Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
13. okt 2009

peta 😀 😀 😀

mimi, na stretku v BA? ved sa hlada nejaka chata , nie?

zuzana76
autor
13. okt 2009

aha, tak teraz docitavam, ze zajtra planujete tu Ikeu

ved zajtra hodime na kona fotky 😉

peta28
13. okt 2009

takze asi chapete ze som to nemohla odfotit .. ze ano ...

zuzana76
autor
13. okt 2009

a inak ked dohodnete nejake dalsie stretko, tak jasne,ze prideme, ak bude Slavka chciet, ja nemam auto a busom teda, to by som sa asi netrepala este aj s kocikom 😒

takze netreba prehovarat 😀

slavenas
13. okt 2009

zuzi my sa ideme fotiť 😨 😨 😀 či ? 🙂

zuzana76
autor
13. okt 2009

slavka jasneeeee 😀 , to je podmienka, stretka su vzdy zdokumentovane 😀

slavenas
13. okt 2009

zuzi super ja súhlasím , tak si aspoň zliznem smotanu a keďže to bolo takto bez práce tak sa s tebou podelím 😉 😀

zuzana76
autor
13. okt 2009

musim ist robit palacinky, maly uz dranci

mimi.k
13. okt 2009

Inak žienky, tie, ktoré máte fotky zo stretiek, kde sme my s Adamkom, resp. Adamko je najdôležitejší, mohli by ste mi ich prosím poslať na mail? Ja som ich mala pekne uložené v jednej zložke Augustovky stretká podľa dátumov a tak a ten vírus mi tú zložku zožral (aj niektoré ďalšie, žiaľ) a nemám nič ☹ ☹ ☹ ďakujeeeeeem 😉

slavenas
13. okt 2009

... myslím to prehováranie ťa na stretko do Ba ... 🙂

zuzana76
autor
13. okt 2009

slavka, ja viem 😉 , pochopila som o vydavky sa samozrejme podelim

peta28
13. okt 2009

jaj a zabudla som podotknut ze rit som zabalila muzovi do alobalu na desiatu .. snad to nebude brat osobne

mimi.k
13. okt 2009

Peti, 😀 😀 😀

mima07
13. okt 2009

peti dnes bodujes 😀 😀 😀

mima07
13. okt 2009

a lenka je kde? ja sa tu snazim a ona snad vyspava 😠

peta28
13. okt 2009

este mi rychlo napiste kedy ideme zajtra do tej ikei aby som si vedela naplanovat program s malou , o chvilku uz ficim pre nu

bilushka
13. okt 2009

Ty kokos baby, som vytocena az na Mars, tak mi volali z jazykovky-2 hodiny pred zaciatkom prvej lekcie, ze moj kurz sa neotvara!!!!!!!!!!!!!!!!! Uplne mam chut im tam naplut do ksichtu!!!!!
No ze taketo nervy budem mat, to sa mi ani nesnivalo!
Uplni chuji!
A ja ze nech ma zaradia teda do tej vyssej triedy a oni ze ta sa neotvara tiez, len nizsia, tak ja budem ako jeblina chodit za 10 litrov na nemcinu a budem sa tam ucit farby a predstavovat sa, nie? 😠 😠 😠 😠

Uplne som ich zdrbala, ze teraz mi to daju vediet, ze ostatne jazykovky su uz davno pozacinane!!!
A ja nemam zaujem chodit na individualny kurz, to miza tie prachy vyjde nejakych 10 lekcii a skoncila som 😠

Drzte ma, lebo ich tam pojdem postrielat 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mimi.k
13. okt 2009

Bilushka, to akože čo má znamenať? 😠 😝 😝 😝

Bilushka, Peti, Mima?...tak zajtra o tej pol piatej pred Ikeou? Alebo sa stretnime v Avione v detskom kúte, dáme kávu a potom Ikeu?

slavenas
13. okt 2009

bilu ...😠 ...nemam slov

bilushka
13. okt 2009

Mimi, pridem k tebe, ked sa maly zobudi, lebo doma asi budem len revat ☹
Vies ake mam nervy, o nemcinu nema nik zaujem, tak ju skoro nikde nevyucuju a tito mi slubovali, ze ma zoberu a ze so mnou malo chodit 6 ludi z nejakej firmy, lenze firma na poslednu chvilu povedala, ze im to nepreplati ☹

A to som si mesiac zhanala ich knizku, z ktorej sme sa mali ucit, dalsich 20€ v prdeli.

Ja uz fakt rozpravam jak dlazdic, ale taka som z toho nestastna ☹

Mne je Ikea jedno, kedy ma tam zavezies, vtedy tam budeme. Tak moze byt aj o pol piatej.

peta28
13. okt 2009

akoze to co ma byt Bilu??? zabila by som ich.. hlavna vec ze si mas doniest papuce
Dokelu a teraz uz pada mimin argument o kupe novej kabelky kvoli nemcine 🙄

mima07
13. okt 2009

bilu dufam ze ti prachy vratia a najdi si sukromne doucovanie je to ovela lepsie a vyjde ta to aj lacnejsie

bilushka
13. okt 2009

Prachy mi vratia, to hej, len ked chcem fakt sa niekam pohnut, tak asi si zoberiem ako pises nejakeho studenta, ze bude ku mne chodit raz do tyzdna, ale vsetko co som nasla je, ze maju baby statnice z nemciny a beru tak 7-8 € na hodinu...a budem zase len doma a kabelku mi fakt netreba!

mimi.k
13. okt 2009

Bilushka, jasné, príď....

Tak zajtra o pol 5tej v Avione v detskom kúte...oki?

peta28
13. okt 2009

jaj bilu to mi je luto... ☹
oki tak zajtra o 16.30 pre Ikeou, alebo v tom vestibule vnutri.. no niekde tam si zavolame. Zas bude Timka jedna baba.. nikto sa neprida.. Majka??

bilushka
13. okt 2009

Maja je u rodicov, Peti.

peta28
13. okt 2009

aha.. a ja ze co sa nehlasi
tak ja utekam.. a Bilu chce to klud.. ale tito dnesni "podnikatelia" to naserie

zuzana76
autor
13. okt 2009

bilu, no teda a tu knihu im oplieskaj o hlavu a nech ti ju pekne preplatia, povedz ze si na MD a nech si ju teda nechaju, ale zase mozes sa z nej ucit aj sukromne, tak si sa tesila na ten kurz a pripravovala psychicky a teraz toto

meganik
13. okt 2009

caute to co je vonku za pocasie, sme skoro s Natalkou zamrzli a to ani nehovorim o tom, ze nas skoro odfuklo...ale hlavne, ze sa malej vonku pacilo a ani nechcela ist domov 😎

vsade na okoli sa uz kuri a dokonca aj u nas v dome sa kuri...akurat, ze nasa strana domu setri, lebo dementny sused nad nami, s ktorym mame take problemy zevraj neodvzdusnil stupacku...takze my zatial na kureni setrime, ale kedze sme zatepleni mame tu v byte pohodovych 25 stupnov, takze zatial ma to nekurenie az tak neserka 🤐

mm sa chysta na vikend cestovat domov na vychod, tak uz mam paniku z toho ako sa kazi pocasie, ze ci nam ho tam niekde po ceste nezaveje...stale ma prehovara, aby sme isli s nim, ale vo svojom nazore na svokrovcov som pevna ako skala, takze pojde sam...jedine, ze by zmenil taktiku prehovarania a ja by som v slabej chvilke povedala ano 😀 🤐

inak vsetko po starom, ja uz som v skolskom kolotoci, neviem comu sa venovat skor, ci seminarkam alebo uceniu na skusky a hrozitansky sa mi nechce 😒

mimi.k
13. okt 2009

Meganik, nepridáš sa zajtra na stretko? 😉