Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
28. máj 2009

zajtra idem kadernicke na podstrihnutie a zafarbenie samponom, kupila som si cokoladovy, to bude asi dost tmave, vsak?

mimi.k
28. máj 2009

Bilushka, v Prima Optik v tom Avione...bola som aj za tým Tescom hneď v ten deň, ale natrafili sme na takú fiflenu, tak sme odtiaľ odišli a to som bola rada, len mm jej skoro vynadal... 😕 tvárila sa, ako keby sme boli pod jej úroveň alebo čo, keď som jej povedala, že ja chcem len taký nenáročný rám, nemusí byť ani drahý, lebo ja okuliare nenosím stále...

bilushka
28. máj 2009

Zuzi, ty si aspon v stave, ked ta zaujima, co hovori Hrib, mne je to uz uplne jedno 😀

Ja som raz tak skombinovala file a k tomu som si vymyslela hubovo-syrovo-smotanovu omacku na zapekanie a bolo to strasne tazke k tej rybe a vobec sa to k tomu nehodilo a pokazilo to light charakter ryby...

zuzana76
autor
28. máj 2009

mimi, aj ja si idem dat novy ram, tento co mam je tiez taky "nenarocny" 😀 lebo som ho kupovala, ked som ich este nenosila pravidelne, ale teraz si idem kupit novy krajsi a teda" narocnejsi" 😀 , ale tiez neznasam take predavacky co si hned osacuju cloveka podla toho co si chce kupit

bilushka
28. máj 2009

Mimi, tak to ma mrzi, ze ste natrafili na taku pipinu, ja som vzdy nosila uplne neviditelne ramiky-asi nieco ako Bailey a prave tam za Tescom ma presvedcila, nech skusim taky ako mam teraz-vyrazny hranaty a sa mi to zapacilo, aj ked zo zaciatku som si pripadala moc extravagantne.

Fakt Bailey, co torta, uz si mu odpustila?

Zuzi, cokoladovu som ja kedysi nosila a vela ludi mi hovorilo, ze mam cierne vlasy, ale na kazde vlasy chyta inak 😉
Prinajhorsom slahnes este melir do toho 😉

zuzana76
autor
28. máj 2009

bilu, no niekedy sa nezadari ani mne, uz 2x po sebe ma muz zvozil- raz, ze som rybu moc vysusila a nebola stavnata a druhy krat,ze granadir bol mastnejsi ako je zvyknuty 🙄

zuzana76
autor
28. máj 2009

bilu, to az tak? no zbohom, tak to ja budem ako mrtvola vyzerat, ale nastastie to je sampon, bude sa zmyvat, tak budem aj kazdy den umyvat, aby to zbledlo 😀

mimi.k
28. máj 2009

Zuzka, no veď, ale pri tom, keby sa posnažila, tak by som si vybrala aj drahší, lebo môj mm mi chcel kúpiť nejaké špeci okuliare, ale v tom Prima Optik som ani nepozerala veľmi na cenu a v pohode vyšli...tak ja zasa nemusím mať Hilfiger okuliare alebo neviem aké..hlavne keď sa mi ani nepáčili....ale nemám rada taký prístup, keď Ťa nejaká cica predavačka nejako zaškatuľkuje...ale no comment. Išli sme inam 😉

mimi.k
28. máj 2009

Bilushka, v pohode...veď aj ja mám ten starý rám taký nenápadný a tento je výraznejší, ale nie zasa veľmi, lebo ja som sa v takých cítili ako prísna učiteľka 😀

Ja mám baby takú kaderníčku, že si tam sadnem a ona sa ma spýta, či tak ako vždy a ja poviem áno a hotovo 😀

bilushka
28. máj 2009

Zuzi, ja si davam farbu a aj ta sa mi vymyva, takze sampon budes mat v poriadku.

Ved aj ja som ako prisna ucka, ale nech kazdy vie, s kym ma do cinenia 😀

Mimi, ty skolku neries, sme predsa uzavreli, ze ty ides budovat karieru a ja sa ti staram o maleho, len este cenu sme nepreberali 😀 To vies, moje vplyvanie, aby si mala kludne dieta ako je Matejko nieco stoji 😀

mimi.k
28. máj 2009

Bilushka, 😀 dohodneme sa určite...len neviem, či Ti tie okuliare pomôžu pri výchove Adamka. On na také nereaguje 😀 😀 😀

mimi.k
28. máj 2009

Čo hovoríte na tú Prasačiu chrípku? Už to máme aj v BA...tak hádam nechytíme.. 😕

bilushka
28. máj 2009

Prasacia chripka, cierny kasel...vsetko sa na nas vali, uz ide asi fakt koniec sveta, Jehovisti mali pravdu 🤐

mimi.k
28. máj 2009

http://www.karki.sk/karki/pages/zoom.php?file=....

toto asi kúpim Adamkovi v rámci neutíchajúcej Krtkovskej mánie
🙂 dá sa to nalepiť na stenu, a potom hocikedy odlepiť a nalepiť inam...

bilushka
28. máj 2009

Moj sa nevie na nic namotat.
Ja som chcela, aby bol hotovy zo Sponge Boba-toho milujem aj ja a nic.
Viem, ze som sibnuta, ale ho pozorujem, ci nema nejaku poruchu koncentracie, alebo co.
Sa nevie vobec sustredit na ten dej, resp. ho to vobec nezaujima.
Este ked sedim pri nom a hovorim mu, ze co je v telke, tak chvilku pozera, ale inak vobec.

mimi.k
28. máj 2009

Ste asi dlho nemali horúčku, keď riešiš poruchu koncentrácie? 😀 😉
Matejko je úplne v pohode, koncentrovaný až-až a poslušnýýý 🙂

Dnes sme stretli doobeda na prechádzke Krajcera...Adamko mu povedal Dobý den teta 😀
Čo už 😀

bilushka
28. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Byt Krajcerom, upadnem do hlbokej depresie a zacnem nosit podprdu 😀

Inak Maji, nam este stale nevolali z cestovky o tom lete.
Uuuplne ich uz mam za to vsetko v zuboch 😠

mimi.k
28. máj 2009

😀 ale pekne kočíkoval...poslušný 😉 a pekne sa usmial na Adamka...

Nám to prišlo včera domov. Nejaké papiere s pokynmi. Neviem, čo v nich je, len tie termíny letov mi Julka spomenula...

bilushka
28. máj 2009

On kocikoval to nemanzelske? 😲
Ja mam dost, ako ludia ziju.
A ta jeho manzelka ho caka doma s druhym decko, ci ako???
Som strasne konzervativna zistujem...to uz ide asi vekom.

mimi.k
28. máj 2009

Neviem, asi to...také malinké...čierny kočík má 😉 no čo, veď je jeho, nie?...
Ale aj ja som konzervatívna...

bilushka
28. máj 2009

Si predsav, ze by si s Adamkom cakala doma na chlapa, kym si dokocikuje svoje druhe dieta s inou zenou...
To uz neviem, ci sa vola tolerancia, alebo debilita...

mimi.k
28. máj 2009

No, je to blbé... 😔 Boh vie, ako žijú...

Si predstav aj to, že by sa na nás vykašlali chlapi, keď sme boli napr. tehotné...moju kamošku nechal, keď bola v pôrodnici (našiel si frajerku)..to je fakt na slučku 😒

mimi.k
28. máj 2009

Idem, dobrúúú 😉

bilushka
28. máj 2009

Majka, kde si, ja nestiham, este mam Mimu na skype, ved to ja nie som az taka sekroska, ze tak stiham.

mima07
28. máj 2009

bili, mimi dieta do 2 rokov staci ked je zapisane v pase rodicov nad 2 roky zalezi od krajiny 😉 musim zistit ako je to s tureckom a talianskom

mima07
28. máj 2009

fotky z donoval krasne ja som spoznala hned vsetkych 😉 len brzda som najprv rozmyslal kto vas fotil ked ste tam vsetky 3 😀 😀 😀 ze by to bolo tou pokrocilou hodinou 😲 😀

mima07
28. máj 2009

tak oprava toto som nasla
¨ Od 1. januára 2005 pri vycestovaní musí mať každý občan Slovenskej republiky starší ako 5 rokov vlastný cestovný pas. Iba deti do 5 rokov môžu byť naďalej zapísané v doklade svojich rodičov. Občan mladší ako 5 rokov smie vycestovať do zahraničia bez vlastného cestovného dokladu len ak cestuje s rodičom, v ktorého cestovnom doklade je zapísaný.

mmem_
29. máj 2009

dobre ranko

no hlasim ze ta kopa zehlenia mi nedala pokoj ale nestihla som len stvrtku 😠 ,takze dnes poobede mozem pokracovat 😀

krajcer: bohovsky 😀

bilu: to vies, mne moja hovori furt opak,tak si to musim nejako odargumentovat 😀, inak mi tiez ficime len na bambulke ostatne ho nezaujima, a striedame to a pol hodina

a maly sa boji tej sovy, normalne sprintuje od televizora 😀

zuzi 76: diky za tip na obed aj za preklad 🙂 🙂 🙂 budem robit cesnacku

baby a ja zhanam nejake pexeso ale take velke, s peknymi,vystiznimi obrazkami, nemate niekto nieco take doma?

Anketa

ake cinnosti robite s detickami,lebo ja uz fakt nemam napady 😀

mmem_
29. máj 2009

a to uz takto rozpravate ze dobry den? to je super,no u nas take nehrozi 😝

zuzana76
autor
29. máj 2009

ahojteee

bilu, mimi, vcera sa mi odpojil internet a neisiel uz spojit 🙄

k tym okuliarom som chcela,ze ja chcem take bezramovite nenapadne, ze len sklicka budem mat okolo oci

patko tiez pekne zdravi Dobry den a nemusime mu to ani povedat a ked odchadzame tak pozdravi Adios alebo niekedy Dovidienia a niekedy zdravi az dokym mu nepoviem,ze dost stale strieda - Adios, dovidenia, adios, dovidenia 😀

minule jednej tete povedal, ukazal na prsia a povedal - podprsenka 😀
v obchode zase vykrikoval ze - vlozky vlozky
komentuje, kto ako vyzera napr. -"Teta ma oci, cierne vlasy, usta" atd.... najhorsie, ze niekedy si tam da aj pridavne meno, ako napr. skarede alebo pekne, no ked si da pekne - ze pekna teta , tak teta sa pousmeje, ale hanbaaaaaaaaaaaaaa ked povie ze skarede vlasy a podobne 😖 , alebo vykrikne a ukaze na uja - ujo nema vlasy, nema vlasy

Ja uz normalne trpnem,ze co z neho vypadne.

Alebo blizko mame socialnu ubytovnu a tam byvaju socialne pripady, no a my sme raz isli z piesku, teda obleceni ako strasiaci a patko na cely obchod -" ideme kupit pivo. "A pritom som isla kupit len cibulu a fliacky 😀