Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
15. feb 2010

hodila som fotky naších masiek, celkom držali tak vo štvrtok ideme asi trsať 😀

mishelin
15. feb 2010

ahojte,tak mi sme chori s muzom vyzera to ze to uz lerzie aj na deti 😖 a teraz neviem ze ci sa moze maly ockovat ked je asi uz aj on chori lebo v stredu sme mali ist na preockovanie po 6 tyzdnoch...

cele poobedie mi tak reval ze o 17 sme ich nalozi,li oboch do auta a vozili sme sa po okolitych dedinach 😔 len nech spi a nereve 😒

mmem ja neviem kolko ma moj cm lebo nas dok ho nemeria nikdy,musim ho ja krajcisrkym metrom asi 😅 viem len ze ma 8kg moj maly tucko 😵

maji4
15. feb 2010

Ret jej tak super ,že si takto Lucka už zvykla 😵 😵 ja budem mať Lilianku v postielke asi do 15-tky 😀 😀 lebo pochybujem že ju prinútim aby ležala a neutekala z postele 😔

maji4
15. feb 2010

mish chudiatká rýchlo sa vyzrdavte a to všetci 😒 😒 držte sa!!

a ten zápal prsníka ako??už je lepšie ??

mishelin
15. feb 2010

uz je to lepsie ale este trosku pobolieva....

maji4
15. feb 2010

mish drž sa 😒 😒

maji4
15. feb 2010

Leni pozerala som fotky baby su svetové viem že jedna maska je doktorka a tá druhá????že by mačka?? 😅 no ale su zlatučké 😵 😵 a zaujímavé ,že nechcú byť rovnaké masky 😵 😵

mishelin
15. feb 2010

dik maji 😉 neznaaasam blbe choroby ako asi aj vsetci 🙄 teraz mi tobinko este spinka odvtedy co sme ich vozuili a nemam teda srdce vho budit a pocuvat ako bude plakat necham ho zobudit sa samovolne 😔

lenkamt
15. feb 2010

Mish - 😔 skoré uzdravenie všetkým, že 8kg 😕 😕 😕

Maji - takéto zostali po Verči takže nemali na výber a kedže Lucia nechce mať toho zajaca 😀 na tvári tak som zvolila toto rozdelenie 😀 😀 😀

zuzana76
autor
15. feb 2010

ahojte

my ideme zajtra na zapis do MS, tak som zvedava ci nas vezmu, ci ako 😔

letuskah
15. feb 2010

caute
Maji u nas bol presne ten problem ze Kubko stale vybiehal za nami, len raz cez obed tam ostal spat ale vecer sme ho vzdy na silu okolo 22 dali do postielky a tam potom zaspal, potom ochorel a teraz sa uvidi ale musime to stihnut aby to nebolo kvoli babetku ale preto ze je uz velky, aby nemal pocit ze ho babo o nieco obera... no uvidime

inak bola som u obvodnej mudr a vo stvrtok idem na odbery kvoli tomu tlaku a tolko mi toho popisala co treba spravit ze ma asi uplne zbavia krvi a nahradia vodou alebo cim...

Leni to znie ako zla a dobra sprava zaroven, hlavne je ze sa jej tie markery nezhorsuju nie?

letuskah
15. feb 2010

zuzi stiahni brucho a vela stastia 😉

zuzana76
autor
15. feb 2010

letu, inak podla mna nemozu diskriminovat na zaklade tehotnosti, ved este nie som na dalsej rodicovskej dovolenke. takze si myslim,ze nemozu a este chyba dost vela casu, kym sa male narodi

zuzana76
autor
15. feb 2010

zapisat podla mna musia, no ale ved uvidim

mmem_
15. feb 2010

mish:juuj nech sa polepsi, zajtra schvalne kuknem kolko mal Simko na 3 mesiacoch, 8 kg 😀 super,aj Timko ma take faldiky 😀

leni zlate su

drzim palce pri zapise

tehulky drzte sa 😉

mmem_
15. feb 2010

a kde je petina timka na FB?

mima07: prosim ta v tom litexe ma tak nastvali, vyse tyzdna ziadna odozva tak tam volam ze co sa deje a oni ze mam byt trpezliva ze nie je na sklade, akoby zadarmo davali ci co, tak budem cakat 😀

mima07
15. feb 2010

mmem ja som sa tam este stale nedostala 😀 za chvilu aj na dovolenku pojdem a plavky nikde 😀

retaux
16. feb 2010

Ahojte!
Mish: skoré uzdravenie prajem. 😉

Maji: Lucka ani v malej postieľke nemala tie paličky a neutekala, tak možno preto neuteká ani z veľkej postele 😉

Zuzi: ale to sa nedozvieš hneď, že či vás zoberú do škôlky.

A ešte jedna otázka: neviete, či musím ísť počas tehu na preventívnu k zubárovi? 😕

lenkamt
16. feb 2010

ahojte 🙂

zase spávame do 7.30, lebo musím vstávať s verčou 6.30, keď bola preč tak sa budili pred 7 😕 😅 😝

Ret - no musíš - 2x do roka máš nárok ale 1x musíš ísť určite 😉

Bilu - a čo naša objednávka, máš o nej nejaké info že na ktorom km medzi usa a sr sa nachádza? 😀

lenkamt
16. feb 2010

a mám problém, neviem baby naučiť farby - všetko je zelená, už chodíme aj na tú výtvarku a už mali bielu, čiernu a bielu s čiernou - takže tieto dve farby ich drvím - aj tak všetko zelené 🙄 na budúci týždeň máme žltú, zas tej pani povedia že zelené slniečko 😀 lentilky si napr. lenka rozdelí pekne podľa farieb, lucka nabere do dlaní a uteká aby jej lenka nezožrala 😀 ale pomenovať ktorá kôpka je aká nehrozí, proste zelená 😖
hoďte nejaké triky ako im to vtlcť do hlavy, sa mi zdá že toto by už mohli vedieť 😔

nika07
16. feb 2010

Dobré ránko,

Ret pre dobrý pocit by som išla,ale ked si tehu, neviem či by ti robil nejaké ošetrenie 😕

Maji linda tiež už dávno spáva vo veľkej posteli, a neuteká, ma tam tiež zábranu, takže je v pohode.

Aj ja potrebujem plavky, ked mi Quelle zrušili musím hľadať iný zdroj 😀

nika07
16. feb 2010

leni ja tiež malu drvím s pomocou skladačiek, ale tiež to nejako nefunguje 😀

retaux
16. feb 2010

Lenka: to viem, že 1x do roka musím ísť, ale teraz som počula niečo o tom, že musím ísť 1x aj počas tehu.

Lucka nemá ani zábranu na posteli.

lenkamt
16. feb 2010

Nika - kúp si v turecku, veľký výber , dobré ceny 😀

aaa mne sa už kreslí návrh tetovania 😅 LVL - budem mať na zničenom bruchu kde som ich vynosila 😀

mmem_
16. feb 2010

ahojte

baby s tou postelou, nam tiez zdrhal ale potom sa naucil a spadol len 2x

leni: my sme mali jednu dobu modre obdobie a potom zelene, asi im len stale opakovat tu spravnu farbu

nika: hihi skus litex 😀

lenkamt
16. feb 2010

aha , REt prepáč ja som to nepochopila- však tehu netrvá kalendárny rok 😀 tak to neviem, zavolaj si k zubárke, radšej 😉

mmem_
16. feb 2010

leni ty si dobraaaa 😀

ret:ano asi 1x pocas tehu, to je tusim aj kolonka na to v knizke, ja som bola len raz

nika07
16. feb 2010

mmem ďakujem za radu 😀 😀 😀

leni v turecku budem kupovať zlato a nie plavky 😀 😀 😀

mishelin
16. feb 2010

caute
ja som niekde citala alebo to niekde davali v tv a aj mi mi to vrfavela jedna znama ze udajne deti do troch rokov nevedia tak dobre rozlisovat farby,u nas je zase vsetko cervene 😀 😀 a vraj to netreba nejak riesit ze to pride vekom,tak asi hej..ale tak aj ja mojho ucim farby ked si maluje do omalovanky,a vdaka gtomu notebooku co dostal pod stromcek vie uz vsetky pismenka 😵 pride ku mne a na muzovom mi ukaze ze aha w ak wc 😀

teraz uz nelutujem kupu detskeho notebooku,vcera vecer tam drvil hry a normalne m to islo 😨 niekedy sa mi zda az prilis "premudrely"

no a po novom ma oslovuje menom 🙄 vsak co som mlada asi mu nepripadam ako mama 😅

no a kedze mi detske izby nemame a chyba nam taka miestnost on si spava s muzom na gauci 😔 maly v postielke ja sama na manzelskej supeeer 😅

mishelin
16. feb 2010

a ret ano ja som bola 2x na prehliadke mne dokonca aj plombovaala 😕