Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
30. júl 2009

no že jeden deň po teplotách je ešte skoro, tak tie dva sú ideál 😀

peta28
30. júl 2009

Bilu my tam mame rezervaciu v tom Golfaci uz 3 tyzdne, ale moja mama si zmyslela ze sa jej tam nepaci, lebo tam je len jedna hojdacka a jeden blby aladin .. (poda nej) ja som si s ocom myslela ze to bude ok, ze sa tam vybehaju .. ale u nas je to komplikovane 🙂))

bilushka
30. júl 2009

Aha, to som chcela vediet, lebo ja uz chodim ten jeden den po teplotach 😀

Peti, ja myslim, ze ten Jarovsky dvor vam bude dobry, len je to fakt dost od ruky...

peta28
30. júl 2009

Leni ta pani si vzala aj telefonne cislo na mna, ze mi bude volat ci som si vybrala, tak sa tesim ze si s nou pokecam o stolicke do detskej 😀 😀 😀
No a ak by sme to chceli na firmu tak mam postovne zdarma a ak sukromne tak mi to bude uctovat a este zisti kolko.. tka by sme to mohli dat poslat aj do nejake firmy u vas nie? Napr. tvoj byvaly zamestnavatel

bilushka
30. júl 2009

Na Aladina nam nesahajte, toho Matejko miluje 😀
Inak ten Golf vyzera fest ako nejaka zahradna supacka restika, ked sedis vonku a minule som tam isla na zachod a som otvarala usta, ze ake je to krasne vo vnutri, uplne ze luxus a terasu si poriadnu nevedia spravit a ten dvor by fakt mohli uz aj pokosit!

bilushka
30. júl 2009

Peti, ja cumim, ako si sa ty do tej stolicky obula 😨 😀 😀 😀
Pojdes do nebicka rovnou cestou 😀

lenkamt
30. júl 2009

no môj bývalý zamestnávateľ nie, sa tvárim že neexistuje, ale máme firmu po ocinovi tak sa spýtam spolumajiteľa či by nevadilo 😉

peta28
30. júl 2009

Leni prave som ti preposlala ten vzorkovnik
teraz odchadzam do Jarovskeho dvora. Bilu podam hlasenie ako sa mi paci
cafte

letuskah
30. júl 2009

caute
wow baby bilu aj peta, ake informatorky, ked budem daco zhanat viem na koho sa obratit 🙂

leni tak super ze sa uz biju, teda super ze su zdrave, nech si vlasy nevytrhaju 😀

http://www.sme.sk/c/4953219/nemecke-pobrezie-za...

ideme sa dnes kupat ked dojde muz z prace a o 18,30 som maleho objednala k tej mojej kadernicke tak som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto zvedava 😀 😀 😀 😀 jednak ci bude drzat a jednak ako bude vyzerat 🙂

mmem ja uz si ani nepametam kedy bola sladka voda som myslela ze neskor 😝 ale tesim sa ze ste v poriadku, nech vam to vydrzi aj dalej 🙂

mali by sme donutit tie nase tehule podavat spravy pravidelne nech sme v obraze 😀

letuskah
30. júl 2009

vy tu ake pikle kujete este ste ani nic nekupili 😀
ale leni klobuk dole ako jej to chces zladit, dufam ze budem mat tolko vkusu ked budem Kubkovi zariadovat

lenkamt
30. júl 2009

no veď 😀 ale kúpim, veď za tú cenu 😀

Letu - však zariadime spolu na koni 😀

lenkamt
30. júl 2009

a stále mi nič neprišlo, tak dúfam že mi to príde skôr, ako Peťa z obedu 😅

letuskah
30. júl 2009

leni ano na koni 😀 sak ta kobyla je v celku uzitocny zver

mima07
30. júl 2009

tak dufam ze som vas tu zastihla 😉
leni pri tolkej akcnosti sa ti musi podarit kupit ta stolicka

mima07
30. júl 2009

bilu ako to s tebou a mimi vyzera buduci tyzden ? ja tam zatial nic nemam tak by sme nieco mohli spachat

letuskah
30. júl 2009

j asom tu, tri pracky mi visia na balkone, riad mi umyva sluzka v kuchyni a ja nemam co robit, v sobotu cestujeme tak nejdem vytahovat strikovanie ani sitie uz 😀

lenkamt
30. júl 2009

no veď 😀

Peti - tak sa mi páči tá látka Lucia 😀 len sa neviem rozhodnúť či tá bledšia alebo tá sýtejšia oranžová, v preklade mne sa páči sýtejšia a Verči bledšia. tak poraď 😀 a ešte by ma zaujímalo či zadok opierky je biely alebo čalúnený 😅

aaa vždy zabudnem, Lenku ako bolia tie ústa tak nechce dudel, len si ho stále drží v ruke, a ja som nenašla spôsob ako sa ho zbaviť 😠 bojím sa že keď jej to zmizne tak bude cumeš späť 😝

mima07
30. júl 2009

letu sikovnica 😉
mozes aj k nam prist ja mam zatial len 2 pracky a riad uz sluzka doumyvala 😀

letuskah
30. júl 2009

leni vezmi tu ktora sa paci Verci, ta na nej bude sedavat a kukat na nu v izbe a Lenka mozno zabudne na co jej ten cumel bol a sama ho odhodi

letuskah
30. júl 2009

mima len kto to potom vyzehli a odprace?

lenkamt
30. júl 2009

mne tiež doprala druhá práčka - ale to periem ako každý rok v lete periny /obliečky periem pravdaže častejšie 😀 / tie vložky sa mi dajú pekne rozdeliť na dve časti, tak mi to aj práčka super operie 😵

a riad sa tu na mňa škerí 😝 a tá Verča aká slečna a do takýchto robôž nič 😝 hlavne že som jej musela dať v nedeľu tiene na oči, lebo je už velkáčka 😕 😨 😀

mima07
30. júl 2009

leni zober sytejsiu ak to nahodou vybledne
leni my cumekl rano nechavame v postielke lebo by ho vlacil cely den tak ked chce aby som ho zobrala musi cumel nechat tam 😀 ale niekedy je to boj a asi by som ho uz mala oducat ale ked mi este mame aj plienky tak mozme aj cumel 😀 😀
dnes trocha cvrkol do nocnika aj si zatlieskal a za chvilu krical cikal a slipy mokre no zabit je ho malo ☹

lenkamt
30. júl 2009

Letu hoď mi mail do ip, pozreš to naživo, lebo tá bledá sa mi zdá taká marhuľová a nie oranžová, takže sa nebude moc hodiť

letuskah
30. júl 2009

leni 😀 😀 😀 este aby doma drela, co je popoluska? 😀

mima07
30. júl 2009

ja periem take koberceky a deky lebo v sobotu mi maju priviest novu pracku tak nech tuto staru uplne dorazim ked ju beru prec 😀 a tiez chcem oprat tie navlecky co su na matracoch lebo len teraz mam sancu aby mi to vyschlo
leni a ake mas periny a podhlavniky lebo ja perove a bojim sa to oprat

lenkamt
30. júl 2009

také čo ja viem, nejaké antialergické, perie tam nie je, to by som neprala

Helenka idem nato 😀

bilushka
30. júl 2009

Varim, tak som uz uplne vypadla z temy, aj ked hlavna-Lenkina stolicka ostava 😀

Mima, buduci tyzden konkretne ja nic nemam, len Mimi bude vybalovanie trvat dlhise ako predpokladala, tak mozno po strede uz bude k dispozicii 😉

bilushka
30. júl 2009

Petie urcite neper, sa ti tam spravia hrce a uz to bude nepouzitelne, pisem z vlastnej skusenosti 😖

lenkamt
30. júl 2009

aspoň to tu žije, bilu 😀

a s tými cumľami je to ťažko, keď bola Lucia nalomená vzdať sa ho tak ju dráždila Lenka a teraz naopak 😠

letuskah
30. júl 2009

mima moja mama ma presviedcala ze perove mozem na 30-40 prat a susit na slnku, no nemam v to moc doveru ale ze ona tak vzdy robila...