Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
17. feb 2009

bai dakujeme 😀

kubko sa dostal len do stadia, ked pes spi na zemi musi aj on a najlepsie psovi na zadku 😀 nabuduce sa aj v snehu vyvala 😀
a Kubko vobec nepotreboval vidiet fotky Alexa na stole, rano som ho nasla stat na gauci a ako som sa zjavila v izbe strasny usmev hodil a zacal skakat 😕 skoro mi zubna kefka zabehla 😠

letuskah
17. feb 2009

mima dakujem 😵 ale uz mi konci sezona 😀 teda dufam ze snezit nebude do augusta, tolko vlny nemam 😝

mima07
17. feb 2009

letu neboj tak za mesiac dva skace aj po stole 😀 😀 alex skace aj po jedalenskom 😀 😀

mima07
17. feb 2009

letu akeho mate psa? nas je ked sa pekne postavi taky vysoky ako alex teda hlavy maju v rovnakej urovni 😀 pozeraju sa z oci do oci 😀 tak musim davat vacsi pozor lebo to psi nemaju rady

lejla77
17. feb 2009

mima07:
vidis, to ma nenapadlo, ze tusim som fakt este v 1/2008 mala matersku 😖 Idem tam zavolat, nech mi to poslu postou. 😔

letuskah
17. feb 2009

mima nas je o kusok mensi od Kubka ale on je strasny dobrak, je to rasa krizom cez dedinu a co si ten nech aod Kubka je az neskutocne...

mima07
17. feb 2009

letu aj nas si necha ale pri psovych momentalnych 46 kg istota je istota 😀

lejla77
17. feb 2009

Takze som sa dozvedela, ze nepotrebujem to, lebo to sa dava muzovi do DP, ale som zarobila viac ako 94 ? tis.
Tak mne to je na nic.

mima07
17. feb 2009

lejla ono je to zlozite ked robis len cast roka tak si mozes uplatnovat aj ty aj muz Peti to plati aj pre teba najlepsie sa opytat mzdarok

letuskah
17. feb 2009

mima sak to vazi skoro ako ja 😕 nasi su nastastie plus minus rovnaka vahova kategoria 😅

letuskah
17. feb 2009

najlepsie zistit kedy vam vratia viac penazi a podla toho sa zariadit, muzovi nakoniec vratia len za november a december, oktober nam uz nevezmu do uvahy co je skoda

lejla77
17. feb 2009

mima:
tak som z toho magor... Nasa mzdarka mi to povedala takto - kaslem na to, nechce to odo mna a hotovo. 🤐 😀 😀 😀
Inac diky. 😉

lejla77
17. feb 2009

Kto sa v tom ma vyznat v tychto zakonoch posratych, ked ti nikto nic nepovie... Ani od muza nic nepytali.

mimi.k
17. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Toto sa mi páči na karneval 😉

letuskah
17. feb 2009

lejla myslim ze vacsina mzdarok nevie poradit, vedia len co maju od teba pytat a komu to dat, cest vynimkam

letuskah
17. feb 2009

mimi pekne, take originalne 🙂

bilushka
17. feb 2009

Ahojte,
dakujeme za priania k uzdraveniu, ste zlate ze na nas myslite.
Rovnako zelam skore polepsenie aj Stankovi a Timke-Peti, ja uz mam pocit, ze bratislavska vodarenska spolocnost zije len z nasich dvoch domacnosti, co sa nam tu stale pracka toci 😔

Bailey, to grckanie ma uz zas, pred casom sa mi to zdalo na dobrej ceste na ustupe, vazila som mu kolko mu davam aby sa neprejedal a nevracal z toho a teraz ako je chory tak to je hotova katastrofa ☹

mimi.k
17. feb 2009

Lejla, môjmu MM povedali, že nič nepotrebuje a odpísať si ma nemôže, lebo som mala dohodu a zarobila som tam viac, ako je nejaká hranica, či čo...takže fungujem ako samostatná jednotka, normálne mi vyrátajú daň a žiadne tlačivo zatiaľ nechceli. Rátam s tým, že mi čo-to vrátia...aspoň na Nutrilon 😀

lejla77
17. feb 2009

mimi:
pekne, ale neviem si v tom predstavit mojho maleho - ten by bol z toho cely nervozny - a osival by sa - ze mu to zavadzia... a myslim, ze by bolo raz-dva po balonoch.

mimi.k
17. feb 2009

Lejla, u nás by to bolo to isté...to je tak pre väčšie deti 😉

bilushka
17. feb 2009

Mimi, to hrozienko je genialne, len by ma zaujimalo, ci mu to sproste deti nepopichali do piatich minut 😀

lejla77
17. feb 2009

bilu:
tak to nezavidim - nech to cim skor prejde.

mimi:
presne tak som aj ja dopadla. Ze mne budu vracat - okolo 12 tis. cca

mima07
17. feb 2009

mimi pekne ale neviem kolo by vydrzali tie balony 😀 😀 😀

lejla77
17. feb 2009

No, kocky musim ist pozriet nejake prezuvky - do jasli aj na doma - 23-ky - co ma doma, su mu uz akurat. Nemate nejaky tip?

maji4
17. feb 2009

Ahojte tak mi noc celkom Ok dúfam ,že aj táto nasledujúca bude dobrá 🙂 😉 😉

biluš bože chudáčik sa musí trápiť riadne ti poviem teda aj ty samozrejme ,že celé noci nespíš a len striehneš ,že budeš počuť to eeeeeeeeh 😒 😒
Ja som tiež bola na nervy a to trvalo len týždeň a nebolo mi všetko jedno ☹ ☹
Peti už aj vy??skoré vyzdravenie a to je dobré ,že jej čípok zaberie horšie by bolo keby nezabral 😉
Lejla aj vám prajem skoré vyzdravenie 😉

maji4
17. feb 2009

Mimi to hrozienko je super 😉 😉

maji4
17. feb 2009

lejla ja ti neporadím my používame sandálky od protetiky ktoré nám slúžia ko papučky 🙂

lenkamt
17. feb 2009

tak ako???

my sme dnes mali šošovičkovú polievku a keď sa zobudia bude ryba so zemiakmi a uvareným hráškom 🙂

ja rátam s takým preplatkom na dani, že nám to vyrovná debet na účte 😀 😀 😀

letuskah
17. feb 2009

baby uz vam dosla statna almuzna? ja som menila cislo uctu a nedoslo ani na stary ani na novy 😕

maji4
17. feb 2009

let mne áno už prišla a mala som dokonca o stovku viac 😝 normálne sa pôjdem dnes ožrať ta tú stovku 😀