Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
9. nov 2009

Idme kupit muzovi na Viance tento strojcek.. padol mi do oka v Tescu ako ze kacia za 41 i 56 eur a tu ho maju za 32 a este su aj tu za rohom

http://www.obchodny-dom.sk/braun-series-1-150/5...

Co myslite? Ja nemam ani paru o strojcekoch, jedine viem ze tam musi byt ten zastrihavac. Uz ma taky holiaci strojcek ze uz taha z posledneho .. tak tak sa urcite potesi

peta28
9. nov 2009

V sobotu som sa utrhla a bolasom na kozmetika na masazi, tak dobre mi to padlo a navyse ze tam nikto nebol uplny klud , tak som si oddychla, potm som treosku pobehala mesto, nakupila knizky mame na Vianoce, malej este nejake kraviny, neterkam na Vianoce, tak normalne uz nemam ziadny predvianocny stres, vsetko nachystane. Uz len upratat a napiect 😀 + zohnat svwtla na stromcek 😀

katika1
9. nov 2009

peťa v tom sa nevyznám 😅

leni nie, on prestal hned po dvoch dnoch 😅 pomohol fenistil a stoptussin.. dakujem ti 😵

lenkamt
9. nov 2009

Peti - ja odtiaľ idem objednať mamine tú ústnu sprchu. tento týždeň jeden večer sandem k netu a objednám vianoce, potom 1x zbehnem do dráčika a som vybavená 😀

nika07
9. nov 2009

Lenka podobne aj ja
😀

lenkamt
9. nov 2009

no začína mi blbnúť net - beriem to ako znamenie pustiť sa do domácich prác 😅

na obed sa pravdaže prihásím 😀

peta28
9. nov 2009

Leni ked chces tak ti to mozem vziat, pojdem si pre ten strojcek tento tyzden, tak ked to stihnes tak ti to vezmene, usetris postovne

letuskah
9. nov 2009

ja si tam chcem ten mlyncek objednat, ja sa v tych strojcekoch tiez nevyznam ale muz by chcel taky zastrihavaci ale to viem ze nevyberiem dobre lebo jemu nic nie je dobre co sa elektroniky tyka 😝 😝 😝

peta28
9. nov 2009

letu presne ten zastrihavac ten strojcek ma.. ja mu ho kupim a nech si ho vymeni ked chce potom, ale myslim ze on bude spokojny, on je spokojny ked mu nieco vyberiem..

katika1
9. nov 2009

ženy, dnes je den zázrakov 😅 najprv ten krb a teraz - dnes o pol10 nám mali doniesť drevo. O pol 11tej som im volala, že čo je, že kde sú.. A vraj oni u nás boli, aj som im to podpísala "taká blondína a podpis mojim menom" 😲 a že máme nedokončený plot..
všetko sedí..plot, blondína aj meno.. ale oni tu neboli 😲 😲 😲 ani som nič nepodpísala, ani drevo tu nie je 😲
no chápete??!!! tak nesú druhú várku 😕 🙄

katika1
9. nov 2009

a práve volali, že dnes to už nestíhajú.. hlavne, že Rišov monter tu sedí u mna na káve už dve hodiny a čaká na nich, aby im pomohol 🙄 🙄 🙄

lenkamt
9. nov 2009

Peti - fakt? tak to idem pozrieť, ktorý vlastne chcem a pošlem ti link 😉

Kati - aspoň máš spoločnosť, však mu daj vysávač do ruky, prípadne nech umyje okná 😀

Peti - super fotka s Timkou hviezdou 😉

katika1
9. nov 2009

leni už som ho poslala preč 😀
no ale tak že komu to vyložili fakt neviem 😕

lenkamt
9. nov 2009

žiješ v inom časopriestore 😀

Peti - toto
http://www.obchodny-dom.sk/braun-professional-c...
ale je tam dostupnosť že na otázku 😅 tak neviem či to majú, kedy tam idete?

mima07
9. nov 2009

caute
katika ty ma nemas rada? si mi nic nezistila 😕
letu co si malemu davala na sople maly zacal vcera soplit ☹
peti ja som muzovi kupovala pred 5 rokmi tiez strojcek a je spokojny 🙂 oni su podla mna vsetky podobne

katika1
9. nov 2009

mima mááám, ale nebola som tam, lebo robia nové kontrakty a furt sú volade.. oni emajú otvorené ako predajna.. to ja sa do dielne votriem furt 😅 ale musím tam ísť čoskoro, dnes, alebo zajtra, dúfam, že ich odchytím.. lebo sa s nimi potrebujem za niečo dohodnuť a aj pofotiť niečo 🙂

mima07
9. nov 2009

kati diky by som ta potom prepadla ak by sa to poriesi 🙂 😀 a jasne ze asi zase potrebujem nieco prikupit 😀

katika1
9. nov 2009

mimuš ok.. čo asi nech ti to odfotím ak chceš.. lebo pochybujem, že ma tam s niekým pustia, ked dojdeš
no ale skúsim vybaviť 🙂

peta28
9. nov 2009

Leni ten moj strojcek maju na sklade tak si mozme pre neho prist aj zajtra, ale kludne pockam kedy to budes mat nachystane

lenkamt
9. nov 2009

ja sa táááááááák strašne teším na stretko, už som mužovi vymyslela program - maľovanie.
baby bude sa hodiť k tej novej sedačke na 3steny taká maslová farba a na štvrtú sýtomodrá /k obrazom a doplnkom/ - Kati tá stena ku kuchyni- tá prázdna, mimochodom už je asi čas vybrať doplnky a doplniť prázdne poličky 😀

peta28
9. nov 2009

Leni mam ti tam zavolat?

lenkamt
9. nov 2009

Peti - tak si to mám objednať s tým že mi ho vyzdvihneš či aký navrhuješ postup? 😅

katika1
9. nov 2009

lenka podla mna určite
len pozor na béžovú - teda maslovú.. my ju mame za telkíou a pochybujem, že by si je hned rozoznala od bielej 😝

lenkamt
9. nov 2009

mne biela nevadí, dobre sa čistia škrvny domestosom 😀
ja sa skôr bojím tej modrej či to nebude moc 😖

mima07
9. nov 2009

kati nemusim ist s tebou ja ti ked pridem poviem a spolahnem na tvoj vkus 🙂

katika1
9. nov 2009

hrozne mi píše klávesnica.. a mám obrovské nechty, tak sorry za chyby 😝
domestosom zo steny??????????????????????
podla mna nebude 😉 ale čo ty máš s tou modrou???? mne je hrozne chladná.. malý ma modrú jednu stenu v detskej a chcem ju premalovať na zeleno, alebo žlto 😅

peta28
9. nov 2009

Leni tak si to objednaj a pockaj pokial ti to potvrdia ze uz to mas nachystane a daj mi vediet.
Ja to tam kludne aj zaplati, na mieste (to bude asi rychlejsie) a ty mi mozes potom urobit prevod alebo mi das na stretku

lenkamt
9. nov 2009

Peti - ak sa ti chce 🙂 ja ti už idem zháňať nejakú mega čokoládu za tieto vybavovačky 😉

katika1
9. nov 2009

mimuš viem, ale lepšie by si si vybrala.. ved sa opýtam
😉

katika1
9. nov 2009

bilu a ty sa kde flákaš??