Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
17. mar 2009

to ti verim,poznam to 😔 ja som este nikdy nikde nebola,ja ked mam ist do tesca sa tesim akokeby som mala ist niekde ani neviem kde od radosti 😔

zuzana76
autor
17. mar 2009

mish, ved raz si to vynahradite, teraz s krpacmi je to fakt tazke, cestovat, som zvedava ci nebude vsetko povracane. Ja som tiez necestovala za mlada 😀 , az ked som zacala pracovat, jedine po Slovensku s nasimi, to vies rodina s 3 detmi, to nemala ani za sociku lahke ist k moru, takze more som videla prvykrat v roku 2002 , to som mala 26 rokov, takze urcite sa raz aj ty dostanes 🙂

mima07
17. mar 2009

zuzi vyzera to super sak poreferujes ked prides

zuzana76
autor
17. mar 2009

a v lete mame ist za sestrou a uz ma chytaju nocne mory- ze letiet lietadlom, akoze ta cesta je uzasna, vsetko super, aj ten pocit, ked citim ako keby som mala kridla, to nadnasanie, ale potom, ked si predstavim rozne hrozostrasne scenare a teraz este ja s malym, tak radsej na to nechcem ani mysliet

zuzana76
autor
17. mar 2009

a to ja sprosta som nedavno este pozerala taky serial,ze Letecke katastrofy ☹ , no uz mam bobky v gatach

mima07
17. mar 2009

zuzi neboj to bude v pohode aj ten let ja som letela s malym 2 razy sama a 2 razy s muzom a mam pocit ze ked sme boli samy tak maly tak nevymyslal

zuzana76
autor
17. mar 2009

mimus, ved dufam,ze bude vsetko ok.

nika07
18. mar 2009

Prajem dobré ránko,

my sme nespali celú noc, som zvedavá aký bude deň 😠

zuzi prajem krásny wellnes a oddýchnite si 😵 😉 nepostrehla som, idete aj s malým alebo sami 😉

retaux
18. mar 2009

Ahojte!
Chýbala som niekomu? 😕 Alebo ani nie? 😀
Nemám čas vás prečítať dozadu, nejako nič nestíham v posledné dni a už sa aj začínam učiť, takže už vás asi ani nebudem čítať najbližšie, ale vždy ráno sa ozvem, že žijem a že mi ešte nešibe 😀

a pozrela som si len túto stranu a vidím, že Zuzka sa ide wellnesovať - jáj, závidííííííííííííím (ale v dobrom 😉) Užite si to.

A ešte jedna vec: včera si Lucka pýtala lyžičku (niekedy sa tak hráva s lyžičkou a umelým pohárikom, že uvarila kávu alebo puďink 🙂) Tak som jej ju dala a ona mi príde zahlásiť, že "vypila lyžičku" a ja som až potom zistila, že ona si ju namočila v akvárku s korytnačkami 😲 😖 😝 Dúfam, že sa jej nič nestane. Riadne som ju spucovala.

peta28
18. mar 2009

cauko baby. tak ja pridem dnes, vezmeme dieta skor z jasliciek a prideme pred tesco, kedy? o 16.00 pre tescom?
Ret chybala si nam.. som si myslela ze sa uz ucis. Kedy mas ten termin nech ti mozme drzat place? Voda z akvarka .. brrr.. co tie deti nevymyslia 😀

Meg aj tebe samozrejme drzim palce ku skuske a mas moj obdiv ze to vsetko zvladas pri malej.. ja ani casopis neprecitam a nie este dotazniky s dochodcami. Ja som tiez robila dotazniky na diplomovke a fakt som takmer pri tom vyhodnocovani porodila. Robila som to o 4.00 rano a to som bola tusim v 7. mesiaci tehotenstva. Mozno preto je Timka ako z divych vajec. Mala som viac oddychovat, pri druhom tehu sa ani nepohnem. Budem lezat a necham sa obskakovat.. ak teda ovsem nejake bude.

A dievcata moj vcerajsi "objav" je inak orientovany, tak ja uz musim mat pekne pritupeny siesty zmysel ked uz nerozoznam herera od homa.. som dopadla.. boze

🙄

zuzana76
autor
18. mar 2009

ahojte, dobre ranko

ret, jasne, baby ta tu uz spominali 😉

dakujeme za prianie, ideme aj s malym, takze na masaz nemozeme ist vo dvojici ale pekne po jednom, ale co uz 😀, dnes uz budem balit veci vecer, nech na nic nezabudneme

lenkamt
18. mar 2009

ahojte 🙂

Ret - jasné že si nám chýbala 😉

Aďulik nám tiež chýba, takže už by sa mohla ozvať 😉

Peti - príď na víkend zoberiem ťa k tyči do gay baru, aby si sa to naučila 😀 😀 😀

no a levíčatá už asi nemôžu ísť do zoo - naše vyžierajú škrečka a Lucinka korytnačku 😀

na Bai som "nasratá" 😀 sa mi snívalo že sme prišli ku nim a ona hrala wii a povedala mi že dnes do poľska nejde lebo sa jej nechce 😀 normálne som ráno vstala vytočená 😀

nika07
18. mar 2009

Leni, macocha ked im nedáš najesť 😠 😀 😀 😀 , chudiatká deti

letuskah
18. mar 2009

caute
moje dieta zase vyziera zrno andulkam 😖 to sme dopadli

ret jasne ze si nam chybala ale kedze sa ucis si ospravedlnena

ja som nastastie ziaden dotaznik na diplomovku nerobila ale porod to bol teda dvojrocny aj bez dotaznika, som stastna ze to mam za sebou a uz to nikdy robit nebudem, tak prisaham

letuskah
18. mar 2009

decko tu rozhadzuje plastelinu a lame ceruzky 😠 a trha mi casopisi, som si v pondelok dva kupila a este som ich ani neprelistovala

a baby kvoli vam som si skratila nove rifle tak prosim pochvalit 😀 😀 😀 😀

peta28
18. mar 2009

a este mi prosim dajte vediet ci mam s tym mojim dietatom cakat pred tescom laeob si sa stretavame niekde inde. ja som totiz bez kocika, tak aby som si trasu skratila co mozno najviac

mima07
18. mar 2009

cauko kocky
peti to preto sa ti tak pozdaval 😉
mne je jedno mozme sa stretnut aj pred tescom alebo rovno v presporkove ja asi budem parkovat pri tescu nechce sa mi tam kruzit a hladat volne miesto

mimi.k
18. mar 2009

Ahojte,

Peti, to Prešporkovo je na Grosslingovej 48. Tak príď rovno tam, ak Ti to tak viac vyhovuje...otvorené tam je poobede od 16tej.
A ten včerajší objav - ber to tak, že osud vyriešil to pokušenie za Teba
😀 ja pokiaľ to úplne nebije do očí, vôbec nerozoznám, kto je ako orientovaný 😉

Adamko mi začal sopliť, tak neviem, či mám ísť
😒 , aby sme vás nenakazili. Síce veľmi chcem, ale neviem...

Včera na návšteve bol taký ako doma, stále behal, tak nás úprimne všetci ľutovali 😅 a vôbec nežiarlil na ich bábätko, skôr naopak, bolo to super. Normálne spolu debatovali - Adamko mu stále hovoril "ajoj" a on sa tomu rehotal 😵

peta28
18. mar 2009

zlaty Adamko 😉

oki prideme priamo do centra, kedze sme trolejbusom.. muz rano viezol malu do jasli a jasne ze nova autosedacka este nie je namontoavana, tak stale chodime jednym autom (nuz ale ked nie je cas, tak nie je.. uz ani neriesim).. no a stale som nevedela ci je stratko dnes aleob zajtra, tak som ho ani nenahanala

mima07
18. mar 2009

mimi sak ked ma len sople tak prid

mimi.k
18. mar 2009

Oki, tak prídem. Veď ak si to rozmyslíte, alebo ak by to niekomu vadilo, tak budem kočíkovať vonku 😉

baileysa
18. mar 2009

ahojte levice,

prave mi zhltlo siahodlhy prispevok z mobilu, tak som muza na chvilu vyhodila od pc.

ja balim od rana, ideme do tych tatier, akurat mi pisala kamoska, ze je tam besny vietor, ze su uplne hrozne cesty, ze ak sa nam da, mame prist az poobede, lebo cez obed ma vietor kulminovat 😨 🤐 a to sme chceli ist na obed, ze kym bude gretka spinkat, takze budeme doma sedkat pobaleni, uz som aj paplonik vybalila 🙄

leni, vcera som sa nehlasila, lebo som len o 5 skoncila v za, a to som uz mala byt u svokrovcov, navyse gretka zaspala v aute, tak som frcala, aj ked na jednu ma stipalo 😝 a take, ze mne by sa nechcelo ist do pl na nakupy, take sa ti moze ozaj iba snivat 😀

let, chvalim rifle uz dopredu 😉 😀

drzim palce vsetkym na skusky aj na ucenie sa, s dotaznikmi mam aj ja bohate skusenosti 😝

akvi, gratulujem k toyote 😎

mimi, adamko zlaty 😵

ret, isto si nam chybala 😉 aj vsetky nam chybaju ☹

esteze nemame ziadne zviera, ze gretka nikomu nic nevyziera 😀

UZITE SI STRETKO DNES 😵 a vela so fotte 🙂

baileysa
18. mar 2009

lejla, ten tvoj zazitok, to je ako "osud", ze 15.45 zaplatis poistku a 16.15 poistna udalost 😨 a ta nahanacka, no si riadna zena na mieste 😉

mish, uz ti je lepsie? 😕

baileysa
18. mar 2009

slavi, ja som bola tento tyzden zaniest veci kamoske, ma tyzdnove mimi, take malicke 😵 😵 😵 ani neni pravda, ze aj nase deti dakedy take boli 🤐

letuskah
18. mar 2009

mimi kludne pridi ja si myslim ze aj tak sa castokrat nakazia deti ked aj nie su zjavne chore a sople moze mat aj zo zubov, mne osobne to nevadi, kubko ma tiez sople ale ma ich zo zubov lebo je hnusny umrncany a leje sa mu z ust takze sa tesim ze sa zabavi a nebude mi doma nicit nervy

bai 😕 😕 😕 aky dlhy prispevok, ze sa ti to chcelo pisat znovu 😕

letuskah
18. mar 2009

baby ja som predvcerom cely den do svojho decka hustila ze jakubko ci si? a odpoved maminkin a viete co mi vcera rano vyviedol???? sa ho pytam jakubko ci si? a on ze takito akoze tatinkov!!!!! chapete????!!!! kde sa stala chyba???

baileysa
18. mar 2009

letush, co by som kvoli vam nespravila 😉

zuzi, uzite si wellnes, podla fotiek vyzera super, aspon budete mat zmenu, ja sa tiez tesim, ze muz nebude tolko robit, to je hned pomoc, navyse nemusim varit, prat, takze ja si oddychnem 😉
tie stany su pekne, my tiez ideme sa na detsku vrhnut, zhanam uz dlhsie koberec, mozno teraz v poprade sa mi podari kupit, potom postele a bude 😵 zistila som, ze mame strasne malu detsku 😨 🤐

mimi.k
18. mar 2009

Let., aj ja podozrievam zuby, idú mu tie najzadnejšie stoličky - obe spodné naraz. Na druhej strane sa im teším, lebo potom už len dva zuby a hotovo 🙂

Baily, Zuzka, užite si to a hlavne si oddýchnite 😉

letuskah
18. mar 2009

mimi nam asi ide cely chrup lebo tolko este neslintal a ani sople nejak extra nemaval ale dufam ze vylezu aspon ocaky lebo este nema ani jeden 😝 😝

peta28
18. mar 2009

Mimi pokial mate sople presvitne tak tie si myslim ze v pohode prid.

bai ty si teda fakt akcna zena co vsetko stihas.

Lejla nechces prist aj ty na hodinku, dve do MC? Trosku sa Stanko zahra s detmi a aspon porovname ktoremu levicatu najviac chuti : Kubko, Stanko, alebo Matejko ? 😀