Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
16. jún 2009

bilush, tak slabo opalena som este z dovolenky neprisla 😔 uplne staci, ked napisem, ze sa ma ludia pytaju, ze ci sme uz boli na dovolenke alebo len ideme 😕 to by sa mi predtym nemohlo stat 😀 😀 😀 ale uz to beriem inak, predtym som sa stihla niekolkokrat spalit, ochranny faktor len prve dni, ptom uz co najnizsi, teraz som vydrzala celu dofcu na 30 a aj ked sme boli v juni, tak som uz nevedela tolko sa vydrzat skavrit na slnku...

mima07
16. jún 2009

mimi nie je v turecku to neplati tam mas komercne poistenie
bilu nereagovala si na ten piatok ☹

maji4
16. jún 2009

Bai kôli tebe som si dala tú námahu a som spočítala takže:dnes som zvládla už skoro 30 príspevkovou tak hádam stačí 😅

baileysa
16. jún 2009

maji 😉 😀 😀 😀 😀 ok, ale v nedelu vecer uz musis prispiet, ze ako ste sa mali 😀

mimi, dali by ti ten nahradny, ale ked mima pise, ze netreba, tak sa nemusis stresovat 😉

mima, inak kukala som fotky, nadherne ste to tam mali, aj my sme mali pekne, ale vase sa mi da take exotickejsie 😵 a tvoji chlapi su samozrejme fesaci obidvaja 😉 ottka mas este doma? ci uz isiel do londona?

maji4
16. jún 2009

mimi k stihneš ked pôjdeš priamo do centráli alebo im tam napíšeš mail tak si ho potom môžeš isť vyzdvihnúť osobne to je tiež tu pri nás 😅 alebo prinajhoršom ti dajú len ten doklad ako písala bai -mať ho nemusíš mať ale pre istotu aj svoju aj keby sa vám niečo stalo aby vám to potom poisťovna preplatila 😉

bilushka
16. jún 2009

Maji a ja ze zase na ten sex myslis, ze si to musis nadbehnut 😀 😀 😀 😀

Mimuska, prepac, ja ked mlcim, tak svedcim, takze plati 😉

Bailey, poznam, toto sa mi stalo v Tunise pred 3 rokmi, lebo MM je maniak protislnkovy, tak ma stale natieral, schovaval do tiena a tiez po navrate, ze kedy teda ideme na tu dofcu, boze tolko prachov sme za to vyhodili a ani som nedosla s upalom 😀

Ja preukaz tiez pre maleho nemam a to sme boli minuly rok v Taliansku 😅

maji4
16. jún 2009

tak teraz som sa dočítala ,že nemusíš ,že tam to neplatí 😀 😀 😀

baileysa
16. jún 2009

aha, mima, uz som precitala, ze je doma 😉

maji4
16. jún 2009

biluš to bolo včera 😀 😀 my zásadne keď ide ordinácia nestredujeme na to máme iné dni 😀 😀

mima07
16. jún 2009

baily je doma ay do konca jula a potom ide do kodane 😀
bilu tak daj vediet o kolkej ja tam snad budem medzi prvymi to znamena asi o 9

bilushka
16. jún 2009

Mimuska, prepac, odvolavam, neplati, mam kozmeticku ide mi napustit mihalnice a obocie, mam feest starosti,
ja viem 😀 😀 😀 A zajtra este tu pedikerku zmaknut a tiez s malym, hrozneeeeeee.

mima07
16. jún 2009

bilu skarednica tak ked si to pokazila po dovolenke platis kavu aj sladkost 😀 😀 😀
a ja padam dieta mi tu stepuje za chrbtom asi chce ist na pc kedze som ten jeho pokazila 😀
dobru noc

maji4
16. jún 2009

no ale už fakt idem tak sa majte a užívajte dovolenku -dovolenkári 😉 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

baileysa
16. jún 2009

tak vsetkym dobru noc, ked prchate, idem dakych par slov s taslerom teda prehodit, ze co s nacatym vecerom 😀

mima a do kodane ide na co? vylet? ci uz sa nevracia do anglicka?

a este som zabudla, ze z nasej mega lekarnicky, som raz pouzila fenistil, ked sa gretka v priebehu par minut hrozitansky vysypala okolo pusy, a po fenistile to rovnako rychlo zmizlo 😉

zuzana76
autor
17. jún 2009

dobre ranko

uz po odbere, nevedela mi napichnut zilu, som dopichana ako sitko, ale nakoniec sa podarilo

vysledky mam zajtra, to je endokrinologii - vapnik

retaux
17. jún 2009

Ahojte!
Včera ste sa rozpísali 🙂 Najlepšie sa mi čítali dovolenkové zážitky od Baily 🙂 Navodila tu takú správnu letnú náladu dovolenkovú 😎 Mrzí ma tá náušnica. Ja som takto minulý rok na dovolenke stratila obrúčku a snubný prsteň ☹ ☹ 😔

zuzana76
autor
17. jún 2009

ret, obrucku a snubny? 😨
tiez smola 😖

retaux
17. jún 2009

Juj, vtedy som prerevala 2 dni z dovolenky a ani som si ju veru neužila ☹

mmem_
17. jún 2009

ahojte

zuzi,mimi: to je strasne s tym zachvatom a o pristupe zdravotnikov ani nehovorim,hanba

bai,ret: to ma mrzi so stratenymi sperkami, mne sa stala podobna vec,ja som stratila prsten co som dostala od muza ked sa narodil Simonko 😔

bai: citala si ten moj prispevok ohladne tyrana a pevneho objatia? a tesim sa ze ste sa mali super

peta,lenka: tie velke bez glutamanu na varenie su maggi a tie co sme mali my musim pozriet ked pojdem na nakup,ale boli tak jednotlivo balene, nie po dvoch, kupoval ich muz na poslednu chvilu,ale uz sme ich vyminali

inak maly jedol tiez vselico najmaj hranolky,hovadzie a najma zelneu a ovocie

mmem_
17. jún 2009

a velmi mu chutili take ich klobasky a parocky s rajcinou

najviac ocenujem z lekrnicky tiez fenistil a nemliecnu kasu.
jeden den kakal maly tri krat za sebou tak sme nasadili rasej nemliecne veci 😝

zuzana76
autor
17. jún 2009

no, idem po vysledky, zatial papa

peta28
17. jún 2009

Cauko cauko.
My sme si dnes privstali, lebo som muslea byt skor v praci, chudatko Timku som obliekala ste spiacu, no nepodaril sa mi povodny zamer skor ju ulozit, lebo od 20.00 do 22.00 sa jej pusa nezavrela a nie a nie zaspat a mne uz sa aj snivalo.
Ale vybehneme dnes asi na Zeleznu sa pohrat, velmi sa mi nechce ist domov ked tam bude svokra nasackovana.. sedi a kuka. Teraz chodi za muzom a ten je chudak na nervy lebo sa nemoze vyspat co stale kaca , suchoce, chodi hore dole. Pre mna je to samozrejme este robota navysee lebo musim vzdy rano upratat kuchynu, kupelnu aby zas nepindala.
Muzovi uz je trosku lepsie, ale stale este nic moc.

Bai kde ste to vlastne boli? Mozes hodit link na ten hotel?
Ta nausnica ma mrzi, viem ako by to mna stvalo, ale aspon Tasler bude vediet co kupit ako odskodne ked pojde na nejaky dalsi zur a bude nezvestny. Namiesto upratania bytu radsej nech kupi nausnice 😉

Dnes som poslala aj ja ziadost do poistovne na ten preukaz, tak snad do 30 dni dorazi.

Bilu a ty uz mas aj recept na tu vakcinu? Daj potom vediet, ja mam tu lekaren blizko tak by som tam skocila.

peta28
17. jún 2009

Lejla kedy ides pre Stanka? Mate uz nejaky program? Nechceli by ste s nami vybehnut na tu Zeleznu? Ze by sme vybrali deticky a vypadli.. ja pojdem pre maju dnes skor. Rano som tam uz Stanka videla, mala robila dnes hrozny cirkus rano, strasne nerada ju tam nechavam taku ked place, cely den mam z toho vycitky.

mimi.k
17. jún 2009

Ahojte,

som zatiaľ len na skok. Neviete mi niekto poradiť, kde je v meste - v centre nejaká čistiareň? Myslela som na Štefánikovú, ale tam ju už zrušili.

A včera som vám zabudla napísať o akcii v DM. Ak nakúpite za 20 EUR, tak dostanete poukážku na zľavu 15% na ďalší nákup. 😉

mishelin
17. jún 2009

ahojte,som na skok,takze necitam dozadu..
vcera sme si kupili stan taky pre dve soby a si pedstavte ze maly vnom chcel spat do rana tak som sa tam musela knemu nasackovat a do rana sme drichmali vnom 😅

peta28
17. jún 2009

Mimi v Tescu na Kamennom

mimi.k
17. jún 2009

Peti, kde tam? Dostanem sa tam s kočíkom? Je to v tej prvej alebo druhej budove?

peta28
17. jún 2009

jasne, je to hned dole, nemusis ist dnu do tesca z tej strany kde je vchod do potravin, resp do drogerie tak asi 50 metrov smerom k Dunajskej

mimi.k
17. jún 2009

Ďakujem 😉

retaux
17. jún 2009

Ahojte!
Jej, Mish, to je super 🙂 Viem si vás predstaviť v tom stane. By ma zaujímalo, či by sa aj Lucke páčilo stanovať. My sme voľakedy stále chodievali. Je úplne super stráviť noc v stane a ešte keď v noci prší... 😵 😵