Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
1. dec 2009

lebo som ju zahliadla v teme ktoru sledujem su tam rady ohladom spravneho kojenia,vola sa ze dakujeme annag 😉

mima07
1. dec 2009

caute babulky
ked sa sem dovalim tak tu nikoho 😠
tak smirujem po temach a nasla som prasaciu chripku na koniku 😕
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ta maznacik ju ma

inak story z dnesneho dna: som bola nakupovat v kauflande makysedel vnutri v kosiku a jedol rozok za chvilu na neho pozeram a on otvoreny milacik a prstom ho jedol 😀 tak som kupila nejake plastove lyzicky nech sa chlapec naje 😉 pri pokladni sa ma tava pyta vy mu nedavate jest? a ja ze nie dnes je prvy raz po 3 tyzdnoch 😀 hlavne ze sa bavila s tou predchadzajucou zakaznickou ze ma 3 rocnu dceru

letuskah
1. dec 2009

mima si jej dala 😀 😀
mish ja si na nu pamatam 🙂
mne dnes volal byvaly sef a ked som u neho robila furt sa stazoval ze ziadne vnuca a uz ma dve a dve nevesty a dcera kazda caka dalsie babo, teda dcera prve 😵 😵

prasaciu chripku enjdem citat, ja z nej mam nervy aj bez sprav 😔

mima07
1. dec 2009

letu kludne precitaj

zuzana76
autor
1. dec 2009

ahojte babule, takze uz len 2 dni a ide sa

na kolku tam idete? kedy priblizne dorazite?

zuzana76
autor
2. dec 2009

dobre ranko

posledna a zaroven prva?

nika07
2. dec 2009

Ahojte,

mima ja dávam bežne niečo jesť malej ked nakupujem 😀 vtedy jej najlepšie chutí, a njradšej chodím do kauflandu do TT tam jej ešte ajšunku šupnú do ruky 😀

my sa zlepšujeme vo vstávaní dnes to bolo o 5,30,že by príprava do práce 🙄

ja mám tiež trošku strach z tej prasacej chrípky, aj ked stále tvrdia, že nie je dôvod na paniku, a včera v BB zomrela mladá mamička na chrípku, a museli jej spraviť predčasny cisársky, mala krásneho chlapčeka, žiaľ si ho vôbec sa s ním nepotešila, je to hruza ☹

nika07
2. dec 2009

zuzi si ma predbehla, kým som napísala ten môj siahodlhý príspevok 😀

my prídeme asi až večer, lebo muž má ešte niečo dôležité v práci, takže záleží na ňom kedy príde 😒

zuzana76
autor
2. dec 2009

ahojte

aj ja mam strach z prasacej ☹

aj moj zvykne jest v obchodaku, ale zatial len rozky, sice uz viackrat sa mi stalo,ze chcel priamo tam rozbalovat brumika a tak, tak to som mu nedala a musel pockat, bud po zaplateni, alebo az doma, ale taky rozok jeme bezne, aj jemu tam najviac chuti, len ja trpnem, lebo nie je vydezinfikovany 😀 a ktovie co am na tcyh rukach, aj ked ich pretriem vlhcnou utierkou, ale niekedy utierku ani nemam a patko sa obsluzi sam, vytiahne rozok z tych zasobnikov a uz je 😒

retaux
2. dec 2009

Ahojte!
Mmem: Timko je krásny bacuľko.

Mima: a ty dávaš Alexovi jesť každé tri týždne? 😲 A čo si sa zbláznila, tak často? 😀

Aj u nás sa Lucka kŕmi šunkou už v obchode 😀 Ale tu je to ako na dedine - skoro všetky predavačky ju už všade poznajú 😅
Ja som asi strašná mater, ale na také veci ani nepomyslím, že utierať ruky vlhčenými utierkami. Keď prídeme domov, tak si ruky umyjeme, ale v meste ma to vôbec nenapadne. Ale veď deti pojedia aj zo zeme (teda Lucka určite) a nič im nie je.

zuzana76
autor
2. dec 2009

Mmem aj ja som pozrela fotky, maly Timko je rozkosny, nadherne dietatko 😵

ret, ved ja viem, ja na to myslim, tak ale ked nemame servitky, tak nic, no jeme aj tak, len potom trpnem, ci nebude chory

bilushka
2. dec 2009

Ahojte,
hlasim sa uz vo vyzdravenejsej forme, malemu som normalne musela ist kupit gelik na zubky, co ho tak trapia tie posledne stolicky, tak bol aj trochu zahlieneny, uz som mala nutkanie volat Peti, ze ci sa da este odhlasit, ale ako som zacala uvazovat pozitivne, ze mu vlastne nic nie je, tak uz ani on tolko nemrnci. 🙂

Inak prekvapenie v ramci Mimi.k sa nekona, na stretko nakoniec nejdu, takze dufam, ze sa nas tam zide aspon nas 10-teda ak by si to Ret nerozmyslela a neprisla nas pozriet 😉

Zuzi, my tam budeme tak po 15:30.

Mmem, maly je nadherny, krasny baculatucky a vobec nie je pokrceny a zosuvereny, tiez by som mu iba tie licka gulate bozkavala 😵

No idem upratovat, dnes mi pride zase navsteva, tak sa chcem blysnut, tak idem este aj kolac piect 😀

bilushka
2. dec 2009

Nika, ja som sa akurat chcela postazovat ze pozrite sa ako skoro je a my uz sme hore, ale v suvislosti s tvojim prispevkom, ze ste vstavali uz o 5:30 by to bolo dost blbe 😝
Budete nam na stretku zohrievat stolicku na ranajky?

nika07
2. dec 2009

Bilu môžeš s tým rátať 😀

inak aj my sme mali v nedeľu večer a v pondelok teplotu, a soplíky už som začala mať nervy, že čo to, ale vyzerá to tiež na zuby, lebo včera Linde už nič nebolo 😕

nika07
2. dec 2009

idem niečo robiť, lebo zaspím na sedačke ☹ 😀

bilushka
2. dec 2009

Nika, ale aka si vyrehotana, ja uz by som tu nadavala, ze som prekliata 😀

Kati, v Mame najnovsej pise jedna mamicka po poradne pediatra s takym problemom, aky mas ty s Riskom, ze po navsteve svokry ma teplotu, ten jej maly ju ma stale, ked idu niekam mimo domov, tak si precitaj, co jej poradili 😉

katika1
2. dec 2009

čaute 😎
malý dnes zas chcel vstať o 6tej.. ale ja som prišla na to, že prečo.. jemu sa strašne páči dávať roletu hore 😠 takže kvoli tomu vstane, aby ju dal hore a potom by si ešte aj pospal, ale už je svetlo.
Takže to musím nejako vymyslieť, aby sa k tomu nedostal..
no ale dnes som ho namotala, že za dverami je Mikuláš a pozerá, či spinká a ked nebude, nebudú ani darčeky 🤐 .. tak spal do 7.45 😵 😵

bilu kúpim si mamu! 🙂

katika1
2. dec 2009

zuzka, my tam dojdeme až okolo 18tej 🙂

katika1
2. dec 2009

ste všetky zdrhli, ked som sa ja dovalila??? 😠 lenka je kde 😕
idem ja upratať a zakúriť do krbu 🙂

nika07
2. dec 2009

ja som tu, 😀

bilu to sa len na obrazovke na teba usmievam, inak riadne pením, a v dušičke dufam, že cez obed bude spať, nie ako včera 😠

nika07
2. dec 2009

baby aj vaše deti su už v takom štádiu, že len čo oči rozlepia, už stláčaju gombík na ovladači TV ☹ 😠

peta28
2. dec 2009

Nika ja som prva co zapina rano telku, lebo o 7.00 ide Klincek Mato a skriatok neviem aky .. tak to je nas ranny ritual co pokial skonci rozpravka Timka je oblecena.. som to tak vymyslela a skvele to funguje bez kriku a vymyslania. Dufam, ze budu davat este aspon 200 casti z tej rozpravky

peta28
2. dec 2009

Bilu tka super ze ste v poriadku a na stretko pridete, bez vas by to nebolo ono 😉

katika1
2. dec 2009

nika nie, moje len čo oči otvorí, dáva hore roletu 😠
na telke nie je závislý, aj ked ju lúbi, ale len niečo ho baví..

katika1
2. dec 2009

ženy, kde zoženiem pekný a lacný vianočný obrus 😅 ?

peta28
2. dec 2009

Kati u cinana, ti maju vsetko

tintinka
2. dec 2009

ahojte.
peta, mozes mi, prosim ta, dat link na ten fotoramik, co si kupovala? nechce sa mi listovat dozadu..dakujem

zuzana76
autor
2. dec 2009

katika, ja nedavam vianocny obrus, ale kupila som v Jysku zeleny obrus za 12,50 eura, ale mali aj lacnejsie a minuly rok som mala bledunkozlty, taky do zlatista, ved budem mat ine vianocne dekoracie ako adventny veniec, tak obrus nebude vianocny, ale taky co vyuzijem kedykolvek

zuzana76
autor
2. dec 2009

tak ked idete tak neskor tak aj my pojdeme az tak , ze priblizne na tu 15.30- 16.00

peta28
2. dec 2009

titinka rada bysom , ale ja som zatial nekupovala ziadny