Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
4. máj 2009

Pridala som nové foto z uplynulého víkendu.

My tiež pijeme Nestle Junior.

baileysa
4. máj 2009

ret, pekne fotky 😵 som tu floru videla v telke, hned by som sla, som daka zatazena na kvety tuto jar ci co 😕 aj ste daco kupili v ikei?

mimi.k
4. máj 2009

Baily, potom tú pani pošli aj ku mne 😀 ...ja síce upratovať stíham, ale...je to stále dokola to isté...včera som mm povedala, že som asi "vyhorela" ako sa hovorí, ale neviem, či sa to ešte niekomu okrem mňa podarilo na MD 😅

retaux
4. máj 2009

Baily: Dík. jasné 😀 Kopec "potrebných" zbytočností. Ale teším sa, lebo som si urobila zásobu mojich obľúbených ikeových papučiek. Ja mám veľmi veľkú spotrebu. 😀

mima07
4. máj 2009

baily mozno vecer nechty nemam ich vo fotaku

mimi.k
4. máj 2009

Mima, kde si zohnala šaty?
Ja niečo zháňam na ten jún, ale zatiaľ nič...

mima07
4. máj 2009

baily tak nechty nejdu odfotit ☹ a to som si myslela aky vyborny fotak mam 😀 😀
ret pekne fotky a vidim ze krhlicka a voda letia aj u vas

peta28
4. máj 2009

baby diik za blahozelania.. 😉 Este ze mam aspon kamaratky virtualne aj ozajtra ktore si na mna spomenuli, strasne ma to mrzi ze mi ten moj muz ani labu nepodal. Cely rok mu okolo predele skacem, varim periem, staram sa o malu.. no strasne ma to serie. 2 dni som to drzala v sebe,lebo nebola prilezitost mu to povedat, tak som mu to teraz napisala a odpisal mi ze ved vies aky bol s malou stres.. tak k tomu uz nemam ani komentar. A ze zabudol.. chapete.. dufam, ze za ten tyzden mu mala urobi taky stres ze zabudne aj ako sa vola.

Idem si opakovat radsej ze som krokodil..
🙄

peta28
4. máj 2009

Ret Lucinka je zlataaaaaa. Super rifliky 😉

mimi.k
4. máj 2009

Peti, ja by som to tak dlho v sebe neudržala 😕
Veci si treba hovoriť, hlavne vo vzťahu...nech vie do budúcnosti. 😠

peta28
4. máj 2009

Mimi tak celu sobotu som cakala ci nahodou nieco nechysta.. a nechystal.. tak som cakala aj nedelu ze ci nahodou nieco neprichystal ked sa vratime domov a neprichystal.. takze som mu to napisala dnes.. tak sa mi ospravedlnil, ale aj tak..

mima07
4. máj 2009

peti neboj na buduce uz nezabudne a takticky to treba muzom pripominat 😉 aj ked moj tusim este nezabudol za to ja na svoje uz ano 😀 😀 😀 a ze mal riadne stresy to mu verim ja tiez obcas mam ale z muza ze aky bude stresovany ked alex zacne vymyslat 😀 😀

mima07
4. máj 2009

este sa flakte?
tu zase fuka ale teraz mi to nevadi asi si tu anginu pekne pretrpime doma az do konca tyzdna ☹ maly ma teplotu tak som zvedava aka bude noc

maji4
4. máj 2009

Ahojte ja asi tek krokodíl som 😠 😠

Lilianka má zasa tie záchvaty pred spaním teda dnešný bol 1 x a mala som fakt dosť a tak som na nu vyletela ,že sa chuda rozplakala ešte viacej ...
A potom som si ju zobrala k sebe ešte chvíľku plakala ale už to nebolo také strašné a potom zaspala ☹ ☹ ☹ bože naši si v sobotu s nou užijú keď im začne takto vystrájať ☹ ☹ ☹ (už nemám vôbec chuť na nejakú svadbu aj ísť) 😔

Aj ja chcem vidieť vyfintenú mimu prosíííííííííííííííííím 🙂 🙂

Bai ak by sa ti chcelo mne by si mohla poslať nejaké podklady o tom pevnom objatí, prosíííííííííííííííííííííím 😉

maji4
4. máj 2009

ret pokukala som fotky a Lucka je krásna 😵 😵 tie rifličky sú krásne 🙂 🙂 kde si ich kúpila???

slavenas
4. máj 2009

Ahojte 🙂 píšem z mobilu, lebo sme celý tyzden u nasich. Tak aspon dačo. Peti vsetko najlepsie k sobotným narodkam, môj muž mal tiez ale v nedeľu, inak ja som uz tiez raz na neho zabudla a bolo mi to potom dosť ľúto len to sa ťažko ospravedlňuje. Ret lucka je zlata. Leni aj tvoje baby su krásne. Mima kocka, alexovi skóre uzdravenie. My máme za sebou nabitý vikend a dalsi nas caka, tak sa teším.

lenkamt
5. máj 2009

no čafte 🙂

Lucka je krásna 😵 😵 😵

Mimu chcem vidieť v šatoch 😠

Ivka má zajtra 7.30 tie štátnice, chúďa vyzerá ako riadne vypľutá sexica 😅

a s tým spaním - Lenka spáva super, asi len 1-2x za noc jej podávam cumeľ alebo ju prikrývam, Lucka sa pravidelne okolo 3 pýta ku mne do postele, ale potom už spí ako dudok. komplet prespaté noci sme mali okolo 9m, vtedy sa ani neodkopávali ani nemrnčali za cumľom 😕 teraz to je proste tých 3-4x podávaní cumľa a prikrývani, pri Verči som to nepoznala, spala v druhej izbe a ako o 21 zaľahla , tak spala 🤐 možno je to pravda že deti čo zavčasu začnú spávať mimo spálne, spia lepšie - lebo sa na nikoho nespoliehajú 😅

mimi.k
5. máj 2009

Ahojte,
Leni, ja o prespatých nociach len snívam, hlavne po tej dnešnej noci 😒 😠 Adamko totiž jedol o 23,00, o 1,30, o 4,00 a teraz pred ôsmou zasa. Vždy nejakých 200 ml. Okrem toho samozrejme aj prebaliť, lebo z toľkého pitia mlieka bol totálne precikaný..a najnovšie mu musím mlieko v noci robiť zásadne ja. Keď vstal mm, tak chytil hysterický záchvat...máme malý byt, takže v inej miestnosti ani spať nemôže, keby sme to chceli zmeniť. Jedine ak by sme postieľku dali do kuchyne. 😖 Takže som si uvarila veľmi silnú kávu a idem nejako fungovať...

Jedia ešte niekomu vôbec deti v noci? U nás je väčšinou 1x, neviem, čo to bolo dnes. Ale podotýkam, že dať čaj alebo vodu namiesto mlieka je nemožné...

Ivke držím prsty...hlavne bez stresu 😉

Slavi, uži si to u vašich 😉

lejla77
5. máj 2009

Ahojte 🙂

No, my uz momentalne uplne odmietame mlieko. Nechce vobec, naposledy sme pili len pred spanim, ale uz 2 tt vobec nechce, pyta si len caj.
Aspon mlecne vyrobky papame. Ale neviem, ci je to dobre nepit vobec mlieko, ale co mam robit, ked ho nechce... 😖 Este mozno skusim kakao na ranajky. 😕

lenkamt
5. máj 2009

Mimi - 😕 a nejdú mu zuby? to fakt nejako často pije...

Lejla - však mu ho nedávaj keď nechce, určite aj v jasliach majú pudingy a pod. takže mliečnych výrobkov bude mať dosť 😉

nám nešla hodinu elektrika - som chcela žehliť 😀 teraz už nemám chuť 😀

mimi.k
5. máj 2009

Lenka, tlačia sa mu tie 4 posledné stoličky (tie najzadnejšie), ale to už dlho, tak neviem, či to teraz vrcholí alebo čo, ale som taká nevyspatá, ako keď bol miminko 😒
No nič, ideme von...

A dnes majú sestrine dvojičky už dva roky 😕 😵 strašne to letí...my už o 3 mesiace 😕

lenkamt
5. máj 2009

GRATULUJEME 😵 😵 😵

peta28
5. máj 2009

Mimi my nepijeme mliecko, ale cajik.. a to vypije aj 500 ml za noc, takze ja tiez vstavam ako na gumicke do kuchyne zohriet cajik a doniest kralovnej. Nastastie ho staci len zohriat a nemusim zarabat .
Tiez sme na tom s mliekom biedne ako Stanko, ledva rano do nej natlacim sunar a aj to vtedy ked pozera Slniecko na rukavicke, inac nic a to tiez nie kazdy den.
Gratujujeme dvojickam k dvom rokom 😉
Mimi ja som dostala na narodky taku kavu z DM marketu, vola sa ze povzbudzujuca nejaka specialna a fakt to funguje

mima07
5. máj 2009

cauko
tak v noci sme pekne spali 🙂 a teraz sa mi zda ze ma len trocha zvysenu teplotu tak snad antibiotika zabrali
leni ked tu budes tak tu fotku tam hodim inak ju tu nechcem nechavat este by ma zavolali na predvadzacie mola 😀 😀 😀 a to by uz potom so mnou nikto nevydrzal 😀 😀 😀
deti nemusia pit mlieko stacia mliecne vyrobky

lenkamt
5. máj 2009

pošli mi fotky do mailu 😉 nech sa môžem kochať dlhšie ako 2minúty 😀

mima07
5. máj 2009

leni hodila som to sem a necham to chvilu 😉

lenkamt
5. máj 2009

no kooooooooočkááááááááááááááááááááááááááááá 🙂

idem navrhnúť nejakú kolekciu a zavolám ťa na predvádzacie mólo 😀

bilushka
5. máj 2009

Ahojte,
este nespime 🙄
My nemame ani tak problem s nepretrzitym spanim, ako so zaspavanim-aj teraz ho mam napr. v kociku, lebo v postielke sa stale dviha a reve, v kociku zatial len pluje a vykrikuje maminkaaaaaaaa.
Ale ked uz zaspi, tak bez prestavky, aj tuto noc, od 21:00 hod. do 8:15.
S tym zaspavanim neviem co budem robit, aj vecer si k nemu musim lahnut, kym zaspi 😒
Presne ako pise Peta, ze uplne sci fi je pre mna dat dieta do postielky a odist.

Mimi, vy idete uz vo stvrtok asi prec, ze?
Tak jedine, ze to stretko by sme dali zajtra, po obede ked sa deti vyspia.
Najskor my dve a chlapi sa potom pripoja.

Aj ja blahozelam Julkinym dvojkam 😵

Mimus, moze byt, ze vam ATB uz tak rychlo zabrali, nam tiez ked dala ten Klacid, tak uz na druhy den bolo lepsie, sa mi to zdalo az neuveritelne rychlo, ved ATB zaberaju tak na treti den vzdy a potom ked som jej to na kontrole vravela, tak mi povedala, ze vsetky mamicky jej toto iste hovorili, ze ako im to rychlo zabralo, tak super, Alex uz za chvilu bude mat po tom, uvidis 😉

bilushka
5. máj 2009

Maji, to ti verim, ze sa ti na tu svadbu ani nechce, ja som taka ista.

Mimi, este som ti zabudla napisat, ze ma totalne dojalo, ako Adamko na nas mysli 😵 😵 😵 😵

Ivke drzim aj ja palce, musi mat nervy, chuda a co to budeme oslavovat-Ing. ci Mgr.?
Vobec neviem, co studuje, sa hanbim 😔

Ret, ked sme pri tituloch, ty uz mas nahradny termin?

bilushka
5. máj 2009

Uz spi, idem ho prelozit a dat kafe.
Skoda, ze nam nevypadla elektrika ako Lenke, lebo ma tiez caka zehlenie a tiez sa mi hrozitansky nechce.