Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
17. mar 2010

leni koláže su pekné obe , na tej prvej sa aspoň dá vydedukovať kto je matka, keďže máš pri sebe ružičky 😀 😀 , ste na oboch ako sestry a tá druhá sa mi páči trochu viac . 🙂

baileysa
17. mar 2010

ahojte,

u nás tiež bielo...

adamkovi prajeme, nech má ľahký priebeh kiahni a matejkovi, nech to chytí... či teraz to nemá chytiť kvôli stretku?už sa neorientujem...

leni, Lucie nech tie nechutne atb rýchlo pomozu, nech je zdravucka...

mima, tebe tiež rýchle vyzdravenie, mala by si si to heslo nejakým alkoholom dezinfikovat...)))

bilush, tenisky sú pekunkeeeeee...

leni, mne sa páči viac ten druhý ramik ale hrozne sa mi páči tá fotka, čo je na prvom, kde sú všetky tri baby, tá je super... verca isto dostane za to super hodnotenie...

baby, veď tu výchovu netreba brat tak vážne, s deťmi treba hlavne žiť, zapajat ich do kazdodenneho chodu...
peti, ja si myslím, že to deti dokazu rozoznať, že kedy majú posluchnut, buď podľa tonu hlasu alebo výrazu tvare alebo keď už niečo poviem, tak už si za tým stojim...
malo by to byt tak, že aj ostatní clenovia rodiny by sa mali navzájom "posluchat", teda keď ja zavolam, že obed, tak by aj mm mal vstat a prísť, aby deti videli, že je to tak normalne...

lenkamt
17. mar 2010

takže do druhého rámiku fotku s tulipánmi a verčinu fotku a fotku kde sú všetky tri 😵

dík, cez obed urobím,

idedm upratovať a urobiť ovocný šalát nech máme prísun vitamínov 😵

peta28
17. mar 2010

Leni obe su krasne, ale asi by som vybrala predsa len tu prvu 😉

Dnes ma byt uz 12 stupnov, tak som zvedava,leob vobec to nevyzera..

My sme mali hrozne tie kiahne, milion vyrazok fakt vsade este aj na suske, vdakabohu ze je to len raz za zivot.

peta28
17. mar 2010

Hej Leni ked tie fotky tak pomenis, tak potom tu druhu 😉

baileysa
17. mar 2010

a mu sme dnes samé, mm šiel do ba dôjde až večer...

inak má znova predvolali na ten sud do Čadce kvôli nejakému chlapcovi ešte keď som robila, tak chápete v januári im napíšem, že mám dva týždne do pôrodu, tak má predvolaju v apríli... to im mám psolat nejaké potvrdenie, že kojim??? veď určite nebudem malú kvôli tomu ťahať do Čadce so sebou, keby som šla sama, tak to je na skoro cely deň, tak toľko mlieka odmietam odsavat... a kvôli čomu??? možno iba potrebuju založiť do spisu další doporuceny list...

a ešte od veci, som zvedava na tu tanečnú show na JOJ, dobre robia tie uputavky, ja vždy poviem, že tak toho/tu by som si pozrela... a mm, že práve toho sa boji, že ich budem chcieť vidieť...)))) on take programy nemusí...

peta28
17. mar 2010

jaj a este nasa story s upratovanim,, dva dni lezalo vreco s hrackami pri kosi, mala sa ho ani nedotkla, lebo cakalo na Hrackokrada co chodi kradnut neupratane hracky u nas.. vsete sme vyslobodili krtka, tak toho ani z ruky nepusti a bola taka poslusna vcera Timka , stale sa ma pytala ze ci uz dnes v noci ten Hrackokrad pride ze jej hovorim Timuska, ked ti vratim tie hracky tak si ich upraces? A ze ano maminka slubujem.. tak sme dovliekli vreco do izby a ja som si v klude pozerala ordinaciu a len som pocula ako mala krasne upratuje.. babiky so kufrika, riadiky do kuchynky, o chvilku bol poriadok. Tak sa tesim.

Vcera sme si s mamou urobili pekne poobedie, boli s u nas v detskej cukrarni , mala tam taky suepr detsky kutik, tak som si oddychla aj ja, som si dala kavicku, kremesik a mala sa zahrala. Precitala som si dokonca casopis a Novy cas, takze dovolnka pre mna. Mala mala na krku taku plastovu gutaru a akoze hrala a zrazu zvonku pibehne taky asi 5 rovny chlapec a zacne jej tu gitaru z krku trhat, normalne v bunde v cizmach (a tam sa vyzuva) tam dobehol do toho kutika a trhal jej ju z krku dole. Tak som vybehla , dvoma skokli som prebehla celu cukraren a tak som mu vynadala ze co to ma znamenat, vsak ju skoro zaskrtil .. to su hrozne deti dnes, fakt sa neda dieta spustit z oci

letuskah
17. mar 2010

ahojte
tak mne sa dnes konci dovolenka ale uz sa tesim domov aj na Kubka 🙂
Peti my mavame tiez taketo vystupy nie kvoli upratovaniu, to robi rad ale kvoli inym veciam a ja som prave preto zbalila kufor a vypadla lebo uz sa to nedalo viac, uz som bola na konci so silami psychickymi aj fyzickymi...
a Bailine vychovne metody schvalujem, vydieranie a disciplina, jasne ze nie vojenska ale dieta musi vediet odkial pokial lebo to ovplyvnuje jeho dalsi zivot a vztah s okolim, v skole a podobne

Mimi gratulujeme ku kiahnam a nech to Adamko dobre znasa, mne tu jedna mamicka povedala ze treba dat decku za malu lyzicku konaku alebo niecoho ze sa rychlo vysype a netrva to dlho, no n aposudenie kazdej mamicky...

Peta mne uz v 6 tt videl mudr bijuce srdiecko ale plod este nebolo vidno to az teraz v 11tt medzi tym neviem, ale drzim palce nech to kolegyni vyde 😉

a uz neviem
popisem ked sa vratim, chorusikovia nech sa zatial vyliecia 😉

letuskah
17. mar 2010

jaj a k tomu lietaniu
ja som sla ryanairom a ide z BA co je super ale nejde priamo do pariza ale 80km odtial a treba sa trieskat este 1h20min do pariza a este dalsiu 1 az 1.5 hodiny metrom kam treba takze cesta na cely den. navyse ten autobus chodi len ked su odlety a prilety a nie pravidelne a napr ked sme prileteli tak som sa dostala az do druheho busu a 4 ludia ostali na letisku co treti uz nesiel a nas ich nevzal tak museli pockat na dalsi prilet ktory siel az o 3 hodiny tak mam trochu nervy aby som sa dostala vobec na letisko lebo tam nic ine nechodi....

takze zlate casy sky europe aj ked mali meskanie a vselico stvarali ale bolo to pohodlnejsie

mima07
17. mar 2010

caute
takze dnes sedim doma a liecim sa dufam ze antibitika zaberu kedze sa nemozem dezinfikovat alkoholom ☹
letu este si to uzi a aj ja hovorim zlaty skyeurope, synator povedal ze raynarom nikdy vice ale neviem ako chce lietat do londyna
co sa kiahni tyka tak aj ottko mal len zopar asi 10-15 ale vtedy ma doktorka vystrasila ze nie je zarucene ci ma to na imunitu tak radsej nech maju deti aspon tak stredne
leni neviem ci to mm nahral nejaky ma divny myslienkovy pochod 😲 hovori ze bolo to dobre ale s titulkami 😕 co tvoj muz nevie citat ci neviem ako si to mam mysliet asi by sa mal prist ukazat na stretko aj ked ja som o nom doma nikdy nehovorila 😕 ale nastastie dnes to este davaju na hbo2 takze isto to bude mat
aj ja sa dnes chystam po obede s malym k lekarke ked zacal znova kaslat dufam ze mu nic nebude
kolaz ta nova bude najsam super 😉

lenkamt
17. mar 2010

Mima - 😀 môj muž sa tvári že vie čítať 😀 tak snáď vie 😀

ja som Verči dala rum a strčila ju do horúcej vane 😅 aby sa rýchlo vysypala 😅

Peti - tak super že je zas dobrá 🙂

Bai - 😠 systém 😠

peta28
17. mar 2010

Baby co poviete na tieto nohavice?
Su nejake moc lacne, ci to handra nebude, aj ked pyzama tejto znacky su super.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8104639

Ja malej vacsinou taketo nahavice hladam kvoli tym ladvinam a este kvoli jej velkemu bruchu lebo vsetko jej z neho pada..

lenkamt
17. mar 2010

vyzerajú dobré, bavlna/plátno - to bude taká "tuhá" látka

mimi.k
17. mar 2010

Ahojte,

Mima, skoro sa uzdrav 😉

No Adamko zatiaľ celkom v pohode, bez teploty, kiahne síce pribúdajú, ale nie nejako húfne, tak neviem...o tom alkohole som počula aj ja, ale bojím sa mu dať. V teple je... sme len doma...on celkovo nemá rád veľmi teplú vodu, on sa aj sprchuje len v takej vlažnej, tak neviem...ale napr. sestrin Kubko ich už má asi 500, má ich úúúplne všade, Adamko má tak 50? Je aj celkom disciplinovaný, drží, keď mu to natieram...ale nechcem robiť ešte nejaké závery, lebo neviem, ako sa to celé vyvŕbi...budem spokojná, keď už nebudú pribúdať.

Letu., moja sestra letí do Prahy a z Prahy do Paríža.

Lenka, nech sa rýchlo Lucka vylieči...a mne sa tiež veľmi páči tá fotka, kde sú všetky tri baby spolu 😉

bilushka
17. mar 2010

Ahojte,
nejako sa to tu zase rozmohlo s chorobkami, tak nech sa vsetkym polepsi, aj tebe Mima a srajda ta nechytila 😕
Vcera bolo v spravach, ako ma asi 40 ludi od vas crevnu chripku po nejakej bagete z bufetu...

No tak my asi kvoli kiahnam rusime stretko ☹
Je mi to luto, lebo som sa tesila a teraz vobec neviem, co s Velkou nocou, ale vychadza nam to akurat vtedy, ze bud v piatok by sa mal osypat, alebo ten vikend...teda na presny den sa to urcite neda odhadnut, ale Slavka, ak tvoj bracho chce izbu po nas, tak mi napis do IP ich mena a ja tam zavolam a prehlasim to na nich.

Topanocky som uz objednala, som zvedava, aka to bude kvalita...

Peti, gate vyzeraju super a podla mna na jar a leto idealne, mne sa zase vyzorovo pacia deti v nohaviciach na traky, tiez mu musim nejake zaobstarat na jar.

bilushka
17. mar 2010

Leni, kolazky su pekne, to v akom programe robis?
Mne sa najviac pacis na tej fotke s kvietkami, taka nezna mamicka 😉
Celkovo si nejaka opekneta, to iba so mnou to ide dolu vodou, po vcerajsom vypalovani zase cela tvar bolava a sikovny Dr. vykydol pol termosky s dusikom na moje rifle, ale to nic nerobi na textiliach, pokial to spadlo tak to vraj stratilo ucinnost, iba ma potom studili nohy, no pako!

Maji, ked sa maly osype, tak mozete prist na navstevu, vyzera to tak, ze konecne zacnem spolocensky zit, uz mame troch zaujemcov o nakazu 😅

peta28
17. mar 2010

Bilu a pomaha ti to?

bilushka
17. mar 2010

Neviem Peti, opytaj sa Majky, ta ma dlhsie nevidela, ja ked si to pozorujem kazdy den, tak uz si asi vsugeruvavam, ze je to lepsie, potom pridem zufala k Dr. ten mi ze som malo trpezliva a vypali mi to do krvavo cervena, fakt iba koza syci, ked mi tam ten dusik prilozi, taka som uz ubolena z toho vsetkeho, vecer si poplacem a fakt neviem, ci sa mi to teda zlepsuje, alebo nie ☹

mima07
17. mar 2010

bilu to bolo v trnave a ja som v galante 😉 skoda toho stretka keby nebolo isto by to adamko nedostal

mimi.k
17. mar 2010

Peti, ja som Bilushku videla dnes po dlhšej dobe a neviem posúdiť, či je to lepšie alebo nie, lebo to vyzerá dosť ubolene z toho vypaľovania...

bilushka
17. mar 2010

Mima, ja mam presne taky isty nazor na to, u nas Murphyho zakony funguju vzdy 😠

Mimi, citala si si na MMB o tom Tantum verde, ako to vsetky hufne odporucaju? 😕
Ale to je proti svrbeniu asi odporucane, ked uz to dieta nevie vydzat a skrabe si to...ale sila, ze? Tantum verde do hrdla na potieranie kiahni.

mimi.k
17. mar 2010

Bilushka, včera som to čítala...ja som teraz proti Tantum verde, lebo min. týždeň ma bolelo hrdlo, tak som si kúpila tie pastilky, jednu som si dala a dostala som z toho nejakú reakciu asi, veľmi som sa zľakla, stŕpol mi jazyk, podnebie, hrdlo a ako keby mi ho začalo sťahovať, som sa bála, že sa zadusím, to som bola mimo domu, tak som rýchlo utekala domov a dala som si aspoň Fenistil...potom to prešlo. Už to do úst nedám.

bilushka
17. mar 2010

Ak to bude u vas takto dobre pokracovat, tak Adamkovi staci ta emulzia, fakt on to tak super znasa, ale zase na druhej strane mu ani nic nie je, bodaj by sme aj my mali taky hladky priebeh.

peta28
17. mar 2010

Mimi aku emulziu davas? Podarilo sa ti zohnat to lotio, ci mas nieco ine?
Aj Lejla si to velmi pochvalovala,

Jani ja som chodila isty cas do Ustavu lekarskej kozmetiky, ale do toho sukromneho strediska kde je riaditelka ta dokrovka sramkova, neviem ci si o nej niekedy pocula. Drahe to bolo ako slak, len 500 skk som platila ze sa na mna kukla lupou a nasvietila na mna a ze hmm. to mate akne, umyvat detskym mydlom s lanolinom a chodit na cistenie a za tuto radu som hned akoze uvodna navsteva musela zacvakat.

Potom som tam chodila dost pravidelne asi kazde 2 tyzdne a tiez tam mali ten dusik ale mne to teda absolutne nezaberalo , vyhodila som kopec prachov a nic. Nakoniec sa mi ksicht upravil az po antikoncepcii. Ja som vyskusala snad vsetky kozmetiky sveta na to.

mimi.k
17. mar 2010

Áno, a Meganik tu dlho nebola, bola vtedy na tom východe?

bilushka
17. mar 2010

Peti, jasne, Sramkovu poznam, ja som bola v tom jej centre pred svadbou na striekanie bronzu-tiez absolutne neodporucam...presne ako pises, drahe jak slak a bez ucinku a to si tam za ten dusik aj platila?

Na teba by som inak tiez nepovedala, ze mas-alebo mala si problemovu plet.

Mne ked to kyda na celu bradu, tak mozem povedat, ze na akne mi to zabralo, okolo nosa co sa mi od toho vypalovania lupe koza, tak mam nervy, lebo pod vrstvou odumretej koze nove alergicke vyrazky ☹ Tak asi tak, ved zajtra idem zase.

A ked sme pri skraslovani, co Lenka a laser?

mimi.k
17. mar 2010

Peti, mm včera v lekárni odporučili to isté, len to nemali, tak to objednal...zatiaľ dávam len hypermangán a Fenistil...

bilushka
17. mar 2010

Kolko to stoji, ked baby v diskusii pisu, ze sa to nevyplati, ze je to drahe? 😕

mimi.k
17. mar 2010

Bilushka, čo je drahé?

bilushka
17. mar 2010

ten hermal lotio, ze "najnovsie ho dost propaguju v lekarnach, ale nie je az taky ucinny ako ho chvalia ... a zbytocne vysoka cena"-to je citacia z diskusie.