Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
6. okt 2009

ahojteee

peti a co si objednavala z bon prixu?

peta28
6. okt 2009

Lejla nahodou som natrafila vo vyhladavaci na stranku detskeho kralovstva a nejak sa premenovali na Kralovstvo - hrajkovo a kukaj ake maju logo:
Nie sme iba škôlka, Nie sme iba jasle, Sme viac, ako čakáte, Deti sú u nás šťastné.

celu stranku maju prerobenu ...

Zuzi pre malu nejake supravy, leginy a tricka a pre mna som si nejake tricka a rolak, ale treba vsetko o cislo mensie, lebo 36/38 je strasne obrovske staci mi aj 32/34, to asi tie vyzrate nemky su take tlste

peta28
6. okt 2009

tak teraz neviem ci ju mam ist zobudit alebo co

zuzana76
autor
6. okt 2009

aha, tak popozeram pre patka nieco zimne, vdaka, ale aj malej objednavas o cislo mensie? to asi nie

inak rano to bol riadny blazinec, ze - "vylialo sa" 😀 , ale aspon,ze sa potom znova vycikala a zvladli ste to, mna by asi tiez piclo, keby mi to patko urobil

zuzana76
autor
6. okt 2009

a v tom bonprixe sa da tiez vymienat tovar, ked nesadne?

zuzana76
autor
6. okt 2009

a dost drahe sa mi zdaju byt tie veci v bonprixe, ale to aj v quelle a este si to ani vyskusat nemozem, ale paci sa mi tam teda vela veci

mishelin
6. okt 2009

caute,konecne ide kon 😝
peti-jeeeeeminu 😖 ja ti verim ze mas dost a ze sa uz normalne obcas tesis aj do prace 😖 mne s malym tiez nik nepomoze,muz od pon do piatku na tyzdnovke pride v piatok vecer unaveny,zniceny,hned nas upozorni nechajte ma rano sa vyspat aspon kus dlhsie,porpidae ide celu sobotu opat do roboty,nedela prejde rychlo aj to z jej pomernej casti este maka kolo domu cize maly zase len na mne no fakt je to blbe 😒

a ze muz zobrat maleho dakedy von?ha nehrozi,od maal snim nebol ani raz ze na prechadzke alebo co..to u nas tiez nehrozi 😔 ked mu piviem ze ved si nebol snim nikdy von na kociku sa prejst tak ho zober obcas tak mi povie ze a kedy ked ani odma nie som a cez vikend zase len robota,no co uz...ked sa neda tak sa neda mozem sa aj posrat preto 😔 no mensi vylev zeny pred porodom 😀 😀

ja som len zvedav ako budeme ja s detmi fungovat ked on bude na tyzdnovkach 😔 uz teraz sa fakt tesim

katika1
6. okt 2009

ahojte kočky.. ak chcete kuken fotky z Turecka, tak tu 🙂

maji4
6. okt 2009

Ahojte Peti také príspevky o tom ako dobre vyzerám by si mohla hádzať častejšie 😅 😅 dobre sa to číta 😅 😅

Peti to 3 hodiny ju akože vyšetrovali alebo ste čakali na výsledky?? 😲

Kati fotky fákt supeeeeeer 😵 😵

Mish hmmm to je tiež o hubu takto fungovať 😒 😒

Mne muž Lili zoberie von ale strašne málokedy ja mu verím ,že ráno vstáva o 4.30 do roboty a keď príde o 4-tej domou tak sa mu už nič nechce ...ale aj mne sa niekedy nič nechce a hlavne keď je Lili taká umrnčaná ako bola včera, dnes to bolo ovela ovela lepšie 😉 😉

A dnes nešiel kôn normálne som nevedela čo mám robiť cez Liliankin obedný spánok ešte ,že ma Katika zachránila od depky 😉 🙂

Peti tak "vylialo sa" bolo svetové 😀 a verím ti ,že ti nebolo všetko jedno ja by som tiež nervačila 😖 😖

maji4
6. okt 2009

Peta a na tebe neni vôbec nič navyše vidieť 😲 😲 to čo trepeš ved si chudá ako lata 😠 (alebo ,že by si utekala takou bleskovou rýchlosťou ,že som si to nestihla všimnúť to čo ty hovoríš, že máš niečo navyše) 😅 ale nie fakt dobre vyzeráš asi ti pomáha ten stroj ,že?

mima07
6. okt 2009

caute
peti ty mas stastie na take akcie-vylialo sa 😀 ale piclo by aj mna
katika super fotky z dovolenky 😉
mne prisla z quelle pre maleho lyziarska suprava a je super 🙂 dnes som mu k nej kupila cizmicky za 21 eur tak som spokojna
majka hod aktualnu fotku nech aj my vidime ako si schudla

maji4
6. okt 2009

mima čo si ved to si Peta len srandu robila teraz som pribrala lebo som už dlllho predlho necvičila a žerem po večeroch...ale vieš ked to tak pekne napísala ,že dobre vyzerám tak som vás chcela v tom nechať 😅 😅

zuzana76
autor
6. okt 2009

maji, ale cosi, ved aj ja som minule pozerala tvoj album a podla mna si kocka

bilushka
6. okt 2009

Ahojte,
koho dnes klepalo, ked nesiel kon? 😀

Mimus, myslis tu bezovu supravu z Quelle? Aka je-dost tepla?
A kde sa kupuju take lacne cizmy, ja som videla len od 30 € hore.

Peti, dnes som na vas myslela, lebo dnes mi mal zacat kurz tak som si zapamatala, ze aj vy idete k lekarovi a riadne ste sa nacakali teda, to neznasam 😒

zuzana76
autor
6. okt 2009

aj ja chcem vediet, kde si mimus kupila take lacne cizmy

inak aj moja kamoska niekedy na jar kupila vo vypredaji v rakusku cizmy pre malu za 5 a 7 eur 🤐

zuzana76
autor
6. okt 2009

a zimnu supravu nemame ani my este

bilushka
6. okt 2009

Zuzi a aj ty mas aku peknucku novu foto v albume, si ostrihana?

zuzana76
autor
6. okt 2009

bilu, nie 😀 , ale dakujem, urobila som si dnes skraslovaci den, ked maly po 100 rokoch zaspal, tak som nevedela co so sebou 😀 , mam tam tak vypnute vlasi dohora

zuzana76
autor
6. okt 2009

vlasyyyy, boze ja uz dementiem

bilushka
6. okt 2009

Ja som si myslela, ze malemu budu dobre este z min. roka, lebo vtedy som kupila zbytocne velke, ale teraz uz ma 24 nohu a aj cizmy su 24, tak tam sa mu uz hruba ponozka nezmesti, tak zhanam...a MM chce, aby som mu kupila goretexove cizmy a v Humanicu som take videla za 2100 korun, co absolutne odmietam dat dietatu na jednu zimu za cizmy.

zuzana76
autor
6. okt 2009

ale aj vy ste kocky v tom katikinom albume na facebooku, vsetky do jednej , dnes neisiel kon, tak som aspon na FB zabludila

zuzana76
autor
6. okt 2009

hej, tie ceny su strasne, fakt to bude mat na nohe 3 mesiace maximalne a taka cena, ved ja si za tolko kupujem cizmy a vydrzia mi aj 3 sezony

bilushka
6. okt 2009

Aha, ja ze si ostrihana, pasovalo by ti aj take dlhsie mikado 😉

No ja absolutne nesuhlasim aby som bola v tom albume, bo som tam hnusna vypasena s dvojitou bradou, ale baby su kocky, uz ked sme ich boli cakat na stanici tak waw ze ake fesandy vymalovane vyobliekane, uz sme sa dlho nevideli, tak sa mi zdali krasne, mozno ked Katika pride teraz zase o dva tyzdne uz sa mi nebude zdat taka pekna, lebo uz som si na nu zvykla 😀 😀 😀

zuzana76
autor
6. okt 2009

cozeeeeeeeeee , ze vypasena, no teda, si fakt kocka

mikado som niekedy mala, mozno na vianoce si dam zmenu, uz ma nudia taketo vlasy

katika, ta by mohla aj nejaku stylistku robit hviezdam, akurat som pozerala,ze uz zase mala kucerave vlasy

zuzana76
autor
6. okt 2009

patko ma nadchu, tak je taky unavenejsi a dnes fakt spal 3 hodiny 😕

no ale sme vyspatiiiiiiiiiii, tak mame s muzom o program vecerny postarane 😀

bilushka
6. okt 2009

Zuzi, presne a najhorsie je, ze vsetko vyrabovane, akoby zajtra mali udriet mrazy, ja som si vyhliadla oteplovacky v H&M-bundu som si zohnala cez MMB nakoniec, lebo tiez vsetko co sa mi pacilo bolo od 1200 korun a vyssie a za tie oteplovacky teda ze 750 korun dam, tak sme si to s Mimi vydiskutovali, ma podporila, ze mam ist do toho a prideme tam a uz iba cisla od 104 hore a aj cez net sa uz nasa velkost neda objednat, lebo je to vypredane aj na H&M domovskej stranke 😠
Uplna hysteria, tak zhanam dalej 😖

A este fakt tie oteplovacky nic moc, sme aj v Rakusku boli s Mimi minuly piatok a take ze tmavo hneda, tmavo modra, cierna, mne sa nepaci do takych farieb navliekat maleho 😖

katika1
6. okt 2009

no vďaka Bilu 😀 aj ja mam dve brady.. pohodaaa 😀
zuzi šak ja mám kučeravé háro.. len občas vyrovnám 😀 podla nálady.. dnes mám kučeravé 😀 😀 😀

zuzana76
autor
6. okt 2009

katika, ved viem,ze mas kucerave, len uz z tej svadby som bola zvyknuta na rovne 🙂

bilu presne a to vy byvate este aspon v BA a mate to tam skor po ruke, aj to rakusko, ale my tu v tomto zapadakove uz fakt nic, sice tu otvorili HM , no ale sklamana som, drahe a vyber fakt nic moc a ked idem do nejakeho detskeho butiku, tak tam si za to fakt vypytaju, tam je to este drahsie, ja mu asi fakt v nejako Tescu cherokee nakupim, jednu bundu uz ma za 8 eur, ale nie je az taka tepla, a chcela som nieco frajerskejsie, ale aj minuly rok som mu kupila bundu a oteplovacky v Quelle a ta bunda mu ankoniec bola uzka a nosil ju len prilezitostne a raz som nadabila na vetrovku v tescu za 100 sk, nerpehanam, len tolko stala a kamosky mi ju este aj chvalili,ze kde som kupila, taka bordova bola, aj farba bola super, so sivou vysivkou maleho auticka na jednom prse. Ani mne sa nepaci,ze takmer vsetko je len tmavohnede, modre, sive a cierne pre chlapcov 😠

bilushka
6. okt 2009

Zuzi, maly ide z extremu do extremu, bud nespi vobec, alebo 3 hodiny potiahne 😕
Ja mam tiez problem s obednym spankom, ked maly vychrapuje do 8:30 az 9:00 hod. tak na obed sa mu jasne ze nechce moc spat.

A mam pre teba pribeh roka, ako chodim s malym na to cvicenie do materskeho centra, tak minule prisiel taky maly chlapcek do triedy a ja ze ty brdo, maly Patko (ako tvoj)-uuuuplne ale uuuplne fakt vyzeral ako tvoj maly a este na neho kricala jeho mamina zo satne, ze Patko, pockaj na mna, tak ja uplne obarena, ze ty muj kvitku, ako sa tu dostala Zuzka, ona ide s nami chodit na cvicenie??? 😲 A potom vstupila nejaka neznama zena a ja som na nich dvoch kukala celu hodinu ako obarena, uz si musela mysliet ze mi sibe, ale uplne Patkov nostek splostenucky, vlasky kucerave, musim sa s nou skamaratot a poslem ti fotku, lebo toto je fakt haluz!!! Este aj mena rovnake...