Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
13. aug 2009

Mimuš - tak oslavuj s nami na striptíze 😉 a kde si zase pri mori? hnusne závidím 😅

a kde je Peťa? už na tej dovolenke, čo som mimo či čo sa deje?????????????????

letuskah
13. aug 2009

caute
u nas neprsi len je pod mrakom tak som bola vencit decko, dako ma z toho pocka boli hlava...

my sme uz od 6 hore, po dvoch budickoch o 8,14 je to sok ale aspon som si nakupila rano a aj polievku som stihla uvarit.

je mi luto ze sa nemozem poflakovat po meste do 4 rano ale mne sa okrem mna nema kto o dieta postarat a neviem si predstavit prist o 5 domov a od 6 fungovat do vecera, tak len tolko...

lenkamt
13. aug 2009

Letu - preboha, veď ja tiež vstávam s nimi ráno , fungujem doobeda, spím s nimi cez obed a zase fungujem do večera, no ale raz za rok sa snáď môže postarať aj chlap 😉

ale beriem, nikoho do ničoho nenútime, len som sa tešila že keď už stretko bez detí nebude tak sa aspoň takto zabavíme 😉

mima07
13. aug 2009

leni jasne ze pri mori sak mi muzik dal darcek ze som mu takeho sibala porodila 😀 sme na krku v baske je to tu fajn a kedze mame iba polpenziu tak snad nepriberiem
a na striptize by som snad aj mohla ale este cakam lebo ottko by mal prist v oktobri domov len este neviem kedy

letuskah
13. aug 2009

leni ale ved sa zabavite a to ze ja prip ani majka tam nebude vam hadam nepokazi celu zabavu nie?

lenkamt
13. aug 2009

Mima - tak to sa môj s tým obedom z reštiky môže strčiť, nabudúci rok ma za deti pošle aspoň do wellnesu 😀

Letu - jasné, len ja som dúfala že to bude hromadnejšia stretková akcia 😉

mima07
13. aug 2009

leni 😀

mmem_
13. aug 2009

no teda mima: super super,zlaty muzik,teda ti nasi veru s obedom mozu ist 😀 😀 😀
ale ja sa nestazujem idem na vylet na SK a obehneme celu rodinu 😀 😀 😀

a ja sa tak tesim, toto som objednala malemu

http://www.matejovsky-povleceni.cz/povleceni-kr...

no mne uz z toho krtka .... 😀 😀 😀 a este taku osusku zelenu

bilushka
13. aug 2009

Mima, ty co tu robis, ja ze si aspon na tyzden od teba oddychnem 😀

Ja som bola na kozmetike, lebo ved niekto na tom striptize musi byt reprezentativny, ked uz im tie kozene tangace budeme stahovat na podiu 😀 😀 😀 😀 😀
Leni, ako ta poznam, ty hodis este nejaku solarkovu seansu pred prichodom 😀

Mne chlap dlhzi este nejakych 685 strazeni dietata, za svetky akcosky ked ja som bola tehotna, alebo kojila, takze ja sa domov ponahlat urcite nebudem, zvlast nie od takej vzacnej navstevy 😵

Peta uz by mala byt dnes v praci, do stredy mala dovolenku ak som si to spravne zapamatala.

Bailey a ty si to este rozmysli, ja by som ta tiez rada videla 😉

letuskah
13. aug 2009

mmem krasne, kubko ma tiez krtka ale trochu ine a strsne rad v tom spi, niekedy ked sa rano zobudi tak az vyska od radosti ako ukazuje na tie postavicky 😀

adulak
13. aug 2009

caute baby. neviete mi prosim poradit? Olivka sa ma buduci tyzden ockovat - ma 3 mesiace + prevenar. robili jej vyter z nosteka a ma zlateho stafylokoka a teraz berie ATB, tak sa chcem spytat ci ju mam dat vobec zaockovat. ja by som najradsej pockala, ci sa jej to nevylieci, ale ako som sa docitala, tak toho koka sa len tak lahko nezbavi...poradte pliiiiiz ☹ 😒

letuskah
13. aug 2009

adulak a lekar co vravi? ja vobec netusim ci sa atb a ockovanie moze kombinovat ale asi by som pockala...

adulak
13. aug 2009

sak to som sa jej ani neopytala, lebo ma uz total s.e.r.i.e sak tie debilne sestricky mi mudru vobec nechcu dat k telefonu. 😠 🙄 asi vymenim doktorku 🙄

lenkamt
13. aug 2009

Adulak - očkovať sa môžu len zdravé deti. určite nedaj skôr ako bude malá v poriadku 😉

my sme teraz vstali, a kedže je počko na prd vôbec neviem čo ideme do večera robiť 😝

letuskah
13. aug 2009

tu uz tiez prsi...
inak som vam zabudla povedat, vcera u nas bol chlapik zo statistickeho uradu, takze sme statisticky dolezita rodina 😀 😀 ked budete pocut nejaku statistiku v mediach tak dakujte mne ze som ho nevyhodila spred dveri ako moja mama pred par mesiacmi 😀 😀 😀

mmem_
13. aug 2009

letu: 😀 od nas by letel

bilu: sa mi lubi to cislo 685 dni.... to mas poriadne zmapovane 😀 😀 😀 ,

inak susik sa ma dobre,dnes jej mala prist mamina a uz sa chysta na mimi, uz ma cca za 10 dni termin, ale boji sa ze bude zase prenasat, skusim jej navrhnut chipakov 😀 😀 😀

tot moje spravodajstvo,

a u nas neprsi tak ideme rychlo este von

mmem_
13. aug 2009

adulak: u nas ockuje dr tiez len ked su zdrave, a popripade ak ma len take prisvitne sopliky,inak nie,
ale ked som si nie ista tak tam idem a nech rozhodne ona, ci moze alebo nie.

lenkamt
13. aug 2009

zase nikoho? 😠

ešteže Monika má potrebu sedieť a písať 😀

Adulak - prosím ťa aj keby ju doktorka chcela tak trvaj na tom že dáš zaočkovať len zdravé dieťa 🤐 niektoré doktorky si myslia že môžu, ale oslabený organizmus je náchylný na kadečo 😉

inak videli ste v tn že tá vakcína na novú chrípku môže spôsobiť rakovinu? tak si myslím že v každej tej vakcíne je niečo a stačí že človek je trošku oslabený a je to tam 😔

mishelin
13. aug 2009

ja som tu ale len citam 😅

lenkamt
13. aug 2009

akože prečo??? nevieš písať??? 😀

kto je teraz vlastne šéf, nech si to tu dá do poriadku 😠 😀

maji4
13. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

jej mima tak prajem príjemnú dovolenku 😵 😵 😵 😵

Adulák ja si tiež myslím ,že sa dieťa môže očkovať len keď je zdravé 😉

Let OK budem sledovať 😀 😀

Biluš mne môj muž dlží len to čo chodí na fotbala hokej a občas na pivo ale to nikdy neni do rána takže mne pomali nemá ani čo oplácať lebo ja si to vždy v priebehu týždňa vyberiem 😅 😅
Musím ho niekde vyhnať alebo vymknúť aby prišiel aspoň o 2 v noci a potom budem môcť aj ja 😅 😅

mmem krááásne návliečky 😵 😵

maji4
13. aug 2009

baby ked je takto škaredo tak ja nemôžem mať ani len zapnutý PC cez den lebo Lili až reve ked jej neukazujem obrázky krtka, nodyho a čo ja viem ešte akú háveď 😒 😒

lenkamt
13. aug 2009

ok, si ospravedlnená 😀 to sme mali jeden čas aj my 😖

u nás sa poobede vyčasilo, takže sme boli do 19 von a teraz už spíme 😵

letuskah
13. aug 2009

my zas mame obdobie maminka poooooooood a to bez ohladu na to co robim...

akvabela
13. aug 2009

Ahojte, dakujeme za gratulacie 😵 a nasej vcerajsej spoluoslavenkyni prajeme vsetko len to najlepsie 😵!!!Yvettke sa najviac z celeho kolaca pacilo sfukavat sviecky, tak sme zapalovali a znova sfukovali 🙂 A vsetko najlepsie prajeme aj Veronike 🙂 !

maji4
13. aug 2009

Leni ešte ,že si to uznala 😅 😅 😅

Let nám to už chvála bohu skončili už môžem ísť na záchod bez toho aby som to svojej dcére hlásila vopred 😅

maji4
13. aug 2009

Akvi aj mi sme do-kolečka dokola len zapalovali sviečky 😵 😵 😵

lenkamt
13. aug 2009

no dobre aj Letu má ospravedlnenku, ale kde je Zuzka, Peťa, Ret, Lejla, Meganik, a ostatok????

Katika - chystá svadbu - ok
Bailey - píše prácu - ok
Peťa - mala dnes asi veľa roboty - ok
Zuzku ospravedlní jedine jej tehotenstvo a nevoľnosti 😉

letuskah
13. aug 2009

leni 😀 😀 😀

lenkamt
13. aug 2009

a to všetko preto že môj muž je v tn a ja sa nudím 😀
idem zase s Verčou pozerať jetix - tie morské panny ma naozaj bavia 😀

a kvôli vám skončím na úrovní 10ročného dievčaťa 😠 😀