Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
1. feb 2010

letu, ale ultrazvuk je vlastne zvuk, nie? to vysiela zvukove signaly a tie sa odrazaju od tela babatka, pripadne organov vnutornych a tak ich zobrazia, teda neviem, nevyznam sa presne v problematike nakolko je to skodlive, mne ho robili v minulom tehu kazde 3 tyzdne, teraz zatial kazde 4 tyzdne

a ten monitor dychu sme tiez mali, vraj sa pouzivaju aj v nemocnici, ale maly na nom spal asi emsiac, nechcel byt v postielke, takze som ho nakoniec predala

ale ved jasne, ze zase velmi pretechnizovany nemusime byt

bilushka
1. feb 2010

Moni, plavky na plavanie s malym tie prve, mne tam ten napis az tak nevadi a na leto asi tie druhe, ale mne sa aj tie prve pacia, len bacha na ten sortkovy strih, robi to velky zadok 😀

Mish, tak Patko ma este stale taketo noci 😨
No mas toho dost, hlavne si zozen dobru antikoncepciu, lebo inak masla 😀

letuskah
1. feb 2010

kati do marca to babo nestiham, ale mala by som ist na dovcu sama na tyzden, ked bude den pred odchodom tak napisem viac, lebo urcite sa mi to cele pokazi...

tie tiene sa mi pacia ale predpokladam ze by som sa nimi nevedela namalovat tak na vypichnutie oka mi stacia aj obyc 😀

my sme mali tmavosivy skoro cierny kocik pre Kubka 😀 mne to nejak nevadi, kubkovi mam pocit ze tiez nie...

zuzi, leni skusim, dakujem, este zistit ako do neho dostat tekutiny 😔 lebo to je uplne evidentne, ked dost pije tak je to v pohode ale ako nahle nechce tak na druhy den je problem 😝

mima07
1. feb 2010

mmem dakujem nebudem otravovat ja tam cinknem a uz tuho rozmyslam koho poznam v cechach 😀

mima07
1. feb 2010

letu tak mu davaj viacej jablcok pripadne susene slivky to by nemal mat take huste kako

katika1
1. feb 2010

leni 😔

monitor dychu ja schvalujem.. my sme ho tiež použvali len mesiac a teraz si vravím, aká sprostá som bola.. pri druhom si určite kúpime.. ten starý som vrátila sestre.. prosím pekne ona má momentálne 6!!! detí doma a to počúvajte vek tých detí - 1,5 roka, 2 a pol, 3 a pol, 4, 5 a pol a 6 a pol ročné 😀 😀 😀 tie tri najmladšie ma len v pestunskej, tri staršie sú jej 😝 😝 😝 a vy sa tu sťažujte, že máte dve 😀

bilushka
1. feb 2010

Ultrazvuk dietatu v bruchu neskodi, to je fama a monitor dychu nevyzaruje tiez nic, ono je pravda, ze to nahle umrtie, ze deti prestanu dychat postihuje najma nedonosene deti, deti s porodnou vahou pod 2500 g atd. ale stalo sa uz aj zdravym detom, ktorym na prvy pohlad nic nechybalo...

Leni, ved ale ono ani nezalezi kde ste boli, ale ked ste dobre partia, tak sa zabavite aj v poloprazdnom gay bare, nie? Teda zabavime...ak uz hovorim o nas v marci 😀 😀 😀

letuskah
1. feb 2010

zuzi hej tak nejak to funguje, ja som dakde citala ze v nejakej miere je to neskodne ale ze na 100 percent sa nevie presne ci je to uplne v poriadku alebo nejake rizika su, jasne ze je to ine ako rtg 😝 ja som mala pri kubkovi len tri uzv v ramci poradne a jeden ked ma hospitalizovali a teraz sa uz robi aj ten morfologicky co mne vtedy nerobili

lenkamt
1. feb 2010

Maťko aký veľkáč, strašne zlatý smejko 😵

bilushka
1. feb 2010

Kati a pri pestunskej nie je zakon, ze moze mat najviac dve deti? 😕

Mne sa nesniva vobec o sexe, co to znamena? 😅
Asi som uz frigidna-nerobim, nemyslim na to 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
1. feb 2010

ženy mám návrh.. ked nie gay bar v Mt, tak náš bar v Štúrove 🙂 6 marca tam je ladies night a pánsky striptíz - chlapi majú vstu zakázaný.. bude tam len barman a stripteri 😀 😵

ubytko nie je problem, mm tam ma milion známych.. zoženie nejaké lacné 🙂

letuskah
1. feb 2010

kati 6?? to je hotovy blazninec

bilu 😀

katika1
1. feb 2010

bilu najviac tri.. teda to je profi, nie pestunska 🙂

lenkamt
1. feb 2010

Bilu - akurát že keď ti hrá celú noc v gay bare buchanicové pesničky bez melodie a refrenu, tak si po hodine zrelá na psychiatriu, akože gayom sa na to asi na parkete dobré bozkáva ale my sme nevedeli že čo 😀

katika1
1. feb 2010

bilu chcem mať tvoj problem 😀 😀 😀

katika1
1. feb 2010

lenka 😀 😀

lenkamt
1. feb 2010

to mám zase ja niekam dochádzať 😀 😀 😀 ale však Mimi bude s Bilu v za, tak to dajme trebárs aj tam 😀

bilushka
1. feb 2010

Kati, ty koki, aka akcia 😲 😲 😲 😲
Hlasim sa!!!
Prva, prva 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja mam v marci inak narodky, sice az na konci, ale akoze oslavime tam 😀

Suz, Martinko je krasny a mate pekny byt a najkrajsia je ta postielka, to ste kupili, ci vlastna vyroba?
Teda dufam, ze je to u vas doma.

katika1
1. feb 2010

že zase ty.. ako keby som ja nedochádzala furt 😠 sa prisposob 😝 a inak práve kukám moj rozvrh a možem len ten jeden víkend.. iba vtedy nemám prednášku 😔 tak nech je to kdekolvek mohlo by to byť vtedy

letuskah
1. feb 2010

mne sa paci ako Martinko krasne pecie, nie ako ten moj demolator

bilushka
1. feb 2010

Ked ja stale neviem, ze co ja cez ten vikend....teda prvy krat ked som to povedala MM, tak si zabudol od prekvapenia zavriet usta, to je pravda, takze nadsenie urcite nebolo, ale potom ze no dobreeeeeeeee, lenze ja mam problem, ze neviem, ci to bez maleho zvladnem tak dlho 😅
Krava som, ja viem 😔

katika1
1. feb 2010

myslela som, že budeš prvá 😀 😀 😀

lenkamt
1. feb 2010

mňa môj muž určite zabije 😝 😝 😝 to sa zas usexujem kým ma pustí 😀

peta28
1. feb 2010

Suz, Matko je krasny, trosku mi pripomina Zuzkinho Patka

katika1
1. feb 2010

suz Martinko je prekrásny!! a podobá sa mi na Riška 😵

tak sexujte poriadne!!! Mna pustí aj bez toho... sakra 🙄 😀 😀 😀

mima07
1. feb 2010

suz krasne fotecky matko bude fesacisko 🙂 mne sa pacia ciernovlasy a tmavookaty

katika1
1. feb 2010

no každému tu pripomína Matko niekoho iného 😀

bilushka
1. feb 2010

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😠 😠 😠 😠
Neodoslalo mi to 😠

Len som pisala, ze neviem, kedy ma Mimikin chlap tu akciu z prace, tak ja nehlasujem za ziadny termin.

Lenca, ides na to, ved naco si investovala do tych samodrziek?
Odmakaj si to v nich, len nech ti ich nepotrha, este vyuzijes pri stripterovi v Sturove 😀 😀 😀 😀

lenkamt
1. feb 2010

mne sa nechce ísť až do štúrova 😅 však dajme nejaký kompromis 🤐

katika1
1. feb 2010

lena si komplikátor 😝 lecnejší chlast nebudeš mať nikde 😀