Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
27. máj 2009

ani u nas nefunguje keby som ho nechala a isla prec 😠 ja som ho raz nechala na pesej zone schovala sa za roh on si tam chodil az sa zacali ludia vypytovat kde ma maminku a maly nic kludne si cupkal dalej 😠 potom ho jedna pani chcela zobrat za ruku tak jej ju nechcel dat jedoval sa tak som musela vyjst z ukrytu aby mi neodviedli dieta 😲 takze lietam za nim ako odtrhnuty plagat

bilushka
27. máj 2009

Bailey, tak v pondelok po obede, trafis ako je Tesco na Kamennom alebo tam niekde, potom pojdeme do sadu na ihrisko...no a nemyslim hned po obede, ale ked sa deti vyspia, tak po 15:00 hod.
Alebo kde dame stretavaci bod-Mimi???

mima07
27. máj 2009

leni ale zase pri detsku sa nemozem ozrat tak mi to vyhovuje 😉
my letime 6,30 a odtial tusim o 14 mali sme tam ist povodne o 10,30 neviem preco to zmenili 😠 tak sme si mohli vybrat druha moznost bola o 19,30 ale kedze ideme len na tyzden tak nechcem prist o ziaden den

maji4
27. máj 2009

Ahojte

My také problémy nemáme moja Lili ked sa nechce obliekať tak je je poviem že ja idem už som oblečená obutá akože uchnem dverami a v tom priletí 😵 😵 a vonku ..Lilianka sa strašne bojí auta , že ju zrazí to má od bambulky tam ju skoro zrazilo auto tak si to zapamätala a stále sa ma drží za ruku a cez cestu UTEKáááá odušu 🙂 😵 😵 😵 a z ihriska odchádzame tak ,že všetkým hojdačkám zakývam aj fontáne dáme pá pá aj piesku .....preliezke a pekne sa ma drží a ideme domou 😵 😵
ja mám také zlaté dieťatko 😵 😵
Až na dnešný den dnes je strašne umrnčaná 😢 😖 😖

bilushka
27. máj 2009

Leni, ved o den dovolenky neprides, ked tam sice prideme az v nedelu vecer, ale v den odchodu odlietame az o 22:00 hod., tak to este cely den pred nami, len dufam, ze nam nespravia to co Peti min. rok, ze museli vypratat izbu do obeda 😝

lenkamt
27. máj 2009

fakt, veď sa nemôžem ožrať 😀 my sme zatiaľ boli len s Verčou a to sme sa viacmenej mohli 😀

6.30 máte super, aj keď my by sme museli cestovať aj tak v noci do blavy 😝 my to vlasne máme za jedno, lebo tak či tak strávime celý deň cestovaním 😅

maji4
27. máj 2009

baby ale ved tá vysávačová odsávača funguje aj bez vysávača 😉 😉 normálne namiesto koncovky vysávača si tam nasadíte tú druhú časť nadstavca a normálne taháš ja som to tak robila vlani 😉 😉

bilushka
27. máj 2009

Leni, vy idete ako do BA, autom? 😕

lenkamt
27. máj 2009

Maji - fakt? super, tak beriem 😀 no ja chcem vidieť našu batožinu, mne knihy asi nehrozia ☹

bilushka
27. máj 2009

Mam logicku hadanku: ma hlave mam 4 chlpy, ked si umyvam vlasy, tak cela vana je od vlasov, ze si vravim, ze kuknem sa do zrkadla a fakt asi budem plesata, ze odkial mi tie vlasy padaju stale a teraz som kefovala koberec a 2 hrste vlasov som odtial vykefovala, tak to uz asi nie je normalne a na hlave mi stale ostavaju tie 4 vlasy 😕 😀 😀 😀

maji4
27. máj 2009

leni hej ked bola Lili ešte bábo tak ja som ju brávala všade lebo keď sa mi dusila tým mliekom čo jej liezlo aj cez noštek tak som to aj vonku na prechádzke musela odsávať sa vtedy ludia na mna kukali ,že čo tomu decku stváram 😅 (ale už nikdy viac zažiť to bolo strašné 😔 )

maji4
27. máj 2009

bil 😀 😀

mima07
27. máj 2009

bilu to zato ze si taka vychrdliacka inak ja som to mala po ottkovi
kup si toto mne to pomohlo http://www.apotheka-online.sk/product/viaderm-83/

mima07
27. máj 2009

maji ta odsavacka ma aj nejaky iny nadstavec? 😲 moja asi nie ja tam robim sokovu terapiu vyplach slanou vodou a bude 😀

bilushka
27. máj 2009

Mimus, mne po tychto pripravkoch na vlasy strasne dobre rastu nechty, ale inak ucinok na vlasoch nebadam.
Ja uz som aj ten Revalid brala a nic.

lenkamt
27. máj 2009

aj mne viaderm pomohol, Bilu asi nevieš rátať 😀

do ba ideme- ak bude odlet v normálnom čase + bude "za dobre" s príchodom vlaku tak vlakom, inak nás odvezie nejaký vojak 8miestnym autom 🤐

bilushka
27. máj 2009

Leni, vy idete aj s maminou a Ivkou?

mima07
27. máj 2009

jaj a mne vcera ziadnu zlavu v dm nedali 😠 😠 😠

lenkamt
27. máj 2009

áno, inak by som nešla, však to by nebola dovolenka ale galeje 😀 už len kvôli jedlu, však pri nich by mi bol all inclusive na dve veci 😝 😀

bilushka
27. máj 2009

Ved som aj chcela napisat este o tej DM, ze sa mi zda, ze na dverach mali napisane, ze to plati iba pre BA 🤐

bilushka
27. máj 2009

Leni, tak dufam, ze si im to aspon zaplatila, ked uz tam idu za otrokov 😀 😀 😀

mima07
27. máj 2009

bilu to si mohla napisat skorej mohla som ist do blavy nakupit 😀 😀

bilushka
27. máj 2009

Ked som si nebola ista, tak som nechcela vyvolavat hysteriu 😀
Ale aspon mas dovod prist do BA, ved akcoska este trvaaaaaaaaa!

maji4
27. máj 2009

mima ved taký istý nádstavec ako ked mu odsávaš je aj druhý a ten tam dáš a hotovo 😉 😉

lenkamt
27. máj 2009

Bilu - čo si ? ony to robia z lásky k nám, však mamina by to bez nik tie skoro dva týždne nevydržala 😉 🤐 😵

maji4
27. máj 2009

biluš aj beriem toto a mne zasa toto dosť pomohlo 😉
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/11004552-de...

bilushka
27. máj 2009

Leni, ty babam nedavas pit pred spanim, alebo ako to ze necikaju?
Moj ma fest precikanu aj ked iba hodinu spi...

lenkamt
27. máj 2009

dávam, a jedia ešte 300g polievky to je tiež tekutina - ale zas neber to tak vážne to bolo včera 1x a možno aj posledný 😀

mimi.k
27. máj 2009

Bilushka, mne to o 15,00 na Kamennom vyhovuje...aspoň nepôjdem cez most sama...to už môžeme klebetiť 😉 a samozrejme sa teším.

mimi.k
27. máj 2009

Bilushka, alebo mi ešte napadlo...môžeme sa stretnúť aj pred starým SND. To Baily vie, kde je...tam sme boli spolu aj minule v zime.
Baily, tak si povedz Ty... 🙂