Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
27. apr 2009

maji, sand bude zajtra lepsie, my mame teraz celkom v pohode klop klop klop, aj ked zazracne malo spi 🙄

lenkamt
27. apr 2009

aj my sme dnes boli dobré, vozili sa s maminkou hore dole do opravy a z opravy pc 🙂 potom všetko zjedli, spali 2hodiny, aj von boli dobré a teraz zaspali bez problémov

už ma vyháňa chlap, že mám panelák 🙄 ja si vás vôbec neužijem 😢

baileysa
27. apr 2009

leni, ze ho pozdravujeme 🙄 ☹

zuzana76
autor
27. apr 2009

ahojteee

strasne dlho som tu nebola, ale byvali sme dost vonku, ale nejako sa nam pokazilo pocasie, dnes sme tvrdli doma, okrem doobedia, ked som bola u endokrinologa a Patko so mnou

Maji, aj Patko bol dnes strasne umrncany, ale idu mu 2 ocne zuby, mozno preto a mozno preto,ze sme skoro vstavali kvoli mojmu odberu krvi

bojim sa prasacej chripky, uz je jedn pripad v spanielsku a sestra ma ochvilu prist, aj sa boji cestovat chudatko ☹

Patko je kazdym dnom sikovnejsi, uz tvori normalne vety a dost vela rozprava, obcas sa aj vypyta vycikat na nocnik, ale plienku mu este davam a dnes sa mi u lekara aj pokakal a nemala som ho tam ako prebalit, on to ma ambulanciu v dome a je tam len cakaren a jedno uzulinkate WC a ja som nemala ani plienku nahradnu, kedze som si myslela, ze odber krvi bude 10 minutova zalezitos a ide sa domov, lenze omyl, sestricka musela este vybavit asi 30 telefonatov a konecne o 9.00 sa dostal rad aj na mna a brala nas na odber. Patko si v cakarni nasiel este "obete" ktorym vselico porozpraval a zabaval ich roznymi kuskami a basnickami, zajtra si idem po vysledky.

Nic ine nove nemame

zuzana76
autor
27. apr 2009

Mish, ja nedavam nic, ani chipsy, ani chrumky, ani rybicky, proste absolutne nic z takychto pochutin, strasne vela soli , co neprosprieva oblickam a zbytocne ho to zasyti a potom nezje ine Vyzivne jedlo.

Mali sme trochu aj problem s jedlom, chel len maso, rohliky, chlieb, banany a to bolo asi vsetko, tyzden zil len na tomto, ani polievka, proste nic, ani druhe, ale od soboty celkom pekne papa, zase vzorovo a dnes spapal 3 taniere polievky, samozrejme nie uplne plne, ale v kazdom jedna naberacka polievky vajcovej a 2x si pytal druhe, raz na obed a potom to este aj veceral, chutilo mu, robila som morcacie prsia na hrasku s ryzou

letuskah
27. apr 2009

peti ta prilba pre dieta je povinna podla noveho zakona bez ohladu na to ci si v meste alebo mimo a ci je dieta na biicykli alebo v sedacke, takze mali by ste ju mat
Timka je navyknuta byt bez teba cez den ale Kubko nebol bezomna viac ako 4 hodiny tak sa toho desim, ale som si povedala ze to aj tak skusim, teda ak sa clovek ozve lebo sa dnes mal ozvat ci to plati a nevolal tak musim zajtra zistit. lebo sak mama musi docestovat ku nam... no ale ako ma moja predtucha upozornila, netes sa lebo to zrejme nevide...

kubko bol dne hrozny, nechapem ci to ma take obdobie, ci su to zuby alebo sa rozhodol ze dobra povaha je na nic, treba utyrat matku, vobec nie som zvyknuta na take dieta, on v konecnom dosledku mozno ani nie je zly oproti inym detom ale ja teda na to niesom zvyknuta tak som uplne hotova...

maji4
27. apr 2009

zuzka prosím recept na tie morčasie na hrášku 😉 😉

letuskah
27. apr 2009

ja tiez nedavam cipsy ale ked ich u niekoho objavi tak neodide od stola kym to nepoje
o jedeni sa nevyjadrujem lebo je to bieda prebieda, to dieta zije na jogurtoch a polievkach a mlieku, aj ked teraz vecer ani mlieko nechcel tak isiel spat hladny a vyziapoval mliecko mliecko, tak som ho nechala tak

ja som pred par tyzdnami robila bravcove na hrasku a supla som tam aj dve rajciny, cele udusila a normalne mi to tri dni jedol 😕 😕

maji4
27. apr 2009

Let aj vy ste mali dnes blbý deň??tak to je asi vo vzduchu nemá byť spln?? 😔

maji4
27. apr 2009

Ozaj let ako ste na tom s tým ekzémom??

baileysa
27. apr 2009

baby, tak vam drzim palce, nech vam tie zle dni prejdu 😒

zuzi,patko musi byt zlaty ako keca 🙂

let, drzim palce, nech ti to s tou zastupovackou vyjde 😉 urcite ti to dobre padne a kubko vydrzi chvilku, aspon si ta bude viac vazit 😉

letuskah
27. apr 2009

maji ma toho menej ale vylucila som uplne vajicka a paradajky a vanilkove umeliny ako puding, jogurt no a cokoladu tiez nesmie a prevaram mu vodu na pitie tak asi to pomaha, asi s tym ma ozaj nieco docinenie ta pliesen.

neviem co tym detom je, asi sa im nepaci zhorsenie pocasia alebo co, my sme doobeda ani vonku neboli lebo by pobil vsetky deti, uz minule mlatil lopatkou svoju lasku nebesku danielku...

letuskah
27. apr 2009

bai myslis ze bude???? mohol by 😀

inak aj kubko dnes jednu tetu pristavil a strasne rozhorcene jej rozpraval ze auta su spinave, treba oprasit a ze aj ruky su spinave a treba umyt...

zuzana76
autor
27. apr 2009

maji, morcacie prso som nakrajala na pasiky, na oleji som do sklovata oprazila cibulku, potom na to supla to maso, jemne osolene/ my si este prisolime a prikorenime na tanieri/ osmahla, podliala vodou a do polomakka udusila, potom som k tomu supla hrasok/ davam mrazenu zmes Hrasulko, je taky jemny/ dodusila som to, mozes zaprazit mukou- teda dat zatrepku voda plus 2 polievkove lyzice muky priblizne/, ja som nezaprazila, nie je to nutne, k tomu ryzu , alebo varene zemiaky su vhodne

mmem_
27. apr 2009

ahojte baby

ja len rychlo zdravim 😀 vsetko okej u nas, boli sme na otocku na SK, tak maaame plno zazitkov 😀

a este nieco 😒 odkedy som maleho verejne pochvalila na konovi ze ako pekne spi na velkej posteli tak akoby to seklo a vybehne aj 20x k nam do obyvacky a nakoniec to skonci tak ze ho supeneme do postielky 😠 😠 😠 😠 😠

takze ja koncim s chvalenim, asi sa budem chodit len stazovat sem

a ako inak? nieco nove?

zuzana76
autor
27. apr 2009

a sladkosti mu tiez nedavam klasicke ako cokolada, rozne tycinky a keksiky, ale napriklad uz asi 3 dni ficime vsetci na skoricovych Cini MINIS

letuskah
27. apr 2009

mmem juj ja som aj rozmyslala ako vam to spanie ide, tak uz teraz viem 😝 skuste zase neskor, mozno na to este nie je cas 😅
baby idem ja spat a nachystat sa na zajtrajsiu zurivu selmu, majte sa pekne a pekne spite

zuzana76
autor
27. apr 2009

letu , dobru noc

som zvedava aky bude zajtra aj ten moj

mmem, ved donekonecna nebude spavat v postielke neboj, to je ako s cikanim, raz sa to vsetci naucia 😉

maji4
27. apr 2009

mmem presne nerieš skús neskôr ved v izbičke môže byť sám aj v postieľke 😉 ja to tiež nebudem riešiť.... 😉

Let dobrú noc 😉 😉

Zuzi ďakujem to robievam aj ja som si nemyslel a,že ty budeš niečo také jednoduché veriť 😅 😅 ale aj tak ďakujem za typ lebo už mi došla inšpirácia 😉

maji4
27. apr 2009

tak to som zvedavá ak ja aká bude zajtra Lili lebo len bola nalepená na mne ani na záchod a ani nikde aj vonku sa chovala ako z divých vajec 😒

zuzana76
autor
27. apr 2009

maji, take jednoduche recepty su niekedy najlepsie 🙂

zuzana76
autor
27. apr 2009

len vobec neviem co na zajtra 😒 maly nejako nechce zemiaky ako prilohu, takze ani francuzske zemiaky nehrozia, vobec neviem co mu uvarim

zuzana76
autor
27. apr 2009

uvidim co zozeniem zo zeleniny, bodlo by nieco zeleninove, nejaka zapekana cuketa, alebo mozno vyskusam dukatove buchticky, len uvarim ten puding a buchticky kupim, to som este nedavala malemu

mmem_
27. apr 2009

veru hej asi to necham na chvilu tak a skusim znova po case nech mu to je vzacne 😀 😀 😀
len som sa uz tesila ze ako to pekne zvladol na prvy sup 😝

inak ked vybehne zo svojej izbicky, z velkej postele tak sa vyhupne rovno ku mne na sedacku otoci sa mi ritkou a pozerame telku, strasne je vtedy zlaty 🙂 ani sa nepohne a to je u nas rarita 😅

tak som sa prisla postazovat a idem hajat lebo nejak mam toho dnes dost,aj z tej cesty som nejaka zmordovana 😝

zuzana76
autor
27. apr 2009

je dost priebercivy - nezje nasledovne potraviny
-ryby
-zemiaky
-kysle potraviny ako kysla kapusta, pomarance, mandarinky atd...

najradsej ma maso - davam morcacie a kuracie, hoci par krat uz jedol aj bravcove, musim vyskusat este hovadzinu a kralicie
velmi rad ma pecivo - rohliky/ hoci najradsej vy som bola keby jedol hlavne tmave pecivo, ale strasne zboznuje rohliky, jednoducho pri kazdom nakupe, ked ideme okolo rozkov tak si vypyta a zvacsa ho aj cely zje/chlieb, rozne bucty plnene lekvarom, tvarohom, atd...
jogurty
banany, jablka
spenat, v nom zje aj zemiak, lebo spenat mu este stale zmixujem so zemiakom, maslom, uvarenym vajcom

zuzana76
autor
27. apr 2009

mmem, dobru noc, oddychnite si

maji4
27. apr 2009

Ja som teraz kukala a zajtra idem robiť toto na moje počudovanie všetko mám doma 😅 😅

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13350

mimi.k
27. apr 2009

Ahojte 🙂 ,

tak my sme mali dnes od rána akčný deň. Ráno o 9tej mi zavolala kamoška z VŠ, či neprídeme na 10tu k nim. Mala som tam ísť ešte predtým, ako mi ochorel Adamko a boli sme v nemocnici. No a ja akčná žena som nechala ešte nevybalené veci po víkende v taškách a išla na návštevu 😀 Ale bolo veeeeľmi fajn, Adamko mi dokonca zaspal po 100 rokoch vonku v kočíku, prišla ešte ďalšia kamoška, všetky máme chlapcov, tak som sa vytešila..

😵
Let., k tomu tancovaniu do rána...ono to bolo tak, že všetci pozerali, kde beriem energiu, ale ja som bola taká happy, že som konečne na nejakej akcii, že som bola ako na baterky. 😀

Peti, tak si to všetko super užite. Hlavne to Thajsko... 😉
K prilbe - my keď sme ju Adamkovi kupovali, nechcel si ju ani skúsiť, ale keďže musel, tak boli revy na celý obchod, ale teraz ako sme boli u našich, tak sestrine dvojičky ich vytiahli a musel ju mať aj on, tak s ňou chodil len tak po dome 😀 oni si asi zvyknú...vlastne musia. Ja by som bola inak rada, keby ju nosil aj keď sa ide "motorkovať", lebo už na motorke behá ako šarkan..

Lenka, super, že PC ideeee
😉

baileysa
27. apr 2009

u nas su mandarinky uplne ze number one, to sa ide gretka za nimi potrhat, musime ich schovavat, lebo sa z nich vyhadzuje, tak moze maximmalne 1 denne, ale to sa na nej ideme usulat, ako si ju natlaci do ust a s pozitkom zuje 😵
idem kuk tv, dobru noc 🙂

zuzana76
autor
27. apr 2009

super, ibaze tarhonu zase nelubim ja 😀

fakt neviem co zajtra a nic komplikovane, kedze o 14.20 musime byt zase u lekara po vysledky, tak sa mi nechec piplat s obedom