Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
3. jún 2009

To aj Lucka minule, keď sme išli z Nitry, tak kričala v autobuse na jednu pani, čo vystupovala, že strapatá teta 😅 To má z jednej pesničky 😅

My sme zase maniaci na Macka Pooh - všetko máme s jeho obrázkom.

retaux
3. jún 2009

Mima: ja neznášam olivy 😝 😀

mima07
3. jún 2009

ret tak mas smolu budes mat klasiku 😀

retaux
3. jún 2009

Nevadí, aj tak som už dávno nerobila. 🙂

slavenas
3. jún 2009

ret , strapatá teta boduje 😀 😀 😀

mima super služby , a ukáž to Rusom za nás všetkých 😀 😀

mishelin
3. jún 2009

let-ve ja viem,si to uvedomujem,aj som to skusala asi minuly cely tyzden,ked sme boli bez oca,ale bezuspesne,som ho ulozila,povedala ze nech spi sam,ze som tu v izbe a nie ani bohovy 😖 utecie z postele a ide sa radsej hrat 🙄 tak ako to mam docielit,bit ho nemozem a ani nebudem 😅 hukat po nom?to len mne zle pride,a pekne slovo,vysvetlenie nejak nezabera...no tak uvidime casom,kym pride babo mozno sa este nieco upravi 😒

letuskah
3. jún 2009

jejda mima ja zasne, hned tam s kubkom nabehneme mozno sa aj jest nauci 😵 tym rusom sa ani nedivim, to su asi taki zbohatlici ako ti nasi, prachov to ma na ucte miliony ale v hlave nic, pekne si im dala...

mish no ked sa to doteraz neupravilo tak tyzden je malo, mozno skusaj postupne v niecom, podla mna si napis zoznam veci ktore chces aby "splnil" a zorad si to podla toho co s cim suvisi a co by malo byt prve aby mohlo nasledovat dalsie a pekne po jednom ho prevychovavaj,a odciarkuj si alebo si pis ake pokroky urobil a co este treba dosiahnut, no a jasne ze trpezlivost trpezlivost a este raz trpezlivost, musite to zvladnut, pre teba, pre babo a hlavne pre Patka, lebo pre neho je to najdolezitejsie
ale nenechavala by som to kym pride babo lebo nebudes mat cas na nic ani na jedno dieta poriadne a Patko sa bude moct citit odstrceny a budu este vacsie problemy

mima07
3. jún 2009

slavenas dam 😀
inak je tu vela ludi s malymi detmi a tie su fajn ked si alex zoberie nejaku hracku a to druhe dieta je starsie a rozumnejsie tak mu povedia nech pozicia a ono pozicia
najviac sa hra s krhlickoudoteraz polieval travicku a co prislo a dnes si zmyslel ze bude polievat mamu a sa mu to zalugbilo 😲 😀
no ja len dufam ze pocasie sa umudri lebo dnes to uz na kupanie nevyzera zacalo poprchat 😠 asi som vam toho slnka poslal vela 😀

mishelin
3. jún 2009

no ja nic nechem ine od neho okrem spania,lebo ja snim cez den nemam problem,vyhra sa,sam sa naje...ide von..ale tazko mozem cchiet od neho aby siell vecer spat o 20.00 ked mi spi cez den aj 3 hodiny 😒

no zatial si to neviem predstavit,ale nie len kvoli jeho spaniu ale tak celkovo ze me muz oma nebude len cez vikend..to ma skor stresuje

mishelin
3. jún 2009

a tiez neviem ako zabranit nocnemu prebudzaniu sa 😒

mishelin
3. jún 2009

teda este cchem aby kakal do zachodu 😀

letuskah
3. jún 2009

mish tak ten zachod, o tom aj ja snivam ale to je asi beh na dlhe trate 😀
ja si myslim ze sa s patkom zorganizujete, nechaj ho nech ti pomaha pri upratovani a podobne a vela ho nechaj sameho robit a on sa nauci a bude ti pomahat, teda to je zelany vysledok, ale si myslim ze to zvladnes, prve tyzdne asi budu ako z hororu ale zabehnete si nejaky system uvidis, z toho sa nestresuj lebo to budes moct ovplyvnit az ked bude babo na svete 😉
kubko tiez spi cez den 3-3,5 hodiny ale o 20,00 zalomi a spi do 6 - 6,30 ako kedy, ale keby mi nechcel v noci dobre spavat asi by som ho cez ned budila a skratila mu denny spanok

retaux
3. jún 2009

Mima: poslala si slnko, ale k nám tiež nedorazilo. Síce tu už ako-tak svieti, ale nie je nejako teplo. Ale nám to nevadí, hlavne vy musíte mať super počasie na dovolenkovanie 😉

retaux
3. jún 2009

Len dúfam, že dnes večer nebude pršať, lebo ideme do NR na Alexandrovcov a je to na amfiku. Tak, nie že zmokneme 😒

letuskah
3. jún 2009

ja vam slnko rada odovzdam, aj tak nemozme este chodit von tak nam ho netreba, ale fuci u nas brutalne...

mishelin
3. jún 2009

let 😀 beh na dlhe trate,tak to urcite 😀

no vyskusam uvidim,co stym spankom,ale z som aj take zazila ze cez den spal hodinu a vecer nie a nie spat,a noc klasicka 😒 uz sme ho dokonca aj prestali cez den davat spat,nepomohlo...a ja snim vacsinou tiez spim tie 3 hod 😅

ret-no u nas take zlialo predchvilou 😝

retaux
3. jún 2009

Letu: aj tu strašne fučí 😠

slavenas
3. jún 2009

mish ja som z malou ešte nikdy nezaspávala myslím akože spoločne v 1 miestnosti , ked som chcela využiť jej spánok a pospať si aj ja tak som vždy spala v inej miestnosti , lebo som sa bála že si na to zvykne a bude chcieť aby som to robila každý deń a to sa niekedy nedá. 😔

lenkamt
3. jún 2009

ahojte 🙂

my sme mali prvých gratulantov 🙂

Bilu - neviem , nejako sa vo mne zakorenilo že orechy nie, tak nedávam 😅 a tie Vaše vyšetrenia teda ukazujú na to že je to zlozvyk?

Mima - dúfam, že aj my také budeme mať, len bez ruských deciek 😀

Ret - pečienka - najprv očistím pokrájam, namočím do mlieka, scedím, na olej cibuľu, pečienku, okorením, opaprikujem orascujem mletou rascou, zalejem vodou + pridám nadrobno pokrájanú papriku, zalejem vodou a dusím, nakoniec pridám maslo na zjemnenie chuti na tanieri solím 😉

no a nenašla som gumičku

😖 😀

takže tak 😀

lenkamt
4. jún 2009

😀

posledná aj prvá 😕

pijem kávu a deti nechcú kukať krtka 😠 😀

Bilu, Mimi - čo si idete obliecť na cestovanie, vy aj deti, hlavne ma zaujíma obuv 😅

mimi.k
4. jún 2009

Lenkaaa 😉 tak aby si vedela, kvôli Tebe som sa prihlásila, aby som Tebe aj malej kráske zablahoželala k meninám, hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky a všetkého, čo si praješ 😵

Na cestovanie - v lietadle býva chladno kvôli klíme, takže niečo "letné" a na to nejakú ľahkú bundu a ja konkrétne si dám asi rifle a tenisky (lebo obe tieto veci zaberajú v batožine relatívne veľa miesta 😀 )....detailne ešte ale neviem... 😉 Adamkovi obujem asi sandálky alebo tenisky...záleží to aj do toho, ako bude, keď budeme odchádzať...

bilushka
4. jún 2009

😀 😀 😀

Ty nasa zavislacka, zelam ti vsetko najlepsie k meninam a samozrejme aj tvojej malinkej princeznicke 😵

Leni, no to je dobra otazka, lebo ja som neplanovala ani mikiny mu tam brat, ale ked Mimus pise, ze normalne poprchalo, tak asi aj nieco s dlhym a na cestu asi dlhe gate a tenisky, my aj tak cestujeme vecer, tak asi aj tam bude chladnejsie.
Ked cestujete do Turecka, tak my uz sme tam, tak sa neuvidime, ale ked sa vraciate, uz budeme doma...o kolkej doletite do BA?

bilushka
4. jún 2009

Mimi, si ma predbehla o minutku 😠

lenkamt
4. jún 2009

ďakujeme 😵

ešte nevieme lety 😒

ja plánujem nám rifle, tielko, mikina, botasky, lebo mne býva v lietadle kosa, dievkam som chcela nejaké teplákové súpravy a asi im dám tie plátené topánočky, však im beriem aj deky do lietadla tak snáď vydržia.
ja sa hlavne bojím že tam vystupim do 37C v rifliach 😖 a budem tak cestovať ešte hodinu do hotela 😝

lenkamt
4. jún 2009

Bilu - nie som závisláčka, len som tu ráno čakala gratulácie už od 04.00 😀 😀 😀

bilushka
4. jún 2009

Leni, ved to, tam byva taky tazky sparny vzduch, aj ked uz je vecer, vystupime z lietadla a dostaneme facku.

Citam si podmienky letu, my letime s tymito: http://www.seagleair.sk/index.php/preprava-batoiny
a nikde neviem najst o tom kociku 😖
Lebo cestovna delegatka bola vcera v cestovke zase mudra a nevedela zarucit, ze je to zadara a nepocita sa k batozine-ze kazda spolocnost to ma ine-ja som pocula len o spolocnostiach, co to maju automaticky zadara 😅
Ale vcera uz pokrocila s ochotou dalej a povedala, ze postielka bude 😀 😀 😀
Aj ked muz odchadzal, tak este dolozila, ze noooo, ale nie je ta postielka na 100% 😀 😀 😀
Totalna truba 😠

mimi.k
4. jún 2009

Leni, aj ja plánujem Adamkovi asi nejakú repre teplákovú súpravu, nech ho nič netlačí 😀

Inak zážitok dnešného rána:
Adamko si rozopol pyžamo, vybral si pipíka z plienky a ocikal celú postieľku (mimochodom bola čisto prezlečená...)...takže on nechce cikať do nočníka, ale rovno ako chlap po stojačky...takže už periem jeho perinky a obliečky čakajú 😅

bilushka
4. jún 2009

Mima, napis o tych komaroch, ci su tam, ja mam v infotmaciach, ze si mam zobrat aj repelent tam.

mimi.k
4. jún 2009

Bilushka, postieľka musí byť 😀 a bude 😀 😉

bilushka
4. jún 2009

Sa mi zda, ze Bilushko nejako zmakol, ze nevie uzemnit tu pipinu v cestovke 😀 😀 😀
Musim tam asi nabehnut ja a skontrolovat ju, lebo prisaha, ze je skareda a tucna, ale ze on sa s nou hadat nebude, lebo aj tak nic nevie a o nicom nerozhoduje.