Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
25. máj 2009

cauko
tak u nas noc horor maly sa zobudil o 1,30a do 3,30 len vymyslal a ma sople 😠 a trocha kasle to asi z tej klimy v aute ale ako mam inak jazdit 😲 ☹
ret gratulujeme k neterke
a toto som dnes dokupila do svojej lekarnicky mu to tam budem davat a hlavne nemusi to byz v chladnicke takze to prezije aj cestu
http://www.mojalekaren.sk/biopron-junior-10-sac...

lenkamt
25. máj 2009

Mima - my sa potíme bez klímy, ja som ju ani nechcela, lebo som z nej tiež vždy chorá 😖 tak snáď mu to rýchlo prejde 😉

dnes 2x cik do gatiek/každá ☹ ale pozitívum Lucka za posledné štyri dni z asi 8 kakaní bolo 6 do nočníka 🙂

lejla77
25. máj 2009

My mame soboty OK na nocnikovanie 😀 😀 😀 uz druhu sobotu sa mi vypytal "kako" 😵 Ale len dve soboty po sebe - potom uz nie. 😕 Ale mali sme velku radost. 🙂

peta28
25. máj 2009

Baby cez vikend som sama s Timuskou, muz ide na stretavku na chatu, nechcete ist niektora do mesta na MDD, alebo kludne aj inde ak mate napad ..

peta28
25. máj 2009

Prave som prisla z Quelle, maju tzam vypredaj za 80 % zlavy, ludia samozrejme idioti nakupuju plne voziky..

letuskah
25. máj 2009

caute
Peta ja chcem, tiez budem s Kubkom sama

zaujimavy clanok http://primar.sme.sk/c/4853495/legendarny-ciern...

a my sme dnes cikali do nocnika, sa vypytal ked sa zobudil ze kakat do slonika tak som ho vyzliekla, a najprv cvrkol a mi to otrcil ze mokre, tak som vyplachla utrela a potom este docikal a zase otrcil ze mokre, tak som sa tesila ako mala 😵

no a uz pol hodinu lezi v postielke a rozprava, nechcel obedovat ze chce buvat tak som ho tam vrazila bez jedla a teraz sa rozprava, teraz pocujem autobusik ano ano papa a podobne 😵

letuskah
25. máj 2009

jaj leni ten kolac bol mnamkovy, robila som taky co mam recept este po mojej babicke, vola sa nanukova torta, spodok orechove cesto, na to taky maslovy orechovy krem a poleje sa tenkou vrstou cokolady, mnam
a robila som tie kuracie prsia zapekane a mali obrovsky uspech, boli vyborne 😵 😵

lenkamt
25. máj 2009

tak ipni recept 😉 mňam

retaux
25. máj 2009

Také sa nám ešte nestalo, že by sa Lucka vypýtala sama spinkať 😅 To radšej odpadne v priebehu hry, ale vypýtať sa ani za svet.

retaux
25. máj 2009

Letu: to poznám, aj moja maminka ho robieva. Mňam. Také recepty po babkách sú najlepšie.

slavenas
25. máj 2009

ahojte ,
tak my sme už na tom ok, sa strašne teším že nám to tak rýchlo prešlo, Vaneska je od soboty ešte väčšie šidlo ako bolo predtým, aspoň ja mám ten pocit, a trošku sa mi zdá aj že viac vystrája a všetko si vydobíja krikom a mrnčaním. Dneska mi napríklad tak horlivo niečo ukazovala že mi pichla do oka a ostala jej moja kontaktná šošovka na pršteku 😨 tak to fakt neviem ako dokázala .
Takže aj ja už pomaly začínam baliť do toho švajčiarska, lebo v stredu je odchod. Dnes som bola kupiť krosy , máme biele ako L & L 🙂 , a tiež mali úspech .

ret gratulujem k neterke

slavenas
25. máj 2009

katike držím palce na skúšky .

letuskah
25. máj 2009

leni ipnem

mish nemas za co, som ta chcela aspon trochu potesit ked mas take zloty okolo tehulkovania 🙂 a dufam ze sa Patkovi bude tricko dobre nosit 🙂

no dietatko nespi, sme obedovali, oliali sme stenu a dieta polievkou a ked som to mala skoro poumyvane tak vyvalil misku s masom a stavou tak som cistila zas... teraz pre zmenu vyblakuje z postielky Danielka, to je te poondeny rezim 😠

letuskah
25. máj 2009

slavi super teda ze ste uz fit, ze vam to tak rychlo preslo 😵
aj Kubko sa mi zdalo ze si vydobija mrncani ked bol u nasich, pritom moja mama nie je z tych co by poza moj chrbat dovolila co vie ze nemoze a pod tak som usudila ze mozno sa mi to zdalo ze som ho dlhsie nevidela, mozno aj Vaneska len robi to co vzdy len ked bola chora mala utlm

slavenas
25. máj 2009

baily vy ste v tom gaťkovaní normálne ako veľkáči , super. 😉

letuskah
25. máj 2009

ja som tiez dnes dala kubkovi gatky asi na polhodku kym sme nesli von 😀 😀 😀 😀

slavenas
25. máj 2009

letu díky, asi to bude tou chorobou lebo aj muž povedal že toto pred tým nerobila a teraz je samá mamina , mamina , mamina.

Kubko zlatý, že Danielka 🙂 a kto je vlastne Danielka ?

slavenas
25. máj 2009

letu tak aj vy gaťkujete 🙂 🙂 😀

letuskah
25. máj 2009

slavi moze byt aj chorobou
Danielka je susedka od vedla, 2,5 rocna a strasne sa lubia 😵 😵 😵
jasne aj my gatkujeme 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
25. máj 2009

tak potom máš doma riadneho romatika.

mimi.k
25. máj 2009

Ahojte,
tak sme po víkende, teraz som doprala, doupratovala a Adamko mi zaspal až o 13,45...tiež máme dnes posunutý režim, lebo v noci vystrájal, asi hodinu vkuse reval, vôbec neviem, čo mu bolo....aj sme mu urobili jesť aj všetko, ale nič nepomáhalo a potom som na neho už zvýšila hlas a prestal plakať, dokonca zaspal 😨 tak je neviem...

V sobotu sme boli v PL, tak som mu konečne kúpila oblek na svadbu a vyzerá v ňom super 😵 taký malý veľkáč...a včera nás kamaráti pozvali ešte na jednu svadbu (až do KE), takže ideme svadbovať dve soboty po sebe a ďalší týždeň po tom už dovolenka...tak sa teším, že si oddýchneme od stavby 😀

Všetkých bezplienkáčom blahoželám...a aj Vaneske...má dnes meniny, nie?

Let., s tými opaľovacími krémami je to naozaj tak...spotrebu majú dlhú, ale po otvorení ich treba spotrebovať do určitého času (tak je to aj s kozmetikou - na všetkom je vzadu taký symbol, napr. 12m a taká "otvorená krabička"...niektoré veci vydržia dlhšie, napr. naše dospelácke opaľovacie krémy, čo mám doma, majú až 24m.)...možno to netreba až tak presne dodržiavať, ale ja pri Adamkovi budem, aby sa mi nevyhádzal...niektoré detské, čo som videla, majú dokonca len 9m (do 9 mesiacov po otvorení ich treba spotrebovať).

Slavi, super, že ste to takto rýchlo zvládli.

Peti, s tou svokrou...mne keď niečo také hovorí...teda akože cez Adamka...napr. sa ho pýta, či spinkal a tak, tak ja cez Adamka odpovedám "povedz Adamko babinke, že áno"...tak ja si takto "nevinne" všetko vykomunikujem, aj keď sú to u mňa väčšinou len také blbosti...

Katika, držím prsty na štátnice 😉

mimi.k
25. máj 2009

A Bilushka, mohla si dať vyššiu cenu... 😀 ale nevadí, aj tak super...

Adi, oddýchni si u vašich 😉

Mima, krásne fotky 🙂

mimi.k
25. máj 2009

Baily, kedy sa Ti vrátil Tásler po žúrke? 😅
Ja by som sa s Tebou v ten pondelok veľmi rada stretla tu v BA 😵

letuskah
25. máj 2009

jej mimi na teba som myslela, som si pred par minutami otvorila stranku pekna fotka a v sekcii rodinny portret ste v uvode, velmi pekna fotka 😵

mimi.k
25. máj 2009

Let., ani som o tom nevedela...vtedy mal Adamko 6 mesiačikov 😵

slavenas
25. máj 2009

mimi dakujeme , ano dnes máme meniny .

Adamko musí byť zlatýýý v tom obleku, 🙂 a na svadbách sa dobre zabavte , aj ja by som na nejakú išla.

letuskah
25. máj 2009

slavi tak vsetko naj naj Vaneske k meninam 😵

mimi hrozne ste tam pekni, taka mila fotka to je 🙂

mimi.k
25. máj 2009

Letuskah, ďakujeme... 🙂 a kuk šintera Adamka...ked otvoríš myslím deti, tak druhá fotka....a aj potom na ďalšej strane je s obľúbenou mačičkou 😵

slavenas
25. máj 2009

letu dík 🙂

mimi aj ja som pozrela, a ste pekný a Adamko uplne najkrajšíí.

mima07
25. máj 2009

mimi aj ja chcem vidiet kde to je?