Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
2. júl 2009

Bai a krásne si ju naučila o tej čína 😅 😅































šikulka si 😵

retaux
2. júl 2009

d

























o






















b

















r






















e

retaux
2. júl 2009

A už nie je treba? 😅 😅 😔

baileysa
2. júl 2009

ret, tak gratulujem k uspesnemu dnu 😉

bilush, uz som vtedy vedela,
u dr som bola az ked sme sa vratili, a trochu sa to komplikuje, takze musim brat duphaston aj babatko bolo o dost mensie ako malo byt, ale srdiecko mu bilo, tak sme sa aj bali, ale uz to trochu dobehlo a vychadza to na koniec januara 😉

maji4
2. júl 2009

😅 😅

ret šikulka je Lucinka 😵 😵

Ja som dnes Lilianku tiež nechala len v gaťkách a strašne sa chcela hojdať tak som jej povedala ,že nech sa najprv vyciká a potom sa budeme hojdať a ona sa vycikala aj s gatkami a potom mi to išla ukázať a po ceste to vyliala 😅 😅 😅
Ale aspoň mama snahu 😵 😵

peta28
2. júl 2009

Bai straaasne sa tesim s tebou a gratulujem z celeho srdca 😉 Prajem bezproblemove tehulkovanie 😉 😉 😉

baileysa
2. júl 2009

maji 😀 😀

bilushka
2. júl 2009

Aj ja blahozelam este dodatocne Ret a Zuz k narodkam 😵
Nech ste stale take sarmantne a dobre mamicky a manzelky 😵



























Skoda, ze sme sa s tou Lenkou nestretli v Turecku fakt, ja som tam niesla pre nu aj ten cumel z Mamy, co som jej slubila, ked ona nam napisala este o 21:30 ze dvojky demoluju izbu a nespia, ze to je uz neskoro niekam ist, predsa len sme mali len jeden vecer na to, ci sa stretneme alebo nie a nevyslo to ☹

maji4
2. júl 2009

jej tak v ktorom týždni asi si??prosím ťa dopln si to pri mene 😉 😉 aby so mohla sledovať tvoj aktuálny týždeň 😵

bilushka
2. júl 2009

Jaj uz netreba 😔

Bailey, velmi velmi ti to prajem a snad bude vsetko v pohode, ako krasne ti to vyslo, ako si si planovala 😵

retaux
2. júl 2009

Slavenas: tu je tá poťahovacia hmota K2
http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=i...

a ja som tú tortu poťahovala marcipánom. Robila som ho takto:
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934

Ale mám aj recept na ručne urobený marcipán, tak možno teraz vyskúšam aj ten. Všetko sa dá potom dofarbiť. Ja som farbila takými tekutými farbami z Lidla.

mima07
2. júl 2009

bai gratulujem normalne som sa priblblo usmievala na monitor 😲 😀 😀
a januar to je co by dup

baileysa
2. júl 2009

bilush, no ani to moc nevyslo, som nechcela rodit v januari 😅 ale neva 😅

normalne som zacala uvazovat, ze aj ja upeciem tortu sama na druhe narodky, tak len hadzte linky 😉

peta28
2. júl 2009

A kedy mas termin Bai??

Dakujem za gratulacie k meninam a prajem tiez vsetko najlepsie Ret aj Zuzke.

bilushka
2. júl 2009

Hej, uz iba 7 mesiacov, Mimus 😀 😀 😀

Baby, a v Blave a okoli neviete nejaku cukraren, kde robia pekne torty, lebo cukrarky na tortyodmamy.sk su neskutocne nenazrate, pytaju od 50 EUR za tortu, ja by som potrebovala nejaku s naradim, lebo mojho nebavi ani Krtko, Bambulka, Spiderman nic, len montovat a srobovat, taku som este ani nevidela, to bude dobra sleha zase ked pridem a poviem, nech mi urobia tortu v tvare kladiva 😀 😀 😀 😀

retaux
2. júl 2009

Bilu: tortu v tvare kladiva či šrobovaka by si zvládla aj ty sama 😉

baileysa
2. júl 2009

dakujem za gratulacie 😵

maji, podla uzv som 9tt 😉

maji4
2. júl 2009

bai jej strašne sa tešííím spolu s tebou aj s Gretkou 😵 😵 😵

bilushka
2. júl 2009

Ret, si sa zblaznila???
To si neviem predstavit ako by som robila tie korpusy na to 😔
Ja zvladam len strudla, babovka, bublanina a pernik 🤐

retaux
2. júl 2009

Bilu: veď upeč bublaninu, vyrež z nej tvar kladiva a daj na to marcipán a hotovo 😀

maji4
2. júl 2009

ret super nápad s tou bublaninou a dalo by sa niečo také aj s bábovkou??lebo ja viem urobiť len bábovku 😅

retaux
2. júl 2009

Maji: počkaj, niečo vymyslím 😀

retaux
2. júl 2009

Ale keď vieš bábovku, zvládneš aj bublaninu 😉

maji4
2. júl 2009

to som ešte nikdy nerobila 😒 😒

maji4
2. júl 2009

ret a čakám na nový nápad 😉

maji4
2. júl 2009

bai to čo za fotku v pase??

bilushka
2. júl 2009

Ret, to je super napad, posypem lentilkami a chalan budem v piatej galaxii ze aka torta 😀 😀 😀

A potahovanie marcipanom je tazke?
Lebo ta hmota z marshmalow sa mi zda byt tazka 😒

maji4
2. júl 2009

á už je to tá správna 😉 😉 😉

retaux
2. júl 2009

S hmotou z marshmallow som ani ja nebola spokojná, lepilo sa to ako žuvačka 😠 ale potiahnuť som potiahla, ale chuťovo to tiež bolo oničom 🙄 a kladivo určite nebude ťažké potiahnuť marcipánom, akurát ja by som najskôr rúčku potiahla a potom ten zvyšok a potom to k sebe postavila, aby to vyzeralo, že je to spolu. A ja by som namiesto lentiliek okolo rozhádzala skutočné klince 😀

baileysa
2. júl 2009

maji, vsetky boli spravne, len je to hrozne malicke 😅 a uz som chcela daku novu, sak na tej predtym mala gretka skoro rok a uz ma skoro dva a po dovolenke, mam dost fotiek, kde som s nou, tak sa vytesujem 😅