Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
16. feb 2010

Meg, to ja zavistliva svina zase neprezijem, ked budete mat dom 😀 😀 😀

Podla mna este horsia situacia ako v BA je v Senci, to co mi kamoska rozprava tie story, tak mi jej je luto ☹
Tiez taka poctivka, co si mysli, ze si to niekto bude vazit.
Sa stale smejeme, ze sme sa narodili do zlej doby.

meganik
16. feb 2010

bilu no pekne, esteze si uprimna 😀

mimi my take prehlasenie na prihlaske nemame 😕

mima07
16. feb 2010

caute
pozeram ze zase skolky
ja rozmyslam ze maleho necham v tych jasliach ona to ma do 4 rokov aj ked je to palka ale aspon aku taku istotu budem mat 😉 ja sa bojim ze nebudem s inymi spokojna a hlavne tam bude viac deti
este sa pozriem u nas na dedine tu by mi ho mali zobrat lebo az sem vozia sencania dufam ze som nepresvihla termin prihlasovania 😀

letuskah
16. feb 2010

caute
ret musis ist raz k zubarovi, aj mna to caka ale az na jar 😝
Kubko mava zelene a modre obdobie ale farby viem ze rozlisuje ale za svet mi nepovie aka to je, takze neriesim...

mish ja som brala tiez ten cerazette a kramovala som skoro vkuse tak som to hned po mesiaci vysadila, akoze vsetko ma svoje hranice a toto ich presiahlo na plnej ciare 😠
a aj my sme dedina lebo zapis az koncom marca 😅

Zuzi Kubko tiez nechce papat sam pritom mu to krasne ide, takze aspon jedno jedlo denne ho nutim jest sam a ked budeme vediet ze ho vezmu do skolky tak zacnem natvdro vyhrazkami, teraz nechcem aby nebol sklamany ak by ho nevzali...

Meg mala zlata ze oranzovy papier 😵

Zuzi ja mam na AFP rovnaky nazor ako ty ale tie sa myslim nedaju odmietnut, len amnio...

mima07
16. feb 2010

meg dufam ze si ta riaditelka poznacila meno tej mamy ja by som jej dieta nezobrala sak ked je nezamestnana a decko tam ma trcat az do 17 😲
este ze so skolami taky problem nebude tam nam ich musia zobrat 😀

mima07
16. feb 2010

letu zuzi na to afp chodte ono to aj tak maju vysledky v rozsahu 4 tyzdnov a nie vsetky posielaju na amino ked su v odchylke lebo to by museli poslat polovicu zien

meganik
16. feb 2010

no mima tiez dufam, ze si ju poznacila...i ked taki ludia maju furt stastie 😠

nika07
16. feb 2010

moje dieťa ešte nespí 😠

u nás je iba jedna škôlka a zápis bude niekedy v marci, a vôbec nemám tušenie či mi malu zoberú, ale vraj ked mám zamestnanie , tak ano

zuzi aj ja si myslím , že AFP musíš mať, ale keby Ťa poslali na amnio môžeš odmietnuť, ja som bola, a vôbec to nebol taký strašiak ako to prezentuju 😉

nika07
16. feb 2010

meg máš pravdu s tým šťastím, lebo to určite nie je obyč.panička na materskej, ked nepotrebuje ísť do práce, a môže pospávať do obeda 😖

zuzana76
autor
16. feb 2010

mimi, dakujem

mima, ved ja viem,ze tie AFP vychadzaju v strasne vela pripadoch zle, mne vtedy pri patkovi povedali,ze som ich mala ako mladsie rocniky, ze velmi dobre, tak som zvedava

Letu, ja som tu citala,ze aj AFP sa daju odmietnut, ved podla mna mozes odmietnut takmer vsetko, aj sono, ak nechces byt sonovana, jedine asi palpacne vysetrenie nie, ked uz chodis do poradne a chces ten prispevok pri narodeni dietata. Asi pojdem na tie testy, ale amnio urcite nie, riskovat nebudem, ja by som si babatko aj tak nedokazala dat vziat, aj keby mi vyslo nieco zle. 😔 Najhorsie by to bolo s muzom, lebo on je taky prakticky clovek a keby vedel,ze to nebude ok, tak aby ma nenutil 🤐 do niecoho co aj nechcem, takze aj kvoli tomu som nechcela radsej nic vediet a nestresovat sa, hoci verim,ze babatko bude v poriadku.

letuskah
16. feb 2010

meg nemam slov na tu mamicku 😕 naco si nechala spravit dieta 😕

mima ale uz ked by som mala zly vysledok z afp a nesla na amnio tak by som sa zzierala, na amnio som bola a uz nepojdem, u nas aj tie testy robia vo velkom uplne zbytocne. co som citala v inych statoch europy sa aft robi len zenam starsim ako 35r. a rizikovym skupinam, prave preto ze su casto falosne pozitivne. ale vsak uvidime ci dozijeme 😝

ja idem vo stvrtok na odbery kvoli tomu tlaku, mi vezmi asi 100 l krvi podla toho na co vsetko mi to dr napisala...

zuzana76
autor
16. feb 2010

nika, ved ja viem, aj sestra bola na amnio, ale proste u mna niet co, jedine,ze dopredu vies, na com si a teda vies sa na to pripravit, ale zase je tam to 1 percento 😖 , tak to nechcem riskovat

zuzana76
autor
16. feb 2010

ja som citala,ze uz sa prechadza na nejake krvne testy, co sa robia v 11 tt a tie su vraj presnejsie

letuskah
16. feb 2010

zuzi prave toto bol u mna problem ze mne sa kubko zacal hybat tyzden pred amnio a kym boli vysledky tak som bola v 24tt a to som vedela ze ked aj budu zle tak by som si babo nenechala vziat, to uz by sa mi jednoducho nedalo, aj ked si neviem predstavit co by bolo dalej a muz je presne ako tvoj
aj ked ten odbre plodovej vody sam o sebe nic nie je, len stres a jedna noc v nemocke ale inak nic

zuzana76
autor
16. feb 2010

radsej pojdem na kvalitnejsi uzv, ved tam dokonca vedia podla nejakych 15 bodov zistit ci dieta ma DS, hoci iste to nie je ani z amnio, vraj, jednym sa to potvrdili,az ked malo dieta jeden mesiac, ako novorodenec nemal ani jeden znak DS az neskor sa to zacalo prejavovat

letuskah
16. feb 2010

zuzi mne sestricka vravela ze teraz sa berie v 12 a 16 tt a robi sa sumarne zhodnotenie, vraj je to presnejsie ale stale nie dost

zuzana76
autor
16. feb 2010

letu, ved mne nejde o bolste, uz som vydrzala ovela viac, tak aj ten odber by som vydrzala, ale naco stresovat seba, dieta, ked aj tak je moje rozhodnutie uz vopred iste

zuzana76
autor
16. feb 2010

no, alebo v 12 tt, a ze sa berie 2x ta krv, hej a potom sa to zosumarizuje, skoda,ze moj gyndos ide este podla starych noriem

letuskah
16. feb 2010

zuzi ale z amnio zistia naruseny gen co ti na uzv nezistia
jedina vyhoda je ze sme na isto vedeli ze budeme mat chlapca 😀

slavenas
16. feb 2010

tak mi ešte nespíme a to som sa ponáhľala s MC že nech mi zaspí o 12,30 a doteraz ...

no ved aj ja dávam malú do školky len pre to aby som si ja oddýchla a raňajší odchod som vyriešila tak že ju bude nosiť mm , nech si ju aj on užije... vy ostatné to nerobíte kvôli tomu ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strašnééé niektoré mamičky , tiež mám kopec zážitkov ale radšej niekedy osobne poviem viac .

ďakujem za pochvalu fotiek

zuzana76
autor
16. feb 2010

letu, ved ano

letuskah
16. feb 2010

tak ja tusim preventivne na DOD ani nejdem 😀 ani som nechcela ale som si vravela ze nebud leniva, aspon uvidis kam chces strcit decko no ale po vasich zazitkoch a mojom tlaku ostavam sediet doma 😀

zuzana76
autor
16. feb 2010

co ste dnes varili? ja cestoviny s brokolicovo syrovou omackou, teda este sa len varia, lebo asi hodinu sme sa pokusali zaspat 😀

zuzana76
autor
16. feb 2010

letu 😀 😀
ani ja som nikam nesla , tu skolku kam chcem maleho dat poznam trochu, aj z rozpravania, aj som tam bola uz

letuskah
16. feb 2010

ja maso od vcera a k tomu som dorobila zemiaky, na polievku som uz nemala chut, a na just dnes Kubko pytal polievku, ze aku mame polievku, pritom jemu je sumafuk ake jedlo je navarane 😀

na zajtra varim segedin a kuraciu polievku, kedze som si namrazila asi stoo litrov vyvaru 😵 😵 😵

zuzana76
autor
16. feb 2010

letu 😀 😀

ja som varila dnes tu sackovu Vitana, no humuuuuuuuuus, isla do zachoda 😝

letuskah
16. feb 2010

zuzi to preto ze si si kupila zdravu bez glutamanu a inych svinstiev, keby si mala klasiku nezdravu tak by si sa este tyzden zalizovala 😉

zuzana76
autor
16. feb 2010

letu, ved ja viem 😀 😀

letuskah
16. feb 2010

som kuk fotky, Slavka aka kocka a ste boli dobre zladeni 😵 😵 😵

lenkamt
16. feb 2010

Slávka - tak ja presne preto idem dať deti do škôlky, ešte do januára budem stopro doma a budem chodiť - fitko, solárko, kaderníčka a kozmetička dookola, ibaže ja som inteligentná a v škôlke sa s tým chváliť nebudem 😀

Meg - asi sa presťahujem do ba, škôlka u teba je pre mňa dostik zaujímava 😀

afp som aj ja mala zlé, ale povedali mi to až v nejakom 20tt keď už som cítila pohyby a kým by boli výsledky z amnio tak by to boli už deti schopné prežiť, takže by mi to aj tak nič neriešilo 😔 ale na 4d mi doktor v hlohovci všetko dôkladne popozeral a na 100% vyhlásil že sú zdravé 🙂

Slávka - krásni ste boli 😵 😵 😵 myslím že ja mením táslerovský idol za peťovský 😀 aj keď na stretku som vybehla na Adinho muža 😀