Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
26. nov 2009

aj ja sa tešíííííííííííím 🙂

no neviem taká pod kožou divná, no a v dnešnej dobe a pri našom "šťastí" nejdem čakať či zmizne 😔

lenkamt
26. nov 2009

bože, nestíham, zatiaľ čaute 😀

retaux
26. nov 2009

Ahojte!
Včera som tu nebola, ale už vás asi nedočítam, lebo ste veľa popísali. Ale dodatočne želám všetko naj k včerajším meninám Katarínkam.

A tiež mám otázku na autosedačky - kde ich máte pripnuté v aute? V zadu v strede, či pri okne? My sme ju doteraz vždy mali pri okne za šoférovým spolujazdcom, ale čoraz viac vídam v autách detskú sedačku v strede. Tak neviem, ako to má byť správne.

retaux
26. nov 2009

A k tým škôlkam - u nás je tuším škôlka do piatej, ale to sa stavím, že tam už je len pár opustených detičiek 😒 Ale MM robí do 16tej, takže pre Lucku bude asi chodiť on. Alebo si vybaví, aby chodil do práce o pol hodinu skôr a tak pôjde odtiaľ o 15.30. Ale našťastie toto sa nás ešte dlho nebude týkať.

retaux
26. nov 2009

Vidím, že ste mi už všetky zmizli, tak čakám na vaše odpovede až poobede.

zuzana76
autor
26. nov 2009

ahojteee

Leni radsej chod s tou hrckou samozrejme k lekarovi, ale svokra aj mama maju taketo hrcky na rukach a su to tukove , vacsinou sa s tym nic nerobi, svokre radil doki ich masirovat a ze sa rozmasiruju ci co, ale ma ich stale, ale asi mensie , ale keby jej rastli, tak ,ze jej ich vyberu chirurgicky, ono sa to zvykne robit napr z hodin, na tom mieste, kde tlacia hodinky, ale ak nenosis, tak aj same sa to urobi, vacsinou na predlakti, mojej mame sa tak urobila, ona hodiny nenosi.

Zvyknu sa robit aj na inych miestach nielen na rukach, ale nech ti to pozrie doktor a mozno aj na sono ta posle, svokre to aspon sonovali

ja som vcera pozerala Parfum-pribeh vraha, to som aj knihu citala, tak som isla az okolo 23.00 spat , ale dnes sme az o 8.30 vstavali

a ja idem an endokrinologiu dnes, tak mi drzte palce, nech mi doki je ochotny urobit hormonalny profil a riesit nejako moju situaciu

zuzana76
autor
26. nov 2009

ret, my mame autosedacku vzadu za spolujazdcom

peta28
26. nov 2009

ret aj my mame autosedacku vzadu za spolujazdcom, ja som este ani nevidela ze by ju niekto mal v strede, ak by som ju ja dala do stredu tak si ani nikto dozadu uz nesadne

zuzana76
autor
26. nov 2009

ani ja som nevidela v strede autosedacku

katika1
26. nov 2009

ret my ju tiež máme za spolujazdcom.
leni tie hrčky máva aj Rišo na hrudníku a na chrbte má jednu obrovskú.. a je to podkožný tuk 😝

peta28
26. nov 2009

http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2104299

Taketo ponozko papce som kupila malej

zuzana76
autor
26. nov 2009

take som niekde videla, tusim v lidli mali niekedy , ale samozrejem s inym obrazkom

peta28
26. nov 2009

no je to mozne, ja som ich videla ja na trhu, ale tato baba ma aj take velke pyzamka, tak som zvedava ci to nebude nejaka handra, ale objednala som hned 2

http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2011063

maji4
26. nov 2009

ahojte 🙂 🙂

Ret my máme auto sedačku v strede a ešte ju máme položenú na takej hrubej deke aby bola vyššie a všetko videla Odkedy je Lilianka v strede tým pádom je v zadu sama a všetko vidí tak mi v pohode vydrží cestu aj do TO čo trvá hodinu , čo keď som s nou bola ja v zadu tak vymýšľala a po 20 minútach chcela isť dole a neskutočne revala ....ale pred tým sme ju mávali za spolujazdcom 😉 😉

Ret kolko asi spomínala Lucka dudel keď si jej ho zobrala ako te to prežívali vy??

maji4
26. nov 2009

neviem čím to je ale asi tým dudlom ale na obed mi strašne zle zaspáva ani si moc nepýta ten dudel ale len vymýšľa.... 😔

letuskah
26. nov 2009

caute
ret my mame za spolujazdcom, to je najbezpecnejsie miesto, nam by sa do stredu napriklad nedala dat lebo mame tak tvarovane sedadla ze sme radi ze sa zmesti vedla okna...

leni chod s tym aj ked je to mozno ten podkozny tuk, ja som to ako decko mala a vyberali mi to takou hrubou ihlou ale od vtedy nic...

zuzi drzime palce 😉

Kubko vcera nakoniec zaspal az o 22,00 a rano vstaval uz o 6,00 tak si viete predstavit to doobedie, a teraz sa pytal spat a uz pol hodku si vyspevuje a vobec mu neprekaza ze prave pod spalnou buchaju a vrtaju... nechapem

maji4
26. nov 2009

baby som to psychicky nezvládla a ten dudel som jej dala.....ale ako som jej ho dala tak v momente zaspala 😔 😔 🤐 😨
Ja vime že som to posrala ale asi to už nebudem riešiť pokým nepôjde do škôlky 😔 😔

mima07
26. nov 2009

cauko
maji to si teda posrala za 2-3 dni by si mala pokoj
katika prosim ta hod mi sem link s tymi teplacikmi dakujem

lenkamt
26. nov 2009

čaute 🙂

Verča má 1kaz 🤐 ja idem na sono aj na plastiku s tou hrčkou, ono najprv sa mi tam robilo akože znamienko a teraz tam mám toto , tak preto radšej idem.

sedačky máme jednu pri okne a jednu v strede

Peti - také papuče máme aj my z deichmanu za 5 myslím a rovnaké majú aj v číňanovi za 2,5 🤐 😅

Maji - nevadí, no tak ho bude mať a čo 🤐

maji4
26. nov 2009

mima ja viem ale čo už ona robila som to proste nezvládla 😔 😔

bilushka
26. nov 2009

Ahojte,
Mima a Katika, aky je stav po utorku, kto ma tovar a komu dlzim peniaze? 😕 😀 😀 😀

Ja som zase vytocena, lebo ta baba, co mi usila podsedaky a teraz mala pracovat na prehoze mi napisala, ze jej dodavatel latok skrachoval a tak mi to nema z coho usit, ja viem, ze to nie je jej chyba, aj ju mrzelo, ze prisla o prachy za zakazku, ale teraz musim zase niekoho hladat, kto mi to usije a tato mi to chcela za taku vybornu cenu urobit, no skratka smola.

Leni, super ze ide Ivka na stretko, budeme mat baby presilu 😉
A s tymi farbami super si spravila, ja som to tak raz tiez chlapovi nakazala, ked nechcel ist so mnou k nasim, ze dobre teda, ze idem len ja s malym, ale on musi zatial vymalovat chodbu a kuchynu a boli sme obaja spokojni.

maji4
26. nov 2009

biluš tak to je ká smola s tým prehozom 😖 😖

bilushka
26. nov 2009

Ze idem skontrolovat maleho, ci uz spi a on si vybral tie dve palice z boku postielky, vyliezol z nej a lahol si do mojej postele a zakryl sa mojou perinou, to uz fakt neviem, ci sa mam smiat alebo plakat.
Jaj a samozrejme este nespal, pije mlieko, aj to si preniesol do mojej postele.

maji4
26. nov 2009

biluš jej zlatý 😵 😵

peta28
26. nov 2009

jaj Bilu.. no smola.. a ja ze to kupovala v obchode tie latky a ona ze dodavatel??

Bilu ako ramik ste vratili?

Leni aj ja som ich videla na trhu, iden sa aj dnes na ne pozriet ci nebudu mat v nasej velkosti, ale chcela som tie pyzama a ma ja bodynka 104 za dobre ceny, tak uvidim. Nechce sa mi behat po obchodoch velmi a tu na Mileticke velmi detsky tovar nie je

bilushka
26. nov 2009

Maji, uz mi dalsia baba odpisala, ze mi ho spravi za tu istu sumu, tak som spokojnejsia, aj ked to bude dlhsie trvat 😒
Tak si vycitam, aka som kypta, ze neviem aspon zakladne veci sit, mna by to aj bavilo, ale kto ma to nauci, moja mama nema k tomu absolutne vztah.

peta28
26. nov 2009

Bilu a co este sit, piect chleba a potom uz len sliepky a zajace chovat??
ja si stale hovorim ze nemusim vediet vsetko, staci ked si to viem zabezpecit a usetreny cas venujem dietatu
ale samozrejme klobuk dolu pred vsetkymi sikovnymi maminkami to je len taka moja vyhovorka nesikovnej mamy

bilushka
26. nov 2009

Peti, dobra otazka s ramikom 😀
To ma este taku dohru, ze hotova story z toho: MM ako isiel spat k Majkinemu muzovi vtedy, tak si zobral aj ten ramik do tasky, ze to pojde vratit na dalsi den a Miso ze co to mas, ukaz aj ja chcem take nieco kupit dedkovi na Vianoce a tak mu to MM predviedol a vysledok je taky, ze Mimikovci ho od nas kupili 😀

A este moj chlap mu hovori, ze ale nekupuj to odo mna, lebo ta sekta na internete co sa stretavaju povedala, ze take s kablom nie su pekne, kvoli tomu to idem teraz vratit 😀

maji4
26. nov 2009

biluš že sekta 😀 😀

peta28
26. nov 2009

😀 😀 😀
a uz ste objednali inde???