Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
23. mar 2009

ved bilu ja uz len na to myslim,n ten spanok 😅

ale inac mi je hrooozne,od stredy 2-3x denne objimam misu 🙄 😝 co zjem ide von,na nohach dlhsi nevydrzim nez 2hod aj to uz vela vravim,potom ledvo zijem 😝 ktomu som dostala nejaky infekcny zapal,tam dolu-svrbenie,palenie,stipanie ☹

takze berem duphaston,cipky torecan-tie poradila lenka,ze su dobre,gyno preveral ci co to je na vkaldanie,mast canesten,a potom uz len magnezium,ale zle mi je nonstop..

ak neprestane zvracacka tento tyzden,idem si polezat 😝 a to mi treba ist dnes ku zubarke,a este ma aj muz nasral...

bilushka
23. mar 2009

Ja idem na tu kavu, ked uz vsetky mate len ja nie.

Ret, este ze ta mam, to som ani netusila, ze uz sa zase bude menit cas 😅

retaux
23. mar 2009

Mima: aj my budeme vstávať 7,30-7,45 😀

Mish: ja som tiež tak vracala a bála som sa, že budem musieť ísť do nemocnice. Dúfam, že sa ti to rýchlo polepší a aj ten zápal nech ti rýchlo prejde 😉

Bilu: ja tiež nemám kávu 😢 ale zato mám zákusky 😝 🙂

retaux
23. mar 2009

a dala som fotky nové

letuskah
23. mar 2009

mish no nech sa ti polepsi 😉
idem si aj ja spravit kavu a dam si kolacik od mami, mnam 😵 😵

zuzana76
autor
23. mar 2009

jeeeeeeeej mish, gratulujem, nech ste zdravi , no konecne dobra sprava vonku, tak si mozeme vsetci vydychnut a bilushka je nominovana namiesto mna za vesticu 😀

bilu, mali sme manzelske postele, tam boli 2 spalne, jedna taka s oddelenymi postelami a druha s manzelskymi

zuzana76
autor
23. mar 2009

mish, tak nech sa ti polepsi 😒 , ale neboj sa vracanie prejde, a bude lepsie

peta28
23. mar 2009

Bilu ale to je 4 balenie za 20 eur, tak to je vlastne 150 za kus

Mish tak gratulujeme, ja som vedela ze niekto je tehu.. 😀 tak ja som tiez bosorka

Mimi nechcem ta strasit, cervena bodka s bielym v strede.. ach jaj, moze byt. presne take mame aj my

zuzana76
autor
23. mar 2009

mish, to je jasne,ze kym si nevidela srdiecko a my to chapeme,ze si este nechcela povedat

ddadka, blahozelam k syncekovi, hlavne ,ze ste zdravi a v poriadku obaja, mas to sice perne, ale to sa napravi casom a dovtedy zelam pevne nervy 🙂

lejla77
23. mar 2009

mish:
gratulujem 😵

lejla77
23. mar 2009

Ja som vsetkym vytrubila uz dve ciarky na teste 😀 😀 😀

ddadka
23. mar 2009

dakujeme

bilu, porod po vyvolavacke rychly, celkovo to trvalo asi 4 hodky. na rozdiel od prveho, tento krat som mala epidural, takze pohodicka.

rozdiel oproti prvym zaciatkom je v skusenosti. uz sa to male babo nebojim chytit, okupat a tak.

mish, drzim palce a gratulujem.

peta28
23. mar 2009

ddadka gratulujem 😉
ja mish chapem, ale podla mna to s prepacenim pototo majka, nemala to roztrubovat takto , ked vedela ze to nebude moct povedat a ze Mish to nebude chciet povedat pokial si nebude ista.. ale uz je to fuk, tesime sa

lenkamt
23. mar 2009

už som kráááááááááásna, Bilu môžeš ma ohovárať 😀

áno Ivka sa rozišla s tým čo ju zobral na alicu kľúčovú, teraz má odtiaľto z mt , flexibilná, či ako to mám nazvať
😀

Ddadka - gratulujeme 🙂 🙂 🙂 a posielame božteky miminečku 🙂

Miške tiež gratulujeme 🙂 v Ip odignorovala môj návrh aby sa dievčatko volalo Lenka 😀

tulipány su aj moje naj kvety 🙂

Mimi ďakujem za tip na salko - akurát dnes dojedám posledné 😀 a neviem či si postrehla, ale pýtala som sa ťa kedy dáme severské stretko, lebo mám u teba ešte nejako podlžnosti 😔

no a čas dobre že sa takto posúva, snáď budeme zas vstávať o 6.45 😀 v pondelok idme do bb 😔

ALE ZAJTRA JE MôJ DEŇ 😀 😀 😀 asi zoberiem aj foťák, akože stretko 😀

mimi.k
23. mar 2009

Lenka, postrehla, ale nemáš žiadne podĺžnosti, takže neriešim 😉 stretko neviem kedy, najbližšie idem po doktoroch v apríli v tom týždni, keď je 21.4...takže vtedy by to mohlo vyjsť 🙂 budem sa tešiť...
A mm niekde zaregistroval, že koncom marca vychádza Vasilkovej nová kniha...aj názov mi hovoril, ale zabudla som
😅

No a v BB držím prsty...musí byť všetko v poriadku 😉 😔

mimi.k
23. mar 2009

Tak my ideme predsa len von, aspoň niečo nakúpim...majte sa. 🙂

lenkamt
23. mar 2009

ale mám, doriešime na stretku 😉

ja nemám ešte ani tú vianočnú 😲 to čo má byť??? ja som na to úplne zabudla 😅 🤐 musím skočiť do martinusu 🙄

zuzana76
autor
23. mar 2009

a tulipany sa pacia aj mne a aj narcisyyy a slnecnice a konvalinky

zuzana76
autor
23. mar 2009

nesu nam postele do detskej

baileysa
23. mar 2009

ahojko,
tak som nas preletela, a tu tolko vzrusa 😨 😅 😵

ddadka, gratulujem, misko je nadherne babatko, normalne som tu vyhrkla, ze aj ja chcem, ale ked sa mam priznat, tvoj opis dna ma dost vydesil 😅 asi este odlozim na chvilu 😅 super, ze ten druhy porod bol lepsi, uz mi viac bab povedalo, ze druhy bol rychlejsi, tak aj s vytesujem, aj sa bojim, ci by sme stihli dojst do stiavnice 😅

mish, GRATULUJEM 😵 😵 ozaj dobra sprava 😵 drzim palce, nech mas super tehulkovanie, nech nemusis ist lezat do nemocky, nech ta patko poslucha a spinka po nociach, a druhe babenko, nech od zaciatku prespi celu noc 😵 aby sa ti vyrovnal priemer 😅

bilush, tak na teba myslim, nech si vyberies super extra špica saty, aby si bola riadne sexica 🙂

kiahne: to je inak aky zakon schvalnosti, ze ako dlho sa dohadujete na stretko a potom bude taketo pamatne 😕 😀 no asi vas nepotesim tou karantenou, ale ta karantena, ani tak nie je kvoli tomu, by ste nenakazili ine deti, ale aby vase deticky neprisli do styku s nejakym inym virusom, lebo to moze mat v niektorych pripadoch vazne nasledky (ak by napr. prechladli alebo nieco take), takze v tomto pocasi by som ja osobne bola doma, kym nebudu uplne uplne zdravi... toto mi hovorili kamosky, co mali kiahnove deti, este to skusim prezistit u otca, ze co a ako.

lenka, som hovorila, ze taslerovi, ze si sla ku kadernicke, a vravim, esteze ma sexica noveho frajera, lebo neviem, neviem, no ale tasler sa vyjadril nieco v zmysle, ze ho lahko prekona, tak neviem, asi sa zajtra ani neotocim chrbtom ci co... p.s. kavove zrna som kupila uz 😉

baileysa
23. mar 2009

my sme sa mali hyper super, gretke som objavila, ze uz ma prerezane posledne horne stolicky, ma ich tak trochu dalej od ostatnych zubov, aj vasi to tak maju? dolne mi neukazala, ale predpokladam, ze tiez su von...

lenkamt
23. mar 2009

😀 😀 😀

ty si už napiekla??? takže opúšťam pc a idem robiť tú bábovku 😀

baileysa
23. mar 2009

zrna nam stacia 😉 ale uz mali iba tri 😕

baileysa
23. mar 2009

ret, lucka aka kočka, na tej druhej ma aky smutny vyraz, co ste jej spravili? a co to tam je za nou? nejake akvarko?

mima07
23. mar 2009

baily prezisti tu karantenu nech sme pripraveny 😉 tak v tomto pocasi aj teraz rozmyslam ze asi von nepojdem ☹
baily a to uz ma gretka 18 zubov? nam este tie 4 stolicky chybaju a nejako sa mi zda malo miesta v puse aby sa tam vosli 😲
samozrejme ze vam polsko zavidim tak lenka odfod nieco pekne aj v obchodoch

baileysa
23. mar 2009

zuzi, pekne fotecky 😵 patko je velmi pekny chlapcek, no sa mate na co tesit 😅 budu vam frajerky vyklopkavat 😀 sa mi paci ta fotka, kde si sama v bazene 🙂 a potom aky sok, ze take zababusene fotky z vonku 😀

baileysa
23. mar 2009

megan, gratulujem ku skuske, sikovna si 😉
s hovorenim sme na tom podobne, tiez uz som chcela stresovat, ale nakoniec som vystresovala, ze este maju casuuuuuuuuuuuu, tak si este uzivajme, ze nehovoria 😅

baileysa
23. mar 2009

mima, prezistim 😉
no minimalne 18, podla mna uz ma aj dole prerezane, tak asi uz 20... ale tie posledne stolicky ma este len prerezan, este nie su celkom von... a tie posledne stolicky sa jej prerezali tak dalej od tych predposlednych (snad ma chapete 😅 ), tak to mozno este dorastie smerom k tym alebo tam ma byt taka medzera?

baileysa
23. mar 2009

inak mne teraz doslo, ze aj talser ide ku kadernicke 😕 som to brala, ze ide s malou, lebo ju ide dat ostrihat, ale to chodia spolu, takze aj on sa dava pred zajtrajskom ostrihat 😕 nebudem vam tam nahodou prekazat? 😨 😀

slavenas
23. mar 2009

mish aj ja gratulujem , super správa.

ddadka aj tebe , Miško je krááásny.

baily , ja som práve v sobotu bola prekvapená , lebo Vanes začala hnačkovať z ničoho nič a to bol vždy príznak zubov, tak pozriem do úst a ona má už v ľavo dolu vylezenú skoro celú tú poslednú stoličku a ostatné sa predierajú ale tiež sa mi zdá že nejako moc vzadu oproti tej jednej .