale keďže jej nič neni tak OK ...a on dokonca povedal ,že netreba brať už ani výter na kontrolu či má salmonelu alebo nie ,ale ja som sa s doktorkou dohodla ,že o mesiac prídeme ....ved radšej vedieť čo a ako...