Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
14. okt 2009

Kati, ja napriklad nemam z toho nejaku psychicku traumu, len som mala zavazok, ze ja svoje deti isto bit nebudem, ale napriklad moj brat ten nasim stale vykrikuje, ze ako nas mastili a ze to je frajerina bit male deti a podobne, mama je z toho na prasky, ked to vzdy vytiahne 😒

katika1
14. okt 2009

bilu mne raz otec struhol po ksichte a rozbil mi ústa 😔 a ver či nbie, ked hocikto zdvihne ruku, podvedome sa krčím a zakrývam ksicht 😝
a to si len ide zahrabnúť do vlasov, alebo pohladkať ma 😝

bilushka
14. okt 2009

Kati 😲 😲 😲
Ja uz na maleho teda ruku nepolozim 😔

bilushka
14. okt 2009

A ja stale nemam oteplovacky pre maleho a topanky len z minuleho roka, co mu budu tam mozno este mesiac dobre, lebo teraz su mu akurat, ze uz ani hrubu ponozku mu do nich nevpracem.

Peti, ta baba s topankami z BA mi neodpisala 😠

Sa naondim a pojdem mu tiez do Deichmanu kupit nejake snehule.

Mima, ake skrine???
Prosim ta, prid!

katika1
14. okt 2009

no je to choré veru 😔

bilushka
14. okt 2009

Ty si Riskovi dala aj po holej, ci len tak cez plienku?

retaux
14. okt 2009

Ahojte!
Tak presne takéto pocity - všetky - mám aj ja. Že sa Lucke nevenujem, straším ju, som nervózna, kričím... A dokonca v poslednej dobe (asi vplyvom hormónov) mám také stavy, že Lucku strašne ľutujem, že ako som jej to mohla spraviť, že už nebude sama a myslím, že potom už na ňu nebudem mať čas... 🙄 😔

Nás naši tiež nikdy, nikdy nebili. Ani len po zadku (teda aspoň odvtedy, čo si pamätám). A ja som už párkrát Lucke veru po zadku, aj po rukách dala. Ale to je naozaj len úplne minimum.

peta28
14. okt 2009

akoze na mna nemate.. ja som rozbila hlavu Lenina na navsteve u ocovho bratranca a oco ma tak vyfackal a zbil ze som sa este aj docurala na zemi... budem si to pamatat do konca zivota a preto ja tiez mam zavazok ze Timnku nebudem bit a neda mi to svedomie, proste nemozem.. raz som jej dala po zadku po plienke a bolo mi zo seba zle ako vycitavo plakala ze mami preco mi ublizujes... su aj ine tresty a mala sa uz tiez naucila ze maminak sa nebije ak ma niekedy taky tik tak sa jej ruka zastavi v polovici a nedovoli si to ma udriet.. ale tatinak bije.. ved aj ten jej nalozi obcas na zadok .. tak ais to vidi ze ked in ju bije tak aj ona jeho

katika1
14. okt 2009

bilu aj po holej, odkedy nenosí plienku
a raz ked robil veeeeela zle, som mu struhla facku, ale to fakt z afektu.. neviem to vysvetliť.. ani som sa nezamyslela..
velmi som to lutovala! velmi! odvtedy som to už nespravila

ježiš ret ty si tehotná, ja ti gratulujeeem 😀

katika1
14. okt 2009

peťa 😔

retaux
14. okt 2009

Katika 😀 Ďakujem 😀

katika1
14. okt 2009

😀

bilushka
14. okt 2009

Ret, to je zlate, ja viem ze ta to trapi, ale mna celkom pobavil pocit tehotnej zeny, ze co som to tomu dietatu spravila, ze uz nebude sama 😉 😀

Peti, tak to fakt na teba nemame 😨
A ze aj ked otca milujes, tak vzdy ked si na to spomenies mas na neho nerva?

Pre mna je asi najtazsie si zvyknut, ze maly je uz vymyslajko, co si chce presadit svoje, proste take klasicke dieta po dvoch rokoch, ked uz si zacal sam seba uvedomovat a skusa a cvici s nami a ja sa s nim neviem dostat do jendeho levelu, lebo doteraz ked utekal a ja som mu zakricala Matejko stoj, idu auta, tak pekne zastavil a dal mi ruku, teraz mu uz neverim, ze zastane a podvedome ma to znerozni alebo co 😒

mima07
14. okt 2009

tak ja maleho este mozem ono ho to nema sancu cez tu plienku boliet 😀 a ottko obcas dostaval tak do 4 rokov ale pamata si iba jednu facku co dostal ked mal 16 😀 ale zdrat decko by som nedokazala

slavenas
14. okt 2009

ahojte,

stretko zo zuzkou a paťkom bolo super , zlatí sú obaja, 🙂 len to rýchlo ubehlo 😉

kati v prvom rada dakujemeeeee za oblečko dnes som to bola vziať na pošte a už aj odovzdala zuzke - je to superné .

bilu no ved ja mam ku - kosť a koža - ďaaaaleko , a to sa ti len teraz zdá že nie je z čoho lebo už dieta zapracovala .

leni dakujeeeeem tak toto mi ešte nikto nepovedal . 😵

baby a to s tým krikom a pod . na deti , sa stáva aj mne tiež mám potom výčitky a je mi z toho blbo a želám si to mať pod kontrolou . 😔 😔 ale aj tak je najdôležitejšie to že ich ľúbime ako kone 😉 😉

leni super topánky si kupila pre baby , tiež asi skočím do deichmanu pozrieť a tú sedačku chceš aký poťah inak je super .

a mám podobné pocity ako vy a konkrétnejšie ako mimi tiež len upratujem,žehlím, varím .... plus balím a vybaľujem 😉

retaux
14. okt 2009

A nás práveže Lucka cápe hlava-nehlava 🙄 Ja neviem odkiaľ sa to v nej berie, ale ona hocikedy príde, povie "nacápem ťa" a začne cápať. A ja som jej fakt dala len párkrát po zadku, keď už to bolo na nevydržanie s ňou. A ona to robí aj bábam stále, zoberie palicu a "nadádam ťa" ☹

katika1
14. okt 2009

hahaaa bilu to ťa ešte len pobaví, že ja som si dnes dala vybrať mirenu a už som mala slzy v očiach, že chudatko Riško, ako sa má dobre a potom príde nejaký malý votrelec a bude mu všetko brať 😀 aj mna 😝
no lebo ešte potencialne dieťa nemožem lúbiť a Riška milujem, tak mi to príde, že mu idem ubližovať tým 😅

bilushka
14. okt 2009

Prave vcera sme mali s Mimi podobnu temu a ja som jej povedala psycho vetu, co som niekde vycitala, ze ked nechcete aby ste mali bite vnucata, tak nebite vlastne deti 😔

Ono to tak fakt asi je, ze ako sa do hory vola, tak sa z nej aj ozyva, ze aj ked bijeme tie deti, tak im potom pride normalne, ze sa zahanaju aj po nas a to by som bola velmi nestastna, keby to tak u nas dopadlo.

meganik
14. okt 2009

no tak my spinkame.
vonku to vyzera tak, ze sa vsetci certi zenia, strasne tu fuka vietor
zuzka, slavka- krasne fotky a deturence zlatucke 🙂

baby aku dobru temu ste nahodili, my mame doma viac menej poslusne dieta, ale obcas ma aj ona vykyvy nalady a vymysla ze az, ale mm ma na destvo dost zle spomienky kvoly zeleznym praktikam svojho otca - o vela veciach ani neviem, co o tom vobec nechce rozpravat, takze my sme sa uz davno dohodli, ze nase dieta bit nebudeme a aj to dodrziavame..snazime sa dohovarat...v pripade afektoveho placu u nas funguje to, ze malu posleme do izby sa ukludnit a vratit sa moze az ked je dobra

retaux
14. okt 2009

Ja viem, že to je divné mať také pocity, ale je mi Lucky ľúto 😅 Aj sestra mi hovorila, že keď bola tehu, mala také pocity, že ako bude môcť ľúbiť to druhé tak veľmi ako prvé a potom, keď sa narodilo, tak už ho milovala rovnako.

bilushka
14. okt 2009

Kati, ked sa tak nad tym zamyslim, tak je na tom nieco, ze uz to nebudu jedinacikovia, asi to mojmu nespravim, co sa vy chystate, ze uz tu bude mat votrelca 😕 😀
Ale nie, to bolo len zo srandy, mne by bolo luto, keby bol zase sam, ja ked vidim taku happy family, tak ja slzim, uplne ma napriklad stale dostava laska v Majkinej rodine, ako sa lubia aj so sestrou, bratom, svagrami, rodicmi 😵

Slavi, mne teda doteraz nikto nepovedal ze chce vlasy ako mam ja 😀 😀 😀 😀
Moje styri chlpy nikoho nenadchynaju 😀
Taka Katka to musi pocuvat stale, podla mna.

katika1
14. okt 2009

riško pred časom mal tiež tendenciu biť ma.. ale velmi rýchlo som mu to zatrhla.. a prestal
teraz bije svokru.. nechápem prečo 😕

meganik
14. okt 2009

aj ja nad takymto obcas rozmyslam...ze ci budem vediet lasku rozdelit medzi dve deti, lebo Natalka bola strasne vymodlene dieta a lubime ju nadovsetko...ale urcite sa to da, vsetko sa zmeni, ked sa dietatko narodi 😵

mima07
14. okt 2009

bilu tetka mi robila take celkom pekne na bordel ktori neviem kam mam dat a este tu nie su a neviem kedy pridu 😠 a dieta je hore od 13,45 tak pocitam ze o 19 bude chciet ist spat

retaux
14. okt 2009

Lucka bije každého 😖

A najnovšie má obdobie, že na každého, kto sa so mnou rozpráva kričí: nerozprávaj sa! V obchode zase, "nepozeraj na to" "ja budem pozerať", potom keď sa jej niečo prihovorí, tak "nie som zlatá" "Nie som dievčatko, ja som Lucinka", "nechytaj ma, to ma bolí" a ešte milión ďalších možných negácií všetkého 🙄 🙄 🙄

bilushka
14. okt 2009

Kati, ja chapem preco bije svokru 😀

Ret, mna samu az raz budem niekedy tehu bude presne toto co pises zaujimat, ako sa da to more nekonecnej lasky, co citim k malemu este znasobit na dalsie dieta, viem ze je to tak a vsetky baby to hovoria, aj tu na koni bola o tom tema, ked baba bola druhy krat tehotna a bala sa, ci aj druhe dieta bude mat tak rada, tak jej vsetky mamicky s viac detmi napisali, ze to pride samo a potom sa uz bude iba cudovat, kolko rovnocennej lasky z nej prameni.

katika1
14. okt 2009

bilu máš pravdu 😅 počúvam to furt.. aj na ulici ma velakrát zastavili ženy, že kto mi robí vlasy 😅 😕 kto asi.. mama s otcom ich spravili 😅 😀
meg tiež si myslím 😉

retaux
14. okt 2009

myslela som, keď sa jej niekto prihovorí a nie niečo 😀

bilushka
14. okt 2009

Ret, presneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Aj to co tu pisala vcera Mimi, ze jej povedal, ze nesmej sa teta Majka, tak to je len zrnko z toho, co on dava, ze: nerozpravaj mi to mama, nepozeraj mama, nechytaj ma atd. 🙄

slavenas
14. okt 2009

kati a ako si mu to zatrhla , lebo malá má tiež tu tendenciu teda neuderí ale zaženie sa a už to sa mi zdá také že a ja som jej to tiež vysvetlila že zlé a že sa hnevám ale teda nezaberá 😔

ja som počula jeden názor o tomto že , keď máš jedno dieťa dávaš mu všetkú svoju lásku a keď sa ti narodí dalšie tak zistíš že tej lásky máš dvojnásobne toľko .