Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
16. mar 2009

ahojte,
lejla gratulujem k autu 🙂

letush, snad to brachovi prejde, nech sa moc netrapi 😔

slucka, ja som dala zatial iba povinne ockovania, okrem toho sa nam snad teraz podari uz tu zltacku zaockovat.

ja mam dnes, ze kazdu minutu vyplnenu, ma to vycerpava 😀 som bola vybavit volicske preukazy, mne aj muzovi, a mala som iba muzov obciansky (moj mal on, lebo to mal ist v piatok vybavovat on a mi ho zabudol vratit), tak tam na mieste cinu, som zacala zbesilo prehladavat kabelku, kde mam obciansky, vyhovorila som sa na gretku, ze mi lozi do dokladov a chlapik, ze "ja nepotrebujem vas obciansky, ja potrebujem vase meno", ale uplne takym tonom, ze som trapna, ze som tam chcela komplikovat s obcianskym 😕 no tak som spokojna, lebo som sa nemusela vratit, ale nezda sa vam to divne, ze len pridete, poviete meno a daju vam volicsky??? ved to ma mohol hocikto vyskrtnut takto zo zoznamu 😕
potom som bola v dm, vzdy mam kopec karticiek s nalepenymi bodmi, takze si to ani nekontrolujem, ked tam idem, a samozrejme, som uz nemala, tak som zacala po kabelke zhrabavat body a lepit a hadajte kolko mi chybalo do plnej karticky? ano, jeden 😝 a ked som to zistila, tak akurat ku mne prisla, kamoska kolegyna, ze pani, vy co tolko hladate v tej kabelke? 😅 a mi pozicala ten jeden bod 😀 a ze doma na stole ich mam minimalne desat asi pisat nemusim, ze?

peta28
16. mar 2009

Bai.. tak tomu sa hovori den blbec 😀 ale aspon mas usporeny jeden dm bod 😀

baileysa
16. mar 2009

no este mam par uloh pred sebou, tak to snad dobre dopadne 😕 😀
inak ako si sa rozhodovala pri tom prepustani kolegyne? lebo si pisala, ze ty mas rozhodnut koho, tak podla coho si to riesila? 😕

baileysa
16. mar 2009

a usporeny dm bod: som ju odviezla na stanicu potom, lebo pre istotu ona pri pokladni zistila, ze nestiha na vlak 😀

mishelin
16. mar 2009

caute baby,je tui niekto na pokec? 😀 😀 😅 som na chvilocku sama bez maleho tak sa vytesujem 😀

baileysa
16. mar 2009

mish, aco si mu spravila? 😕 😀

mishelin
16. mar 2009

muz ho zobral na chvilu ku jednemu kamosovi,suiel nieco pozicat 🙂

mishelin
16. mar 2009

boze to je take dobre mat ho chvilu mimo,ja som od neho este nikdy dlho nebola 😝 😔

baileysa
16. mar 2009

viem, o com hovoris 😔 😅

mishelin
16. mar 2009

a dnes som si konecne kupila tu dynu,tak dlho som na nu mala chut 😎 no ale ta cena,ze 2,5 kg 110sk 😝

baileysa
16. mar 2009

doniesol ti muz vtedy tu dynu?

mishelin
16. mar 2009

nedoniesol,a som ti zabudla aj odpovedat vtedy,on chodil na kurz taky aby mu dali prispevok pre zivnostnikov,no a na moje narodeniny som chcela,aby zohnal dynu dade v meste,ze to mi staci ako darcek 😀
no a vtedy nezohnal a vyhovorka bola ze lebo si mi rano nenechala peniaze na nu 😀 😀

mishelin
16. mar 2009

a lenka,skocila si natu postu?ak nie,neva,pojdes ked s ati bude cchiet 😉

letuskah
16. mar 2009

mish vyhovorky su na to aby sa pouzivali nie? 😀 😀

peta no majka radsej zduchla k rodicom aby si nemusela vymyslat dobre spravy 😀 aspon mame na koho zvalit miniucast 😀

bai ja som vcera nasla v penazenke 12 dm nalepiek a to som asi mesiac chodila do DM co mi na karticke chybali tri nalepky 😝 hlavne ze som to mala vsetko pohromade len som o tom nevedela

mishelin
16. mar 2009

letu no hej,ale to bola taka smiesna vyhovorka 😀 😀 akoze darcek som si mala cvakat sama? 😀 😀

letuskah
16. mar 2009

peta timka musela byt zlata 😵 😵
bai to je divne ze nechceli obcianksy, to by aj gretka mohla prist 😕

letuskah
16. mar 2009

mish a nakoniec si si ho aj sama kupila 😀

mishelin
16. mar 2009

to hej nakoniec som si ho kupila sama 😀 😀 no idem si vychutnat chvilu siesty a pozerat 5 proti 5 🙂

tak zatial caute,snad sa vecerom kus dostanem,aj ked neviem lebo mi je 😝 😝 😝 😝

mishelin
16. mar 2009

letu ja mam za chvilu rovnaky pocet prispevkov stebou 😀

lenkamt
16. mar 2009

no čaute kočky 🙂

mne posledných 5 dm nálepiek zožrali deti 😀

a dnes som prišla na to že ich k pozorovaniu škrečka nevedie láska k zvieratkám ale - normálne si otvoria klietku a vyžierajú tej chudere slnečnicové semiačka 😀 aj s ošťatými pilinami 😝 😀 ty kokso to sú deti 😅

no a dala som im dnes tortu - išli sa zadrhnúť 😀

toľko moja vsuvka o výžive 😀

Mish - nebola som, lebo čakám na nejaké eurá od jednej baby z košíc,čo objednala vecičky cez mmb, potom pôjdem naraz 😉 však je ešte kosa, to sú veci na dvor na jar 😉

mishelin
16. mar 2009

oki lenka 😉

mima07
16. mar 2009

leni 😀 😀 😀 aspon si buduju imunitu
aj u vas dnes tak fucalo? uz mi to pocasie lezie na nervy 😠

letuskah
16. mar 2009

leni tak aspon viem co dalsie mam zaradit do jedalnicka mojho dietata 😀

mima u nas fucalo ale u nas fuka aj ked inde nefuka 😝

chcela som tu povychvalovat svoje dieta ale uz neviem cim 😕 nevadi aj tak ho vychvalujem kade tade 😀

peta28
16. mar 2009

Myslela som ze dnes uz nezapnem pocitac, ale musela som kvoli praci.. vecer ma tu jeden klient este otravuje.
Bai rozhodla som sa pre tu kolegynu z dvoch dovodov a to ze nastupila k nam posledna a druhy dovod ze robila na skrateny uvazok 7 hodin, takze ak mame ostat v mensom pocte, tak nech su to vsetko ludia na plny uvazok. Ale bolo mi to aj luto, lebo robila lepsie ako ta druha kolegyna ktoru som tiez brala do uvahy, ale ta robila 8,5 hodiny...

bilushka
16. mar 2009

Leni, tak tvoje zracie historky na feeest pobavili 😀 😀 😀
Aj tvoje chvalospevy o tom, ako sa dvojky aj s Vercou vedia krasne spolu zahrat, fakt ty si ako reklama na dvojicky, lebo si sa ani raz nestazovala, kolko toho mas oproti nam 😔

Bailey a ty uz ma tiez rozculujes so svojou akcnostou 😀 😀 😀

Ja som bola dnes na kozmetike tak som strasne hnusna povytlacana flakata.
Pisem kvoli tomu stretku, ze Peti: vo stvrtok po 16. je Presporkovo otvorene, ze by sme sa stretli tam 😉
Ja budem v meste uz skor, lebo chcem ist este kuknut do Tesca pre maleho klobucik, tak sa mozeme aj skor stretnut a potom spolu pojdeme tam. Mimi a Mima maju ucast povinnu, tak este kto sa prida?
Meganik, Letu....?

Letu, brachovi skore uzdravenie a Lejla blahozelam k autu, mne to tam tu Fabiu nacitalo, ak teda mate tu striebornu...

nika07
16. mar 2009

Tak Vás opäť pozdravujem 😉

bilu zasa niečo organizuješ ked ja nemôžem, to mi robíš schválne 😠 😠 😠 😠 😠

aj ja som dnes bola na kozmetike a u kaderníčky 😀 😀 😀

Lejla, akvi gratulujem k novému autíčku, moje keby mal kto umyť a povysávať tak by bolo ako nové, nemá niekto záujem 😅

meganik
16. mar 2009

caute..tak ja z hlbokeho offu..lebo mam nestihacky s terminmi do skoly...ze dakujem, ze na mna Biluska mysli..ale vo stvrtok o stvrtej budem sediet na skuske zo socialnej politiky 😝 tak snad niekedy inokedy..zelam prijemne stretko a nezabudnite fotit 😉 majte sa tu krasne

lenkamt
17. mar 2009

haloooooooooooooo, kde ste????

Bilu - ja sa nemám načo sťažovať, veď sme na ne viacerí, každý deň na 2-3hodky chodí mamina alebo Ivka, a muž chodí domov už o 16, takže fakt neviem načo sa sťažovať. ak by som bola doma sama od nevidím do nevidím tak by mi to asi riadne liezlo na nervy 😝

baileysa
17. mar 2009

cavesko,

ja som uz bola doobedu v lm, zaviest manzelika na rokovanie, a ja za chvilu frcim do za, 🤐

bilush, verila by si, ze vacsinu ludi znervoznujem svojou neakcnostou 🤐 🙄

lenkamt
17. mar 2009

no konečne živá duša 🙂

a čo ideš do za??? zastav sa 😉