Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
6. aug 2009

leni : no presne taketo nieco som myslela 😀

nika: mnam mnam

inak ja budem piect tortu, si nemyslite ze som vas tu len nabudila a nakoniec nic,hmota na mna caka v spajzke pekne odlozena, ale asi az ked pridu nasi,alebo na meniniy 😀

idem pisat nakupovaci zoznam

zajtra si vybavil muz volno tak sa tesim

bilushka
6. aug 2009

Ahojte,
no tu to zijeeeeeeee 😨
Ako pisala Mimi, tak dnes sme boli v tom centre a potom v cukroske, najskor som hikala nad tortou, ale ked porovnavam tie torty z netu od cukrarok, tak sa mi zda, ze nasa je trochu odflaknuta, nie je taka vypiplana, ale tak malemu sa snad bude pacit a to bude hlavne, mna ani nezaujima, ako bude chutit 😀

Mima ma dnes aj moje dieta dojala, ze mu doniesla vrtacku, co naozaj vrta, tak je to nasa oblubena teta 🙂

Ked sme pri tych stretkach, tak Peti nepotvrdila si, kedy sa stretavame, aj Mima by prisla v pondelok do obeda, po obede som slubila v centre ze pridem na poradu a s tym spojene aj dobrovolnictvo a utorok, streda my uz mame naplanovane velkolepe oslavy, tak jedine ze do obeda...

lenkamt
6. aug 2009

no my sme už hore 😅 a nedožehlila som 😝 Lenka sa chytila žehličky ☹ takže je tu veselo, ešteže mám Verču, tá ich vie vždy zabaviť.
idem im spraviť jesť a pôjdeme von, večer papa

mima07
6. aug 2009

bilu musime dat stretko sak som ti nedala precitat ten vplyv mena na zivot 😠 😀 😀

bilushka
6. aug 2009

Inak ta zena si vyslovene ze koleduje o maler, ved 6 deti v tomto veku ustrazit je o hubu 🤐
To je ako casovana bomba, ze sa skor ci neskor nieco stane.
A vecer musi byt ta zena taka ohucana, mne stacilo dnes ked tu bol Alex a Mima tu mala aj synovca 9 rocneho Adama-ved Vercinho frajera, a uz som stracala prehlad.

Mmem, Adulak mala v albume z oslavy na facebooku take pekne jednohubky ovocne pre deti, ponapichovane banany, hrozno na piskote, velmi pekne to vyzeralo, alebo vyrez duzinu z melona a do tej polky nakrajaj melon a pridaj nejake ine ovocie, to tiez pekne vyzera...Lenka to tak mali na svedskych stoloch na dovolenke, tak si mozes inspiraciu mrknut tam...

peta28
6. aug 2009

Jaj Bilu to som si ani nevsimla ze mam nieco potvrdit.. 😵 ale v pondelok doobeda sa chystas s malou na to ockovanie nech to uz mame za sebou konecne.
Inac som si nasle vcera jeden zmeskany hovor z pevnej linky 0248... a normalne vo mne hrklo ze ci to nie je ta lekaren, tak som pre istotu nevolala ani naspat.
Takze ja mozem vlastne kedykolvek od pondelka poobede, utorok a streda cela .. takze z toho mi vychadza ze vlastne len utorok a streda doobeda, ci ako?

Uz to teda nebudem prehanat s tymi knizkami, ostala som pri tych 11 ks ktore som vybrala a knihy o abecede nechavam na neskor .
Mozno Adamkovi by sa pacili skor ked je taky na pismenka uz teraz:

http://www.vydavatel.sk/hovoriacepismenkaaslabi...

http://www.vydavatel.sk/malovanepismena-p-1365....

Bilu kolko ta vysla ta torta nakoniec? Dufam, ze ju stihnes odfotit este skor ako ju nacnete 😀

bilushka
6. aug 2009

Mimus, no lebo ty si stale iba kvakala o svojom zivote a sme sa k takym dolezitym veciam nedostali!!!!
Buduci tyzden musis nejako stihnut tu oslavu, ja uz som ti aj obetovala rodinnu oslavu v utorok, ze prides vtedy 😉

Kedy zaspal Alex?
Adam tak rozsalel Matejka, ze potom iba reval a vsetko rozhadzoval a chodil, ze Alex sa nam vykakal na koberec, fuuuj smrdi to tu-rozpraval dokolecka 😀 😀 😀

mima07
6. aug 2009

bilu 😠 nerozculuj obedujem mekaca
alex zaspal pred chvilou

nika07
6. aug 2009

bilu to sa ti zdá, na obrazku vyzerá všetko krajšie 😀

bilushka
6. aug 2009

Nika, ja uz som si aj nasu odfotila presne z tohto dovodu, ze ci bude vyzerat tak pekne na fotkach ako ich.
Samozrejme, ze ich sa mi paci viacej.

Stala 29€ nakoniec, ale platia to nasi, si to vyslovene zelali, tak sa s nimi nehadam.

Ja spravim buduci tyzden este nejaku lahku, tak Mimus musis urcite prist!!!

Stretko teda kedy baby, Mima nech sa vyjadri a rozsekne to.
Alebo viem ako!!!
V utorok po obede ked sa deti vyspia bude ta oslava u Mimi.k, tak pridte aj vy Peti, ved auto mas, kuknes byt a vidime sa aj my-inak toto som taka drza, ze volam ludi k Mimi, ale mi povedala, ze mozem si zavolat koho chcem, tak si volam Petu. 😀 😀 😀 😀 😀

peta28
6. aug 2009

Bilu mne sa celkom paci ta torta .. aj ked podla mna si teda za nu zapytali celkom dost, ale urcite bude chutovo super.
Boze a ja trafim k Mimi?? Ved ja tak meximalne k nasim do Ruzinova dalej som autom ani nebola 😕

nika07
6. aug 2009

bilu pošli mi fotku, ja pochvalim Matejkovu 😉

peta28
6. aug 2009

kokos ale teda tato je fakt vymakana.. snad sem mozem dat ten link 😕

http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/pre-m...

bilushka
6. aug 2009

Peti, ved to ides iba stale rovno z Ruzinova z Gagarinky, nikam sa neodbocuje a ked si minule pisala, ze ste boli v Janosikovom dvore, tak Mimi uz byva za prvou zakrutou odtial 😉

Nika, ja milujem tie svedske torty, aj teraz ked sme boli v Ikea s Mimi som si kupila tu slahackovu so zelenym marcipanom hore a teraz tam zacali robit aj take jednohubky-zmenseniny tejto velkej torty, chutia presne tak isto, to je podla mna tak torta pre dvoch ludi, lebo to ked zacnes jest, to si musis stale prikladat.

Idem si otvorit lazenkse oplatky, Mima mi doniesla, ze isto budem vychrtlina, nech si dam 😀

meganik
6. aug 2009

no tak som bola douspavat

lenka,ty brdo sa mala popalila 😨 ze fukame fuuuu

bilu zajtra je tusim v mc diskoteka, my sa nechystame vacsinou este spime alebo sa snazime jest o taktom case...vy idete?

mima...super obed 😉

bilushka
6. aug 2009

Peti, ta je krasna, len ja som nechcela take hovado velke.
Z tej co si hodila link som chcela len nech si zoberu inspiraciu a daju na tu nasu take naradie, co sa im bude dat najlahsie spravit.

nika07
6. aug 2009

Bilu ak je to ta čo teraz hodila link Peta , tak je suprová, 😵 😵 😵 to naša bude len taká obyčajná klasika ☹

bilushka
6. aug 2009

Nika, tak ta to teda nie je 😀 😀 😀

Meg, diskoska je dnes od stvrtej, nas to nema rad, to je taka akcia pre Adamka, tak nejdeme, aj tak musim balit, dnes ideme k nasim.

nika07
6. aug 2009

bilu, maš pravdu, su bohovské, som musela objednať veľku

meganik
6. aug 2009

jaaaj tak nic, poplietli ma na ihrisku

bilushka
6. aug 2009

Meg, ved chodte aj dnes, ci mala bude este spat?
Oni si tam vobec nerobia starosti, ked je tam vela deti, ze na otvoreni mali 130 ludi, to musela byt total masovka, ja uz som bola ohucana aj z dneska, ked tam bolo tolko deti co tam vobec nemali byt, lebo dnes mali byt ukazky z tych dielniciek ale vela deti sa tam prislo hrat, tak ale nech si maly zvyka trochu na kolektiv, lebo hned ako som mu zmizla z dohladu a on si to vsimol, tak zacal revat ze maminka, no to sa musi zmenit.

meganik
6. aug 2009

este zatial spime a potom sa budeme uz len motkat tu na okoli a cakat ocka 😵

ale dakedy sa snad v mc stretneme 😉 chcem Natalku nenapadne vopchat aj medzi ine deticky ako tie, ktore pozna z ihriska

meganik
6. aug 2009

fotky z otvorenia som pozerala..uz maju net stranku, dobre ze som nebola, my take masovky nemusime...skoda ked to tu mam da sa povedat pod oknami

peta28
6. aug 2009

Leni dufam, ze ta popalenina nie je nic vazne a snad ze si zehlila nejaky silon a zehlicka bola na jednotke

bilushka
6. aug 2009

Ved potom si dame vediet a aj to stretko uz musime dakedy spachat, ked pominie tento narodeninovy osial a trochu sa ukludni situacia.

lejla77
6. aug 2009

No, tak som sa vratila z tych jasli. Som uplne NADSENA 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Sa mi tam pacilo vsetko. Super strava, pekne aj kakao, mliecko, cajiky, ovocne stavy... 4 x do tyzdna mäso - aspon co som videla jedalnicek. Su tam dve velke miestnosti na hranie, jedna spalna. Maju tam 20 deti na 3 ucitelky. Maly by bol v triede s malymi a strednymi detickami, kde su na nich 2 ucitelky. Takze to sa mi zda v pohode. Kupelna pekna - 4 male vecka a umyvadielka. Maju tam zaujmove kruzky - tvorive dielne, tancovanie, cvicenie, anglictina. VSETKO JE V CENE. Skoro som odpadla. Tak som jej povedala, ze nech mi do zajtra podrzi miesto, ze urcite zavolam, lebo ze uz jej dalsie 2 mamicky volali. A ze od septembra ma 2 miesta volne, lebo deti idu do skoly. Tak idem dnes spracovavat muza. Ale uz som mu volala a celkom sa mu to pacilo. Budeme musiet vydrzat nejako ten presun. Dufam, ze si maly rychlo zvykne. A este sa ma pytala, ze kam chodime do jasli, tak ze odtial uz k nim presla jedna Beatka. 🤐

mimi.k
6. aug 2009

Bilushka, ten bud. týždeň si ešte upresníme, lebo som volala s mamou a ak jej bude dobre (akože dnes jej nie je 😢, tak by nás chcela prísť bud. týždeň prísť pozrieť...asi s brachom, zobral si dovču...vraj sa ale dohodneme cez víkend kedy presne by prišli...chcú tak na 2 dni)...
Každopádne oslavu urobíme, Peti, samozrejme že ste vítaní 😵, len si to musím doma upresniť, oki?

nika07
6. aug 2009

Bilu aj moje dieťa za mnou piští

bilushka
6. aug 2009

Lejli, to vyzera super 😵
Hod mi prosim ta link, lebo neviem kde si to bola.
To je pre deti az do 6 rokov, ked im deti isli do skoly?

Kralovsto ma takuto povest, no fasa 🙄
Mozu sa hanbit.

zuzana76
autor
6. aug 2009

ahojteee

bola som na japonskej manikure,teraz som douspavala dieta a idem sa najest

inak pred odchodom, ked som sa chsytala tej manikerke, tak sa mi dieta "oholilo" v kupelke tatovou ziletkou, no a porezal sa na brade 😀 , nic vazne, ale ma tam take smiesne 3 zarezy po tych holiacich pruzkoch

nika, az si tu, tak pockaj a zachvilu hodim tie fotky