Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
2. máj 2009

maji, dakujem

dufam,ze za par dni sa uz nebudu tak nalievat a do 2 tyzdnov sa mi same strati, aspon to dufam

maji4
2. máj 2009

no ja si myslím ,že 2 týždne určite len treba vydržať 😉

Zuzi sú aj všelijaké homeopatiká -tie vyskúšaj 😉 😉

zuzana76
autor
2. máj 2009

maji, viem, len dnes ich v lekarni nemali, uvidim co bude zajtra a ak to bude strasne, tak ich kupim v pondelok

zuzana76
autor
2. máj 2009

idem spat, dobru noc

maji4
3. máj 2009

Ahojte 😕 😲 😲 😲 😲 to fakt som dnes prvá 😲 😲 😲

maji4
3. máj 2009

my dnešný dne celkom fajn doobeda sme boli na velkom nákupe v tescu a poobede sme sa boli vyjašiť v medickej záhrade bolo super 😵 😵

maji4
3. máj 2009

Zuzi no čo aká bola noc a nasledujúci deň???

Peti tak čo teším na infošky ako bolo.... 😉 😉

zuzana76
autor
3. máj 2009

ahoj maji,

noc otras, elbo vcera som ho pochvalila samozrejme

zaspal pekne okolo 20.30, do takej 24.00 spal nepohnute bez zobudenia a od polnoci sa casto budil, ale nechal sa ucicikat, nevyplakaval nejako vela, budicek bol rano o 5.00. urobili sme sunar do 6.30 sa pohral a potom sme urobili dalsi sunar a zaspal a spali sme vsetci az do 10.00, tento spanok bol bez prerusenia, takze som dohnala tu nevyspatost z noci celkom.

Prsia som doteraz neodstriekavala a skusim vydrzat celu noc bez odstriekania a az zajtra by som trochu odstriekala podla situacie, som stiahnuta cely den.

zuzana76
autor
3. máj 2009

jaj a cez den spal este patko od 15.00 do 17.30, potom sme isli na prechadzku a este tu oxiduje 😀

maji4
3. máj 2009

Zuzi tak relatívne ste to zatial zvládli 😉 😉 držte sa aj naďalej 😉 😉

lenkamt
4. máj 2009

ahojte 🙂

baby, Verča prestala piť mlieko z fľaše - ževraj je už veľká 😀 😀 😀

neviem kto sa pýtal na torty, ale ten marcipán aj jedlá oblátka je odtiaľto: www.peceniehrou.sk a fakt je to ľahké, pre záujemkyne môžem hodiť aj recept na korpus a plnku 😉 mne s tou druhou pomáhal manžel, lebo ja na takéto kraviny nemám nerva, stačila mi tá jedna malinkatá 😅

Zuzi - celkom fajne vám to ide, určite si kúp tie homeopatiká, máličko pi a obväzuj si prsia elastickým obväzom 😉 ja som sa mlieka zbavovala 2x, a pomohlo mi hlavne to nepitie 😅

no a naše kočky už krásne piju z obyč pohárika 🙂 😵 inak nevedia nič nové 😀
k rozprávaniu ale mám kúsok príspevku - furt sa im ľudia prihovárajú a pýtajú sa ich ako sa volajú 😅 keď im poviem že ešte nerozprávajú, tak sa divia veď že už majú cez dva roky tak by mali, no tak to ich vždy schladím že nemajú dva roky, že sú proste veľké a narodili sa ako 3kg 😀 no a potom už čušia iba dodajú že kde som ich nosila 😀 nechápem, mne sa nezdajú až také veľké 😅
no a ešte ma trápi, to ich ukazovanie že ktorá je ktorá, stále aj na Lenku aj na Lucku ukazujú jedna na druhú, to akože nechápu kto je kto, či čô? 😅

idem variť, aj tak tu nikto nebude 😠

zaujímajú ma zážitky od Peti a Bailey 😉

zuzana76
autor
4. máj 2009

dobre ranko

Leni, tak Verca sa takto rozhodla? 😀 ved jasne, uz je velka a bacha na to, 10-rocne uz zacinaju pomaly randit 😀

tak tym otravcom povedz Lenka,ze dvojicky zacinaju rozpravat neskor, ze oni sa najskor medzi sebou dohovaraju speci recou a nepotrebuju hovorit 😀

my noc superska, ani raz nebol hore a vstali sme az o 7.20 😵

toto sa mi este ani raz nestaloooooooooooo, ze som v noci nemusela byt hore a kludne som si mohla spat

retaux
4. máj 2009

Ahojte!
Tak, predĺžený víkend ubehol ako voda.

My sme boli v piatok v BA na Flóre - bolo tam neskutočne veľa ľudí, ale urobili sme si pekný výlet.

Meg - ja som ti hovorila, že to zatepľovanie nebude nejaké hrozné 😉

Lenka - torta je super 😉 A Zuzka má pravdu, že dvojičky začínajú rozprávať neskôr. Aj MM má bratov - dvojičky a oni mali tiež najskôr nejakú svoju tajnú reč, ktorej rozumeli len oni dvaja a potom sa jeden naučil rozprávať a "prekladal", čo chce ten druhý 😀

A ja som tiež veľmi zvedavá, ako sa mali Peťa a Baily.

peta28
4. máj 2009
peta28
4. máj 2009

Nika gratulujmem k synovmu prijatiu do skoly.

Leni Verci tiez vsetko naj naj 😉

Maji ja taketo nocne hysaky poznam.. my ich mame minimalne raz za noc, stale vola maminku a niekedy utisenie trva pekne dlho

Letu dik za gratulaciu 😉

Adulak drza za, ved uz to mas za par 😉

Prave mi volal moj muz ze malu dali dnes do velkej triedy k Lukasovi, ze maju 5 novych malych deti a ze tam revali ako tur, tak ze bola z toho vyvalena. Tak uvidime.

retaux
4. máj 2009

Joj, Peti, to mi je ľúto, že to takto dopadlo. A hlavne tie narodky - tak aspoň ja ti želám všetko najlepšie, nech už Timka viac poslúcha (viem presne o čom si písala) a nech máš každý deň viac a viac dôvod na úsmev. 😉

zuzana76
autor
4. máj 2009

peti, chudatko Timka a aj ty, tak si si to teda ani poriadne neuzila ☹

je mi to luto

inak podobne je na tom moj muz, ked je patko taky, ze mu nieco je, aj v pondelok a utorok, ked mal tu nadchu, tak plakal, bol cely taky precitliveny a moj muz nieze by si ho pritulil, ale este na neho nabliakal a potom samozrejme,ze Patko tiez len na mne lipol a stale len mama, maminka a ja som potom z toho tiez unavena. Ti chlapi su taki necitlivi.

A tebe zelam vsetko najlepsie k narodeninam, hlavne vela lasky, najma pozornosti od manzela a vela zdravia.

Ja som mala termin 2.5. prveho babetka, tak som trosku pospominala a s laskou pozerala na Patka, ze mam jeho a som ta najstastnejsia zena na svete 🙂

lejla77
4. máj 2009

peta:
tak to nebol bohvieaky vikend. ☹ Ale my by sme dopadli takisto, preto sa radsej nikam netrepem. Poznam svoje dieta. A moj muz by sa zachoval takisto, ak ti to trosku pomoze. 😉 Chlapi su pripeceni. 😝 Som zvedava, ako bude s malou fungovat tvoj muz, ked ty budes v Thajsku. 😕

Vsetko najlepsie k narodkam 😵 Hlavne malo stresov.

To fakt mali v skolke 5 novych deti??? 😖 No to si uz viem predstavit, ako mi tam Stanko place. ☹ Ale uz 3 dni ide sam do triedy, aj ked s placom, ale zaklope na dvere a ide dnu s revom. 😀 A potom sa uz ukludni, no dnes, ked tam reve tolko deti, tak bude solidarny. 😔 A to sme v noci moc toho nenaspali. Kazdych 10 min. je hore.

lejla77
4. máj 2009

Kocky, koho dieta sa v noci stale budi? Ani neviem, ci sme niekedy prespali celu noc. Stale sonduje, ci som tam, vykrikuje alebo mrnci - mama, maminka, caj, dudu.... Ja som z toho na nervy. Ani v noci nemam oddych. Da sa s tym nieco robit?

peta28
4. máj 2009

Lejla tak to mame so spanim aj my.. ja teda nekojim ako Zuzka (uz pekne dlho nie), ale uz 21 mesiacov neviem co je to prespat celu noc.

peta28
4. máj 2009

A to este ja spim sama s malou na manzelskej posteli a moj manzel pan kral v obyvake na roztahovacej pohovke, lebo ze on sa s malou nevie vyspat.. a mala nevie spat v postielke, kedze ona sa prigula k tym tyckam a nevie sa otocit tak mrnci (a to aj 20 x za noc!) takze jednoduchsie riesenie je pre mna mat ju vedla seba. Predstava ze dieta spi samo v pistielke, pripadne samo v izbe a navyse este aj samo zaspava to je pre mna ako sci-fi. Ale nejako dramaticky toto neriesim, kedze cez den nie som s nou, tak si to vecerne mojanie s nou uzivam. Jedine z coho som fakt na prasky je to jej vecne mrncanie kvoli comukolvek, lebo to robi schvalne a ked uz som aj ja vytocena do krajnosti a zvysim hlas, alebo ju mrzutu niekam premiestnim alebo nasilu obleciem napriklad sveter lebo je zima a ona to nechce, tak to je nenormalny brutus krik a fakt vydrzi aj pol hodinu aj viac a ani teoria objati nepomaha, lebo kope kuse, strka ma a huci este viac.
Potom si nazbiera sliny a grca.
Ked sme isli do toho madarska tak uz to bolo tak nevdrzatelne ze som ju musela vybrat z autosedacky a mat na kolenach. Nastastie sme isli po polnych cestach.. ale aj tak nic moc taketo riesenie

lejla77
4. máj 2009

Aj moj muz pan kral spi v druhej izbe 😠 😠 😠 A ja spim s malym v spalni - on v postielke, niekedy ked sa to uz neda vydrzat, tak ho dam k sebe a vtedy spi o nieco lepsie. Ale tiez aj 20 x za noc sme hore. ☹ A ja som kojila len 2 mesiace. A tiez nezaspi sam. Niekedy aj hodinu musim pri nom sediet, alebo lezat, kym zaspi, lebo ked odidem, tak spusti neskutocny krik. A ked zaspi, tak do pol hodiny zasa k nemu utekam, lebo vykrikuje na mna, ze kde som. A tak stale dookola - pomaly sa nemam ani kedy okupat... 😲

zuzana76
autor
4. máj 2009

peti, ani nas patko nevie kvoli tomu spavat v postielke, ze vzdy sa zakliesnil v tyckach postielky a ked som tam dala hniezdo, tak vnutro postielky mi zostalo take male, ze maly tam bol ako sardinka, a tiez kvoli kojeniu, ze chcel casto v noci mi bolo pohodlnejsie mat ho v posteli, ja na tom nevidim nic zle, aspon si teraz nemusi zvykat na velku postel a tym,ze nemal dudu, tak ho nemusim oducat ani od dudky.

Inak ja uz nekojiiiiiiiiiiim, jupiiiiiiiiiiiii

neskor, ked budem moct viac pit, tak to oslavim cervenym vinkom 😀 😀

mimi.k
4. máj 2009

Ahojte,

Peti, v prvom rade Ti prajem všetko najlepšie k narodeninám 😵 a netráp sa, nie všetko vyjde tak, ako by sme chceli, čo už 😒 ale to Thajsko si poriadne uži a oddýchni si ! Tú knihu si musím kúpiť aj ja...nevyhnutne.

Zuzka, blahoželám k nekojeniu 😉

Lenka, Veronike ešte dodatočne všetko len to najlepšie a Nika, super, že ho prijali na školu. 😉

My sme mali tiež na figu noc, o druhej hysák ako svet, nič nepomohlo, potom si pobehal po byte a nejako potom zaspal. Ráno to dohnal, takže dnes sa nám obedný spánok posúva na neskôr.
U nás zasa nehrozí, že by spal niekde inde ako v postieľke. Keď si ho dáme k sebe do postele, hneď nám zdrhne...

mimi.k
4. máj 2009

A ešte k rozprávaniu dvojičiek - sestrina Domka rozpráva veľa a pekne a Kubko skoro nič, len pár slov, ale my mu rozumieme. On ale kvôli tomu rážtepu. Super je to, že ona ho bude hádam ťahať, aby sa naučil pekne rozprávať aj on...

mima07
4. máj 2009

cauko
precitane mam tak mozem popisat 😀
veronike vsetko najlepsie vela zdravia a nech ju posluchaju aspon dvojicky ked rodicia nechcu 😉
my sme vikend zacali uspesne v sobotu sme boli na svadbe tak som sa prejedla takmer opila no super 😉 😀 nedela uz bola pracovna zveladujeme zahradu tak sme makali maly bol trocha umraucany ale dalo sa a v noci sa mi zdal nejaky horuci a zacal brutalne kaslat tak som si myslela ze sa nam vratil ten kasel ☹ ale doktorka zahlasila ze mame anginu a tentoraz uz musi dat antibiotika ☹ prvu davku som do neho dostala lebo si myslel ze sirup od kaslu a ten mu chutil dufam ze aj dalsiu do neho natlacim nastatsie az zajtra

lenka asi musite vysvetlit dvojkam ktora je ktora nevedia si rozdelit tie mena tak si ich ponukaju 😀 inak alex sa snazi opakovat ale ked mu poviem povedz alex tak pokruti hlavou alebo rovno povie nie 😠 zeby sa mu jeho meno nelubilo?

mima07
4. máj 2009

peti vsetko najlepsie k narodeninam 😉 a z tej dovolenky si nic nerob vacsina chlapov je v tomto akokeby naklonovana po rakusku aj muz povedal ze v lete uz nikam s nami nepojde ze on sa za dieta ktore nevie pekne sediet a ked sa mu nieco nepaci reve a vysi na matke hanbit nebude 😀 😀 ale povedat moze ved kto je tu krk? 😀 😀 😀

zuzana76
autor
4. máj 2009

ja dnes robim morcacie rolky plnene slaninkou, mladou cibulkou a prazenicou, k tomu urobim asi ryzu a salat

malemu morcacie na stave

mima07
4. máj 2009

zuzi idem na obed 😉 😀 😀 my mame zo vcerajska uvidim ci maly nieco bude jest rano mu este chutilo

lenkamt
4. máj 2009

no čaute 🙂

Peti - dodatočne všetko naj k narodkám 🙂 môj muž detto, keď sú zlé je nervný a hnusný 😠 ty si len pekne odýchni v tom Thajsku 😉

Mima - aká kočka v pase 😵 😵 😵

k tomu rozprávaniu - Verča začala tiež neskoro zo dňa na deň, mne to nevadí, lebo terazj jej mám niekedy naozaj dosť a nepotrebujem ďašie dve repetule 😀 ja som sa len chcela posťažovať na ľudí čo s tým otravujú 😀

Zuzi - mňam, to prvé by som si dala 😵