Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulak
20. máj 2009

dakujem babenky 😵 😵 😵

maji, porod bol straaasne rychly 😀 za 1,5 hodky bolo po vsetkom. aj pri Ameli som taky mala a este rychlejsi. len to sitie bolo neskutocne ☹ bolelo to jak svina 😠 to bol najhorsi zazitok z celeho porodu. Olivinku som skoro porodila cestou na salu 😅 som normalne citila hlavicku, ze sa mi uz tlaci

peta28
20. máj 2009

Lejla nie, len je dobra na cesty lebo je malinka a nezaberie tolko miesta.

peta28
20. máj 2009

Akoze dovi dopo ako niektore baby zarabaju.. tuto kuchynku

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

sme kupili malej na Vianoce v tescu novu za 500 skk a tato teta chce za nu 600 sk za pouzivanu prasknutu.. no nekupte to .

katika1
20. máj 2009

čaute kočky 🙂
a kam sa balíte? 😕

maji4
20. máj 2009

Adulák s dávali ti tú vyvolávačku alebo to prišlo samo???

maji4
20. máj 2009

Ozaj a už spíme 😵 😵

Adulák tak to máš super ,že tak rýchlo 😵 😵 a to šitie si pamätáme všetky 😔 😔 😖 😖

mima07
20. máj 2009

majka a ty co tak sondujes sa chystas na druhe 😀
katika sak na dovolenky niekto musi otvorit sezonu

mima07
20. máj 2009

majka ja si pri alexovi nepamatam 🙂 🙂 🙂

mima07
20. máj 2009

letu pekne fotky a ten trdlofest byva kazdy rok?

maji4
20. máj 2009

mimi ved sa pripravujem na to ,že o 18 rokov na to aj zabudnem 😀 😀

maji4
20. máj 2009

mimi a čo si bola v kóme keď si nepamätáš šitie? 😅 😅 😅

mima07
20. máj 2009

maji nie ja som mala super porodnicku umrtvila to takze absolutne nic a asi aj dobre zasila lebo som si hned mohla pohodlne sadnut 😉

maji4
20. máj 2009

takt o teda klobúk dole ja som behala ako srnka tiež ešte v den pôrodu ale to len preto lebo ešte mi účinkoval epidurál 😉 😉

mima07
20. máj 2009

maji ty si mala epidural a este ta aj sitie bolelo? 😲 tak to by som ho ani neplatila 😀 😀

maji4
20. máj 2009

veru veru rodila som bez akejkolvek bolesti ale šitie ma bolelo neuveriteľne 😒 😒 ja mám strašne nízky prach bolesti 😖 😅

letuskah
20. máj 2009

caute
citam ze rodite 😀 idem pocitat dozadu

my sme dnes boli v meste a na obed sme boli v restike, som najskor chcela kubkovi kupit v DM daku vyzivu ale som natrafila na menu kuracie na zelenine s tarhonou tak sme sa ako pani najedli v restike, malemu chutilo a aj mi nechal a potom zaspal. tak sa z toho tesim.

mima hej trdlofest je kazdy rok niekedy v maji vzdy, ale tento rok tam bolo zalostne malo ludi...

letuskah
20. máj 2009

no docitene,
adulak Olivia je krasna a aj krasne meno ste jej dali, tesim sa ze ti to tak super zbehlo a Ameli si zvykne, podla mna ked sa chce pozerat na babo tak je to dobre znamenie, teda si myslim a dufam 😉 ale v kazdom pripade nech ste vsetky tri len a len zdrave a stastne a neboj zabehas sa a potom to budes zvladat aj bez muza

leni akoze ja som tiez trapna lebo ja ked z domu idem aj len na dva di prec tak surujem byt a toto robim aj ked odchadzamm z hotela 😀 a ked budete pobaleni tak to odfot, chcem to vidiet 😝

baby mna sitie nebolelo, lepsie povedane, po porode ma bolelo vsetko takze sitie nebolo nic zvlaste 😝

letuskah
20. máj 2009

snad nemate stredu 😠 😠 😠

baileysa
20. máj 2009

ahojte,

idem si ozivit stare dobre zvyky a zamknut to tu 😀

adulak, olivia je prekrasna 😵 taka jemnucka 😵 a tusim sa podoba na ameli, nie? no ocko nech uz nabija brokovnice, co vam budu chalani chodit vyklepkavat na dvere 😉 prajem ti, nech sa rychlo zohrate a mate doma babsku pohodu 😉

mima, vy kedy letite?

ja som rodila bez vsetkeho, ale na sitie som si dala umrtvit, takze som necitila bolesti, iba take natahovacky, ale trvalo to dlhsie ako porod 😝

letush, tak to ste si super uzili 🙂

maji, ako lili? uz je lepsie?

lejla, nech vam to rychlo prejde a budete zdravi

lenkamt
21. máj 2009

od čik čik 😀

Lenka je zatiaľ v poho, trošku viac ospatá, čo je len dobre. včera som ich musela násilne zobudiť o 14.30, nezabralo ani mixovanie, ani vybratie dudlov, tak som ich normálne musela akože postaviť v postieľkach 😕 Lenka zaspala večer už o 20, Lucka až 20.45, hlavne že ráno vstala prvá už o 6.10 😝
ale boli sme učiť Verču korčulovať na letisku a tam sa vybehali s loptami, bolo super, asi budeme chodiť častejšie 😀

prvý júnový týždeň budem v piešťanoch, keby sa chcel niekto stretnúť 😀

dúfam, že chorúšikovia sú už v poriadku 🙂

letuskah
21. máj 2009

dobre rano sa praje
ani vam nebudem hovorit co kubko robi 😀 ale to len preto ze vcera poobede to robil len hodinu oproti svojim obvyklym 3-3,5 hodinam 😀 😀

baby som vcera zabudla podakovat za chvaly, som normalne z tolkych chval mojho dietatka spysnela 😅 ale teda dakujem 🙂

a este k tej chripke som sa chcela vyjadrit, uz som viacero nazorov citala a pocula, aj od odbornikov a moj zaver je taky, ze rocne na srdcovo cievne ochorenia, rakovinu, choroby sposobene fajcenim a pod umrie viac ludi ako na tuto novu chripku a s ohladom na vsetky rizika a zrejme vysoku nakazlivost je za tym vsetkym len obrovska medialna bublina a tlak farmaceutickch spolocnosti lebo im zrejme velmi poklesli zisky... tot moj nazor

leni to z toho ockovania je ospata? ci som daco prehliadla?... ale aspon si oddychnes trochu 🙂

inak Kubkovi sa zacina pomalicky pomaly vracat chut do jedla a fakt je to asi tym plnotucnym mliekom, zrejme ho to moc zatazilo, lebo ako sme zase nabehli na Sunar tak aj krajsie kaka a zacina viacej papat. a kedze sme nakupili cely karton plnotucneho tak ideme obaja s muzom chudnut 😝 😝 😝

letuskah
21. máj 2009

a este prosim o tip, v nedelu ideme hostit rodinu v ramci muzovych narodiek a neviem co by som uvarila, tortu upeciem podla Retauxinho receptu ale asi spravim tentoraz bielu ale na jedenie netusim, urcite zeleninovu polievku ale druhe neviem...
za rady vopred dakujem 😀

letuskah
21. máj 2009

jaj a mame doma sedacku na bycikel pre Kubka, dnes idu spolu kupit prilbu tak som zvdava kedy vystartuju na prvy vyjazd, ci o mesiac alebo az buduci rok 😀

lenkamt
21. máj 2009

Letu - no asi z toho očkovania, záber na organizmus tak odychuje 😉

urob kuracie placky, my sme tu mali na víkend švagrovcov a veľmi im chutili, k tomu ryža, hranolky a zeleninový šatlát 😀

Lucka kakala do nočníka, hurááááááááááááááááááááááá, a sme v gaťkoch, bo z plienok sú už celé vyhádzané, akoby potničky, no však fuj v tomto teple také došťaté 😀

letuskah
21. máj 2009

leni ked spominas ze su vyhadzane, mne sa snivalo ze som vecer dala kubkovi dole plienku a ze tam kde su tie gumku okolo noziciek a na jednej ruke mal cierne az krvave flaky a ze mi na pohotovosti povedali ze to ma hnilobne uz neviem co, som sa normalne zobudila spotena ani som nepockala dosnivat ako sa to lieci, fuj, ododnes trenujeme nocnik 😝 😝 😝

mne sa tie placky nechce robit priznam sa, to radsej ked nebudeme mat pozvanych keby som to pohnojila ako naposledy 😀

lenkamt
21. máj 2009

Letu - však to je najľahšie a najrýchlejšie jedlo čo poznám 😀 veď keď nedáš múku ale solamyl tak bude všicko v priadku 😉

tak keď to nie tak kuracie rezne naklep, osoľ , okoreň, opraž strč do zapekacej misy, poukladaj na to syr /ja dávam udený/ zalej šľahačkou /ochucujem grilovacím korením/ a daj zapiecť. tiež ryža,hranolky, šalát 😀

letuskah
21. máj 2009

mnam to spravim to znie dobre toto druhe 😵 😵 dakujem

retaux
21. máj 2009

Ahojte!
Adulak: Olivinka je krásne bábätko 🙂 a mne sa veľmi podobá na Ameli 😉

Peťa: aj môj kolega, keď sa im narodilo druhé, tak malý nedovolil mame ani ho len dojčiť, stále ju odstrkoval, tak žiarlil.

Letu: my sme s Luckou na bicykli takmer každý deň, Kubkovi sa to určite tiež zapáči. Ale keď ju vidím v tej prible, tak sa vždy musím smiať, takú má veľkú hlavu 😀

Leni: a budeš v Piešťanoch aj 30.5.? To tam otvárajú kúpeľnú sezónu, mal by tam byť nejaký program.

lenkamt
21. máj 2009

ale daj radšej dve šľahačky lebo sa to zvykne "vypiecť 😉

mimi.k
21. máj 2009

Ahojte,

ako sa máte?

My sme stále vonku, aj keď je usoplený trocha a z toho kašle. Dávam Nasivin ale neviem, dávate k tomu aj niečo od kašľa, keď viete, že vykašliava len z toho, že má soplíky?

Inak ešte k stretku - bolo super, ako vždy, detičky nádherné...Adamko brázdil hlavne s Matejkovou kosačkou, Matejko na Adamkovej motorke a Timka je krásna princezná, ona pekne s kýblikom a tak... 😵 no a rodičia tiež supiš. Fotky nemám, fotila Bilushka 🙂 .
A my sme tam boli prvýkrát (na tom Štrkovci) a super to tam je...aspoň nám s mm sa tam páčilo... 🙂 a Adamkovi tiež. Akurát, že môj mm tam stratil nové slnečné okuliare...ale on sa nejako výrazne nad tým netrápil, lebo že on je rád, že ten, kto ich našiel bude mať aspoň kvalitné (polaroidné)... 😀 čo už s ním...

Leni, super, že očkovanie je už za vami....