Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
2. mar 2009

retaux:
tak to dufam aj ja. 😔

zuzana76
autor
2. mar 2009

ahojteee

skore uzdravenie vsetkym chorym zlatinkam zelame

ja musim dnes tiez skocit dokine, ale len po vigantol

lejla77
2. mar 2009

zuzi:
ty este davas vingantol?
My uz od roka nie.

peta28
2. mar 2009

Cauko cauko.
My mame davat vigantol do 2 rokov, aspon podla doktorky, ale je to uz velmi nepravidelne, lebostane sa ze uz zabudneme a kedze niekedy nechce pit mlieko (ako dnes som celu flasku dunaru vyhodila) tak jej niekedy uz mlieko rano ani nespravim...

Lejla ten papier budes urvite potrebovat, ja som ho minuly tyzden nedala a az von za mnou vybehla ta cierna nova baba ze to riaditelka potrebuje a ze to musim doniest. Bez toho by ti dieta ani neprevzali.
No a dnes mala zacala sa tiez maminkovat, ale nastastie prisla Tuzka tak ju hned vzala a mala sa ukludnila. ja somn dnes nikoho ineho ani nevidela a nikto z kompetentnych sa mi na mail ani nevyjadril a ani neodpisal, takze len podla reakcii uciteliek sa citim ako idiot...

A konecne Timke vysla spodna lava dvojka, tak uz mame vsetky dvojky, uz nam chyba len 4 x trojka a 4 x patka.

Mag hned ako som pozrelal tu stranku videla som ze su to veci z Nextu a chystala som sa ti napisat ze hrozne ceny a este si dovoluju aj napisat ze u nas cena..

Mmem baby maju kurz 1,30 az 1,35, cize 39 - 40 skk, to mate nejaky vysoky kurz, nie? Ja si stale objednavam od 1tanicka1, ale momentalne ma tiez z vyssich kurzov, ale snad mi da zlavu, nech je aspon na postovne. Aj ja si vzdy nahadzem do kosila nehorazne sumy, ale vzdy sa mi podari vytriedit a objednat aspon nieco.

zuzana76
autor
2. mar 2009

lejla, davam, lebo nemal este zrastenu fontanelu, to dokina urci dokedy davat a nam povedala,ze do 2 rokov

inak sestra v spanielsku vobec nedavala Kanavit - teda vitamin K, asi im ho dali len injekcne po narodeni, alebo na poradni, alebo co, lebo to ani nevedela,ze sa dava a Vitamin D dava ako kedy, len ked nesvieti slnko a to ma mala len 3 mesiace, tam to maju uplne inac, nechapem

lejla77
2. mar 2009

Peta:

Hej, bola tam rano aj Zuzka.
No ved prave, ze mi ho prevzali bez papiera 😝 Ale mam ho v taske. Ked si niesla Timku, maly Stanko tam nevrieskal?

lejla77
2. mar 2009

Inac, my uz mame vsetky zuby okrem 4 x patka. Uz asi 3 mesiace. 😔

peta28
2. mar 2009

Nie nebolo pocut nikoho, len mala sa zastaivila medzi dverami a zacala cuvat a isla sa maminkovat a mrncat, tak Zuzka ju vzala na ruky a bolo dobre.
kedy si tam maleho niesla? Ty nejako skoro chodis, aj ked my sme dnes isli extra neskoro

lejla77
2. mar 2009

Dnes som bola 7.40 - tak to si ma potesila, ze tam nejako extra neplakal. 😵

mima07
2. mar 2009

dobre prdobedie
noc v ramci normy stale mu lietala teplota okolo 38,5 rano nemal ale o 9 uz zase 38,5 tak som pre istotu skocila k doktorke a ona ze sa jej to javi na zub nam vylieza posledny ocak ale uz spicku ma pekne vonku len povedala ze pokial nevylezie cela plocha a neurobi si miesto tak to mozu byt zuby ☹ ☹ tak uvidim rano vypil 240 ml mlieka teraz zjedol chlieb tak snad sa to rychlo upravi
ostatnym chorusikom nech rychlo vyzdraveju a nech uz tie zuby daju pokoj

mima07
2. mar 2009

predobedie 😲
nejako mi vypadavaju pismenka 😀
si davam druhu kavu lebo mam deficit a potom asi rychlo spravim vyvar aby mal alex nieco co lubi
inak vcera som robila pseno s tvarohom celkom dobre to je aj malemu chutilo tak tie co mate malo zeleza alebo vitaminov B mozem hodit recept

mima07
2. mar 2009

vigantol nasa doktorka tiez povedala ze do 2 rokov ale ze mozme skoncit ked uz bude slniecko niekedy v maji 😉 tiez ho uz nedavam prvavidelne ale snazim sa aby aspon tie zuby rychlo vyliezli teda ja dufam ze ked bude mat dost d vitaminu tak to pojde rychlejsie 😀

lenkamt
2. mar 2009

Mima - hoď recept na železo 😀

ja nestíham, vybavujem nemcov + Lenka už 2x spala, taká je mimo z tej teploty. ja počkám dozajtra a podľa toho ako bude pôjdem k doktorke 😒

maji4
2. mar 2009

Ahojte všetkým chorúšikom prajeme skoré vyzdravenie a nech ich zuby už toľko netrápia 😒 😒

mne na herpes tiež nič nepomáha aj keď si dám už v predstihu keď to začnem len cítiť ☹ ALE odkedy som ostala tehotná tak som herpes nemala 🙂 🙂 klop, klop, klop. 😉 😉

Vigantol máme tiež dávať do 2 rokov a ja nezabúdam lebo to má nastarosti môj muž 😵

maji4
2. mar 2009

My noc celkom OK až na to ,že o 6 už čvirikala 😝 😝

letuskah
2. mar 2009

ahojte
tak zubasikom prajeme skore ulavenie od teplot aj bolesti, u nas je tiez podozrenie za zub lebo decko vcera aj dnes sra.kovalo a sliny sa mu leju ako z vodopadu tak snad nebudeme cakat tri mesiace kym to vylezie ci kolko to trvalo pri poslednom zube 😖

no a meskaju mi kramy a tie predtym prisli o tyzden skor, ja som mala vzdy na den presne tak neviem vocogo, zajtra sa objednam k mudr konecne 😝

letuskah
2. mar 2009

my mame davat vigantol kym nezacne svietit slnko potom uz netreba

a herpes som tiez prestala mat ked som otehotnela a asi pred mesiacom sa mu vyhodil, ale mne na to pomaha taka 20 korunova masticka lakinal akurat ze to uz neviem najst v lekarnach a mam uz taku preslu tubu iba 😝

ten recept zaujima aj mna

lenkamt
2. mar 2009

Maji - ja som sa min. týždeň chválila Bailey že odkedy som bola 1x tehotná tak som nebola chorá 😅 ale herpesy mávam často 😖 a ksicht mám vyhádzaný ako pubiška 😝 tak neviem čo mi je 😀

Letu - 😕 😨 😲 😲 😲

lenkamt
2. mar 2009

idem Verči vypražiť tie lievance 🙂 dúfam že budú jesť aj dvojičky, Lenka už vynechala polievku ☹

letuskah
2. mar 2009

leni a ake robis lievance lebo ja poznam len tie z krabice a potom mamine, co znamena zahustene cesto na palacinky

peta28
2. mar 2009

ja mam ulozeny lenkin recept , ale chyba tM MLIEKO:

LIEVANCE - fajne nadychane

225g hladka muka
prasok do peciva
kavova lyzicka krystaloveho cukru (moze byt aj viac, zalezi s cim budete podavat lievanceky)
2 vajicka
2 polievkove lyzice roztopeneho NESLANEHO masla - nemusi byt, ak chcete maslo pridajte ho(nie horuce!) az po odlezani cesta.
Mlieko
Vsetko zmiesame do kopy a nechame odlezat asi 20 minut, len tak volne, nemusi byt v chladnicke. lievanceky opecieme z oboch stran a mozeme ich podavat s medom, dzemom, pudingom, jahodami, slahackou...
dobru chut.

peta28
2. mar 2009

jaj a prave mi prislo rocne zuctovanie ,mam taky krasny preplatok na dani.. hned je krajsie na svete. 😀 som nepocitala s takymi peknymi peniazkami, skoda ale ze len raz do roka 😀 😀 😀

peta28
2. mar 2009

teda to mlieko som tam dopisala ja, ale neviem kolko tam treba dat, lebo som ich nerobila este, ale asi od oka..

letuskah
2. mar 2009

peta dakujem 🙂 cize to maslo sa pridava az do hotoveho cesta nie skor?
idem to hned opisat

maji4
2. mar 2009

Jej Let ,že byyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

maji4
2. mar 2009

Let tak ako v piatok na inchebe???

letuskah
2. mar 2009

peta to potesi, lepsie raz do roka ako nikdy 😀

maji pri nasej frekvencii by to bola brutalna nahoda 😝 pochybujem, uvidim
a ten piatok ti dam este dnes vediet, musme zavolat opravara na pracku a podla toho kedy dojde

maji4
2. mar 2009

Let OK 😉

maji4
2. mar 2009

Ozja ja som dnes volala mojej ženskej ,že už mám 3 mesiac krvavý výtok a ked som bola pred časom u nej tak mi hovorila ,že sa tá dana pohla a dnes mi povedala ,že musí ísť von ☹ ☹ a aj muž vravel ,že ho to v poslednej dobe pichá...takže keď chceš nechceš musí to ísť von takže čakám do krámov a letím k lekárke 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

letuskah
2. mar 2009

maji no pekne este ze som sa na to nenechala zlomit 😝