Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
1. mar 2010

leni tak pre info, stahovat sa chystame az predame byt a na to sa chystame az po lete, kedze podnajom-pokym sa nam postavi domcurik si budeme moct dovolit az po mojom navrate do prace, dufam, ze nam tento plan vyjde...tak snad je to uz prehladnejsie 😉

lenkamt
1. mar 2010

aha tak toto som "vedela" len sa mi zazdalo že máš nejaké nové info ktoré mi ušlo 😅

meganik
1. mar 2010

kati to bolo dobre 😅

lenkamt
1. mar 2010

Lucia ešte spí 😅 od 11.50 😕

lenkamt
1. mar 2010

zabralo, už je hore 😀

mishelin
1. mar 2010

caute ja som bola dnes tiez na zapise a platila som za potvrdenie o dokt 8,30€ 😝 🙄
no a maleho ked sa ucitelka spytala ako sa vola tak jej plasol 🙄 🙄 😨 🤐 a neprehovoril ani slovo len vyplazoval jazyk 🙄 to co 🙄 divoch

maji4
1. mar 2010

AHojte 🙂

Tak dnes aj my máme za sebou zápis , vybavoval to môj muž a ked mám pravdu povedať nič som sa od neho nedozvedela keby som nemala a telefóne Petu tak nič neviem 😅 😔
a najlepšia pikoška som volala do tej druhej škôlky že keď majú zápis a mne sa celkom marilo že tiež 1.3 ale asi som to nejako prehliadla lebo zápis bol už 15.2 😔 😝 😝 no ale že možno a vyrozumenie z tejto druhej škôlky až koncom apríla 😕 😕 to akože nechápem čo im na tom bude tak strašne dlho trvať 😖 😖 😖

maji4
1. mar 2010

mish to nejako vela si platila za prihlášku 😲 😲 ale možno on ma také ceny ale aj tak sa mi to nezdá , ale aj tak dobre že si sa rozhodla preto aby išiel do škôlky nemaj strach dobre robíš a aj ty budeš mať viacej času na seba a Tobiaska 😉 😉

Meg ešte stále vrrrrtajú. fuj 😝 😝

maji4
1. mar 2010

Ret ten článok super ma pobavil 😀 😀

Katka klud, pohoda ...tabáček 😅 😉 😉 neboj čím viac zamestnáš svoju mysle na niečo tak tým menej budeš myslieť na akékolvek problémy ktoré máš 😉 😉 držím palce 😉 😉

mishelin
1. mar 2010

maji ano aj mne sa zda ze vela 😔 ved dakto neplarti nic dakto dve eura a tu bim 8 😝

katika1
1. mar 2010

hello 😎
čítala som charakteristiku mena Richard dnes a fest sedí
Osobné číslo pre toto meno je 1 - Vodca. Toto meno vysiela do svojho okolia veľmi silné vibrácie, ktoré svojmu majiteľovi pripravia nejednu ťažkú chvíľku. Má v sebe veľa schopností, talentu, takýto človek vie komunikovať a hľadať pravdu vo všetkom, čo ho zaujíma. Ale ak je spojené so slabým znamením, potom je to strašné. Takýto človek a potom len celý život potĺka od neúspechu k neúspechu, nevie sa presadiť v ničom a každý ho len využije. Práve preto s az takýchto ľudí stávajú cholerici, ľudia s mnohými traumami a komplexami. Toto meno by sme teda mali dávať len silným znameniam, ktoré ho dokážu využiť vo svoj prospech a nestanú sa jeho obeťami : Baran, Býk, Panna, Lev, Strelec a Vodnár. Vhodnou farbou je červená.

ešteže sú obaja silné znamenia 😅

mima07
1. mar 2010

katika kde si to nasla tu charakteristiku?

mishelin
1. mar 2010

baby ak by ste vedeli stranku kde by sa dali zohnat za dobru cenu perina spolu s vankusom pre patka napiste mi 😉 dik

retaux
2. mar 2010

Dobré ránko 🙂

Mish: ja netuším, ja som Lucke kupovala v Jysku, ale neviem, čo to stálo.

lenkamt
2. mar 2010

dobré ránko.

vidím že s príchodom slniečka to tu redne 😀

Kati - aj ja chcem vedieť kde si to vyčítala, super to sedí 😕

a aj ja potrebujem dobrú stránku na periny a obliečky. do škôlky musímekúpiť vankúšik aj obliečky 😅

retaux
2. mar 2010

Obliečky pekné zháňam aj ja.

nika07
2. mar 2010

Ahojte,

tak sa pripájame ku chorúšikom, Linda riadny kašel a slabý soplík ☹ ,

Kati super charakteristika, hod link kde si to vyčítala 😵

nika07
2. mar 2010

Ja so malej oblečky tiež kupila v Jysku

lenkamt
2. mar 2010

Nika - tak prajeme skoré uzdravenie 😉

u nás na nervy že hračky po Verči sú len po jednom 😝 furt sa o čosi bijú 😝

bilushka
2. mar 2010

Caute,
Meg, ano aj na Siravsku sme vcera dali prihlasku, snad sa to nezamota a nezoberu ho do oboch, lebo vobec nie som rozhodnuta, do ktorej ho chcem viac dat a ktora je lepsia, stale to beriem, ze budem rada, ak sa dostaneme do jednej a je jedno akej..

Nika, Linduske skore uzdravenie, snad to bude mat rychly a stastny koniec ako u nas, maly po predavkovani Nurofenom je ako rybicka-co samozrejme neradim ako sposob liecby, davat 3-nasobne davky liekov.

Mish, to riadna hanba na to zapise, ja by som uz bola cervena.

Kati, velky Riso je cholerik? Mne to na neho nesedi, ja ze on je klud a rozvaha sama o sebe 😕

retaux
2. mar 2010

Nika: tak sa rýchlo vyliečte 😉

Bilu: neboj, učky sú na to u detí zvyknuté, že robia vždy naschvál a všetko naopak 😝
A cholerikom by Rišo bol, keby nebol silné znamenie 😉

bilushka
2. mar 2010

Ret, ten link co si tu hodila je super, ja som ho uz par krat v minulosti dostala mailom, ale vzdy ma spolahlivo zabavi a podla mna to plati 😀

Meg, ja som nevedela, ze vy az takto daleko ste v planoch odist odtialto...a domcek kde chcete stavat?
Ja dufam, ze aj nam sa podari prestahovat skor, ako maly bude mat maturitu za sebou 😖

katika1
2. mar 2010

čaute 🙂 bilu nie je.. ved tam je písané, že ludia so slabým znamením sú cholerici 😉
práveže on je kludas a sedí na naho to, čo na silné znamenia 🙂

http://www.smiechoty.sk/horoskop-podla-mena/T

odtialto to je 🙂

retaux
2. mar 2010

Tak idem študovať mená 😀

bilushka
2. mar 2010

Ahaaaaaaa, to este aj kombinacia so znamenim, a velky Riso je co?

zuzana76
autor
2. mar 2010

ahojte

ja som malemu kupivala perinu aj vankus aj navliecky v Ikei

idem aj ja pozriet ten horoskop 😀

bilushka
2. mar 2010

Mimus, ked tu budes-ospravedlnujem sa, ale vzdy zabudnem: vsetko najlepsie Alexovi k sobotnajsim meninam, teda ak oslavujete na Alexandra, ja uz som z vas hotova, ste mali podavat Jozkov a Zuzky a neboli by taketo dohady a komplikacie 😀

retaux
2. mar 2010

Fíha, to je sila ako tie mená sedia na osoby, ktoré poznám 😨

zuzana76
autor
2. mar 2010

fuuuha toto som ja? 😕

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Pre ženu je to dosť zaťažkávajúce meno a na ceste za šťastím je veľkou prekážkou. Priťahuje k sebe totiž mnoho katastrof a situácií, kedy sa Zuzany musia prejaviť ako silné a hrdinské ženy. No ich podstate to nevyhovuje a byť hrdinkou je pre nich často záťaž. Oveľa radšej by boli v ústraní, nie v popredí, starali sa o seba a rodinu, o manžela a nebojovali. Vedia, že majú v sebe silu, ale radšej by ju neprejavovali a všetko závažné radšej nechávali na iných. Až v poslednej chvíli sa rozhodnú konať, no vtedy sa menia z pokojných osobností na tigrice a levice, teda bojujú vášnivo a bez obmedzenia, alebo myšlienok na zadné vrátka. Každý, kto sa im dostane do cesty, keď za niečo bojujú, stane sa obeťou, pretože ony necúvnu ani pred sebazničením. Je teda zbytočné s nimi bojovať, pretože málokto je ochotný nechať sa zničiť. Vždy sú maximalistky, chcú mať vždy všetko - lásku, aj vernosť, aj dôveru, aj šťastie, aj peniaze - teda sú veľmi náročné. No ak im to muž poskytne, nikdy ho nezradia a budú ho obhajovať za každých okolností. Toto meno je vhodné pre znamenia : Váhy, Panna, Strelec, Baran, Lev, Býk a vhodnou farbou je zelená

lenkamt
2. mar 2010

no mne Lenka nesedí na malú možno na mňa vôbec 😀