Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
19. jún 2009

Baby ktore saty sa vm najviac pacia? Chcem si jedny objednat ale neviem ktoru farbu. Zatial som si vybrala oranzove. Tie riflove nechcem, lebo takych mama kopec.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5998541

zuzana76
autor
19. jún 2009

aha, dik bilu, to aby som vedela, ja som malemu ani plavky nechcela kupovat,ze naco, ved bude bud s holym pindurom, alebo bude mat tu plienku na plavanie, tak teraz neviem, asi mu kupim teda aj plavky aj take nejake triko

peta28
19. jún 2009

Bilu vsak ty vidis z akeho uctu ti vratila prachy. Neviem ako by som to riesila, zalezalo by to asi od stavu toho tricka, pokial je hodne tyhc 3 eur, tak jej vrat a ked nie, tak si ich nechaj

mimi.k
19. jún 2009

Ahojte žienky,
ja nestíham, dnes robím tvrdý biznis....doobeda som hodila nejaké vecičky a už som predala súpravičku, tepláky a čiapku. Normálne som mala 3 baby, čo chceli Nike súpravu... 😅 😀
Takže ešte nebalím, budem až zajtra poobede..aj ja mám nervy, ale potláčam 😀

bilushka
19. jún 2009

Peti, ale este stale je to o 5 euro menej, ked si to vyberies sama a budes platit, ako u nej 35 😉
A v pondelok by ti to este mohli dat bez doplatku, ja myslim, ze ked na to dojdu (ak vobec) tak az pri uzavierke a ta sa robi na konci mesiaca 😉

zuzana76
autor
19. jún 2009

peta, mne sa tiez najviac pacia oranzove

nika07
19. jún 2009

mima radšej iný, nie tern istý 😀 😀 😀 😀

peta28
19. jún 2009

No vsak aj ja si myslim, v pondelok to vsetko vybavime. este ze tam pojde moj muz, a ja sa nemusim s nou pohadat.

peta28
19. jún 2009

A hned jej poviem nech mi da na 2 ks.

nika07
19. jún 2009

biklu asi závidí, že ideš na dovču, nič si z toho nerob 😅

zuzana76
autor
19. jún 2009

mimi, tak uspesne biznisovanie 🙂

ja som nic nepredala z patkovych veciciek, ze ved pre druhe babo, len hlboky kocik, lebo to potom dokupim k Jane sportovemu vanicku a budeme vybaveni, a teraz sa obavam, ze zase mam blbe tie vysledky, tak zase nemozem otehu a kym mi mozno zase povoli, ktovie kedy to bude 😖

mimi.k
19. jún 2009

Peti, oranžové 😉

Ja som si včera skúšala úplne perfektné šaty v Promod-e a samozrejme som si ich nekúpila a ani som poriadne nespala, čo som o nich snívala, tak si ich pôjdem asi dnes kúpiť 😀

zuzana76
autor
19. jún 2009

bilu, mimi, tak vy uz na dovolenku, ach je vam dobre, ja sa modlim, nech sa mi dovtedy zrovnaju nejako tie vysledky, kym pojdeme, nieze tam budem mat taketo zachvaty, ved co tam so mnou budu robit 😒

mimi.k
19. jún 2009

Zuzka, ja si hovorím, že aj keby bolo druhé, ktovie či bude sedieť pohlavie a obdobie, v ktorom sa narodí..a možno aj móda už bude úplne iná, kým sa to stane, ak vôbec....aspoň budem mať dôvod kúpiť potom nové 😀

zuzana76
autor
19. jún 2009

mimi, aj ja lutujem,ze som si nekupila tie tyrkysove saty, teraz som zase schudla, tak by som sa nemusela obavat,ze by som sa do nich nenarvala 😀 , normalne lutujem, to bol taky uzky strih, mala som 53 kg, ze co ak priberiem kilo dve na dovolenke a uz sa do nich enzmestim a teraz toto, schudla som hadam na 49 kg, lebo mam este aj hnacky

mimi.k
19. jún 2009

Zuzka, no veď aj ja sa bojím, ale hovorím si, že mi musí byť dobre...ja sa trocha bojím tých tlakov v lietadle, inak by som to mala hádam zvládnuť 😉

zuzana76
autor
19. jún 2009

mimi, mas pravdu, len ja som strasne leniva nieco fotit, predavat, posielat, ked uz tak, by som to predala ako balik niekomu koho poznam, ale nepoznam nikoho takeho, vacsina ludi si chce pokupit nove vecicky

zuzana76
autor
19. jún 2009

mimi, drzim palce, nech to zvladnes, aj ja sa bojim teraz letenia, toho tlaku a tak celkovo stresu

mima07
19. jún 2009

bilu ale moje je aj s uv filtrom 😉 to tescacke nebolo
ja by som peniaze poslala naspat

bilushka
19. jún 2009

No uz sme hore, ja som jej tie peniaze nakoniec vratila, ved to je 120 korun, to ma nezabije.

Peti, pytaj dve, to je jasne a podla mna nehovor, ze to budes mat zadara a hlavne kde to je...

zuzana76
autor
19. jún 2009

mimus a kde si kupila s tym UV filtrom to tricko?

mima07
19. jún 2009

mimi sikulka ja sa uz rok chystam ze idem predavat veci 😀

bilushka
19. jún 2009

Mima, ja mam tiez s UV 40, ten Tesco overal som nakoniec nekupila 😉

peta28
19. jún 2009

Mimi kup si, ja som si kupila dnes rano aj tie drevaky, taku som mala traumu z toho co do mna ta zenska naburala, ze som si muslea vylepsit naladu
Zuzi aj ja som na to leniva fotit, ale raz za ces sa premozem

peta28
19. jún 2009

Bilu ako to dopadlo s tymi tvojim stratenymi balickami? ten prvy uz moze byt aj po reklamacnej dobre 30 ni, nie?

mima07
19. jún 2009

zuzi to mam z nextu

bilushka
19. jún 2009

Vidis, to som aj zabudla napisat, s prvym sme sa dohodli, ze mi ta baba vrati peniaze hned ako jej s posty odpovedia na reklamaciu, ze je balik nenavratne strateny a ten druhy mi psotarka nechala u susedov, ze sa ma nemohla dopatrat, ked som bola u nasich, tak nechcela, aby som behala na postu, ale ja som nevedela, kde ten balik je, tak som hysacila 😠

mima07
19. jún 2009

nika este ze si povedala tak ten melon teda nacnem 😀

bilushka
19. jún 2009

Peti tie saty su krasne a super cena a tie oranzove su take vesele letne 😉

peta28
19. jún 2009

oki, tak dakujem za odsuhlasenie ze som si dobre vybrala, som teda zvedava ako budu vyzerat naozaj, ale daju sa vratit, tak snad to bude ok